لوگو میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی

09:421 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان

271,818

3,000
میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان

262,727

1,000
میلگرد 16 ذوب آهن اصفهان

262,727

1,000
میلگرد 18 ذوب آهن اصفهان

261,818

1,000
میلگرد 20 ذوب آهن اصفهان

261,818

ثابت
میلگرد 22 ذوب آهن اصفهان

259,999

3,000
میلگرد 25 ذوب آهن اصفهان

259,999

3,000
میلگرد 28 ذوب آهن اصفهان

259,999

2,000
میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان

263,636

2,000
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

لوگو میلگرد انبار اصفهان

قیمت میلگرد انبار اصفهان

بروزرسانی

06:531 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 8 ابهر

تماس بگیرید

میلگرد 12 ذوب آهن

275,454

ثابت
میلگرد 14 ذوب آهن

267,272

ثابت
میلگرد 14 آریان فولاد

254,545

ثابت
میلگرد 16 ذوب آهن

267,272

ثابت
میلگرد 16 اروند

254,545

ثابت
میلگرد 16 ابرکوه

254,545

ثابت
میلگرد 18 ذوب آهن

264,545

ثابت
میلگرد 18 ابرکوه

254,545

ثابت
میلگرد 20 ذوب آهن

264,545

ثابت
میلگرد 22 ذوب آهن

264,545

ثابت
میلگرد 25 ذوب آهن

264,545

ثابت
میلگرد 28 ذوب آهن

264,545

ثابت
میلگرد 32 ذوب آهن

265,454

ثابت
توجه

زمان بارگیری : فوری
بارگیری شاخه ای امکان پذیر است.

لوگو میلگرد احرامیان

قیمت میلگرد احرامیان

بروزرسانی

12:311 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 14 احرامیان

251,818

نامشخص
میلگرد 16 احرامیان

251,818

نامشخص
میلگرد 18 احرامیان

250,909

نامشخص
میلگرد 20 احرامیان

250,909

نامشخص
میلگرد 22 احرامیان

250,909

نامشخص
میلگرد 25 احرامیان

250,909

نامشخص
میلگرد 28 احرامیان

250,909

نامشخص
میلگرد 32 احرامیان

251,818

نامشخص
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی (23 تن) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

مهم ترین نکته قبل از خرید میلگرد، اطلاع از قیمت آن است که عواملی مثل نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، تورم، هزینه های تولید و ... روی آن اثر دارد. رابطه قیمت دلار و میلگرد به این شکل است که معمولا با افزایش نرخ دلار، قیمت مقاطع فولادی از جمله این محصول پرفروش هم بالاتر می رود.

عامل موثر دوم روی قیمت میلگرد، عرضه و تقاضاست. با افزایش تقاضا، قیمت کالا در بازار بیشتر می شود و با بیشتر شدن عرضه، قیمت پایین می آید.

اما برای اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد و سایر مقاطع فولادی، راه های مختلفی وجود دارد. از جمله منابع معتبر و قابل اطمینان برای دریافت قیمت روز آهن آلات، استفاده از سایت و کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی است. از طریق این دو روش، می توانید قیمت ها را به صورت آنلاین و لحظه ای دریافت کنید.

انواع میلگرد

میلگرد مورد استفاده در ساختمان سازی، آرماتوربندی و صنایع گوناگون، از چند جهت قابل دسته بندی است. از جمله آن ها می توان به سایز، گرید، شکل ظاهری و کارخانه تولیدکننده محصول اشاره کرد.

سایزهای مختلف میلگرد

میلگرد از نظر سایز (قطر سطح مقطع) به دسته های متنوعی تقسیم می شود. این محصول در سایزهای 8 تا 40 موجود است و خریداران می توانند متناسب با نیاز و نوع کاربردی که در نظر دارند، محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند.

میلگردهایی که سایز کوچک تری دارند، بیشتر برای تولید سایر محصولات و بخش های سازه، همچون سقف کاذب و ... استفاده می شوند. اما دسته های ضخیم تر برای ایجاد بتن آرمه، آرماتوربندی و ساخت فونداسیون استفاده می شوند.

rebar

بر این اساس، میلگردهای سایز 12 تا 20 کارایی بیشتری در ساختمان سازی دارند. نمونه های باریک تر برای دیوارها و طبقات بالا استفاده می شوند؛ در مقابل، میلگردهایی با سایز 16، 18 و 20 برای فونداسیون کارآمدتر هستند. انتخاب نوع مناسب میلگرد، با استفاده از نرم افزارهایی همچون ایتبس ETABS و فرمول های مختلفی انجام می شود. کار با این ابزارها باید توسط مهندسان و افراد خبره صورت گیرد تا نتایج حاصل از آن، اعتبار و صحت لازم را داشته باشد.

پرفروش ترین میلگردهای بازار

در میان سایزهای مختلف میلگرد، نمونه های 14، 16 و 18 از گرید A3 (آجدار) از پرفروش ترین میلگردهای بازار هستند. این مقاطع علاوه بر ساختمان سازی، در صنایع گوناگون هم مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه، به معرفی و بیان ویژگی های هر یک می پردازیم. ضمنا برای مشاهده قیمت روز میلگرد و خرید آن، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید. خرید آنلاین از سایت یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های ممکن بوده و اصفهان آهن، تنها ارائه دهنده این خدمت در کشور است.

میلگرد سایز 8

میلگرد 8 کوچکترین سایز موجود در بازار است که مصارف ویژه ای دارد. این محصول کاربرد چندانی برای سختمان سازی و اجرای پروژه های عمرانی ندارد. در عوض، این محصول بیشتر برای اجرای بخش های سبک ساختمان (مثل سقف کاذب و ...) مورد استفاده قرار می گیرد.

همچون سایر انواع میلگرد، این محصول نیز در گریدهای مختلف و به دو شکل ساده و آجدار به تولید می رسد. انتخاب نوع و سایز میلگرد، به کاربرد آن و نوع پروژه بستگی دارد. شما می توانید محصول مورد نظر را به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش دهید و آن را در محل اجرای پروژه تحویل بگیرید.

نمودار قیمت یک ساله میلگرد 8 راد همدان

میلگرد سایز 10

میلگرد سایز 10 هم از محصولات کم ضخامت محسوب می شود که در ساخت بتن آرمه و مسلح سازی بتن کاربرد چندانی ندارد. در عوض، از این نوع میلگرد برای ساخت سقف های کاذب از نوع رابیتس استفاده زیادی می شود. به همین دلیل، برای اجرای این نوع سقف، قیمت میلگرد بسیار مهم و اثرگذار است.

این سایز میلگرد هم در دسته های ساده و آجدار تولید و به بازار عرضه می گردد. برای مشاهده قیمت روز میلگرد 10 می توانید در کانال قیمت لحظه ای آهن آلات اصفهان آهن عضو شوید. نرخ های موجود در این کانال، بر اساس قیمت های اعلامی تولیدکنندگان آپدیت می شود. به همین دلیل، از اعتبار بالایی برخوردار است.

 نمودار قیمت میلگرد 10 راد همداند سال گذشته

میلگرد سایز 12

میلگرد 12 محصولی است که می تواند در پروژه های سبک و کوچک، در خود سازه هم مورد استفاده قرار گیرد؛ البته میزان مصرف آن در برابر سایزهای پرفروشی مثل 14، 16 و 18 بسیار کمتر است. از این محصول بیشتر برای مقاوم سازی و افزایش ایمنی دیوارها، ساخت زیرسازی سقف های کاذب و ... استفاده می شود.

میلگرد 12 هم در دو نوع ساده و آجدار و گریدهای A1 تا A4 موجود است. شما می توانید متناسب با نیاز خود، بهترین محصول را سفارش دهید. برای انجام این کار، کافیست با تیم فروش اصفهان آهن تماس بگیرید یا از طریق سایت، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید.

نمودار قیمت میلگرد 12 سال 1402

قیمت میلگرد ساختمانی یا میلگرد 14

میلگرد 14 از محصولات فولادی پراستفاده در ساختمان سازی است. به همین دلیل، آن را به عنوان میلگرد ساختمانی هم می شناسند. از این مقطع بیشتر در ساخت بخش های مختلف سازه همچون تیرها و ستون ها استفاده می شود. همچنین برای مقاوم سازی دیوارها از این محصول پرفروش استفاده می شود.کارخانه های سراسر کشور میلگرد 14 را در دو نوع ساده و آجدار (معمولا گرید A3) تولید و عرضه می کنند. در این بین، محصول کارخانه ذوب آهن از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

خرید میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان

به دلیل کاربردهای فراوان، تقاضا برای میلگرد 14 نسبت به سایر سایزها بسیار بالاست. در این بین، محصولات ذوب آهن اصفهان سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص داده اند. برای خرید این مقطع باکیفیت، فقط کافیست از طریق همین صفحه، قیمت میلگرد 14 ذوب آهن را مشاهده کرده و آن را به سبد خرید اضافه کنید. در نهایت، با تکمیل اطلاعات مورد نیاز و پرداخت نهایی، بار برای شما ارسال خواهد شد.

نمودار قیمت میلگرد 14 ذوب آهن سال گذشته

قیمت میلگرد 16

نمونه دیگری از میلگردهای ساختمانی که در مسلح سازی بتن و ساخت بتن آرمه کاربرد زیادی دارد، میلگرد 16 است. از آن جایی که تولید بتن آرمه با استفاده از میلگردهای آجدار رایج تر است، بنابراین، تولید و عرضه میلگرد 16 آجدار نسبت به سایر نمونه ها متداول تر است.

برای خرید میلگرد 16، می توانید از بین کارخانه های مختلف، یکی را انتخاب کنید. با توجه به سطح بالای محصولات بازار از نظر کیفیت، توصیه می کنیم تولیدکننده ای را برای خرید انتخاب کنید که به محل پروژه نزدیک تر است. این کار، می تواند به کاهش هزینه های حمل و نقل و صرفه جویی بیشتر کمک کند.

نمودار قیمت میلگرد 16 ذوب آهن یک ساله

قیمت میلگرد 18

اگر پروژه های عمرانی و ساختمانی بزرگی را در دست دارید، حتما به میلگرد 18 نیاز خواهید داشت. با توجه به قطر بیشتر، مقاومت این نوع میلگرد بالاتر است و می تواند وزن و فشار بیشتری را تحمل کند. بر این اساس، از این مقطع فولادی در پروژه های عظیم استفاده بیشتری می شود.

معمولا قیمت میلگرد 18 نسبت به 14 و 16 کمتر است. این موضوع، در خریدهایی با حجم بالا و تناژ سنگین تاثیر ملموس تری دارد. با این وجود، اصفهان آهن قادر است میلگرد مورد نیاز پروژه های عظیم ملی را با قیمتی مناسب تامین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با تیم فروش تماس بگیرید.

نمودار قیمت میلگرد 18 ذوب آهن

فرایند تولید میلگرد

تولید میلگرد در کشورهای مختلف دنیا به شیوه های متفاوتی انجام می شود. این کار، بر اساس نیاز هر کشور و استانداردهای موجود آن انجام می گردد. به طور کلی، روش تولید محصول در میزان انعطاف پذیری، استحکام، سختی و در نهایت کیفیت و قیمت میلگرد موثر است. در مجموع، روش تولید میلگرد به 4 شیوه نورد گرم، نورد سرد، ترمکس و آلیاژی انجام می گردد.

