goftino
میلگرد کلاف ذوب آهن

قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن

آخرین بروزرسانی : ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (mm) گرید قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
کلاف ۵.۵ ساده ذوب آهن ۵.۵ S۲۳۵JR

۲۶۴,۰۰۰

ثابت

کلاف ۶.۵ ساده ذوب آهن ۶.۵ ۱۰۰۸

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

میلگرد کلاف ساده (5.5 , 6.5)

قیمت میلگرد کلاف ساده (5.5 , 6.5)

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۱
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
کلاف ۵.۵ ساده ۵.۵ اصفهان

۲۵۱,۰۰۰

نامشخص

کلاف ۶.۵ ساده ۶.۵ اصفهان

۲۵۳,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

میلگرد کلاف فولاد یزد

قیمت میلگرد کلاف فولاد یزد

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۵
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان گرید واحد قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
کلاف ۵.۵ ساده فولاد یزد ۱۰۰۸ کیلوگرم

۲۵۵,۰۰۰

نامشخص

کلاف ۶.۵ ساده فولاد یزد ۱۰۰۸ کیلوگرم

۲۵۳,۰۰۰

نامشخص

کلاف ۶.۵ ساده فولاد یزد RST۳۴ کیلوگرم

تماس بگیرید

نامشخص

کلاف ۸ ساده فولاد یزد ۱۰۰۸ کیلوگرم

۲۵۳,۰۰۰

نامشخص

کلاف ۱۰ ساده فولاد یزد ۱۰۰۸ کیلوگرم

۲۵۳,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت کلاف ۵.۵ ساده ذوب آهن طی یک هفته اخیر کاهش یافته و از 25000 به 26450 تومان رسیده است. این روند در سایر مقاطع فولادی همچون میلگرد نیز دیده می شود. کاهش قیمت کلاف میلگرد در هفت روز گذشته به دلایل مختلفی همچون کاهش یا ثابت بودن نرخ ارز، کمبود تقاضا و … رخ داده است.

کلاف میلگرد یکی از انواع محصولات فولادی است که در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، قیمت کلاف میلگرد در بهای تمام شده پروژه موثر خواهد بود. این محصول در واقع میلگردهایی هستند که به صورت کلاف های بلند تولید و بسته بندی می شوند. کلاف میلگرد در دو نوع ساده و آجدار به بازار عرضه می گردد.

برای خرید این محصول، ابتدا نیاز دارید تا قیمت کلاف را متوجه شوید. برای این موضوع، می توانید از سایت، کانال یا صفحه اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی کمک بگیرید.

انواع کلاف میلگرد ساده

کلاف میلگرد ساده نمونه ای از کلاف هایی هستند که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته می شود. معمولا برای تولید این محصول، روش نورد گرم مورد استفاده قرار می گیرد. طی این فرایند، شمش های فولادی تا دمای 1000 درجه سانتی گراد گرم می شوند تا برای تبدیل به شکل مورد نظر آماده شوند.

سپس کلاف ساده به صورت رشته ای بلند در می آید. پس از آن، نوبت خنک کردن محصول است. وقتی میلگرد تولید شده به اندازه کافی خنک شد، آن را به صورت کلاف دسته بندی می کنند. هر چه در این فرایند از مواد اولیه و روش های فنی بهتری استفاده شود، قیمت هر کیلو حرارتی و انواع کلاف میلگرد بالاتر خواهد بود.

کلاف ساده در سایزهای مختلف موجود است. این محصول در سایز های مختلف از جمله 5.5، 6.5، 8 و 10 به بازار عرضه می شود. البته ممکن است این محصول را با نام های دیگری نیز بشناسند. کلاف میلگرد ساده سایز 5/5 RST34، کلاف میلگرد ساده سایز 5/6 RST34، کلاف میلگرد ساده سایز 8 RST34 و کلاف میلگرد ساده سایز 10 RST34 نمونه هایی از این محصول هستند.

تفاوت میلگرد آجدار، ساده و میلگرد حرارتی

میلگرد حرارتی نوع خاصی از میلگرد نیست؛ در واقع این واژه به سبک خاصی از کاربرد میلگرد مربوط می شود. نتیجه چنین کاربردی، کاهش ترک های احتمالی بتن خواهد بود. اما میلگرد آجدار یا ساده انواع مختلفی از این محصول هستند. سطح میلگرد های ساده صاف و صیقلی است؛ در حالی که سطح میلگرد آجدار به دلیل وجود برآمدگی، آجدار به نظر می رسد.

برترین تولیدکنندگان کلاف میلگرد ساده

همانند میلگردهای معمولی، برترین تولیدکننده کلاف میلگرد نیز ذوب آهن اصفهان است. این کارخانه از استاندارد روسی برای تولید محصول استفاده می کند. به همین جهت، کلاف میلگرد ذوب آهن از کیفیت بالایی برخوردار است و به کشورهای مختلف نیز صادر می گردد.

علاوه بر ذوب آهن، شرکت های دیگر هم به تولید میلگرد حرارتی اقدام می کنند. فولاد نطنز، کویر کاشان، یزد (کارخانه احرامیان)، فولاد الیگودرز و کوثر آریا از جمله آن ها هستند. قیمت کلاف میلگرد ساده این شرکت ها متفاوت است؛ اما همگی از استاندارد بالایی برخوردارند و محصول با کیفیتی تولید می کنند.

خرید کلاف میلگرد ساده از اصفهان آهن

برای خرید کلاف میلگرد ساده راه های مختلفی وجود دارد. خریداران ترجیح می دهند محصول مورد نظر خود را از فروشندگانی تهیه کنند که علاوه بر ارائه قیمت مناسب و به روز، از اعتبار بالایی در میان فعالان این حوزه برخوردار باشد.

اصفهان آهن به عنوان شرکت بازرگانی فعال در حوزه فولاد، از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت به عنوان اولین فروشنده اینترنتی مقاطع فولادی، وب سایت فروشگاهی را طراحی نمود. به همین دلیل، از تجربه و اعتبار مناسبی در بازار فولاد برخوردار است. اگر شما هم قصد خرید کلاف میلگرد ساده را دارید، می توانید از این شرکت کمک بگیرید.

برای دریافت قیمت لحظه ای کلاف میلگرد ساده، علاوه بر وب سایت اصفهان آهن، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام این بازرگانی نیز در دسترس است. این دو کانال ارتباطی، ضمن پوشش اخبار، اطلاعات و حواشی روز مرتبط با صنعت فولاد، قیمت روز کلاف میلگرد ساده را نیز منتشر می کنند. با همراهی این دو راه ارتباطی، می توانید روند قیمتی محصول مورد نظر خود را پیش بینی کنید و با بهترین قیمت، خرید را انجام دهید.

اما اگر قصد خرید مقاطع فولادی مختلف را دارید، می توانید به سادگی و در زمانی کوتاه، محصول خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. اصفهان آهن امکان پرداخت آنلاین را برای خریداران گرامی فراهم کرده تا فرایند ثبت سفارش، با سهولت بیشتری پیش برود.