✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
نبشی انبار اصفهان

قیمت نبشی انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز نبشی (cm) ضخامت (mm) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
نبشی ۳ ضخامت ۳ میلی متر انبار اصفهان ۳ ۳

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۳ ضخامت ۲.۵ میلی متر انبار اصفهان ۳ ۲.۵

۲۸۴,۰۰۰

ثابت

نبشی ۴ ضخامت ۳ میلی متر انبار اصفهان ۴ ۳

۲۷۹,۰۰۰

ثابت

نبشی ۴ ضخامت ۴ میلی متر انبار اصفهان ۴ ۴

۲۷۳,۰۰۰

ثابت

نبشی ۵ ضخامت ۴ میلی متر انبار اصفهان ۵ ۴

۲۶۹,۰۰۰

ثابت

نبشی ۵ ضخامت ۵ میلی متر انبار اصفهان ۵ ۵

۲۶۹,۰۰۰

ثابت

نبشی ۶ ضخامت ۵ میلی متر انبار اصفهان ۶ ۵

۲۷۵,۰۰۰

ثابت

نبشی ۶ ضخامت ۶ میلی متر انبار اصفهان ۶ ۶

۲۶۹,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

نبشی ناب تبریز

قیمت نبشی ناب تبریز

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (cm) ضخامت (mm) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
نبشی ۳ ضخامت ۳ میلی متر ناب تبریز ۳ ۳

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۴ ضخامت ۳ میلی متر ناب تبریز ۴ ۳

۲۶۶,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۴ ضخامت ۴ میلی متر ناب تبریز ۴ ۴

۲۶۵,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۵ ضخامت ۳ میلی متر ۶ متری ناب تبریز ۵ ۳

۲۶۶,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۵ ضخامت ۳ میلی متر ۱۲ متری ناب تبریز ۵ ۳

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۵ ضخامت ۴ میلی متر ناب تبریز ۵ ۴

۲۶۳,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۵ ضخامت ۵ میلی متر ناب تبریز ۵ ۵

۲۶۲,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۶ ضخامت ۳ میلی متر ناب تبریز ۶ ۳

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۶ ضخامت ۴ میلی متر ناب تبریز ۶ ۴

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۶ ضخامت ۵ میلی متر ناب تبریز ۶ ۵

۲۶۰,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۶ ضخامت ۶ میلی متر ناب تبریز ۶ ۶

۲۶۰,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۷ ضخامت ۵ میلی متر ناب تبریز ۷ ۵

۲۶۴,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۷ ضخامت ۶ میلی متر ناب تبریز ۷ ۶

۲۶۲,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۷ ضخامت ۷ میلی متر ناب تبریز ۷ ۷

۲۶۱,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۸ ضخامت ۶ میلی متر ناب تبریز ۸ ۶

۲۶۲,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۸ ضخامت ۷ میلی متر ناب تبریز ۸ ۷

۲۶۰,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۸ ضخامت ۸ میلی متر ناب تبریز ۸ ۸

۲۶۰,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۱۰ ضخامت ۷ میلی متر ناب تبریز ۱۰ ۷

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۱۰ ضخامت ۸ میلی متر ۶ متری ناب تبریز ۱۰ ۸

۲۶۲,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۱۰ ضخامت ۸ میلی متر ۱۲ متری ناب تبریز ۱۰ ۸

تماس بگیرید

نامشخص

نبشی ۱۰ ضخامت ۱۰ میلی متر ۶ متری ناب تبریز ۱۰ ۱۰

۲۶۱,۵۰۰

نامشخص

نبشی ۱۰ ضخامت ۱۰ میلی متر ۱۲ متری ناب تبریز ۱۰ ۱۰

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

سوالات متداول

قیمت نبشی در یک هفته اخیر کاهشی بوده است. البته تا اواسط این بازه زمانی روند قیمت ثابت بود؛ اما با نوساناتی که در بازار اتفاق افتاد، قیمت این محصول کاهش یافت. به طور مثال، قیمت نبشی 4 با ضخامت 3 میلی متر، از 27700 تومان به 27 هزار تومان رسید.

نبشی یکی از پر استفاده ترین محصولات صنعت فولاد است که در بخش های مختلف سازه به کار می رود. به عنوان مثال، می توان به استفاده از نبشی در چارچوب ها، پایه های ستونی، ساخت فنس، ایجاد راه پله، دکل و خرپا، مهاربند و ... اشاره کرد. با توجه به کاربردهای گسترده، قیمت نبشی نقش تعیین کننده ای در بهای تمام شده پروژه خواهد داشت. برای مشاهده نرخ روز مقاطع آهنی از جمله نبشی، می توانید از سایت یا کانال اصفهان آهن استفاده کنید. اما برای خرید نبشی، چطور اقدام کنیم؟

قیمت نبشی

تفاوت نبشی و ناودانی

نبشی، مقاطع فولادی L یا V شکلی هستند که طی فرایند نورد گرم یا سرد تولید می شوند. بر اساس شیوه ساخت، انواع مختلفی از این محصول به دست می آید. نبشی قطعات کوچک فولادی هستند که در اجرای پروژه عمرانی نقش های مختلفی را بر عهده می گیرند؛ اما معمولا در مقایسه با میلگرد و تیرآهن کمتر استفاده می شوند.

برای کسانی که قصد خرید نبشی را دارند، چند نکته اهمیت دارد. یکی از موارد آن، نوع نبشی و روش تولید آن است. چرا که هر یک از انواع نبشی، متناسب با ویژگی هایی که دارند، کاربردهای مختلفی خواهند داشت. نکته مهم بعد، قیمت روز نبشی اصفهان است.

یکی از تفاوت های نبشی و ناودانی، ساختار ظاهری آن هاست. در مورد شکل ظاهری نبشی مواردی را مطرح کردیم. در مقابل، ناودانی از نظر ظاهری، شباهت زیادی به حرف U دارد. این موضوع، کاربردهای مختلف و متفاوت این دو محصول را موجب شده است.

جدول وزنی انواع مختلف نبشی

همان گونه که گفته شد، نبشی به دو روش اصلی نورد گرم و نورد سرد تولید می شود. بر اساس اجرای هر یک از این شیوه ها، نبشی فابریک یا نبشی پرسی ایجاد می گردد. موضوع بعد، ضخامت بال مقطع است. بر این اساس، نبشی ها در ضخامت های 3 تا 10 میلی متری تولید و عرضه می شوند. نکته مهم بعد، سایز محصول است. طبق این ویژگی، نبشی به دسته های ۲۰ *۲۰، ۳۰ *۳۰، ۴۰ *۴۰، ۷۰ *۷۰ و ۸۰ *۸۰ تقسیم می شود.

قیمت نبشی امروز

قیمت هر شاخه نبشی استیل و خرید آن

قیمت نبشی آهن و سایر مقاطع فلزی به دلیل اتفاقاتی که در هر روز رخ می دهد، تغییر می کند. بخش مهمی از این وقایع، اخبار سیاسی اقتصادی هستند که در هر روز شنیده می شود. تصمیماتی که دولت در قبال صنعت فولاد و موارد مرتبط با آن می گیرد، روابط بین المللی کشورها و ... بخشی از تاثیر چنین اخباری بر قیمت نبشی اصفهان است.

موضوع بعد که تاثیر بسزایی بر قیمت نبشی دارد، نرخ ارز است. در این راستا، با افزایش یا کاهش بهای دلار، قیمت روز نبشی نیز در همان جهت تغییر خواهد کرد.

همچنین کارخانه سازنده نیز در این موضوع موثر است. تولید نبشی و سایر مقاطع فولادی در کشور ما توسط کارخانه های مختلف و در سراسر کشور انجام می گیرد. به همین دلیل، مجریان پروژه می توانند از نزدیک ترین محل، نبشی مورد نیاز خود را تامین کنند و از هزینه های حمل و نقل بار کم کنند. اما برترین تولیدکنندگان نبشی در کشور می توان به کارخانه نبشی ناب تبریز، کارخانه نبشی جاوید بناب، کارخانه نبشی آریان فولاد و کارخانه نبشی فولاد اشتهارد اشاره کرد.

قبل از خرید نبشی، ابتدا قیمت انواع نبشی و قوطی را از منابع معتبر چک کنید. پس از اطلاع از این موضوع، محصول مورد نظر خود را متناسب با کاربردی که در نظر دارید، انتخاب و خریداری کنید.

برای خرید نبشی، سعی کنید فروشنده ای را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی در بازار آهن برخوردار باشد و خرید و فروش هایش را با قیمت روز و منصفانه انجام دهد. برای چنین کاری، اصفهان آهن گزینه مناسبی خواهد بود.

راهنمای خرید آنلاین از اصفهان آهن

زمانی که قیمت محصولات را چک کردید و نمونه مورد نظر خود را انتخاب کردید، به سادگی و سرعت، می توانید از سایت اصفهان آهن خرید خود را انجام دهید. برای این کار، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید یا اکانت خود را ایجاد کنید.

پس از آن، کیف پول خود را شارژ کنید تا مراحل بعد، سریع تر پیش برود. حالا به سراغ خرید محصول بروید. ابتدا محصول مورد نظر را همراه با مقدار مناسب به سبد خرید اضافه کنید. پس از آن، اطلاعات خریدار را تکمیل و تایید کنید.

در قدم بعد، نوع باربری و اطلاعات مقصد را وارد کنید و اطلاعات را به تایید نهایی برسانید. زمانی که این فرایندها تکمیل شد، پیش فاکتور دریافت خواهید کرد. در مراحل بعد، باید بیعانه و پرداخت نهایی را انجام دهید تا محصول برای ارسال به مقصد مورد نظر، بارگیری شود. در این مسیر، اگر با مشکلی مواجه شدید، می توانید با تیم اصفهان آهن تماس بگیرید.