تولید میلگرد با نورد گرم

در روش نورد گرم، شمش های فولادی تا دمای 1100 درجه سانتی گراد حرارت می بینند تا ذوب شوند و آماده رافینگ شوند. در رافینگ شمش های فولادی از غلطک ها عبور می کنند تا حین افزایش طول، ضخامت مقطع کاهش یابد. پس از آن، میلگردها در طول 6 یا 12 متری برش می خورند. در گام آخر، متناسب با نوع محصول، آج زنی انجام می شود تا کار تولید محصول به پایان برسد.

تولید میلگرد به روش نورد سرد

شیوه بعد برای تولید میلگرد، نورد سرد است. در این روش، از فشار بسیار زیاد برای شکل دهی محصولات اولیه و تبدیل آن ها به میلگرد استفاده می شود. این کار، سختی زیادی به محصول می دهد؛ اما در عوض از انعطاف پذیری آن کم می کند. به همین دلیل، میلگردهای تولید شده با نورد سرد برای خمکاری یا استفاده در مناطق زلزله خیز مناسب نیستند.

تولید به روش ترمکس

ترمکس یکی از شیوه های نوین تولید میلگرد است که فرایند اجرایی آن، به زمان کمتری نیاز دارد. محصول نهایی این شیوه، کیفیت خوبی دارند؛ اما عالی نیست. به همین دلیل، بیشتر در کشورهای اروپایی و مناطقی که خطر زلزله زیادی وجود ندارد، استفاده می شود.

انجام این روش شباهت زیادی به نورد گرم دارد. اما برای خنک کردن محصول نهایی، از آب و روغن استفاده می شود. ضمنا دمای اجرای آن کمی پایین تر است و مواد اولیه با کربن کمتر به کار می روند. محصولات حاصل از ترمکس، قیمت کمتری نسبت به موارد مشابه دارند.

تولید میلگرد به روش میکروآلیاژی

این شیوه هم به نورد گرم شباهت دارد؛ با این تفاوت که درفراید تولید آلیاژهای مختلفی به مواد اولیه اضافه می شود. قیمت محصولات حاصل از این روش نسبت به نمونه های دیگر بالاتر است. البته کیفیت بسیار خوبی هم دارند.

برترین کارخانه های تولید کننده میلگرد

کارخانه های مختلفی در سراسر کشور میلگرد را در سایزها و گریدهای مختلف تولید می کنند. در این بین، ذوب آهن اصفهان سبد محصول کاملی دارد که با کیفیت بالا، تولید و عرضه می شود. علاوه بر آن، کارخانه های دیگری همچون کویر کاشان، نیشابور (فولاد خراسان)، میانه، راد همدان، امیرکبیر خزر، هشترود، آناهیتا، فایکو و قائم در زمینه تولید میلگرد فولادی فعال هستند.

برای خرید محصول از هر یک از این تولیدکنندگان، کافیست نام آن را در این صفحه پیدا کنید. سپس با افزودن محصول به لیست خرید و تکمیل فرایند پرداخت آنلاین، به سرعت و سهولت محصول مورد نظر را خریداری کنید. ضمنا می توانید از طریق تماس با واحد فروش، از قیمت روز میلگرد مطلع شوید و در گام بعد، محصول خود را خریداری کنید.

خرید میلگرد از کارخانه

برای خرید محصول از کارخانه، شرایط ویژه ای وجود دارد. در درجه اول، فقط برخی از تولیدکنندگان به صورت مستقیم با مشتریان خود کار می کنند و دسته دوم، عرضه به مشتری را در برنامه های خود ندارند. اما برای خرید مستقیم از تولیدکنندگانی که این امکان را فراهم کرده اند، حتما باید تناژ سفارش بالا باشد. همچنین پروسه تحویل بار زمان بر است.

راه حل بهتر، خرید از نمایندگانی است که محصولات کارخانه های مختلف را عرضه می کنند. این کار، دست مشتری را برای خرید حجم مورد نیاز، تحویل سریع بار و همچنین تضمین کیفیت کالا باز می گذارد. به عنوان مثال، اصفهان آهن نماینده فروش محصولات ذوب آهن اصفهان و سایر تولیدکنندگان برتر کشور است.

