goftino
میلگرد انبار اصفهان

قیمت میلگرد انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۱۱

۲۷۰,۰۰۰

۴,۰۰۰

میلگرد ۱۴ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۱۵

۲۵۷,۵۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۱۶ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۲۰

۲۵۷,۵۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۱۸ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۲۵

۲۵۶,۵۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۲۰ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۳۰

۲۵۶,۵۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۲۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۳۷

۲۵۳,۰۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۲۵ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۴۸

۲۵۴,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۳۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۷۵

۲۵۱,۵۰۰

۱,۰۰۰

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

زمان بارگیری : فوری
بارگیری شاخه ای امکان پذیر است.

میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۲ ذوب آهن ۱۱

۲۶۵,۰۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۱۴ ذوب آهن ۱۵

۲۴۹,۰۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۱۶ ذوب آهن ۲۰

۲۵۱,۰۰۰

۱,۰۰۰

میلگرد ۱۸ ذوب آهن ۲۵

۲۴۹,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۰ ذوب آهن ۳۰

۲۵۰,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۲ ذوب آهن ۳۷

۲۴۷,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۵ ذوب آهن ۴۷

۲۴۸,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۸ ذوب آهن ۵۷

۲۴۵,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۳۲ ذوب آهن ۷۵

۲۴۶,۰۰۰

ثابت

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

میلگرد خرمدشت

قیمت میلگرد خرمدشت

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۸ خرمدشت ۵

۲۵۵,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۰ خرمدشت A۲ ۷.۴

۲۳۷,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۰ خرمدشت A۳ ۷.۴

۲۴۸,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۲ خرمدشت A۲ ۱۰.۵

۲۳۷,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۲ خرمدشت A۳ ۱۰.۵

۲۴۸,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۴ خرمدشت ۱۴

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۶ خرمدشت ۱۸

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۱۸ خرمدشت ۲۳

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۰ خرمدشت ۲۹

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۲ خرمدشت ۳۴

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۵ خرمدشت ۴۵

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

میلگرد ۲۸ خرمدشت ۵۷

۲۳۶,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

سوالات متداول

قیمت میلگرد

مهم ترین نکته برای خرید میلگرد قیمت است که عواملی مثل نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، تورم، هزینه های تولید و ... روی آن اثر دارد. رابطه قیمت دلار و میلگرد به این شکل است که معمولا با افزایش نرخ دلار، قیمت مقاطع فولادی از جمله میلگرد بالاتر می رود.

عامل موثر دوم روی قیمت محصول، عرضه و تقاضاست. با افزایش تقاضا، قیمت کالا در بازار بیشتر می شود و با بیشتر شدن عرضه، قیمت پایین می آید. به طور کلی قیمت میلگرد، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن 22000 تا 25000 تومان است.

اما برای اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد و سایر مقاطع فولادی، راه های مختلفی وجود دارد. از جمله منابع معتبر و قابل اطمینان برای دریافت قیمت روز آهن آلات، استفاده از سایت و کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی است. از طریق این دو روش، می توانید قیمت ها را به صورت آنلاین دریافت کنید.

قیمت میلگرد

انواع میلگرد

میلگرد مورد استفاده در ساختمان سازی، آرماتور بندی و صنایع گوناگون، از چند جهت قابل دسته بندی است. از جمله آنها می توان به سایز، گرید، شکل ظاهری و کارخانه تولیدکننده محصول اشاره کرد.

 سایزهای مختلف میلگرد

میلگرد از نظر سایز (قطر سطح مقطع) در دسته های زیر تولید می شود:

 • میلگرد 8
 • میلگرد 10
 • میلگرد 12
 • میلگرد 14
 • میلگرد 16
 • میلگرد 18
 • میلگرد 20
 • میلگرد 22
 • میلگرد 25
 • میلگرد 28
 • میلگرد 30
 • میلگرد 32
 • میلگرد 36
 • میلگرد 40

پرفروش ترین میلگردهای بازار

در میان سایزهای مختلف میلگرد، نمونه های 14، 16 و 18 از پرفروش ترین میلگردهای بازار هستند. در ادامه، به معرفی و بیان ویژگی های هر یک می پردازیم.

میلگرد 14

میلگرد 14 از محصولات فولادی پر استفاده در ساختمان سازی است. به همین دلیل، آن را به عنوان میلگرد ساختمانی هم می شناسند. از این مقطع بیشتر در ساخت بخش های مختلف سازه همچون تیرها و ستون ها استفاده می شود. کارخانه های سراسر کشور میلگرد 14 را در دو نوع ساده و آجدار (معمولا گرید A3) تولید و عرضه می کنند.

