goftino
میلگرد انبار اصفهان

قیمت میلگرد انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۱
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۸ انبار اصفهان (سیادن ابهر) ۵.۵

۲۹۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۰ انبار اصفهان (سیادن ابهر) ۷.۴۴

۲۸۰,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۰ انبار اصفهان (آریان فولاد) ۷.۲

تماس بگیرید

نامشخص

میلگرد ۱۲ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۱۰

۲۷۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۱۱

۳۰۱,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۴ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۱۵

۲۶۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۴ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۱۳.۸

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۶ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۲۰

۲۷۰,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۶ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۱۸

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۸ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۲۵

۲۶۶,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۸ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۲۲.۸

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۰ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۳۰

۲۶۶,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۰ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۲۸.۱

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۳۷

۲۶۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۲ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۳۴

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۵ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۴۴.۳

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۵ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۴۸

۲۶۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۸ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۵۸

۲۶۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۸ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۵۵.۷

تماس بگیرید

نامشخص

میلگرد ۳۲ انبار اصفهان (پردیس آذربایجان) ۷۲

تماس بگیرید

نامشخص

میلگرد ۳۲ انبار اصفهان (ذوب آهن) ۷۵

۲۶۹,۰۰۰

نامشخص

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

میلگرد ذوب آهن

قیمت میلگرد ذوب آهن

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۱
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۲ ذوب آهن ۱۱

۲۹۹,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۴ ذوب آهن ۱۵

۲۶۷,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۶ ذوب آهن ۲۰

۲۶۸,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۸ ذوب آهن ۲۵

۲۶۴,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۰ ذوب آهن ۳۰

۲۶۴,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۲ ذوب آهن ۳۷

۲۶۷,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۵ ذوب آهن ۴۷

۲۶۷,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۸ ذوب آهن ۵۷

۲۶۷,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۳۲ ذوب آهن ۷۵

۲۶۷,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

میلگرد قائم

قیمت میلگرد قائم

آخرین بروزرسانی : ۱۱:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۳
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۲ قائم ۹.۵ الی ۹.۷

۲۷۰,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۴ قائم ۱۳.۵ الی ۱۳.۸

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۶ قائم ۱۷.۵ الی ۱۷.۹

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۱۸ قائم ۲۱.۵ الی ۲۲

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۰ قائم ۲۷.۵ الی ۲۸

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۲ قائم ۳۴ الی ۳۵

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۵ قائم ۴۵ الی ۴۶

۲۶۵,۰۰۰

نامشخص

میلگرد ۲۸ قائم ۵۷

تماس بگیرید

نامشخص

میلگرد ۳۲ قائم ۷۵

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

سوالات متداول

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد به‌عنوان یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در ساختمان‌سازی و صنایع برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است. این محصولات در کارخانه‌های مختلفی تولید می‌شوند و انواع متفاوتی دارند. طبق استانداردی که برای میلگردها در نظر گرفته ‌شده است، می‌توان این محصولات را به 4 گرید A1، A2 ، A3 و A4 تقسیم کرد. از نظر سایزبندی نیز آن ها را می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم کرد که معمولاً از هر سایز برای کاربرد خاصی استفاده می‌شود.

قیمت میلگرد

مهم‌ ترین عوامل تأثیر گذار در قیمت میلگرد

قیمت لحظه ای میلگرد در روزهای مختلف سال، دچار تغییرات بسیاری می‌شود. حتی اگر دقت کرده باشید در برخی از فصول سال، مانند زمستان، شاهد تقاضای کمتر مشتریان برای خرید این محصول هستیم که این باعث افزایش قیمت امروز میلگرد در بازار فولاد می‌شود. یکی از اقداماتی که باید انجام دهید، بررسی قیمت لحظه‌ای میلگرداست. (پیشنهاد ما به شما مطالعه مطلب هفتگی تحلیل و پیش‌بینی قیمت آهن در سایت اصفهان آهن، بررسی قیمت‌های به‌روز‌شده در سایت و همچنین مشاوره تخصصی با کارشناسان خبره شرکت است.)

همه افراد فعال در صنعت فولاد می‌دانند این بازار به دلار وابسته است. این ارز بین المللی روی بهای تمام مقاطع فولادی تاثیر می‌گذارد. هیجانات بازار ارز در کنار مواد اولیه ای که با استفاده از دلار خریداری می شوند؛ موجب وابستگی صنعت فولاد به بازار ارز شده است.

اگرچه دلار نوسانات بسیاری را به بازار این محصول تحمیل می‌کند؛ در بلند مدت این عرضه و تقاضاست که کنترل بازار را در دست می‌گیرد. تناسب میان عرضه و تقاضا موجب رشد صنعت میلگرد می‌شود.