برای تکمیل سفارش، پیشنهاد می کنیم نزدیک ترین کارخانه را برای خرید انتخاب کنید. این کار به کاهش هزینه حمل و نقل و صرفه جویی در بودجه صرف شده کمک می کند.

گریدهای مختلف میلگرد

میلگرد از نظر گرید، در دسته های اصلی A1 تا A4 تولید و به بازار عرضه می شود. یکی از روش های شناسایی گریدهای مختلف میلگرد، شکل ظاهری آن هاست. میلگردهایی که گرید A1 دارند، از نوع ساده هستند. میلگرد ساده سطحی صاف و صیقلی دارد و دارای مقاومت کششی حداقل 2400 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

این محصول بیشتر برای مواردی کارایی دارد که نیاز به درگیری بتن با میلگرد وجود ندارد. علت این موضوع این است که وجود آج، استحکام بیشتری به ترکیب میلگرد با بتن می دهد. استفاده از این مقطع بیشتر برای ساخت سقف کاذب و موارد این چنینی است.

اما دسته بعد از نظر گریدبندی، میلگرد آجدار است. محصولات A2 تا A4 از این نوع هستند. تفاوت این محصولات، در شکل ظاهری و نحوه قرارگیری آج های آن هاست. علاوه بر شکل ظاهری، گریدهای مختلف میلگرد از نظر مقاومت کششی و ویژگی های ساختاری هم تفاوت دارند. این موضوع در ساخت بتن آرمه اهمیت زیادی دارد.

میلگرد A2 دارای مقاومت کششی حداقل 2800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است؛ این عدد برای مقاطع A3 حداقل 3200 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. آج این محصولات به شکل دوکی یا یکنواخت ایجاد می شود. اما میلگرد A4 آج هایی به شکل دوکی دارند و مقاومت کششی آن ها حداقل 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

بررسی قیمت گریدهای مختلف میلگرد

میلگرد های ساده به دلیل ویژگی های فیزیکی و ساختاری، شکل ظاهری و مقدار تحمل بار، در پروژه های عمرانی به خصوص ساخت و سازهای عظیم کمتر استفاده می شوند. پس به دلیل تقاضای کم، قیمت پایین تری نسبت به میلگرد آجدار دارند.

میلگرد آجدار در سه گرید A2، A3 و A4 تولید و عرضه می شود. این محصول استفاده بیشتری در پروژه ها دارد. در بین میلگردهای آجدار بازار، نمونه A4 مقاومت بیشتری دارد و در ساخت و سازهای بزرگ استفاده می شود. به دلیل این ویژگی، معمولا قیمت بیشتری در بین میلگردهای آجدار و ساده دارد. اگر قصد خرید میلگرد آجدار یا ساده را دارید، می توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن یا تماس با واحد فروش، از بین تولیدکنندگان مختلف سراسر کشور، بهترین محصول را بخرید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد

قیمت میلگرد تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می کند. نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، نرخ تورم، قیمت حامل های انرژی و ... همگی از مواردی هستند که بر قیمت روز میلگرد اثر می گذارند. اما نحوه تاثیر هر کدام به چه صورت است؟

تاثیر میزان عرضه و تقاضا بر قیمت میلگرد

به طور کلی، هر چه تقاضا برای محصولی خاص بیشتر شود، قیمت آن بالاتر می رود. در مقابل، افزایش عرضه می تواند به ثبات یا کاهش نرخ محصول منجر شود. البته عکس هر دو مورد هم می تواند اتفاق بیوفتد.

یکی از موتورهای پیشران در بحث تقاضا برای میلگرد، صنعت مسکن است. هر چه این بخش فعال تر باشد و ساخت و سازهای بیشتری صورت گیرد، میزان تقاضا برای مقاطع فولادی هم بالا می رود. در نتیجه، قیمت میلگرد، تیرآهن و ... افزایش می یابد.