میلگرد 16

نمونه دیگری از میلگردهای ساختمانی که در مسلح سازی بتن و ساخت بتن آرمه کاربرد فراوانی دارد، میلگرد 16 است. از آن جایی که تولید بتن آرمه با استفاده از میلگردهای آجدار رایج تر است، بنابراین، تولید و عرضه میلگرد 16 آجدار نسبت به سایر نمونه ها متداول تر است.

 میلگرد 18

اگر پروژه های عمرانی و ساختمانی بزرگی را در دست دارید، حتما به میلگرد 18 نیاز خواهید داشت. با توجه به قطر بیشتر، مقاومت این نوع میلگرد بالاتر است و می تواند وزن بیشتری را تحمل کند. بر این اساس، از این مقطع فولادی در پروژه های عظیم استفاده بیشتری می شود.

برترین کارخانه های تولید کننده میلگرد

کارخانه های مختلفی در سراسر کشور میلگرد را در سایزها و گریدهای مختلف تولید می کنند. در این بین، ذوب آهن اصفهان سبد محصول کاملی دارد که با کیفیت بالا، تولید و عرضه می شود. علاوه بر آن، کارخانه های دیگری همچون کویر کاشان، نیشابور (فولاد خراسان)، میانه، راد همدان، امیرکبیر خزر، هشترود، آناهیتا، فایکو و قائم در زمینه تولید میلگرد فولادی فعال هستند. برای جمع‌بندی برترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور، لیست زیر به شما کمک می کند:

 • کارخانه ذوب آهن اصفهان
 • کارخانه صبا فولاد زاگرس
 • کارخانه فولاد خراسان
 • کارخانه کویر کاشان
 • کارخانه روهینا دزفول (جنوب)
 • کارخانه ابرکوه یزد
 • کارخانه بافق یزد
 • کارخانه بردسیر کرمان
 • کارخانه فولاد میانه

برای خرید میلگرد از این تولیدکنندگان، می توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را از نزدیک ترین کارخانه بخرید. این فرایند، از مرحله انتخاب محصول و ثبت سفارش تا پرداخت و نهایی کردن خرید، به صورت آنلاین انجام می شود. البته امکان تماس تلفنی با واحد فروش نیز وجود دارد.

گریدهای مختلف میلگرد

میلگرد از نظر گرید، در دسته های اصلی A1 تا A4 تولید و به بازار عرضه می شود. یکی از روش های شناسایی گریدهای مختلف میلگرد، شکل ظاهری آن هاست. میلگردهایی که گرید A1 دارند، از نوع ساده هستند. میلگرد ساده سطحی صاف و صیقلی دارد.

اما دسته بعد از نظر گرید بندی، میلگرد آجدار است. محصولات A2 تا A4 از این نوع هستند. تفاوت این محصولات، در شکل ظاهری و نحوه قرارگیری آج های آن هاست. علاوه بر شکل ظاهری، گریدهای مختلف میلگرد از نظر مقاومت کششی و ویژگی های ساختاری هم تفاوت دارند. این موضوع در ساخت بتن آرمه اهمیت زیادی دارد.

بررسی قیمت گریدهای مختلف میلگرد

میلگرد های ساده به دلیل ویژگی های فیزیکی و ساختاری، شکل ظاهری و مقدار تحمل بار، در پروژه های عمرانی به خصوص ساخت و سازهای عظیم کمتر استفاده می شوند. پس به دلیل تقاضای کم، قیمت پایین تری نسبت به میلگرد آجدار دارند.

میلگرد آجدار در سه گرید A2، A3 و A4 تولید و عرضه می شود. این محصول استفاده بیشتری در پروژه ها دارد. در بین میلگردهای آجدار بازار، نمونه A4 مقاومت بیشتری دارد و در ساخت و سازهای بزرگ استفاده می شود. به دلیل این ویژگی، معمولا قیمت بیشتری در بین میلگردهای آجدار و ساده دارد. اگر قصد خرید میلگرد آجدار یا ساده را دارید، می توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن یا تماس با واحد فروش، از بین تولیدکنندگان مختلف سراسر کشور، بهترین محصول را بخرید.

 استعلام قیمت لحظه ای میلگرد آجدار

برای اطلاع از قیمت میلگرد آجدار، سایت یا کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی کاربردی هستند. از این طریق، می توانید با مشاهده کارخانه های مختلف و گریدهای گوناگون میلگرد آجدار، قیمت محصولات موجود را مقایسه و بعد، اقدام به خرید کنید.

 نمودار قیمت میلگرد ساختمانی

نمودار قیمتی میلگرد ساختمانی تحت تاثیر عوامل موثر بر قیمت، بالا و پایین می شود. اگر بخواهیم بررسی کوتاهی از نمودار این محصول در بازه های زمانی 6 ماهه، یک ساله و 5 ساله داشته باشیم، چند نکته را می بینیم.

در بازه زمانی 6 ماهه، قیمت محصولات فولادی و میلگرد تقریبا ثابت باقی ماند. این موضوع، به دلیل کنترل قیمت دلار در محدوده ای خاص و نبود تقاضای قدرتمند در بازار بود. البته در این بازه زمانی، تولید میلگرد ساختمانی و سایر مقاطع فولادی افزایش داشت و رکوردهای جدیدی را ثبت کرد.

اما در بازه های زمانی طولانی مدت، مثلا یک یا 5 ساله، رشد قیمت میلگرد ساختمانی را می بینیم. این موضوع به دلیل رشد قیمت دلار و تورم اتفاق افتاد. شاید بتوان این طور نتیجه گرفت که خرید میلگرد در دراز مدت برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند، سودآوری مناسبی داشته است.

 خرید میلگرد آنلاین بهتر است یا حضوری؟

گاهی افراد دوست دارند با حضور در بازار و لمس چیزی که نیاز دارند، خرید کنند. شاید این کار، اعتماد و اطمینان بیشتری به مشتریان می دهد. اما این نکته را هم در ذهن داشته باشید که خرید آنلاین از فروشندگان معتبر، می تواند راحتی و آسایش را برای شما به همراه داشته باشد. البته از رفت و آمد، اتلاف وقت و ... هم جلوگیری می کند. برای شناخت فروشنده آنلاین معتبر، چند مولفه را در نظر بگیرید.

سابقه فعالیت، خوش نامی و اعتبار از مهم ترین مولفه های کار در بازار آهن و فولاد است. این ویژگی ها در بازار فیزیکی هم اهمیت دارند. ویژگی بعد، ارائه قیمت روز میلگرد و محصولات فولادی است. این قیمت ها علاوه بر به روز بودن، باید معتبر هم باشند. معمولا نرخ های فروشندگان، همان چیزی است که از طرف کارخانه اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در خرید آنلاین میلگرد اهمیت دارد، امکان پرداخت آنلاین و نهایی کردن خرید است. وقتی همه بخش های ثبت سفارش و پرداخت آنلاین باشد، سرعت کار بیشتر خواهد بود.

موضوع بعد برای شناخت فروشگاه آنلاین آهن آلات معتبر، تنوع بالای محصول و ارتباط با تولیدکنندگان مختلف است. براساس موضوعات و نکات مطرح شده، اصفهان آهن به دلیل بهره گیری از ویژگی های مختلف، می تواند به عنوان گزینه ای مناسب جهت خرید میلگرد و مقاطع فولادی باشد.

قیمت میلگرد امروز

هزینه حمل بار بر عهده مشتری است یا فروشنده؟

هزینه حمل بار به عهده مشتری است. به همین دلیل، بهتر است در زمان خرید، به مسافت محل پروژه تا کارخانه تولید کننده میلگرد توجه شود. این موضوع می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند. اصفهان آهن برای رفاه مشتریان و کاهش زمان مربوط به هماهنگی های لازم، خدمات بارگیری را هم ارائه می کند.

خرید میلگرد از کارخانه

برای خرید محصول از کارخانه شرایط ویژه ای وجود دارد. در درجه اول، فقط برخی از تولیدکنندگان به صورت مستقیم با مشتریان خود کار می کنند و دسته دوم، عرضه به مشتری را در برنامه های خود ندارند. اما برای خرید مستقیم، حتما باید تناژ سفارش بالا باشد. همچنین پروسه تحویل بار زمان بر است.

راه حل بهتر، خرید از نمایندگانی است که محصولات کارخانه های مختلف را عرضه می کنند. این کار، دست مشتری را برای خرید حجم مورد نیاز، تحویل سریع بار و همچنین تضمین کیفیت کالا باز می گذارد.

خرید میلگرد

زمانی که متناسب با نیاز خود، محصول مورد نظر را انتخاب کردید، می توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، از میان کارخانه های تولیدکننده، بهترین و نزدیک ترین مورد را انتخاب کنید. پس از آن، با انتخاب سایز و گرید مد نظر، امکان نهایی کردن خرید و پرداخت آنلاین برای شما فراهم است.

علاوه بر موارد ذکر شده، می توانید از طریق تماس با واحد فروش، محصول خود را خریداری کنید و در محل مورد نظر، بار را دریافت کنید.