درباره اصفهان آهن

مایه‌ی افتخار و مباهات است که شما هم وطن گرامی مجموعه‌ی بازرگانی اصفهان آهن را شایسته‌ی خدمت رسانی و همراهی دانسته اید و خداوند را شاکریم که این راه ارتباطی امکان همکاری با شما را فراهم نموده است.

شرکت بازرگانی اصفهان آهن در سال 1378 با دیدگاهی متفاوت به جمع فعالان صنعت آهن و فولاد کشور پیوست و از همان ابتدا خط مشی شرکت بر این بوده است که به عنوان یک منبع مطمئن، قابل اتکاء و برتر در این عرصه شناخته گردد.وجود مدیران کارآزموده و نیروهای متخصص این زمینه را فراهم نموده تا با کارشناسی و بررسی آگاهانه از نیاز امروز بازار خرید و فروش در فضای مجازی مجموعه‌ی اصفهان آهن را به شرکتی برتر در ارایه‌ی خدماتی متمایز به آهن فروشان، شرکت های عمرانی و ساختمانی، انبوه سازان، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی تبدیل نماید.

این مجموعه با فراهم نمودن بستری جدید و متفاوت در زمینه‌ی خرید و فروش و کسب رضایت مشتری به همکاری و تعامل مستمر و بلند مدت با مشتریان می‌اندیشد.در این راستا شرکت بازرگانی اصفهان آهن موفق به دریافت استاندارد های بین المللی از جمله گواهینامه‌های،مدیریت کیفیت ISO9001 و رضایت‌مندی و بررسی شکایات مشتریان ISO10002 گردیده است.

خدمات شرکت بازرگانی اصفهان آهن :
  • تعهد و پایبندی اخلاقی و قانونی به مشتریان در راستای اصول حرفه ای مشتری مداری
  • تأمین انواع آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، انواع ورق، لوله، پروفیل، شمش فولادی، محصولات مفتولی و ... مطابق با درخواست مشتریان با مناسب ترین قیمت
  • تأمین انواع آهن آلات مورد نیاز پروژه های سنگین در ازای دریافت ضمانت نامه معتبر
  • ارسال سریع و تحویل به موقع بار به سراسر کشور
  • ضمانت کلیه محصولات فروخته شده بر طبق سفارش مشتری و برگشت کالای معیوب به صورت رایگان
  • صادرات انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی به خارج از کشور
  • فروش اعتباری محصولات پس از اعتبارسنجی مشتریان
گواهینامه ها

Esfahan Ahan ISO 9001 Esfahan Ahan ISO 10002 Esfahan Ahan ISO 10004

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
مدیر عامل : سید سعید صمصام شریعت
A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
کادر پشتیبانی اصفهان آهن، پاسخگوی نیاز شما

مدیریت اصفهان آهن در نظر دارد در راستای تکریم و رضایت مشتری گام برداشته و با اتخاذ تمهیدات و روش های نوین تجاری به منظور حذف محدودیت ها و سهولت در امر خرید و فروش و پاسخگویی به نیاز روز بازار آهن و فولاد کشور به رشدی مستمر و پویا دست یابد. اعتقاد ما بر این است که داشتن ارزش های والا، رعایت استانداردهای اخلاقی و احترام به مشتریان در کسب و کار رمز موفقیت و پیشرفت دائمی می باشد. امیدواریم شما عزیزان با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این امر یاری نمایید.

اصفهان - بلوار کشاورز - چهار راه مفتح - برج آزاد - طبقه 6- شرکت اصفهان آهن آپادانا
تلفن : 34045-031 خط ویژه
ایمیل : info@esfahanahan.com