لوگو پروفیل درب و پنجره

قیمت پروفیل درب و پنجره

بروزرسانی

10:484 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
پروفیل لنگه دری ضخامت 2

419,000

2,000
پروفیل سپری ضخامت 2

419,000

2,000
پروفیل چهارچوبی ضخامت 2

419,000

2,000
چهارچوب فلزی فرانسوی ضخامت 2

419,000

2,000
توجه

*برای خرید کمتر از 1000 کیلوگرم ، مبلغ 1000 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

لطفا منتظر بمانید...

پروفیل درب و پنجره محصولاتی هستند که در جنس های مختلف تولید شده و برای ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این محصولات می تواند از نوع فولادی (ورق های سرد و گرم)، UPVC، آلومینیوم، کامپوزیت (پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه) و حتی چوب باشد.

قیمت پروفیل درب و پنجره

برای خرید پروفیل درب و پنجره، ابتدا باید به نوع کاربرد خود دقت کنید و متناسب با آن، جنس، سایز و ابعاد مقطع را انتخاب کنید. ضمنا اطلاع از قیمت پروفیل درب و پنجره در هر روز بسیار مهم است. برای مشاهده نرخ روز محصول و خرید آن، می توانید از اصفهان آهن کمک بگیرید.

انواع پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره بر اساس سایز، ابعاد، جنس و نوع به دسته های مختلفی تقسیم می شود. به عنوان نمونه، پروفیل لنگه دری، سپری، چارچوبی و چهارچوب فلزی فرانسوی از انواع مختلف این مقطع است. اما از نظر ضخامت، یکی از پرفروش ترین دسته های این پروفیل، ضخامت 2 پروفیل درب و پنجره است که در سایت اصفهان موجود است و می توانید آن را سفارش دهید.

به غیر از موارد ذکرشده، جنس این مقاطع نیز متفاوت و متنوع است. در ادامه، 3 نمونه از جنس های پرکاربرد را مورد بررسی قرار می دهیم.

پروفیل درب و پنجره آلومینیوم

یکی از دسته های پرفروش در گروه پروفیل در و پنجره، نمونه های آلومینیومی هستند. این محصولات از مقاومت خوبی برخوردارند و در عین حال، وزن کمی دارند. به همین دلیل، برای اجرای در و پنجره بسیار مناسب هستند.

پروفیل پنجره UPVC

پروفیل های UPVC دسته دیگری از مقاطع پرفروش هستند که از نظر حجم سفارش و فروش، رقابت بالایی با نمونه های آلومینیومی دارند. این محصولات در برابر نور، گرما و اکسید شدن مقاومت خوبی دارند و می توانند فشارهای وارد را تحمل کنند.

پروفیل فولادی

نمونه دیگری از مقاطع در و پنجره، محصولات فولادی هستند که از ورق های سرد و گرم تولید می شوند. به طور کلی، کیفیت پروفیل درب و پنجره فولادی، به ورقی بستگی دارد که برای تولید محصول استفاده می شود. البته قیمت مقاطع نیز تا حد زیادی به ماده اولیه آن، یعنی ورق بستگی دارد. برای مشاهده قیمت روز پروفیل درب و پنجره، می توانید در کانال قیمت لحظه ای اصفهان آهن عضو شوید.

عوامل موثر بر قیمت پروفیل درب و پنجره

قیمت پروفیل درب و پنجره همچون سایر مقاطع فولادی، تحت تاثیر عواملی همچون نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، نرخ بازار جهانی و ... تغییر می کند. به طور مثال، با افزایش نرخ دلار، قیمت محصولات فولادی هم افزایش می یابد. نکته بعد، میزان عرضه و تقاضاست. هر چه مقدار عرضه محصول کاهش یابد یا میزان تقاضا بالا برود، نرخ کالا هم افزایش می یابد.

اما در مورد پروفیل های مختلف مثل لنگه دری و ... که با استفاده از ورق تولید می شوند، نرخ ماده اولیه هم بسیار مهم است. تمام این موارد، برای قیمت گذاری مقاطع درب و پنجره استفاده می شوند.

قیمت پروفیل درب و پنجره

با توجه به عوامل متعددی که روی قیمت مقاطع فولادی اثر می گذارند، بنابراین نرخ این محصولات به طور روزانه تغییر می کند. برای اطلاع از قیمت لحظه ای پروفیل درب و پنجره، می توانید به طور روزانه سایت اصفهان آهن را چک کنید. همچنین با عضویت در کانال یا دنبال کردن صفحه اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف، می توانید در جریان تازه ترین قیمت ها قرار بگیرید.

به این نکته توجه داشته باشید که نرخ های اعلام شده در هر یک از این کانال ها، بر اساس قیمت های اعلامی کارخانه است. بنابراین از صحت و اعتبار بالایی برخوردار است و می توانید از آن به عنوان ملاک خرید و فروش خود استفاده کنید.

خرید پروفیل درب و پنجره

خرید پروفیل درب و پنجره از اصفهان آهن

خرید محصول از اصفهان آهن به دو شیوه اساسی امکان پذیر است. روش اول، تماس با واحد فروش و خرید تلفنی مقاطع فولادی است. اما برای سهولت و افزایش سرعت کار، می توانید از خرید آنلاین استفاده کنید. برای این کار، کافی است در سایت اصفهان آهن حساب جدیدی بسازید و کیف پول خود را شارژ کنید.

در گام بعد، محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و با تکمیل و تایید اطلاعات هویتی و بانکی، به مرحله تعیین محل تحویل بار وارد شوید. پس از تکمیل تمام این بخش ها، به مرحله پرداخت می رسید. با انجام این کار، بار برای ارسال به محل خریدار آماده می شود.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»