برند تولید کننده دیگر عامل تاثیر گذار روی قیمت روز میلگرد است. بسیاری از کارخانه‌ها هستند که مقاطع را با کیفیتی حیرت انگیز تولید می کنند. طبیعی است که این کارخانه‌ها محصولات را با قیمت کمی بالاتر ارائه دهند. با این حال بلعکس آن نیز ممکن است! برخی کارخانه‌های تازه تاسیس می‌توانند کاهش قیمت میلگرد را به عنوان ترفندی تبلیغاتی در نظر بگیرند.

یکی از روش‌های خرید میلگرد، کمک گرفتن از بازار بورس و سهام است. از این رو می‌توان گفت شاخص صنعت که یکی از انواع شاخص‌های بورسی است؛ روی قیمت این محصول تاثیر به سزایی دارد. شاخص صنعت بیانگر سطح عمومی قیمت سهام کارخانه‌های فعال در بورس است.

برخی از تحولات سیاسی هم می‌توانند در روند قیمت این کالا تاثیرگذار باشند. به‌عنوان مثال، اگر مرزهای صادارت مقاطع فولادی مانند مرز عراق بسته شوند، صادرات به کشورهای دیگر قطع خواهد شد؛ در نتیجه قیمت داخلی محصولات کاهش پیدا می‌کند.

همانطور که می دانید از شمش به عنوان ماده اولیه تولید میلگرد استفاده می شود. حالا اگر کارخانه‌ای به مراکز تامین‌کننده شمش نزدیک باشد، هزینه حمل ‌و نقل کمتری می پردازد، در نتیجه قیمت تمام شده آن کمتر می‌شود.

وزن میلگرد؛ مهم‌ ترین عامل تاثیر گذار در قیمت آن

وزن میلگرد یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت این محصول است. با استفاده از جدول اشتال میلگرد می توانید وزن این محصولات را در کنار ویژگی های دیگری همچون استاندارد مشاهده کنید. از سوی دیگر با استفاده از این جدول می توانید مشخص کنید برای هر پروژه به چه مقدار میلگرد نیاز دارید.

انواع میلگردها

آرماتورها را بر اساس نوع، سایزبندی، استانداردها، روش تولید، مواد اولیه، کیفیت ساخت و حتی کارخانه می‌توان به موارد مختلفی تقسیم کرد که در ادامه، دسته‌بندی‌های مختلف بررسی می‌شوند.

انواع میلگرد بر اساس سایزبندی

به‌طور کلی میلگردها در سایزهای متفاوتی ساخته می‌شوند که هر کدام ضخامت، قطر و کاربرد مخصوص ‌به ‌خود را دارند. سایزهای استاندارد تولید این مقطع فولادی به شرح زیر هستند.

از میان این سایزها، میلگرد 12، 14، 16 و 20 پر فروش‌ترین قطعات هستند و هر کدام با توجه به سایز و کارخانه سازنده و دیگر ویژگی‌ها قیمت‌های مختلفی دارند. این تفاوت در قیمت کارخانه‌های گوناگون را می‌توانید در صفحه قیمت میلگرد 14 مشاهده کنید.

انواع میلگرد بر اساس کارخانه و برند

کارخانه‌های زیادی در سراسر کشور در حوزه تولید میلگرد فعالیت دارند. این کارخانه ها محصولات خود را با کیفیت های متفاوتی به بازار ارائه می دهند که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند. هر کدام از این کارخانه‌ها از مواد اولیه با کیفیت متفاوت، استانداردهای مختلف و روش‌های تولید گوناگونی استفاده می‌کنند.

ذوب آهن اصفهان یکی از کارخانه‌های برتر تولید میلگرد در سطح این استان است که بخش بزرگی از میلگرد موردنیاز کشور را تعمین می‌کند. اگرچه قیمت میلگردهای این مجموعه کمی بالاتر از حد استاندارد است؛ اما می‌توان گفت نسبت به کیفیتی که دارد، بسیاری ترجیح می‌دهند از میلگرد ذوب آهن استفاده کنند. 

کارخانه کویر کاشان از بهترین تولید کنندگان میلگرد در سطح کشور است که این محصولات را با دقت بالا تولید و ارائه می‌کند. این کارخانه میلگرد کلاف و ساده خود را با بهترین قیمت در اصفهان آهن عرضه کرده است.

اگر در نزدیکی شهرستان نیشابور پروژه‌ای دارید؛ می‌توانید میلگرد موردنیاز خود را از کارخانه نیشابور تهیه کنید. کارخانه میلگرد نیشابور یا همان فولاد خراسان، یکی از بهترین تولیدکنندگان این مقطع فولادی در خراسان رضوی است.

شرکت فولاد خراسان که با نام میانه نیز شناخته می‌شود؛ محصولات خود را با بیشترین کیفیت به سراسر کشور عرضه می‌کند. البته اگر پروژه شما در استان آذربایجان شرقی باشد؛ هزینه‌های حمل و نقل کمتری خواهید پرداخت. با این حال محصولات این کارخانه را نیز می‌توانید از طریق اصفهان آهن تهیه کنید. کافی است به صفحه مربوط به این کارخانه مراجعه نمایید.

پروژه‌های شمال کشور میلگرد موردنیاز خود را از کارخانه فولاد امیرکبیر خزر تعمین می‌کنند. میلگردهای این کارخانه از سایز ۸ تا ۴۰ متنوع هستند. از سوی دیگر این برند استانداردهای متفاوتی را به شما ارائه می‌کند.

کارخانه راد همدان دیگر کارخانه‌ای است که این محصول را تولید می‌کند. این مجموعه آماده ارائه قیمت میلگرد آجدار و معمولی با سایزهای مختلف به شما عزیزان است. تنها کافی است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. از دیگر کارخانه‌هایی که این محصول را تولید می‌کنند می‌توان به هشترود، آناهیتا، فایکو و قائم اشاره کرد.

انواع میلگرد بر اساس استاندارد

این محصول دارای 4 استاندارد کلی است که به دسته‌های A1، A2، A3 و  A4 تقسیم می‌شوند. محصولات  A1، مقاطعی ساده و بدون آج هستند، در حالی که گریدهای A2 تا A4 به‌عنوان میلگردهای آجدار در بازار معرفی می‌شوند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

انواع میلگرد بر اساس نوع

اطلاع از انواع میلگرد برای خرید بهتر، کمک زیادی به شما می‌کند. دسته‌بندی این مقاطع بر اساس نوع به شرح زیر است. هر نوع از آرماتورها کاربردهای متفاوتی در صنایع گوناگون دارند.

 1. ساده
 2. آجدار
 3. کلاف
 4. کلاف ساده
 5. کلاف آجدار

قیمت میلگرد امروز

نحوه‌ی خرید میلگرد

به‌طور کلی، برای خرید میلگرد، سه راه وجود دارد:

 • خرید از بنگاه‌های فروش آهن آلات
 • خرید از کارخانه
 • خرید از بورس کالا

 برای خرید میلگرد از کارخانه، باید فرد به صورت مستقیم به کارخانه مراجعه کند و محصول خود را تحویل بگیرد. یک نکته مهم این است که حمل‌ونقل، مراجعه به درب کارخانه و دریافت محصول، بر عهده خود مشتری است. معمولاً این روش برای افرادی است که می‌خواهند بیش از 24 تن میلگرد (یک تریلی) خریداری کنند.

این در حالی است که اگر بخواهید از بنگاه آهن آلات خریدتان را انجام دهید، هیچ محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید حتی بدون حضور، به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. برای خرید میلگرد، ابتدا باید نوع سازه مشخص شود. مثلا اگر قصد خرید برای فونداسیون سازه را دارید، سایز مورد نظر با محصول مورد نیاز برای ساختمان بالای 3 طبقه متفاوت است.

خرید میلگرد از اصفهان آهن

اگر نخستین بار است که قصد خرید میلگرد دارید؛ اگر در خریدهای قبلی خود با مواردی همچون عدم هماهنگی در تحویل بار یا عدم پیگیری و رسیدگی سریع به سفارش خریدتان مواجه شده‌اید؛ پیشنهاد ما به شما خرید از اصفهان آهن است. چرا که ما با فراهم آوردن راه‌های زیر، فرایند بررسی قیمت میلگرد امروز و انجام خریدی سریع و تضمینی را برای شما راحت کرده‌ایم.

 1. خرید آنلاین میلگرد به صورت کاملا آسان و سریع از سایت
 2. تماس تلفنی با کارشناسان و نهایی کردن خرید پس از انجام مشاوره تخصصی
 3. قسمت چت آنلاین موجود در سایت

هیجانات در بازار فولاد روی قیمت لحظه ای میلگرد بیش از دیگر مقاطع فولادی تاثیر دارد. بهتر است بدانید که قیمت این محصول به عوامل مختلفی مانند نوسانات نرخ ارز و دلار، هزینه‌ی مواد اولیه تولید میلگرد، هزینه‌های حمل و نقل، وضعیت اقتصادی و سیاسی و... بستگی دارد. بنابراین اطلاع از روند قیمت این محصول به‌ صورت روزانه به شما کمک می‌کند تا در بهترین زمان ممکن و با آگاهی بیشتری خرید کنید.

اگر به دنبال خرید بهترین محصول با مناسب ترین قیمت هستید؛ از طریق همین صفحه اقدام کنید. کافی است روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید؛ پس از دریافت پیش فاکتور، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و بهترین محصول را در اختیارتان قرار می دهند.