goftino
پروفیل درب و پنجره

قیمت پروفیل درب و پنجره

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
پروفیل لنگه دری ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۳۸۱,۰۰۰

ثابت

پروفیل سپری ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۳۸۱,۰۰۰

ثابت

پروفیل چهارچوبی ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۳۸۱,۰۰۰

ثابت

چهارچوب فلزی فرانسوی ضخامت ۲ ۲۶ اصفهان

۳۸۱,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

*برای خرید کمتر از 2000 کیلوگرم ، مبلغ 700 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

سوالات متداول

قیمت  پروفیل متناسب با تغییرات قیمت آهن، قیمت ورق فولادی و نوسانات بازار ارزی و دلار به صورت روزانه متغیر است. علاوه بر این پارامترهای دیگری مانند کارخانه سازنده نیز در قیمت‌گذاری روزانه این محصول تأثیرگذار است. برای خرید پروفیل درب و پنجره، لازم است به نکات و پارامترهای مهمی توجه کنید تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

قیمت پروفیل درب و پنجرهقیمت پروفیل درب و پنجره


خرید  پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره، نوعی از مقطع فلزی یا غیر فلزی توخالی است که در ساخت چارچوب پنجره یا در به کار می‌رود و جایگاه ویژه‌ای بین انواع مصالح مورد استفاده در ساختمان‌سازی دارد.  این محصولات باید در ابعاد، قطر و ضخامت متفاوتی تولید شوند تا نیاز طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان را برطرف کنند. نکته‌ی مهم اینجاست که پروفیل‌ها به صورت شاخه‌ای در بازار عرضه می‌شوند و طول هرکدام از آن‌ها 6 متر است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن و مشاهده قیمت امروز پروفیل درب و پنجره یک خرید مطمئن داشته باشید. اصفهان آهن به منظور آسان‌سازی مراحل خرید، سه روش خرید پروفیل درب و پنجره را در اختیار شما قرار داده است:

1) فروش آنلاین (خرید به صورت آنلاین همان لحظه): در این روش شما در هر لحظه با مراجعه به سایت اصفهان آهن و ورود به صفحه پروفیل درب و پنجره، می‌توانید پروفیل درب و پنجره مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ «خرید»، عملیات خرید خود را به اتمام رسانید.

2) برقراری تماس تلفنی با کارشناسان اصفهان آهن (خرید مطمئن همراه با پشتیبانی کارشناسان فروش)

3) چت به صورت آنلاین

قیمت پروفیل درب و پنجره امروز

قیمت پروفیل درب و پنجره امروز


قیمت پروفیل درب و پنجره

قیمت روز پروفیل درب و پنجره، در سایت‌های آنلاین و یا کانال‌های تلگرامی اعلام می‌شود. قیمت پروفیل درب و پنجره می‌تواند بسته به نوع آن، قیمت مواد اولیه ورق فولادی، قیمت آهن در بازار و هم‌چنین بالا و پایین شدن قیمت دلار و ارز به صورت روزانه متغیر باشد.

انواع  پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره از لحاظ سایزبندی، ضخامت، ارتفاع و وزن هر شاخه دسته‌بندی می‌شوند که به صورت اختصاری به آن‌ها می‌پردازیم:

بر اساس نوع

  • پروفیل لنگه‌دری
  • پروفیل سپری
  • پروفیل چهارچوبی

بر اساس ضخامت

ضخامت تقریبی این محصول در بازار داخلی 2 میلی‌متر است.

قیمت امروز پروفیل درب و پنجره بسته به نوع کارخانه و مواد اولیه و هم‌چنین نوسانات بازار آهن و ارزی می‌تواند متفاوت باشد. داشتن اطلاعات کافی در موقع خرید پروفیل درب و پنجره به شما کمک می‌کند تا در هزینه‌های مصرفی پروژه تا مقدار زیادی صرفه‌جویی داشته باشید. شما عزیزان می‌توانید سایت اصفهان آهن را دنبال کنید و ضمن بررسی قیمت‌ها طی تماس تلفنی و یا چت آنلاین با کارشناسان اصفهان آهن، سفارش خود را ثبت نمایید.