لوگو پروفیل زد

قیمت پروفیل زد

بروزرسانی

08:3521 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
پروفیل زد 18 ضخامت 2 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد ۱۸ ضخامت ۲ (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 18 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد ۱۸ ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 20 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد 20 ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 22 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد 22 ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 18 ضخامت 3 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد 18 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 20 ضخامت 3 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد 20 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 22 ضخامت 3 (ورق فولاد)

364,000

ثابت
پروفیل زد 22 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

توجه

لطفا منتظر بمانید...

اگر در پروژه ها و ساخت و سازهای خود به این مقطع فولادی نیاز دارید، می توانید قیمت روز پروفیل زد را از سایت یا کانال اصفهان آهن مشاهده کنید. پس از آن، امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی وجود دارد.

قیمت پروفیل Z

پروفیل زد چیست؟

پروفیل زد در دسته پروفیل های باز قرار می گیرد. منظور از پروفیل باز، محصولاتی هستند که سطح مقطع آن ها از یک یا چند طرف باز است. دلیل نام گذاری این محصول، شکل ظاهری آن است که شبیه به حرف z انگلیسی است.

این نوع پروفیل از برش و شکل دهی ورق های فولادی تولید می شود. به همین دلیل، قیمت پروفیل زد می تواند تحت تاثیر نرخ روز ورق تغییر کند. البته نوع ورق استفاده شده، در این قیمت گذاری مهم است. معمولا پروفیل های باکیفیت بازار، به وسیله ورق فولاد (پروفیل زد اصفهان) یا ورق اهوازی تولید می شوند.

اگر قصد خرید پروفیلی با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید، می توانید از اصفهان آهن کمک بگیرید. محصولات موجود در سایت اصفهان آهن اغلب از نوع پروفیل زد اصفهان یا ورق اهوازی هستند. بنابراین از کیفیت خوبی برخوردارند.

انواع پروفیل زد

همان طور که گفته شد، ورق به کار رفته در فرایند تولید پروفیل زد می تواند در کیفیت و قیمت آن موثر باشد. یکی از دسته های پرفروش از این مقطع فولادی، پروفیل زد اصفهان یا ورق فولاد است. این محصول از طریق ورق تولیدی کارخانه فولاد مبارکه ساخته می شوند و از استاندارد بالایی برخوردارند. اما دسته بعد، پروفیل زد ورق اهوازی است.

محصولاتی که به این نام شناخته می شوند، با استفاده از ورق فولاد خوزستان تولید می شوند. در نتیجه این دسته هم از مقاطع فولادی با کیفیت به حساب می آید. اما دسته بندی انواع پروفیل زد به نوع ورق آن ها محدود نمی شود.

دسته بندی دیگری که برای این محصول رایج است، تقسیم انواع پروفیل زد بر حسب سایز آن هاست. بر این اساس، ارتفاع جان پروفیل زد به عنوان ملاک دسته بندی تعیین می شود. طبق این موضوع، پروفیل زد در انواع مختلفی قرار می گیرد که دو نمونه پرکاربرد آن، پروفیل زد 18 و 20 است.

دسته بندی بعد، بر اساس جنس ورق است. پروفیل زد می تواند در جنس های فولادی، آلومینیومی، گالوانیزه و ... تولید شود.

مراحل تولید پروفیل زد

پروفیل زد و سایر پروفیل های باز معمولا به شیوه مستقیم تولید می شوند. منظور از روش مستقیم این است که با استفاده از دستگاه های فرم دهی، ورق فولادی به شکل مورد نظر تبدیل می شود. در واقع این فرایند، نوعی نورد سرد به حساب می آید.

در مجموع، تولید پروفیل زد با استفاده از دستگاه های رول فرمینگ صورت می گیرد. در این فرایند، ورق ها در اندازه مناسب برش داده می شوند تا به کمک دستگاه، به شکل و سایز مورد نظر برسند.

کاربرد پروفیل زد چیست؟

همان طور که گفته شد، پروفیل زد از مقاطع فولادی پرکاربرد محسوب می شود. به همین دلیل، قیمت پروفیل زد تاثیر قابل توجهی در هزینه ساخت و ساز دارد. از این محصول برای ساخت سوله ها، ورزشگاه ها، سالن ها، گلخانه، کارگاه و ... استفاده می شود.

استفاده از پروفیل z در ساخت سقف سوله

پروفیل زد به دلیل شکل ظاهری خود، همراه با سایر انواع پروفیل در ساخت سقف کاربرد زیادی دارد. یکی از اماکنی که پروفیل زد در ساخت آن نقش موثری دارد، سوله ها هستند. این سوله ها می توانند کاربری ورزشی، کارگاهی، انبار و ... داشته باشند.

با توجه به نوع کاربری سوله، طراحی آن متفاوت خواهد بود. به همین دلیل، پروفیل زد در سایز ها، ابعاد و جنس های مختلف، می تواند نیاز سازندگان و مجریان پروژه را تامین کند. اگر شما هم در اجرای پروژه های خود به این محصول کاربردی نیاز دارید، حتما قبل از خرید، قیمت پروفیل زد را از منابع معتبر و به روز همچون اصفهان آهن چک کنید.

قیمت پروفیل زد

قیمت روز پروفیل زد بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. یکی از مواردی که پیش تر هم به آن اشاره شد، جنس ورق استفاده شده در تولید این محصول است. اما عامل بعد، نرخ دلار است. معمولا جهت حرکتی نرخ دلار با روند قیمت پروفیل زد و سایر مقاطع فولادی همسویی دارد.

عامل موثر بعد، میزان عرضه و تقاضاست. از آن جایی که تقاضا برای پروفیل زد بیشتر از عرضه آن توسط تولیدکنندگان است، به همین دلیل در ماه های اخیر افزایش قیمت این محصول را شاهد بوده ایم. این در حالی است که بسیاری از مقاطع فولادی در 6 ماه اخیر روندی ثابت یا کاهشی داشته اند.

قیمت پروفیل z 18

در بین انواع مختلف پروفیل z، محصول سایز 18 از کاربرد بیشتری برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از مشتریان به دنبال اطلاع از قیمت پروفیل زد 18 هستند. برای مشاهده نرخ روز این محصول، می توانید از همین صفحه در سایت اصفهان آهن استفاده کنید. همچنین می توانید با عضویت در کانال قیمت لحظه ای آهن آلات اصفهان آهن، نرخ محصول مورد نظر خود را ببینید.

قیمت پروفیل زد

خرید پروفیل z از اصفهان آهن

پس از اطلاع از قیمت لحظه ای پروفیل زد، می توانید محصول خود را خریداری کنید. برای خرید از اصفهان آهن، دو روش کلی پیش روی شماست. راه اول، تماس با واحد فروش و خرید تلفنی پروفیل زد است. اما اگر می خواهید فرایند خرید را ساده تر و سریع تر طی کنید، پیشنهاد ما، خرید آنلاین از سایت اصفهان آهن است.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن