لوگو لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

بروزرسانی

08:5031 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
لوله داربستی 2 میل (ورق اهوازی)

359,000

ثابت
لوله داربستی 2 میل (ورق فولاد مبارکه)

362,000

2,000
لوله داربستی 2.5 میل (ورق اهوازی)

359,000

ثابت
لوله داربستی 2.5 میل (ورق فولاد مبارکه)

362,000

2,000
توجه

*برای خرید کمتر از 1000 کیلوگرم ، مبلغ 1000 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

لوگو لوله صنعتی

قیمت لوله صنعتی

بروزرسانی

08:5531 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
لوله صنعتی 1/2 اینچ

362,000

2,000
لوله صنعتی 3/4 اینچ

362,000

2,000
لوله صنعتی 1 اینچ

362,000

2,000
لوله صنعتی 1.1/4 اینچ

362,000

2,000
لوله صنعتی 1.1/2 اینچ

362,000

2,000
لوله صنعتی 2 اینچ

362,000

2,000
توجه

*برای خرید کمتر از 1000 کیلوگرم ، مبلغ 1000 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

لوگو لوله مانیسمان چین رده 40

قیمت لوله مانیسمان چین رده 40

بروزرسانی

09:0131 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
لوله مانیسمان 1/2 اینچ

4,000,000

ثابت
لوله مانیسمان 3/4 اینچ

5,364,000

ثابت
لوله مانیسمان 1 اینچ

9,045,000

ثابت
لوله مانیسمان 1.1/4 اینچ

10,727,000

ثابت
لوله مانیسمان 1.1/2 اینچ

12,000,000

ثابت
لوله مانیسمان 2 اینچ

18,727,000

ثابت
لوله مانیسمان 2.1/2 اینچ

29,182,000

ثابت
لوله مانیسمان 3 اینچ

36,364,000

ثابت
لوله مانیسمان 4 اینچ

47,364,000

ثابت
توجه

* قیمت ها بر اساس شاخه و بدون احتساب %10 ارزش افزوده می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

لوله ها دارای انواع مختلفی هستند. داربستی، مانیسمان، گالوانیزه، مبلی و ... دسته هایی از این محصولات هستند. در ادامه، به معرفی و بررسی ویژگی های هر گروه خواهیم پرداخت.

لوله داربستی

لوله داربستی برای ایجاد اسکلت داربست مورد استفاده قرار می گیرد. داربست بیشتر برای دسترسی به نمای بیرونی ساختمان، ایجاد سازه های موقت و ... کاربرد دارد. مقاطع داربستی در دو نوع درزدار و بدون درز تولید و عرضه می شود. همچنین از نظر وزنی هم به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شود.

این محصول با استفاده از ورق تولیدی کارخانه های مختلف همچون فولاد مبارکه و فولاد اهواز تولید می شود. این موضوع، روی قیمت لوله اثرگذار است. برای مشاهده دسته های مختلف محصول، قیمت لوله و خرید آن، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید.

لوله گالوانیزه

لوله های گالوانیزه در دو جنس آهنی و فولادی موجود هستند. لوله های آهنی را که به نام درزدار نیز می شناسند، از طریق ورق های آهنی نورد شده تولید می کنند. درز این محصولات، با استفاده از دستگاه درزجوش متصل شده و در نهایت، وارد مخزن روی مذاب می شود.

اما لوله های گالوانیزه فولادی از طریق ورق های فولادی نرم ساخته می شوند و پس از اتصال درزها، از درون مخزن روی عبور می کنند تا خاصیت ضد زنگ آن ها افزایش یابد. محصولات گالوانیزه فولادی نسبت به نوع آهنی سبک تر ‌و براق‌ تر است.

مقاطع گالوانیزه تولیدی معمولا در طول 6 متر و ضخامت 1 تا 8 اینچ تولید می شوند. تغییر در ضخامت محصول، قیمت لوله گالوانیزه را تغییر می دهد. اگر قصد خرید نمونه های گالوانیزه را دارید، می توانید در سایت اصفهان آهن، انواع مختلف این محصول و تولیدکنندگان متنوع را ببینید و پس از اطلاع از قیمت روز لوله، محصول مورد نظر را خریداری کنید.

لوله گازی

دسته دیگری از انواع این محصول، لوله گازی است. این محصول از نظر جنس، به نمونه های فولادی گالوانیزه شباهت دارد. از آن جایی که از این محصول برای انتقال محصولات گازی استفاده می شود، مقاومت آن در برابر خوردگی بسیار مهم است.

این دسته از محصولات فولادی خود به دو دسته تقسیم می شوند؛ لوله گازی توکار و روکار. محصولات روکار از مقاومت کمتری برخوردارند و بیشتر برای لوله کشی های خانگی و شهری استفاده می شود. اما نمونه های توکار به دلیل استحکام بیشتر و مقاومت بالاتر در برابر خوردگی، فرسودگی و آسیب، معمولا برای خطوط انتقال گاز و انشعابات اصلی کاربرد دارند.

قیمت لوله گازی تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون تولیدکننده، ویژگی های محصول و استاندارد تولید، تغییر می کند. برای مشاهده جدول استانداردهای این محصول، می توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید.

لوله جداره چاه

یکی از خطراتی که استفاده از چاه ها در روش سنتی به همراه دارند، احتمال ریزش و تخریب آن هاست. برای پیشگیری از چنین حوادثی، از لوله جداره چاه استفاده می شود. این مقاطع فولادی به صورت استوانه در دیواره چاه قرار می گیرند تا از ریزش آن جلوگیری شود.

