✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
لوله مانیسمان چین رده 40

قیمت لوله مانیسمان چین رده 40

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
لوله مانیسمان ۱/۲ اینچ ۲/۷۷ تهران

۴,۰۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۳/۴ اینچ ۲/۸۷ تهران

۵,۷۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱ اینچ ۳/۳۸ تهران

۹,۲۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱.۱/۴ اینچ ۳/۵۶ تهران

۱۱,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱.۱/۲ اینچ ۳/۶۸ تهران

۱۴,۰۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۲ اینچ ۳/۹۱ تهران

۱۹,۷۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۲.۱/۲ اینچ ۵/۱۶ تهران

۲۹,۷۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۳ اینچ ۵/۴۹ تهران

۳۸,۲۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۴ اینچ ۶/۰۲ تهران

۵۱,۲۰۰,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها بر اساس شاخه و بدون احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

لوله مانیسمان چین رده 80

قیمت لوله مانیسمان چین رده 80

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
لوله مانیسمان ۱/۲ اینچ ۳/۷۳ تهران

۵,۹۵۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۳/۴ اینچ ۳/۷۳ تهران

۸,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱ اینچ ۴/۵۵ تهران

۱۴,۱۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱.۱/۴ اینچ ۴/۸۵ تهران

۱۷,۹۵۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۱.۱/۲ اینچ ۵/۰۸ تهران

۲۱,۹۵۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۲ اینچ ۵/۵۴ تهران

۲۹,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۲.۱/۲ اینچ ۷/۰۱ تهران

۴۶,۹۵۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۳ اینچ ۷/۶۲ تهران

۶۷,۰۰۰,۰۰۰

ثابت

لوله مانیسمان ۴ اینچ ۸/۵۶ تهران

۸۵,۹۰۰,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها بر اساس شاخه و بدون احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت لوله مانیسمان 1.2 اینچ در سه ماه اخیر کاهش یافته و از حدود 415 هزار تومان برای هر شاخه، به 390 هزار تومان رسیده است. این موضوع دلایل مختلفی دارد که ثبات نرخ ارز، کاهش تقاضا و تولید مستمر از جمله آن هاست. این محصول در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که اکثر این مقاطع، قیمت کاهشی داشته اند.

لوله مانیسمان (Mannesmann) دسته ای از لوله های فولادی هستند که به صورت بدون درز تولید می شوند. این مقاطع با نام های دیگری از جمله بدون درز و گوشتی هم شناخته می شوند. از آن جایی که این لوله ها درز ندارند و در تولید آن ها از جوش استفاده نمی شود، ویژگی های خاصی دارند؛ به همین دلیل در کاربردهای ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت لوله مانیسمان

اگر قصد خرید این محصول کاربردی و پرفروش را دارید، ابتدا قیمت لوله مانیسمان را از مراجع معتبر کسب کنید. برای این کار، می توانید از اصفهان آهن کمک بگیرید.

ویژگی های لوله مانیسمان باکیفیت

لوله های مانیسمان به صورت بدون درز تولید می شوند. این ویژگی، موجب افزایش مقاومت ان ها در برابر فشارهای وارد خواهد شد. در نتیجه، این محصول در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی استفاده زیادی دارد. از ویژگی های دیگر این نوع لوله، می توان به استانداردهای مختلف از جمله ASME B36.10 و ASME B36.19 اشاره کرد.

انواع لوله فولادی مانیسمان از نظر سایز و استاندارد

لوله های مانیسمان محصولاتی متنوع هستند. این مقاطع در رده هایی شامل 20، 40، 60، 80، 120 و 160 موجود هستند. رده های مختلف لوله مانیسمان از نظر ضخامت و ابعاد تفاوت دارند. از بین این رده ها، لوله های گروه 40 و 80 بسیار کاربردی و پر فروش هستند.

محصولات رده 40 از نظر سایز، دارای نمونه های 1 تا 12 اینچی و از نظر ضخامت، در بازه 2 تا 10 میلی‌متر موجود هستند. اما ضخامت رده 80 حدود 3 تا 9 میلی متر است. وزن مقاطع رده های مختلف نیز متفاوت است.

کاربردهای لوله مانیسمان

همان طور که گفته شد، لوله های مانیسمان به دلیل ویژگی هایی که دارند، در انتقال آب و سیالات کاربرد زیادی دارند. بر این اساس، از این محصول در خطوط استخراج و انتقال نفت و گاز، صنایع پالایشگاهی و شرکت های پتروشیمی، مبدل های حرارتی و گرمایی، عایق کردن کابل های فشار قوی برق، نیروگاه های تولید انرژی و آبرسانی صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.

قیمت لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان تحت تاثیر عوامل مختلف، به صورت روزانه تغییر می کند. یکی از این عوامل، نرخ دلار است. با تغییر قیمت ارز، نرخ محصولات فولادی هم تغییر می کند. معمولا در دوره هایی که نرزخ ارز افزایشی است، قیمت لوله مانیسمان و سایر مقاطع فولاد هم افزایش می یابد.

اما عامل موثر بعد، میزان عرضه و تقاضاست. هر چه تقاضا برای محصولی بیشتر باشد یا میزان عرضه کاهش یابد، قیمت آن بالاتر می رود. نرخ تورم، قیمت مواد اولیه، هزینه انرژی، دستمزد کارگران و وضعیت بازار جهانی از دیگر عوامل موثر بر قیمت روز لوله مانیسمان هستند.

قیمت لوله مانیسمان چین رده 40

همان طور که گفته شد، لوله های مانیسمان در رده های مختلفی تولید می شوند. یکی از پر فروش ترین نمونه های این محصولات، رده 40 است. با توجه به کاربردهای فراوان این دسته، نرخ این مقطع برای خریداران اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید از تازه ترین قیمت ها در بازار آهن و فولاد مطلع شوید، می توانید به طور روزانه سایت اصفهان آهن را بررسی کنید.

قیمت لوله مانیسمان چین رده 80

از دیگر دسته های پر فروش در بازار آهن کشور، لوله مانیسمان چین رده 80 است. قیمت این محصول بر اساس عوامل اثرگذار، به طور روزانه تغییر می کند. برای مشاهده قیمت روز این مقاطع، در کانال اصفهان آهن عضو شوید یا صفحه ما را در شبکه های اجتماعی مختلف دنبال کنید.

خرید لوله مانیسمان

خرید لوله مانیسمان از اصفهان آهن

پس از مشاهده قیمت لوله مانیسمان، می توانید اقدام به خرید این محصول کنید. برای خرید آن، با واحد فروش اصفهان آهن تماس بگیرید و به صورت تلفنی، سفارش خود را ثبت کنید. البته راهکار ساده و سریع دیگری هم وجود دارد. فقط کافیست محصول مورد نظر را از سایت و به صورت آنلاین تهیه کنید.

برای این کار، محصول را به سبد خرید اضافه کنید و پس از تکمیل اطلاعات هویتی و بانکی، پرداخت را انجام دهید. پس از آن، محصول برای تحویل در محل مورد نظر مشتری بارگیری خواهد شد.