لطفا منتظر بمانید...

قیمت سیم مفتول گالوانیزه که با نام مفتول سفید نیز شناخته می‌شود به عنوان یکی از سیم‌های پُرکاربرد در صنعت، دارای اهمیت است. عوامل مختلفی مانند هزینه مواد اولیه، بالا و پایین شدن نرخ ارز و دلار، نوسانات بازار آهن و فولاد، در نحوه قیمت‌گذاری این محصول دخیل هستند. داشتن اطلاعات قیمت سیم مفتول گالوانیزه و بررسی آن‌ها به شما در امر خرید سیم مفتول گالوانیزه کمک می‌کند.

قیمت سیم مفتول گالوانیزه

قیمت سیم مفتول گالوانیزه

خرید سیم مفتول گالوانیزه

سیم مفتول گالوانیزه به دو روش گرم و سرد تولید می‌شود که باید در هنگام خرید و بسته به نوع کاربرد آن این دو نحوه فرایند تولید مورد توجه قرار گیرد. قیمت‌گذاری این محصول به دلیل انجام عملیات خاص هنگام تولید بر روی آن و ایجاد کیفیت و مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی تعیین می‌شود.

به همین دلیل قبل از خرید، مسئول پروژه نوع کاربرد این محصول را مشخص کرده تا بتوانید انتخاب بهینه و خرید مناسبی داشته باشید. اصفهان آهن از سه طریق امکان خرید سیم مفتول گالوانیزه را برای شما فراهم نموده است:

1) خرید در لحظه و به صورت آنلاین: با مراجعه به سایت اصفهان آهن و انتخاب جدول قیمت‌گذاری سیم مفتول گالوانیزه می‌توانید پس از مشاهده و بررسی، محصول مورد نیاز خود را انتخاب و با کلیک بر روی گزینه «خرید» سفارش خرید خود را ثبت نمایید.

2) برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش اصفهان آهن

3) برقراری ارتباط آنلاین به صورت چت

قیمت سیم مفتول گالوانیزه امروز

قیمت سیم مفتول گالوانیزه امروز

قیمت روز سیم مفتول گالوانیزه

قیمت روز سیم مفتول گالوانیزه بسته به میزان و کارخانه تولیدکننده به صورت روزانه متغیر است. علاوه بر این همان‌طور که گفته شد عوامل مختلف دیگری در تعیین قیمت روزانه این محصول نقش دارند که موجب می‌شود قبل از خرید حتما به بررسی قیمت‌های به روز سیم مفتول گالوانیزه بپردازید.

سایت اصفهان آهن به صورت روزانه توسط کارشناسان فروش محصولات به‌روزرسانی شده و قیمت‌ها مطابق با اطلاع‌رسانی‌های تولیدکنندگان توسط همکاران ما به روز شده و در اختیار شما خریداران قرار داده می‌شود.

انواع سیم مفتول گالوانیزه

سیم مفتول گالوانیزه‌ها را از نظر ضخامت و نوع آن می‌توان در دسته‌های مختلف تقسیم‌بندی کرد که به صورت اختصاری به آن‌ها می‌پردازیم:

بر اساس ضخامت بر حسب میلی‌متر

انواع سیم مفتول گالوانیزه بر اساس ضخامت عبارت‌اند از:

  • سیم مفتول گالوانیزه 2
  • سیم مفتول گالوانیزه 3
  • سیم مفتول گالوانیزه 4
  • سیم مفتول گالوانیزه 5

بر اساس نحوه تولید

  • سیم مفتول گالوانیزه گرم
  • سیم مفتول گالوانیزه سرد

بر اساس نوع

بر اساس نوع می‌توان دسته‌بندی‌های مختلفی را برای سیم مفتول گالوانیزه‌ها در نظر گرفت که لازم است حتما از آن‌ها اطلاع داشته باشید:

  • سیم مفتول گالوانیزه ساده
  • سیم مفتول گالوانیزه رابیتس‌بندی
  • سیم مفتول گالوانیزه اسکوپ

جمع بندی

با توجه به موارد گفته‌شده می‌توان نتیجه‌گیری کرد علاوه بر نوسانات بازار خرید و فروش آهن‌آلات و نرخ ارز و دلار عوامل دیگری مانند نحوه تولید، اندازه و ضخامت، نوع و ... در تعیین قیمت سیم مفتول گالوانیزه نقش دارند. از این رو کسب اطلاع از قیمت امروز سیم مفتول گالوانیزه به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک خرید سیم مفتول گالوانیزه را با دقت و آگاهی بیشتری انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت امروز سیم گالوانیزه می‌توانید به سایت و کانال تلگرام اصفهان آهن مراجعه کنید و پس از اطلاع از قیمت‌ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»