لوله جداره چاه به دو شکل تولید می شود؛ شیاردار (مشبک) و صاف و بدون شیار. مقاطع فولادی مشبک کاربرد و مزیت های بیشتری دارند. به عنوان مثال، پایداری و مقاومت بالاتری در برابر فشار مایع و دیواره چاه دارند. از طرفی، فشار مایع را در طول مسیر یکدست می کنند تا خروج آن، با روند بهتری انجام شود.

لوله مبلی

لوله مبلی محصولی است که از طریق نورد سرد ورق های روغنی تولید می شود. این مقاطع به دلیل مقاومت بالا و وزن کم، در صنایع مختلفی همچون لوازم خانگی، خودروسازی و ... کاربرد دارد. از مهم ترین تولیدکنندگان لوله مبلی در ایران، می توان به لوله و پروفیل ساوه و دلیجان اشاره کرد.

لوله اسپیرال

همان طور که از نام این محصول مشخص است، لوله اسپیرال مقاطعی هستند که از قرار گرفتن ورق های فولادی به صورت مارپیچی تولید می شوند. در فرایند ساخت این محصولات، فضای داخلی محصول به صورت صاف و صیقلی در می آید. اما بخش بیرونی آن، به صورت مارپیچی جوش خورده تا موجب افزایش قابل توجه میزان مقاومت آن شود.

سایز لوله اسپیرال معمولا به اندازه 5 تا 120 اینچ است و طول آن هم در اندازه های 6 و 12 متری وجود دارد. برای تهیه این مقطع فولادی، می توانید از سایت اصفهان آهن، قیمت لوله اسپیرال را مشاهده کنید و پس از بررسی آن، محصول نهایی خود را انتخاب کنید.

لوله مانیسمان

در فرایند تولید بسیاری از انواع لوله، از فرایند جوشکاری برای اتصال درزها استفاده می شود. محل اتصال درزها می تواند به صورت مستقیم یا مارپیچی (اسپیرال) باشد. اما دسته دیگری از لوله ها هستند که در ساختار خود، هیچگونه درزی ندارند. به این محصولات، مانیسمان یا بدون درز گفته می شود. ساختار این مقاطع، موجب شده تا مقاومت آن ها در برابر فشارهای مختلف افزایش یابد.

لوله مانیسمان در طول 6 یا 12 متر و در ضخامت 1.2 تا 36 میلی متر موجود است. همچنین این محصولات در رده های مختلفی مثل رده 20، 40، 60، 80، 120 و 160 تولید می شوند. برای مشاهده انواع مختلف آن و اطلاع از قیمت لوله مانیسمان، می توانید از سایت یا کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

لوازم داربست

علاوه بر لوله داربست، اجزای دیگری در ساخت آن نقش دارند؛ مواردی همچون بست تک پیچ یا قائم، بست دو پیچ، بست چهارپیچ، بست مغزی، بست کف گیر و بست H یا آهنگیر. برای تهیه هر یک از این موارد، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید. از این طریق، می توانید قیمت لوازم داربست را مشاهده کنید و پس از انتخاب محصول نهایی، خرید خود را تکمیل کنید.

قیمت لوله

قیمت لوله همچون سایر مقاطع فولادی بر اساس معیارهای مختلفی تغییر می کند. یکی از مهم ترین عوامل اثرگذار بر قیمت لوله، نرخ دلار است. با افزایش بهای این ارز، قیمت لوله و سایر مقاطع فولادی هم بالا می رود. عامل موثر بعد، هزینه های تولید است. هر چه این هزینه ها بیشتر شود، محصول نهایی با قیمت بیشتری به دست مصرف کننده می رسد.

راهنمای خرید لوله به صورت آنلاین از اصفهان آهن

برای خرید لوله به صورت آنلاین، ابتدا در سایت اصفهان آهن حساب خود را ایجاد کنید. پس از آن، قیمت محصول را ببینید. زمانی که به انتخاب نهایی رسیدید، آن را به سبد خرید اضافه کنید. در قدم بعد، اطلاعات خریدار را بررسی و تایید نمایید. در آخر، اطلاعات مربوط به نوع باربری را اضافه کنید تا به مرحله پرداخت نهایی برسید. در تمام این مسیر، می توانید از کارشناسان اصفهان آهن کمک بگیرید.

نحوه محاسبه وزن لوله به چه صورت است؟

ضخامت و قطر بیرونی لوله باید بر اساس میلی متر باشد. نحوه محاسبه وزن لوله از طریق فرمول زیر است:

قطر لوله به میلی متر * ضخامت * 0.147

قبل از بارگیری، لوله ها به چه صورت بازرسی می‌شوند؟

لوله ها طبق سفارش مشتری، ارسال می‌شوند. واحد کنترل کیفیت کارخانه، لوله ها را طبق سفارش در مرحله آخر کنترل و بازرسی و بعد تاییدیه صادر می‌کنند.

خرید و بارگیری لوله به چه صورت است؟

برای خرید انواع لوله‌های فولادی با مراجعه به سایت اصفهان آهن، ثبت سفارش مورد نظر و پرداخت پیش فاکتور، می‌توانید خرید خود را قطعی کنید. بعد از آن، خرید شما وارد مرحله بارگیری می‌شود.

آیا امکان عودت کالا در صورت معیوب بودن لوله های فولادی وجود دارد؟

بله. اگر بار برای مشتری با پیش فاکتور مغایرت داشته باشد، امکان عودت کالا وجود دارد.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن