✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد انبار و تیرآهن کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد ، میلگرد کارخانه اعلام نشد. ورق سیاه کاهش یافت. نرخ آهن اسفنجی و اکثر تولید کنندگان شمش فولادی افزایش یافت.
۳ ساعت پیش بیشتر...
goftino
توری حصاری ( فنس )

قیمت توری حصاری ( فنس )

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت مفتول (mm) ارتفاع (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
توری حصاری ۲.۵ ارتفاع ۱.۵ چشمه ۵.۵ ۲.۵ ۱.۵

۴۲۰,۰۰۰

نامشخص

توری حصاری ۲.۵ ارتفاع ۲ چشمه ۵.۵ ۲.۵ ۲

۴۲۰,۰۰۰

نامشخص

توری حصاری ۲.۵ ارتفاع ۱.۵ چشمه ۶.۵ ۲.۵ ۱.۵

تماس بگیرید

نامشخص

توری حصاری ۲.۵ ارتفاع ۲ چشمه ۶.۵ ۲.۵ ۲

۴۲۰,۰۰۰

نامشخص

توری حصاری ۲.۷ ارتفاع ۱.۵ چشمه ۵.۵ ۲.۷ ۱.۵

۴۲۰,۰۰۰

نامشخص

توری حصاری ۲.۷ ارتفاع ۲ چشمه ۵.۵ ۲.۷ ۲

تماس بگیرید

نامشخص

توری حصاری ۲.۷ ارتفاع ۱.۵ چشمه ۶.۵ ۲.۷ ۱.۵

تماس بگیرید

نامشخص

توری حصاری ۲.۷ ارتفاع ۲ چشمه ۶.۵ ۲.۷ ۲

تماس بگیرید

نامشخص

توری حصاری سفارشی سفارشی سفارشی

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* زمان تحویل 7 روزکاری می باشد.

توری پرسی

قیمت توری پرسی

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) چشمه(cm) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
توری پرسی ۳ میلی متر ۳ چشمه استاندارد

۳۳۲,۰۰۰

نامشخص

توری پرسی ۴ میلی متر ۴ چشمه استاندارد

۳۳۲,۰۰۰

نامشخص

توری پرسی ۵ میلی متر ۵ چشمه استاندارد

۳۳۲,۰۰۰

نامشخص

به قیمتهای فوق 9% ارزش افزوده اضافه میگردد

توری مرغی

قیمت توری مرغی

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن (kg) عرض(cm) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
توری مرغی ۹۰ سانتی متری ۴.۵kg ۹۰cm

تماس بگیرید

نامشخص

توری مرغی ۱۲۰ سانتی متری ۷kg ۱۲۰cm

۴,۹۰۰,۰۰۰

نامشخص

به قیمت های فوق 9% ارزش افزوده اضافه می شود.

سوالات متداول

قیمت توری حصاری ۲.۵ ارتفاع ۲ چشمه ۶.۵ انبار اصفهان از نرخ حدود 39300 تومان در ابتدای هفته، به 39 هزار تومان رسید. بنابراین، شاهد یک روند نزولی برای این محصول در یک هفته اخیر بودیم. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که بسته به نوع محصول و ویژگی هایی که دارد، قیمت متفاوتی دارد.

توری ها شبکه هایی فلزی هستند که برای مسائل محافظتی و امنیتی مورد استفاده می گیرند. این محصولات، از بهم بافته شدن سیم های مفتولی ایجاد می شوند و انواع مختلفی دارند. در توری ها سیم مفتولی طوری بهم بافته می شوند که در محصول نهایی، بخش های پنجره مانندی ایجاد می شود. به این بخش های پنجره ای شکل، چشمه توری می گویند.

این حصارها خود به دسته های مختلفی تبدیل می شوند. توری فرنگی، لوزی، مرغی، حصاری و گابیون نام هایی هستند که ممکن است در بازار بشنوید. در ادامه در مورد هر یک بیشتر توضیح می دهیم. اما برای خرید توری، می توانید از طریق اصفهان آهن اقدام کنید. برای این کار، می توانید با واحد فروش تماس بگیرید یا از طریق سفارش آنلاین، محصول خود را بخرید.

توری فرنگی

توری فرنگی دسته ای از انواع این محصولات هستند که بیشتر از سیم مفتولی گالوانیزه ساخته می شود. به همین دلیل، برای استفاده در مناطقی که رطوبت بالایی داشته و احتمال زنگ زدگی وجود دارد، مناسب تر است.

فرایند تولید توری فرنگی گالوانیزه به دو شیوه سرد و گرم انجام می شود. اگر قصد خرید توری فرنگی را دارید، حتما به این موضوع دقت کنید. محصول فرنگی سرد مقاومت کمتری در برابر آفتاب، باران و ... دارند. به همین دلیل، برای استفاده در مناطق باز مناسب نیستند. اما دسته دوم، نمونه فرنگی گالوانیزه گرم است که بیشتر محصولات تولیدی در کشور، از این نوع هستند. توری فرنگی این دسته، در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت تر است.

توری لوزی

توری لوزی نمونه ای از محصولات فلزی است که با نام اکسپندد (Expanded) هم شناخته می شود. این کالا طوری طراحی شده که چشمه های آن به شکل لوزی هستند. این دسته در جنس های مختلفی تولید می شود؛ اما رایج ترین نمونه آن، توری لوزی گالوانیزه است. جنس محصول، در قیمت توری لوزی موثر است. برای مشاهده قیمت و خرید توری، می توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید.

توری مرغی برای حصار لانه جانوران

یکی دیگر از انواع کالاهایی که برای حصارکشی استفاده می شوند، توری مرغی است. این محصول از وزن کمی برخوردار است و برای حمل و نقل و نصب آن، کار ساده تری خواهید داشت. توری مرغی، همچون سایر انواع آن در جنس های مختلف تولید می شود. اما نوع گالوانیزه رایج تر است و کاربرد بیشتری دارد. برای خرید توری مرغی، می توانید این سفارش خود را برای ضخامت های مختلف این محصول ثبت کنید. نمونه های مختلف محصول همراه با قیمت توری مرغی در سایت اصفهان آهن قابل مشاهده است.

توری گابیون

توری گابیون که به نام توری رودخانه ای نیز شناخته می شود، دسته دیگری از انواع این محصول است که شبیه به دسته مرغی یا فرنگی است. این محصول در رول هایی با اندازه های بزرگ تر نسبت به موارد قبل تولید می شود. به همین دلیل، از نظر نوع کاربرد، با نمونه های فرنگی و مرغی تفاوت دارد. توری گابیون بیشتر برای مصارف صنعتی و راهسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

چشمه های توری گابیون به شکل شش ضلعی بوده و کمی حالت کشیده دارد. به دلیل مقاومت بالایی که این نوع دارد، برای نگه داشتن سنگ در پرتگاه ها و مناطق کوهستانی نیز کارایی دارد. برای مشاهده قیمت توری گابیون و خرید آن، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید. همچنین کارشناسان ما در تیم فروش نیز آماده پاسخ گویی به شما هستند.

قیمت توری

قیمت توری همچون سایر محصولات فولادی و آهنی، تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می کند. یکی از مهم ترین موارد موثر بر قیمت آن، نرخ دلار است. افزایش یا کاهش نرخ این ارز، می توانند به تغییر قیمت روز توری منجر شود.

عامل موثر بعد، میزان عرضه و تقاضا است. با افزایش تقاضا در بازار، قیمت محصول هم می تواند افزایش داشته باشد. در عوض، با کاهش تقاضا، بازار به رکود قیمتی وارد می شود. اگر به اطلاع از قیمت لحظه ای توری و انواع مقاطع فولادی نیاز دارید، علاوه بر سایت، کانال اصفهان آهن نیز در اختیار شماست.

خرید توری از اصفهان آهن

برای خرید کالا می توانید از چند راه اقدام کنید. راه اول، تماس با واحد فروش است. راه دوم، کمک گرفتن از کارشناسان پشتیبانی آنلاین اصفهان آهن است. اما راه ساده تر، خرید از سایت اصفهان آهن است. با انتخاب هر مورد از این روش ها، امکان خرید توری به قیمت روز بازار وجود دارد.

راهنمای خرید آنلاین آهن آلات

برای خرید آنلاین، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. پس از آن، بهتر است کیف پول خود را شارژ کنید تا روند خرید سریع تر پیش برود. پس از آن، محصول مورد نظر را همراه با مقدار لازم به سبد خرید اضافه کنید. سپس اطلاعات خریدار را تکمیل و تایید نمایید. در گام بعد، با تعیین روش حمل، پرداخت بیعانه را انجام دهید و با تکمیل پرداختی، بار برای شما ارسال خواهد شد.