اثر نرخ ارز و نوسانات آن بر قیمت میلگرد

یکی دیگر از مهم ترین عوامل اثرگذار بر قیمت میلگرد، نرخ دلار است. معمولا جهت روندهای حرکتی نرخ ارز تاثیر مستقیمی بر قیمت میلگرد و محصولات مشابه دارد. در زمان ثبات نرخ دلار، قیمت محصولات آهنی هم ثبات پیدا می کنند؛ مگر اینکه بقیه عوامل اثرگذار تغییر چشمگیری داشته باشند و منجر به تغییر نرخ شوند.

تاثیر قیمت مواد اولیه بر قیمت روز میلگرد

عامل دیگری که به طور مستقیم بر قیمت روز میلگرد اثر می گذارد، نرخ مواد اولیه است. با افزایش قیمت مواد اولیه، هزینه های تولیدکننده بالا می رود و در نتیجه، نرخ محصول نهایی افزایش می یابد. اگر می خواهید به طور لحظه ای و آنلاین در جریان قیمت لحظه ای میلگرد قرار بگیرید، می توانید به صورت روزانه یا قبل از خرید، سایت اصفهان آهن را بررسی کنید.

عامل موثر بعد، کارخانه تولید کننده محصول

تولیدکنندگان مختلف، به شیوه های گوناگونی اقدام به تولید محصول می کنند. هر کارخانه، به شیوه خاصی مواد اولیه را تامین می کند، از مسیرهای مختلفی آن را به محل تولید می رساند، از استانداردها و خط تولید مخصوصی استفاده می کند تا در نهایت، به محصول نهایی برسد. تمام این موارد، در قیمت لحظه ای میلگرد اثرگذار هستند.

استعلام قیمت لحظه ای میلگرد آجدار

برای اطلاع از قیمت میلگرد آجدار، سایت یا کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی کاربردی هستند. از این طریق، می توانید با مشاهده کارخانه های مختلف و گریدهای گوناگون میلگرد آجدار، قیمت محصولات موجود را مقایسه و بعد، اقدام به خرید کنید.

راهکار بعد، تماس با واحد فروش اصفهان آهن است. از این طریق، می توانید از قیمت لحظه ای میلگرد مطلع شوید. پس از آن، امکان ثبت سفارش و خرید محصول وجود دارد.

نمودار قیمت میلگرد ساختمانی

نمودار قیمتی میلگرد ساختمانی تحت تاثیر عوامل موثر بر قیمت، بالا و پایین می شود. اگر بخواهیم بررسی کوتاهی از نمودار این محصول در بازه های زمانی 6 ماهه، یک ساله و 5 ساله داشته باشیم، چند نکته را می بینیم.

در بازه زمانی 6 ماهه، قیمت محصولات فولادی و میلگرد تقریبا ثابت بوده است. این موضوع، به دلیل کنترل قیمت دلار در محدوده ای خاص و نبود تقاضای قدرتمند در بازار رخ داده است. البته در این بازه زمانی، تولید میلگرد ساختمانی و سایر مقاطع فولادی افزایش داشت و رکوردهای جدیدی را ثبت کرد. بنابراین، احتمالا ثبات نرخ ارز و بیشتر بودن عرضه نسبت به تقاضا، منجر به ثابت ماندن و حتی کاهشی شدن قیمت میلگرد شده است.

اما در بازه های زمانی طولانی مدت، مثلا یک یا 5 ساله، رشد قیمت میلگرد ساختمانی را می بینیم. این موضوع به دلیل رشد قیمت دلار و تورم اتفاق افتاد. شاید بتوان این طور نتیجه گرفت که خرید میلگرد در دراز مدت برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند، سودآوری مناسبی داشته است.

خرید میلگرد آنلاین بهتر است یا حضوری؟

گاهی افراد دوست دارند با حضور در بازار و لمس چیزی که نیاز دارند، خرید کنند. شاید این کار، اعتماد و اطمینان بیشتری به مشتریان می دهد. اما این نکته را هم در ذهن داشته باشید که خرید آنلاین از فروشندگان معتبر، می تواند راحتی و آسایش را برای شما به همراه داشته باشد. البته از رفت و آمد، اتلاف وقت و ... هم جلوگیری می کند. برای شناخت فروشنده آنلاین معتبر، چند مولفه را در نظر بگیرید.

سابقه فعالیت، خوش نامی و اعتبار از مهم ترین مولفه های کار در بازار آهن و فولاد است. این ویژگی ها در بازار فیزیکی هم اهمیت دارند. ویژگی بعد، ارائه قیمت روز میلگرد و محصولات فولادی است. این قیمت ها علاوه بر به روز بودن، باید معتبر هم باشند. معمولا نرخ های فروشندگان، همان چیزی است که از طرف کارخانه اعلام می شود.

ویژگی دیگری که در خرید آنلاین میلگرد اهمیت دارد، امکان پرداخت آنلاین و نهایی کردن خرید است. وقتی همه بخش های ثبت سفارش و پرداخت آنلاین باشد، سرعت کار بیشتر خواهد بود.

موضوع بعد برای شناخت فروشگاه آنلاین آهن آلات معتبر، تنوع بالای محصول و ارتباط با تولیدکنندگان مختلف است. براساس موضوعات و نکات مطرح شده، اصفهان آهن به دلیل بهره گیری از ویژگی های مختلف، می تواند به عنوان گزینه ای مناسب جهت خرید میلگرد و مقاطع فولادی باشد.

هزینه حمل بار بر عهده مشتری است یا فروشنده؟

هزینه حمل بار به عهده مشتری است. به همین دلیل، بهتر است در زمان خرید، به مسافت محل پروژه تا کارخانه تولیدکننده میلگرد توجه شود. این موضوع می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند. اصفهان آهن برای رفاه مشتریان و کاهش زمان مربوط به هماهنگی های لازم، خدمات بارگیری را هم ارائه می کند.

خرید میلگرد

زمانی که متناسب با نیاز خود، محصول مورد نظر را انتخاب کردید، می توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، از میان کارخانه های تولیدکننده، بهترین و نزدیک ترین مورد را انتخاب کنید. پس از آن، با انتخاب سایز و گرید مد نظر، امکان نهایی کردن خرید و پرداخت آنلاین برای شما فراهم است.

در این راستا و برای خرید آنلاین، ابتدا پروفایل و حساب کاربری خود را در اصفهان آهن ایجاد کنید. پس از آن، می توانیدکیف پول خود را شارژ کنید. این کار کمک می کند تا در خریدهای خود، فرایند پرداخت با سرعت بیشتری انجام شود. البته شارژ کیف پول الزامی نیست. شما می توانید در زمان خرید مبلغ مورد نظر را شارژ کنید.

پس از آن، محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید. در گام بعد، اطلاعات هویتی و بانکی خود را کامل و تایید نمایید. در قدم بعد، باید محل تخلیه بار را مشخص کنید تا هزینه حمل و نقل محاسبه شود. در نهایت، با پرداخت وجه سفارش، محصول مورد نظر برای شما بارگیری شده و برای ارسال آماده می شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، می توانید از طریق تماس با واحد فروش، محصول خود را خریداری کنید و در محل مورد نظر، بار را دریافت کنید.

خرید میلگرد به همراه فاکتور رسمی

دریافت فاکتور در فرایند خرید میلگرد و سایر مقاطع فلزی، روالی مرسوم است. یکی از ملاک های انتخاب فروشنده آهن آلات برای برخی از مشتریان، امکان دریافت این سند است. در فاکتور، اطلاعات بار اعم از حجم بار، ویژگی ها و مشخصات محصول، کارخانه تولیدکننده و ... ذکر شده است.

اگر قصد دارید خرید میلگرد را همراه با دریافت فاکتور رسمی تجربه کنید، می توانید از طریق اصفهان آهن اقدام کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که  با خرید محصول به صورت آنلاین، هم سرعت کار شما بیشتر می شود و هم در لحظه، فاکتور خود را دریافت می کنید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»