✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد انبار و تیرآهن کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد ، میلگرد کارخانه اعلام نشد. ورق سیاه کاهش یافت. نرخ آهن اسفنجی و اکثر تولید کنندگان شمش فولادی افزایش یافت.
۱۷ ساعت پیش بیشتر...
goftino
قوطی صنعتی

قیمت قوطی صنعتی

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۲۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
قوطی صنعتی ۱۰*۲۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۲,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۲۰*۲۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۲,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۲۰*۲۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۲۰*۳۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۲۰*۳۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۳۰*۳۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۳۰*۳۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۲۰*۴۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۲۰*۴۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۴۰*۴۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۴۰*۴۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۵۰*۵۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۵۰*۵۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۴۰*۶۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۴۰*۶۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۶۰*۶۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۶۰*۶۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۷۰*۷۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۷۰*۷۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۴۰*۸۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۴۰*۸۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۸۰*۸۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۸۰*۸۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

قوطی صنعتی ۴۰*۱۰۰ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

قوطی صنعتی ۴۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

*برای خرید کمتر از 1000 کیلوگرم ، مبلغ 1000 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

قوطی ستونی

قیمت قوطی ستونی

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۲۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲ (ورق فولاد) ۳۳.۹ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲ (ورق اهوازی) ۳۴.۵ اصفهان

۴۰۵,۰۰۰

ثابت

ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲.۵ (ورق فولاد) ۴۲ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۲.۵ (ورق اهوازی) ۴۳ اصفهان

۴۰۵,۰۰۰

ثابت

ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۳ (ورق فولاد) ۵۱ اصفهان

۴۲۰,۰۰۰

ثابت

ستونی ۹۰*۹۰ ضخامت ۳ (ورق اهوازی) ۵۲ اصفهان

۴۱۲,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ (ورق اهوازی) ۴۷ اصفهان

۴۰۵,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۲.۵ (ورق فولاد) ۴۷ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

ستونی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۳ (ورق فولاد) ۵۶ اصفهان

۴۲۰,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۳۵*۱۳۵ ضخامت ۳ (ورق فولاد) ۷۶ اصفهان

تماس بگیرید

نامشخص

ستونی ۱۰۰*۱۰۰ ضخامت ۳ (ورق اهوازی) ۵۶.۵ اصفهان

۴۱۲,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۳۵*۱۳۵ ضخامت ۳ (ورق اهوازی) ۷۶ اصفهان

۴۰۲,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۳۵*۱۳۵ ضخامت ۴ (ورق فولاد) ۱۰۲ اصفهان

۴۱۵,۰۰۰

ثابت

ستونی ۱۳۵*۱۳۵ ضخامت ۴ (ورق اهوازی) ۲۰۵ اصفهان

۴۰۲,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

*برای خرید کمتر از 1000 کیلوگرم ، مبلغ 700 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

پروفیل درب و پنجره

قیمت پروفیل درب و پنجره

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۲۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
پروفیل لنگه دری ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

پروفیل سپری ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

پروفیل چهارچوبی ضخامت ۲ ۱۴.۸ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

چهارچوب فلزی فرانسوی ضخامت ۲ ۲۶ اصفهان

۴۱۱,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

*برای خرید کمتر از 2000 کیلوگرم ، مبلغ 700 تومان به قیمت بالا اضافه می گردد.*

سوالات متداول

قیمت پروفیل در انواع مختلف آن طی یک هفته اخیر، نوسانات مختلفی داشت. با بررسی نمودار این محصولات در بازه هفت روزه، تغییرات صعودی و نزولی را می بینیم. به عنوان مثال، قیمت پروفیل زد سایز 18 با ضخامت 2.5 میلی متر با نرخ 36500 آغاز به کار کرد. رفته رفته تغییرات کاهشی، موجب رسیدن قیمت نهایی این محصول به 36 هزار تومان شد.

اگر قصد اجرای پروژه عمرانی را داشته باشید یا در زمینه تولید محصولاتی از قبیل لوازم خانگی، در و پنجره و ... فعال باشید، حتما به قوطی و پروفیل نیاز پیدا کرده اید. این مقاطع فولادی از پر استفاده ترین محصولات صنعت فولاد هستند که مشتریان زیادی دارند.

یکی از نکات مهم برای خرید این محصول، قیمت روز پروفیل و قوطی در سایزها و نمونه های مختلف است. برای مشاهده آخرین قیمت آهن آلات، راه های مختلفی وجود دارد. عضویت در کانال اصفهان آهن، دنبال کردن صفحه این شرکت در شبکه های اجتماعی و استفاده از سایت، بخشی از این راه ها هستند. اما چطور می توان اقدام به سفارش آن کرد؟

کاربرد انواع پروفیل فولادی

شاید یکی از ملموس ترین موارد استفاده از این مقاطع، کاربرد آن ها برای تولید پنجره های دو جداره و درب های ضد سرقت است. البته در صنایع خودروسازی و لوازم خانگی نیز استفاده می شوند. همچنین قوطی و پروفیل برای ساخت سوله و گلخانه، پروژه های عمرانی و ساختمانی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال، از پروفیل های آبرو در زمینه کشاورزی و ساخت گلخانه استفاده می شود. همچنین برای افزایش استحکام سقف انواع سازه مثل گلخانه ها، سالن ها، انبار و سوله، از پروفیل زد استفاده می شود. این موارد، تنها بخشی از کاربردهای فراوان پروفیل های فولادی است.

پروفیل زد

پرلین یا پروفیل Z از دسته های شناخته شده از انواع پروفیل است که از طریق نورد گرم تولید می شود. این مقطع فولادی دارای جان و بال است؛ به طوری که از کنار هم قرار گرفتن آن ها، شکل ظاهری مشابه حرف زد ایجاد می گردد.

این محصول عمدتا برای افزایش استحکام سازه و بالا رفتن تحمل آن در برابر بارها و فشارهای مختلف، در سازه استفاده می شود. برای خرید پروفیل زد، می توانید از نمونه های مختلف همچون z16، z18، z22 و … انتخاب کنید. بعد از تعیین محصول مورد نظر، می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین (سایت اصفهان آهن) سفارش خود را ثبت کنید.

انواع قوطی و پروفیل

قوطی و پروفیل در چندین جنس، ضخامت و اندازه، شکل و برای کاربردهای گوناگون تولید می شود. از نظر جنس، این مقاطع فولادی در انواع زیر تولید و عرضه می شوند:

 • فولاد کربنی
 • گالوانیزه
 • استیل
 • آلومینیومی
 • کامپوزیت

همچنین از نظر ابعاد و اندازه، ابعاد 4 در 8 و 9 در 9 از بقیه موارد پر فروش تر هستند و مشتریان بیشتری دارند. برای خرید هر یک، کافی است ابتدا از قیمت روز قوطی و پروفیل مطلع شوید و بعد، اقدام به خرید کنید. یکی از ساده ترین روش های خرید پروفیل، ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت اصفهان آهن است.

اما دسته بندی بعد برای انواع پروفیل، تقسیم آن ها بر اساس شکل ظاهری است. بر این اساس، انواع پروفیل به دو دسته باز و بسته تقسیم می شوند.

پروفیل باز

پروفیل باز به کلیه مقاطع فولادی گفته می شود که سطح مقطعی باز دارند. در واقع دو لبه محصول از طریق جوش به هم متصل نمی شود. از مهم ترین محصولاتی که در این دسته قرار می گیرند، می توان به تیرآهن، نبشی، پروفیل z و ... اشاره کرد.

پروفیل بسته

برخلاف پروفیل های باز، سطح مقطع محصولات این دسته بسته است. در اصل دو لبه مقطع این محصولات از طریق جوش به یکدیگر متصل می شود. از جمله انواع پروفیل بسته می توان به لوله اشاره کرد.

قیمت قوطی آهن

در بین انواع مختلف قوطی، پروفیل و قوطی فلزی کاربرد بسیار بیشتری دارد. به همین دلیل، معمولا خریداران به دنبال اطلاع از قیمت این محصول هستند. برای مشاهده قیمت روز قوطی، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و قیمت آن را از طریق سایت یا کانال اصفهان آهن مشاهده کنید.

از این محصول در صنایع مختلف، همچون خودروسازی، ساختمان سازی، ساخت در و پنجره و موارد این چنینی استفاده می شود. کاربرد و محل استفاده این محصول، تا حدود زیادی به جنس، سایز و ابعاد آن بستگی دارد.

قیمت قوطی 4*4

یکی از پرکاربردترین محصولات دسته قوطی و پروفیل، قوطی 4 در 4 است. این محصول مقطعی به شکل مربع دارد و در ضخامت های 1 تا 4 میلی متری تولید می شود. از آن جایی که قیمت قوطی 4*4 به وزن آن وابسته است، بنابراین ضخامت آن و شرکت تولیدکننده می تواند بر قیمت نهایی آن موثر باشد.

قیمت قوطی 4 در 8

در بین قوطی های مستطیلی، قوطی 4 در 8 کاربرد بیشتری دارد. به همین دلیل، تقاضا برای این محصول بالاتر است. یکی از فاکتورهای مهم برای خرید این محصول، قیمت قوطی 4 در 8 است. برای اطلاع از قیمت روز این محصول، می توانید از سایت یا کانال اصفهان آهن استفاده کنید.

قیمت قوطی 2 در 2

دسته دیگری از انواع قوطی، قوطی های 2*2 هستند که به دلیل سایز و ویژگی های خود، بیشتر در ساخت لوازم خانگی مثل مبل و صندلی استفاده می شود. اگر در کار و پروژه های خود به این محصول نیاز دارید، می توانید قیمت قوطی 2 در 2 را در سایت اصفهان آهن مشاهده کنید.

خرید قوطی و پروفیل

پس از اطلاع از قیمت لحظه ای قوطی و پروفیل، باید خرید خود را از طریق فعالان بازار آهن تکمیل کنید. برای این کار، می توانید روی خدمات اصفهان آهن حساب کنید. این شرکت به عنوان اولین فروشگاه آنلاین آهن آلات فعالیت خود را آغاز کرد و با تولیدکنندگان مختلفی همکاری دارد.

قیمت پروفیل و سایر مقاطع اعلام شده در سایت اصفهان آهن، نرخ هایی است که توسط کارخانه اعلام می شود. بنابراین، از دقت و اعتبار بالایی برخوردار است. پس از مشاهده قیمت ها، می توانید اقدام به ثبت سفارش و خرید کنید.

قیمت قوطی گالوانیزه

قیمت قوطی گالوانیزه به عنوان یکی از محصولات پر فروش این صنعت، طی 6 ماه اخیر کاهش یافته است. به عنوان مثال، قیمت قوطی گالوانیزه 40*40 ضخامت 2 میل در ابتدای سال 1402 حدود 57 هزار تومان بود. در حال حاضر، نرخ این محصول حدود 55 هزار تومان است.

قیمت قوطی صنعتی

قیمت قوطی صنعتی هم در بازه 6 ماه تقریبا کاهشی است. البته روند قیمت آن بسیار پر نوسان بوده است. به طور مثال، قیمت قوطی صنعتی ۲۰*۲۰ ضخامت ۲ در ابتدای سال جاری حدود 37700 تومان بود. نرخ این محصول امروز به حدود 36 هزار تومان رسید.

راهنمای خرید از سایت اصفهان آهن

برای شروع خرید آنلاین، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید. پس از آن، می توانید برای افزایش سرعت در فرایند خرید، کیف پول خود را شارژ کنید.

در گام بعد، پروفیل فولادی مورد نظر یا هر محصول دیگری را انتخاب کنید. پس از آن، مقدار مورد نیاز را (برحسب شاخه یا وزن) تعیین نمایید. زمانی که تمام این مراحل را انجام دادید، اطلاعات خریدار را تکمیل کنید. این اطلاعات، مربوط به شما یا شرکت شما می شود. بعد از این موارد، نوبت به بررسی و تایید اطلاعات است. در این قسمت، باید مشخصات فردی و بانکی خریدار را بررسی و در نهایت تایید کنید.

در قدم بعد، بیعانه را پرداخت کنید و روش باربری را انتخاب نمایید. در پایان، باید پرداخت نهایی را انجام دهید و فاکتور را دریافت نمایید. همه این مراحل در مدت بسیار کوتاهی قابل انجام است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در هر قسمت، می توانید از طریق گفت و گو با چت آنلاین سایت اصفهان آهن، با کارشناسان ما در تماس باشید و مشکلات موجود را برطرف نمایید.