• به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
سایز (inch) سایز (mm) ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) واحد محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
"۱/۱.۲ ۴۸.۳ ۲ ۱۴ ۶ کیلوگرم اصفهان

۲۴۵,۰۰۰

ثابت
"۱/۱.۲ ۴۸.۳ ۲.۵ ۱۷.۵ ۶ کیلوگرم اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
سایز (inch) سایز (mm) ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) واحد محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
"۱/۱.۲ ۴۸.۳ ۲ ۱۵ ۶ کیلوگرم اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص
"۱/۱.۲ ۴۸.۳ ۲.۵ ۱۷.۸ ۶ کیلوگرم اصفهان

۲۳۵,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* با پرداخت 3 درصد مبلغ پیش فاکتور می توانید خرید خود را قطعی نمایید.

قیمت لوله داربستی

در روند ساختمان‌سازی برای سهولت مراحل ساخت پروژه باید از لوله‌های داربستی جهت نصب داربست استفاده کرد. این لوله‌ها به طور کلی نوعی لوله استیل درزدار هستند که از جنس فولاد ضدزنگ یا همان گالوانیزه می‌باشند تا عوامل مختلف باعث خوردگی و فرسایش لوله نشوند.

قیمت لوله داربستی بر اساس عوامل گوناگونی می‌تواند متفاوت باشد، از جمله این عوامل می‌توان به ضخامت، قطر و طول آن اشاره کرد. در هنگام خرید لوله داربستی باید نسبت به ابعاد، سایز و اندازه‌های این لوله ها پیچ و بست‌های مخصوص را  نیز خریداری کنید.

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

خرید لوله داربستی

در هنگام پیشبرد یک پروژه داربست یکی از ارکان‌های حیاتی روند ساخت سازه می‌باشد. لوله‌های داربستی کاملاً بر اساس استانداردهای روز جهان ساخته می‌شوند و نصب آن‌ها تنها باید توسط افراد متخصص انجام شود. در هنگام خرید این محصول باید به اندازه و ابعاد لوله، همچنین میزان مواد خالص به کار رفته برای تولید آن توجه داشته باشید.

در هنگام خرید همیشه لازم است تا جهت دریافت قیمت نهایی، همچنین تهیه کالای با کیفیت باید از یک مرجع معتبر استعلام های لازم را دریافت کنید.

قیمت لوله داربستی امروز

قیمت لوله داربستی امروز

قیمت روز لوله داربستی

معمولا برای تعیین قیمت روز لوله داربستی عوامل موثری نقش اساسی دارند، از جمله این عوامل می‌توان به درصد گالوانیزه بودن یا نبودن لوله داربستی، نوع رنگ لوله‌ها، اجزای تشکیل دهنده در روندتولید، نوع داربست و... اشاره کرد. این عوامل نام برده به طور مستقیم بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر خواهند گذاشت؛ البته لازم به ذکر است که عوامل دیگری مانند نوسانات قیمت دلار نیز می‌تواند بر روی قیمت جهانی فولاد نیز تاثیرات مستقیمی بگذارد و همین دلایل می‌توانند قیمت لوله داربستی را دچار تغییرات کند.

سایت اصفهان آهن یکی از معتبرترین مراجع عرضه کننده مقاطع فولادی می باشد که قیمت روز لوله داربستی را برای شما ارائه می دهد و در صورت تایید با ثبت سفارش می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

انواع لوله داربستی

همانطور که می‌دانید لوله‌های داربستی به طور کلی در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند به همین دلیل از نظر طبقه‌بندی برحسب سایز و ضخامت به شرح زیر می‌باشند.

بر اساس سایز:

 • سایز ۱۷.۷۵ کیلو گرم
 • سایز ۱۴.۵ کیلوگرم
 • سایز ۱۶ کیلوگرم
 • سایز ۱۸.۲ کیلوگرم
 • سایز ۱۷.۵ کیلوگرم

بر اساس ضخامت:

 • ضخامت ۲ میلی‌متر
 • ضخامت ۲.۵ میلی‌متر

جمع بندی

در چند سال اخیر کارخانه‌های تولیدکننده لوله داربستی از فناوری‌های پیشرفته‌ی در روند تولید محصول خود استفاده می‌کنند، لذا با توجه به روند تولیدی کم خرید لوله داربستی در بازار آهن کاری سخت از نظر صرف هزینه و زمان می‌باشد. به همین دلیل روند خرید آنلاین از طریق وب سایت‌ها یک راهکار آسان برای افراد زیادی شده است. در روند تعیین قیمت لوله عوامل مختلفی از جمله درصد گالوانیزه بودن یا نبودن لوله نوع رنگ ضخامت و جنس فولاد به کار رفته تاثیرگذار است.

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت اصفهان آهن اطلاعات دقیقی از قیمت امروز لوله داربستی به دست آورید و محصول مورد نظر خود را جهت خرید ثبت کنید.

نمایش بیشتر