لوگو فروسیلیکو منگنز

قیمت فروسیلیکو منگنز

بروزرسانی

07:2021 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
فروسیلیکو منگنز ایرانی 60-10

800,000

ثابت
فروسیلیکو منگنز هندی 60-10

815,000

ثابت
لوگو فرومنگنز

قیمت فرومنگنز

بروزرسانی

07:1821 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
فرومنگنز پرکربن هندی 60-10

785,000

نامشخص
لوگو فروسیلیس

قیمت فروسیلیس

بروزرسانی

07:1521 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
فروسیلیس 60-10

580,000

ثابت
قیمت فروسلیس ۱۰-۳

575,000

ثابت
قیمت فروسلیس 3-0

485,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

فروآلیاژها موادی هستند که در ترکیبات سازنده آن ها از آهن در کنار سایر عناصر استفاده شده است. همچنین برای تولید آن ها معمولا از کوره قوس الکتریکی استفاده می شود. از انواع فروآلیاژ برای تولید آلیاژهای مختلف استفاده می شود. کیفیت این محصولات در قیمت فروسیلیس یا سایر فروآلیاژها موثر است.

اگر قصد خرید فروسیلیس، فرومنگنز و سایر محصولات مشابه را دارید، می توانید محصول مورد نیاز خود را به قیمت روز از اصفهان آهن خریداری کنید. برای این کار، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید. راهکار بعد، تماس با واحد فروش و ثبت سفارش تلفنی است.

فروآلیاژ چیست؟

به طور کلی، به ترکیباتی که دارای آهن باشند، عنوان «فرو» اضافه می شود. فروآلیاژها ترکیباتی هستند که عنصر آهن بخش اصلی آن هاست. علاوه بر آن، منگنز، کربن یا سیلیکون نیز در ساختار آن به کار رفته است. بر اساس عنصری که به این ترکیب اضافه می شود، نام های مختلفی می گیرد. فرومنگنز، فروکروم و فروسیلیس نمونه هایی از فروآلیاژها محسوب می شود.

برای تولید دسته های مختلف این محصولات از روش های متنوعی استفاده می شود. در گذشته بیشتر از روش کوره بلند برای تولید این مواد استفاده می شد. اما امروزه روش کوره قوس الکتریکی جایگزین شده است. در نهایت، از محصول به دست آمده در موارد مختلفی استفاده می شود.

کاربردهای انواع فروآلیاژ

یکی از مهم ترین کاربردهای این دسته محصول، استفاده از آن ها در فرایند تولید فولاد است. در این روند، فروآلیاژها نقش جاذب اکسیژن را ایفا می کنند. به این کار، اکسیژن زدایی گفته می شود. این موضوع، کمک می کند تا عناصری که میل بیشتری برای ترکیب با اکسیژن دارند، وارد واکنش شوند و کیفیت آهن حفظ شود.

یکی دیگر از کاربردهای این مواد، استفاده از آن ها در ساخت آلیاژهای مختلف است. زمانی که چنین موادی به ترکیب یک آلیاژ اضافه شوند، ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن را تغییر می دهد. این موضوع، کمک می کند تا محصول نهایی به آن چه نیاز داریم، تبدیل شود.

نکته بعد، انواع فروآلیاژهاست. از جمله این مواد می توان به فرومنگنز، فروسیلیس، فروسیلیکومنگز، فرو وانادیوم، فرومولیبدن، فرو تنگستن، فرو تیتانیوم، فرو کروم و ... اشاره کرد. برای خرید هر یک از این محصولات، می توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و با خرید آنلاین، محصول خود را به قیمت روز خریداری کنید.

فروسیلیس چیست؟ آشنایی با فرو سیلیکو

فروسیلیس از ترکیب آهن، سیلیسیم و برخی عناصر دیگر دیگر تولید می شود. مقدار سیلیسیم موجود در آن می تواند بین 10 تا 90 درصد باشد. تغییر در ترکیب عناصر موجود، می تواند به افزایش یا کاهش قیمت فروسیلیس منجر شود.

برای تولید فروسیلیس از کوره بلند یا قوس الکتریکی در کنار دمای بیش از 2500 درجه سانتی گراد استفاده می شود. نتیجه نهایی این فرایند، ماده اولیه صنایع فولاد، ریخته‌گری، جوشکاری و ... خواهد بود. از نظر خواص شیمیایی، فروسیلیس خاصیت مغناطیسی دارد و می تواند در برابر خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد. همچنین در مجاورت آب واکنش می دهد و هیدروژن آزاد می کند.

قیمت فروسیلیس

قیمت فروسیلیس همچون قیمت فروآلیاژ های دیگر، متناسب با آنالیز و سایز محصول، تغییر می کند. اگر قصد خرید این محصول را دارید، می توانید انواع مختلف آن را در سایت اصفهان آهن ببینید و خرید خود را تکمیل کنید. آنالیز موجود برای این ماده، 70 تا 75 درصد است. اما سایزهای مختلفی وجود دارد که می توانید متناسب با نیاز خود، اقدام به ثبت سفارش و خرید فروسیلیس کنید.

فرومنگنز چیست؟

فرومنگنز از ترکیب کربن و اکسید منگنز با حرارت دهی زیاد به صورت زغال سنگ تولید می شود. نسبت منگنز به کار رفته در این فروآلیاژ چیزی بین 65 تا 95 درصد است. این محصول در سه حالت کم کربن، کربن متوسط و پر کربن تولید و عرضه می شود. در نمونه ای که کربن بیشتری دارد، میزان آن می تواند تا 8 درصد هم برسد.

قیمت فرومنگنز

همان طور که گفته شد، فرومنگنز با ویژگی های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شود. تمام این ویژگی ها می توانند در قیمت فرومنگنز موثر باشند. برای مشاهده قیمت روز فرومنگنز، می توانید از سایت یا کانال اصفهان آهن استفاده کنید. پس از آن، امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی یا آنلاین برای شما فراهم است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که فرومنگنز موجود در سایت اصفهان آهن، دارای آنالیز 75 تا 80، سایز 10 تا 60 میلی متر و از نوع فرومنگنز هندی است.

سنگ منگنز چیست؟

منگنز یکی از عناصر موجود در پوسته زمین است که فراوانی زیاد هم دارد. این عنصر به صورت سنگ منگنز در طبیعت یافت می شود. از این عنصر در صنعت فولاد استفاده زیادی می شود. فولاد تولید شده بین 1 تا 19 درصد منگنز دارد. اما معمولا مقدار آن به حدود 6 درصد می رسد.

قیمت فروآلیاژ ها را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده قیمت فروآلیاژ ها، چند راهکار مختلف در دسترس دارید. گزینه اول، بررسی قیمت روز آهن آلات در سایت اصفهان آهن است. این نرخ ها به طور روزانه و آنلاین به روزرسانی می شود. راهکار بعد، عضویت در کانال اصفهان آهن یا دنبال کردن صفحه ما در شبکه های اجتماعی مختلف است.

مورد بعد، امکان مشاهده روند قیمتی محصول است. شما در سایت اصفهان آهن می توانید نمودار قیمت فروآلیاژ را در بازه های زمانی مختلف ببینید. به عنوان مثال، در تصویر زیر روند 3 ماهه قیمت فروسیلیس قابل مشاهده است.

در کنار تمام این راه ها که به سرعت و سهولت قابل انجام است، امکان تماس تلفنی با اصفهان آهن نیز فراهم است. شما می توانید از طریق تماس با واحد فروش، قیمت روز فروآلیاژ ها را بررسی کنید.

خرید فروآلیاژ؛ راهنمای خرید آنلاین فروآلیاژ از اصفهان آهن

از تک تک روش هایی که امکان مشاهده قیمت آنلاین آهن آلات را فراهم می کنند، می توانید سفارش هم ثبت کنید. اما ساده ترین روش، خرید آنلاین از اصفهان آهن است. این شیوه در زمانی بسیار کوتاه قابل انجام است.

برای ثبت سفارش آنلاین، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. پس از آن، می توانید کیف پول خود را شارژ کنید تا در زمان خرید، فرایند آن سریع تر پیش برود. در نهایت می توانید محصول مورد نظر را با حجم و اندازه لازم به سبد خرید اضافه کنید و با تایید اطلاعات هویتی و بانکی، پرداخت را انجام دهید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن