لوگو میلگرد کلاف ذوب آهن

قیمت میلگرد کلاف ذوب آهن

بروزرسانی

10:541 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
کلاف 5.5 ساده ذوب آهن

258,000

500
کلاف 6.5 ساده ذوب آهن

تماس بگیرید

توجه

* قیمت‌ها با احتساب %10 ارزش افزوده می‌باشد.

لوگو میلگرد کلاف فولاد یزد

قیمت میلگرد کلاف فولاد یزد

بروزرسانی

12:1516 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
کلاف 5.5 ساده فولاد یزد

255,000

نامشخص
کلاف 6.5 ساده فولاد یزد

تماس بگیرید

کلاف 6.5 ساده فولاد یزد

تماس بگیرید

کلاف 8 ساده فولاد یزد

تماس بگیرید

کلاف 10 ساده فولاد یزد

255,000

نامشخص
توجه

* قیمت‌ها با احتساب %10 ارزش افزوده می‌باشد.

لوگو میلگرد کلاف کویر کاشان

قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان

بروزرسانی

06:208 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
کلاف 5.5 ساده 1008 کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 5.5 ساده کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 6.5 ساختمانی کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 6.5 ساده کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 6 کششی کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 7 ساده کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 8 ساده کویر کاشان

269,000

نامشخص
کلاف 10 ساده کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 12 ساده کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 8 آجدار کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 10 آجدار A2 کویر کاشان

تماس بگیرید

کلاف 10 آجدار A3 کویر کاشان

تماس بگیرید

توجه

* قیمت‌ها با احتساب %10 ارزش افزوده می‌باشد.

لطفا منتظر بمانید...

کلاف میلگرد یکی از انواع محصولات فولادی است که در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، قیمت کلاف میلگرد در بهای تمام شده پروژه موثر خواهد بود. این محصول در واقع میلگردهایی هستند که به صورت کلاف های بلند تولید و بسته بندی می شوند. کلاف میلگرد در دو نوع ساده و آجدار به بازار عرضه می گردد.

برای خرید این محصول، ابتدا نیاز دارید تا قیمت کلاف را متوجه شوید. برای این موضوع، می توانید از سایت، کانال یا صفحه اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی کمک بگیرید.

انواع کلاف میلگرد ساده

کلاف میلگرد ساده نمونه ای از کلاف هایی هستند که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته می شود. معمولا برای تولید این محصول، روش نورد گرم مورد استفاده قرار می گیرد. طی این فرایند، شمش های فولادی تا دمای 1000 درجه سانتی گراد گرم می شوند تا برای تبدیل به شکل مورد نظر آماده شوند.

سپس کلاف ساده به صورت رشته ای بلند در می آید. پس از آن، نوبت خنک کردن محصول است. وقتی میلگرد تولید شده به اندازه کافی خنک شد، آن را به صورت کلاف دسته بندی می کنند. هر چه در این فرایند از مواد اولیه و روش های فنی بهتری استفاده شود، قیمت هر کیلو حرارتی و انواع کلاف میلگرد بالاتر خواهد بود.

کلاف ساده در سایزهای مختلف موجود است. این محصول در سایز های مختلف از جمله 5.5، 6.5، 8 و 10 به بازار عرضه می شود. البته ممکن است این محصول را با نام های دیگری نیز بشناسند. کلاف میلگرد ساده سایز 5/5 RST34، کلاف میلگرد ساده سایز 5/6 RST34، کلاف میلگرد ساده سایز 8 RST34 و کلاف میلگرد ساده سایز 10 RST34 نمونه هایی از این محصول هستند.

تفاوت میلگرد آجدار، ساده و میلگرد حرارتی

میلگرد حرارتی نوع خاصی از میلگرد نیست؛ در واقع این واژه به سبک خاصی از کاربرد میلگرد مربوط می شود. نتیجه چنین کاربردی، کاهش ترک های احتمالی بتن خواهد بود. اما میلگرد آجدار یا ساده انواع مختلفی از این محصول هستند. سطح میلگرد های ساده صاف و صیقلی است؛ در حالی که سطح میلگرد آجدار به دلیل وجود برآمدگی، آجدار به نظر می رسد.

برترین تولیدکنندگان کلاف میلگرد ساده

همانند میلگردهای معمولی، برترین تولیدکننده کلاف میلگرد نیز ذوب آهن اصفهان است. این کارخانه از استاندارد روسی برای تولید محصول استفاده می کند. به همین جهت، کلاف میلگرد ذوب آهن از کیفیت بالایی برخوردار است و به کشورهای مختلف نیز صادر می گردد.

علاوه بر ذوب آهن، شرکت های دیگر هم به تولید میلگرد حرارتی اقدام می کنند. فولاد نطنز، کویر کاشان، یزد (کارخانه احرامیان)، فولاد الیگودرز و کوثر آریا از جمله آن ها هستند. قیمت کلاف میلگرد ساده این شرکت ها متفاوت است؛ اما همگی از استاندارد بالایی برخوردارند و محصول با کیفیتی تولید می کنند.

خرید کلاف میلگرد ساده از اصفهان آهن

برای خرید کلاف میلگرد ساده راه های مختلفی وجود دارد. خریداران ترجیح می دهند محصول مورد نظر خود را از فروشندگانی تهیه کنند که علاوه بر ارائه قیمت مناسب و به روز، از اعتبار بالایی در میان فعالان این حوزه برخوردار باشد.

اصفهان آهن به عنوان شرکت بازرگانی فعال در حوزه فولاد، از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت به عنوان اولین فروشنده اینترنتی مقاطع فولادی، وب سایت فروشگاهی را طراحی نمود. به همین دلیل، از تجربه و اعتبار مناسبی در بازار فولاد برخوردار است. اگر شما هم قصد خرید کلاف میلگرد ساده را دارید، می توانید از این شرکت کمک بگیرید.

برای دریافت قیمت لحظه ای کلاف میلگرد ساده، علاوه بر وب سایت اصفهان آهن، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام این بازرگانی نیز در دسترس است. این دو کانال ارتباطی، ضمن پوشش اخبار، اطلاعات و حواشی روز مرتبط با صنعت فولاد، قیمت روز کلاف میلگرد ساده را نیز منتشر می کنند. با همراهی این دو راه ارتباطی، می توانید روند قیمتی محصول مورد نظر خود را پیش بینی کنید و با بهترین قیمت، خرید را انجام دهید.

اما اگر قصد خرید مقاطع فولادی مختلف را دارید، می توانید به سادگی و در زمانی کوتاه، محصول خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. اصفهان آهن امکان پرداخت آنلاین را برای خریداران گرامی فراهم کرده تا فرایند ثبت سفارش، با سهولت بیشتری پیش برود.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن