لوگو لوله گازی روکار

قیمت لوله گازی روکار

بروزرسانی

09:0131 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
لوله گازی 1/2 اینچ

487,000

ثابت
لوله گازی 3/4 اینچ

487,000

ثابت
لوله گازی 1 اینچ

487,000

ثابت
لوله گازی 1.1/4 اینچ

487,000

ثابت
لوله گازی 1.1/2 اینچ

487,000

ثابت
لوله گازی 2 اینچ

487,000

ثابت
لوگو لوله گازی توکار (API)

قیمت لوله گازی توکار (API)

بروزرسانی

09:0131 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
لوله گازی 1/2 اینچ توکار

503,000

ثابت
لوله گازی 3/4 اینچ توکار

503,000

ثابت
لوله گازی 1 اینچ توکار

503,000

ثابت
لوله گازی 1.1/4 اینچ توکار

503,000

ثابت
لوله گازی 1.1/2 اینچ توکار

503,000

ثابت
لوله گازی 2 اینچ توکار

503,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

لوله گازی به‌منظور انتقال گاز در سازه‌ها به‌کاربرده می‌شود. کیفیت لوله گاز در هنگام خرید یکی از موارد مهم است که باید موردتوجه قرار گیرد. عوامل متعددی بر قیمت لوله تأثیرگذار هستند. نوع آن، ماده اولیه استفاده‌شده در ساخت، کاربرد و هم‌چنین نوسانات بازارهای داخلی و جهانی مانند ارز و آهن‌آلات ازجمله فاکتورهایی هستند که درروند قیمت‌گذاری این محصول فولادی نقش مؤثری دارند.

 قیمت لوله گازی

 قیمت لوله گازی

خرید لوله گازی

لوله گازی باهدف انتقال گاز در پروژه‌های ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قطعه در دو نوع فولادی و پلی‌اتیلن تولید و روانه بازار می‌شود. مهم‌ترین کاربرد لوله گازی در صنعت ساختمان‌سازی و صنایع دیگر مانند پتروشیمی، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، لوله‌کشی سیستم هوای فشرده و هیدرولیک و ... است.

ازاین‌رو در هنگام خرید لوله گازی باید به نوع آن توجه شود. این محصول فولادی در دو نوع توکار و روکار استفاده می‌شود. علاوه بر این لوله گازی API نیز در صنعت ساختمان‌سازی برای لوله‌کشی خانه به‌کاربرده می‌شود. ویژگی‌ها و کاربردهای خاص این محصول موجب می‌شود تا قیمت‌گذاری آن متفاوت باشد. به‌عنوان‌مثال از لوله گازی توکار با توجه به مقاومت و استحکام بالایی که دارد در مکان‌های با طول بیشتر استفاده می‌شود.

قیمت لوله گازی امروز

قیمت لوله گازی امروز

قیمت روز لوله گازی

در زمان خرید به دلیل وجود انواع مختلف از این محصول، داشتن اطلاعات کافی و استعلام قیمت روز لوله گازی به شما کمک می‌کند تا در بهترین زمان ممکن بتوانید یک خرید منصفانه‌ای را تجربه کنید. بررسی کاربرد انواع مختلف لوله گاز متناسب با پروژه موردنیاز شما و سپس مشاهده قیمت آن در سایت‌های فروش معتبر موجب می‌شود تا یک خرید بهینه داشته باشید.

قیمت روز لوله گاز در اندازه و انواع گوناگون به‌صورت روزانه توسط تولیدکنندگان اعلام می‌شود. کارشناسان فروش ما در اصفهان آهن تلاش می‌کنند تا قیمت این محصول را به‌صورت روزانه در جداول دسته‌بندی‌شده بر اساس اندازه، نوع و برند تجاری تولیدکننده آن به‌روزرسانی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

انواع لوله گازی

لوله گازی‌ها را بر اساس سایز لوله، وزن، ضخامت، جنس و نوع کاربرد در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌کنند.

بر اساس جنس

انواع لوله گازی بر اساس جنس عبارت‌اند از:

  • لوله گازی فولادی
  • لوله گازی پلی‌اتیلن

بر اساس نوع کاربرد

  • لوله گازی توکار
  • لوله گازی روکار
  • لوله گازی API برای استفاده خاص در لوله‌کشی ساختمان

بر اساس ضخامت

  • لوله گازی 5/2 میلی‌متری
  • لوله گازی 3 میلی‌متری
  • لوله گازی 8/4 میلی‌متری

جمع‌بندی

لوله گازی با توجه به قابلیت‌هایی که دارد از نشت مایع یا هدر رفت گاز جلوگیری می‌کند. خرید لوله گاز با توجه به کارخانه تولیدکننده در جدول‌های دسته‌بندی‌شده بر اساس اندازه، وزن، ضخامت و طول آن‌ها در سایت اصفهان آهن امکان‌پذیر است.

قیمت لوله گازی تحت تأثیر عوامل متعددی مانند نوسانات ارز، نوسانات بازارهای داخلی و خارجی آهن‌آلات، تورم، شرایط اقتصادی و هم‌چنین نوع و کاربرد آن می‌تواند به‌صورت روزانه متغیر باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن ضمن بررسی و مشاهده قیمت به‌روز لوله گازی، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن