یک میلیون تومان تخفیف برای اولین خرید اینترنتی بالای ۷۰ میلیون تومان با کد aval1400
اخبار لحظه ای
امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد افزایش و محصولات فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی میلگرد بدون تغییر و تیرآهن افزایش یافت . نرخ ورق سیاه افزایش یافت و نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی بدون تغییر اعلام شد.
۹ ساعت پیش بیشتر...

قیمت لوله

قیمت لوله داربستی (تولید با ورق فولاد مبارکه)

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۷/۲۷
 • ماشین حساب
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
 • ثبـــــت سفارش
ردیف سایز (inch) ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) واحد کارخانه-محل تحویل سایز(mm) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
۱ "۱/۱.۲ ۲ ۱۴ ۶ کیلوگرم کارخانه اصفهان ۴۸.۳

۲۶۷,۰۰۰

ثابت
۲ "۱/۱.۲ ۲.۵ ۱۷.۲ ۶ کیلوگرم کارخانه اصفهان ۴۸.۳

۲۵۷,۰۰۰

ثابت
۳ "۱/۱.۲ ۳ ۲۱ ۶ کیلوگرم کارخانه اصفهان ۴۸.۳

۲۶۱,۰۰۰

۴,۰۰۰
۴ "۱/۱.۲ ۲ ۱۴ ۶ شاخه انبار اصفهان ۴۸.۳

۳,۹۰۰,۰۰۰

ثابت
۵ "۱/۱.۲ ۲.۵ ۱۷.۲ ۶ شاخه انبار اصفهان ۴۸.۳

۴,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

توجه :

* قیمتها با احتساب %9 ارزش افزوده است.

* با پرداخت 3 درصد مبلغ پیش فاکتور می توانید خرید خود را قطعی نمایید.

قیمت لوله داربستی (تولید با ورق اهواز)

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۷/۲۷
 • ماشین حساب
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
 • ثبـــــت سفارش
ردیف سایز (mm) سایز (inch) ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) واحد کارخانه-محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
۱ ۴۸.۳ "۱/۱.۲ ۲ ۱۵ ۶ کیلوگرم کارخانه اصفهان

۲۵۸,۰۰۰

ثابت
۲ ۴۸.۳ "۱/۱.۲ ۲/۵ ۱۷.۸ ۶ کیلوگرم کارخانه اصفهان

۲۴۷,۰۰۰

ثابت

توجه :

* قیمتها با احتساب %9 ارزش افزوده است.

* با پرداخت 3 درصد مبلغ پیش فاکتور می توانید خرید خود را قطعی نمایید.

قیمت لوله صنعتی

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۷/۲۷
 • ماشین حساب
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
 • ثبـــــت سفارش
ردیف سایز (inch) ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) کارخانه-محل تحویل سایز(mm) قیمت (ریال) نوسـانات (ریال)
۱ " ۳.۴ ۲ ۷.۳ ۶ اصفهان ۲۶.۷

۲۷۰,۰۰۰

ثابت
۲ " ۱ ۲ ۹.۳ ۶ اصفهان ۳۳.۴

۲۶۸,۰۰۰

ثابت
۳ "۱/۱.۴ ۲ ۱۱.۶۹ ۶ اصفهان ۴۲.۲

۲۶۸,۰۰۰

ثابت
۴ "۱/۱.۲ ۲ ۱۴.۱۰ ۶ اصفهان ۴۸.۳

۲۶۷,۰۰۰

۱,۰۰۰
۵ " ۲ ۲ ۱۷.۲۵ ۶ اصفهان ۶۰.۳

۲۶۸,۰۰۰

ثابت

قیمت لوله

لوله‌های فولادی انواع مختلفی دارند و در ساختمان‌سازی و صنایع کاربردهای بسیار زیادی دارند. از اصلی‌ترین کاربرد لوله‌های فولادی می‌توان به انتقال سیالات، مایعات و گاز اشاره کرد. از انواع لوله‌های فولادی می‌توان به لوله گالوانیزه، مانیسمان، مبلی، گازی، جدارچاه، لوله اسپیرال و لوله داربستی اشاره کرد که هرکدام باتوجه‌به کاربرهایشان، قیمت‌های متفاوتی دارند.

انواع لوله‌‌های فولادی

لوله‌ها، از متریال و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند. فلز، آلیاژ، سرامیک، فایبرگلاس، بتن و پلاستیک از عمده‌ترین جنس‌های انواع لوله هستند. انتخاب نوع و جنس لوله برای مصرف‌کنندگان باید باتوجه‌به پروژه‌ی موردنظر صورت پذیرد. انتخاب جنس لوله به عوامل مختلفی از جمله طراحی فشار و دما، هزینه‌ها و موارد دیگری بستگی خواهد داشت.

از نظر نحوه ساخت، لوله‌های فولادی به‌طورکلی به دودسته لوله درزدار و لوله بدون درز دسته‌بندی می‌شوند. لوله‌ی درزدار و لوله‌ی بدون درز به شکل‌های کاملاً متفاوتی تولید می‌شوند و شاید همین موضوع را بتوان مهم‌ترین تفاوت هرکدام از این نوع لوله‌ها دانست.

لوله‌های درزدار به دلیل مقرون‌به‌صرفه‌بودن و توانایی ساخت سریع، انتخاب بسیار خوبی برای استفادة عمومی در صنایع مختلف است. لوله‌های بدون درز در مکان‌هایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند، مانند اجزای اصلی ماشین‌آلات صنعتی، استفاده می‌شوند.

برای ساخت لوله فولادی درزدار، ابتدا ورق فولادی، بُرش خورده و پس از نورد به شکل دایره درمی‌آید. در مرحله‌ی بعد، درز به وجود آمده، جوش داده می‌شود. این روش تولید در اصطلاح، نورد نامیده می‎شود.

لوله بدون درز، لوله‌ای فلزی است که به جوشکاری متکی نیست و معمولاً از طریق چندین فرآیند مختلف تشکیل می‌شود. این نوع لوله به طور مستقیم از شمش فولادی تولید می‌شود. فرآیند تولید این محصول به این صورت است که شمش فولادی پیش‌گرم و سپس توسط یک سنبه سوراخ می‌شود؛

در مرحله‌ی بعد، ضخامت لوله تعیین می‌شود. سپس با تکرار این فرآیند شکل‌دهی، طول لوله افزایش می‌یابد.

مزایای لوله فولادی

از مهم‌ترین مزایای لوله‌های فولادی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال نفت و گاز
 • مقاومت زیاد در برابر فشار
 • مقاومت سطح داخلی در برابر خوردگی
 • قابل تولید در سایزها و قطرهای متفاوت

کاربردهای لوله فولادی

از آنجایی که لوله‌های فولادی انواع مختلفی دارند، بنابراین کاربردهای گسترده‌ای هم خواهند داشت. لوله‌های فولادی به دلیل مقاومت بالا، بیشتر برای انتقال انواع مایعات، نفت و گاز استفاده می‌شوند. به هراندازه که ضخامت و کیفیت لوله فولادی بیشتر باشد، می‌تواند حجم بیشتری از مایعات را منتقل و فشار بیشتری را تحمل کند.

به‌غیراز این موضوع، لوله‌های فولادی برای لوله‌کشی آب و فاضلاب در قسمت زیر خاک کاربرد دارد. تولید لوله فولادی در اندازه‌های مختلف و همچنین ظاهر متناسب باعث شده که از آن در ساختمان‌سازی و حتی صنایع مختلف استفاده شود.

برای استفاده از انواع لوله فولادی برای تخلیه فاضلاب‌، از پوشش گالوانیزه روی بدنه این لوله‌ها استفاده می‌شود که از خوردگی و زنگ‌زدگی لوله جلوگیری می‌شود. لوله‌های گالوانیزه قیمتی مناسبی دارند و هزینه تعمیرات آن‌ها بسیار پایین است.

تولیدکنندگان لوله فولادی

کارخانه‌های متعددی در ایران در زمینه تولید لوله فولادی فعالیت دارند. یکی از متداول‌ترین کارخانه‌های تولید لوله در ایران، گروه صنعتی سپاهان است. این کارخانه با سابقه‌ای به درازای چهل سال، یکی از تولیدکنندگان حرفه‌ای لوله‌های فولادی است. محصولات این کارخانه در سایزها و ابعاد گوناگونی روانة بازار می‌شود تا جوابگوی نیاز قشر وسیعی از مصرف‌کنندگان باشد.

برخی دیگر از کارخانه‌های تولیدی لوله فولادی شامل موارد زیر است:

 • کارخانه کچو
 • مجموعه سپنتا
 • مجموعه کیهان
 • کارخانه یاران

نحوه سفارش محصول

شما برای خرید محصول از شرکت بازرگانی اصفهان آهن دوراه پیش رو دارید. برای خرید به صورت تلفنی می‌توانید با شماره 03134045 با کارشناسان واحد لوله و پروفیل تماس بگیرید و محصول موردنظر به هر تعداد که خواستید، سفارش دهید.

کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را در جهت خرید لوله در اختیار شما قرار می‌دهند. البته در نظر داشته باشید که قبل از تماس لیست قیمت هر نوع لوله فولادی در سایز و ضخامت‌های مختلف برای شما عزیزان قابل‌مشاهده است.

به غیر از این روش، شما می‌توانید به‌صورت آنلاین لوله فولادی موردنظر خود را خریداری کنید. در روش آنلاین شما زمان کمتری برای خرید صرف می‌کنید و خیلی بهتر می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. حتی می‌توانید فقط سه درصد از مبلغ کل پیش‌فاکتور را پرداخت کنید تا محصول موردنظر به اسم شما ثبت شود. مابقی هزینه پیش‌فاکتور را تا فردای آن روز مهلت دارید که پرداخت کنید.

قیمت لوله فولادی

لیست قیمت لوله داربستی، قیمت لوله گالوانیزه، قیمت لوله مانیسمان در جدول به‌صورت جداگانه قابل‌مشاهده است. اگر قصد خرید لوله فلزی یا فولادی را دارید، بهتر است بعد از استعلام قیمت لوله فولادی از طریق کارشناسان اصفهان آهن سفارش خود را به‌صورت عمده در وب‌سایت ما ثبت کنید.

وب‌سایت اصفهان آهن با فراهم‌کردن بستری آنلاین و پشتیبانی به مشتریان در تمام مراحل خرید لوله آهنی به شما کمک می‌کند تا یک خرید راحت را تجربه کنید و هیچ‌گونه مشکلی در فرآیند خرید نداشته باشید.

معمولاً قیمت لوله فولادی مانند سایر مقاطع فولادی باتوجه‌به نوسانات ارز، کم‌وزیاد می‌شود، به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه خرید نهایی داشته باشید، برای استعلام قیمت لوله فلزی و فولادی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

به‌طورکلی قیمت لوله فولادی باتوجه‌به جنس و نوع محصول، متفاوت است. پس از صدور فاکتور و دریافت مبلغ، لوله فولادی خریداری شده توسط باربری اصفهان آهن برای شما ارسال می‌شود. به این دلیل که انواع لوله‌های فولادی دارای کاربردهای زیادی هستند؛ اگر قرار است برای پروژه موردنظر خود بهترین نوع لوله را خریداری کنید؛

بهترین کار این است که پس از استعلام قیمت، در مورد کاربرد لوله موردنظر باتوجه‌به پروژه‌تان، از کارشناسان سؤالاتی را بپرسید تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول