لوگو ناودانی

قیمت ناودانی

بروزرسانی

07:3821 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ناودانی 6 سبک

299,000

ثابت
ناودانی 6 سنگین

تماس بگیرید

ناودانی 8 سبک

291,000

ثابت
ناودانی 8 سنگین

291,000

ثابت
ناودانی 10 سبک

291,000

ثابت
ناودانی 10 سنگین

291,000

ثابت
ناودانی 12 سنگین

تماس بگیرید

ناودانی 14 سنگین

295,000

ثابت
ناودانی 16 سنگین

299,000

ثابت
لوگو ناودانی ناب تبریز

قیمت ناودانی ناب تبریز

بروزرسانی

07:1420 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ناودانی 8 ناب تبریز-6 متری

269,000

نامشخص
ناودانی 8 ناب تبریز-12 متری

269,000

نامشخص
ناودانی 8 ناب تبریز-6متری- هم وزن اروپا

279,000

نامشخص
ناودانی 8 ناب تبریز-12متری- هم وزن اروپا

279,000

نامشخص
ناودانی 10 ناب تبریز-6 متری

تماس بگیرید

ناودانی 10 ناب تبریز- 12 متری

تماس بگیرید

ناودانی 10 ناب تبریز-6متری- هم وزن اروپا

تماس بگیرید

ناودانی 10 ناب تبریز-12متری- هم وزن اروپا

تماس بگیرید

ناودانی 12 ناب تبریز-6 متری

تماس بگیرید

ناودانی 12 ناب تبریز-12 متری

تماس بگیرید

ناودانی 12 ناب تبریز-6متری- هم وزن اروپا

تماس بگیرید

ناودانی 12 ناب تبریز-12متری- هم وزن اروپا

تماس بگیرید

ناودانی 14 ناب تبریز-6 متری

269,000

نامشخص
ناودانی 14 ناب تبریز-12 متری

تماس بگیرید

ناودانی 14 ناب تبریز-6متری- هم وزن اروپا

279,000

نامشخص
ناودانی 14 ناب تبریز-12متری- هم وزن اروپا

تماس بگیرید

ناودانی 16 ناب تبریز-6 متری

275,000

نامشخص
ناودانی 16 ناب تبریز-12 متری

275,000

نامشخص
ناودانی 16 ناب تبریز-6متری-هم وزن اروپا

279,000

نامشخص
ناودانی 16 ناب تبریز-12متری-هم وزن اروپا

279,000

نامشخص
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 20 تن ) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

ناودانی از  جمله انواع پروفیل فولادی محسوب می شود که کاربردهای مختلفی دارد؛ از استفاده در پروژه های ساختمانی و عمرانی گرفته تا موارد صنعتی و حتی کشاورزی. بنابراین، قیمت ناودانی تاثیر بسزایی در هزینه های مشتریان خواهد داشت. برای مشاهده قیمت روز این محصول، می توانید از سایت اصفهان آهن استفاده کنید. همچنین این امکان وجود دارد تا با عضویت در کانال قیمت آهن آلات اصفهان آهن، از این اطلاعات با خبر شوید.

پیش از خرید ناودانی، توصیه می شود انواع مختلف این محصول و ویژگی های هر یک را بررسی کنید تا بتوانید محصولی متناسب با نیاز خود تهیه کنید. اما برای تجربه خرید موفق، چه موارد دیگری اهمیت دارد؟

قیمت ناودانی

ناودانی منقطع آهنی چیست؟

ناودانی پروفیل فولادی است که از نظر ظاهری، به حرف U انگلیسی شبیه است. این محصول، همانند تیرآهن، از یک جان و دو بال تشکیل می شود. البته نحوه قرارگیری جان و بال ها در این دو مقطع فولادی متفاوت است. شکل ظاهری ناودانی شبیه به تیرآهنی است که از سمت مقطع عرضی برش خورده باشد.

نمونه ای از این محصول، ناودانی منقطع است که به نام وال پست نیز شناخته می شود. استفاده از آن با هدف افزایش پایداری دیوارها و محافظت از آن ها صورت می گیرد.

نمره و سایز ناودانی آلومینیومی

ناودانی از نظر روش ساخت، جنس، سایز و شکل ظاهری به دسته های مختلف قابل تقسیم است. به عنوان مثال، محصولاتی که با استفاده از نورد گرم ساخته می شوند، فابریک و دسته دیگری که به روش نورد سرد تولید می گردد، با عنوان ناودانی پرسی شناخته می شوند. ضمنا از نظر جنس، محصولاتی که با آلومینیوم یا فولاد گالوانیزه ساخته شده، معروف تر هستند.

همچنین دسته بندی دیگری نیز وجود دارد که بر اساس آن، ناودانی ها در دو دسته سبک و سنگین قرار دارند. قیمت ناودانی سبک، به دلیل وزن کمتر از جدول اشتال، نسبت به قیمت ناودانی سنگین کمتر است. این پروفیل از نظر اندازه نیز در دسته های مختلف، از ناودانی 6 تا 18 تولید و عرضه می گردد.

تولید ناودانی در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد. از جمله برترین کارخانه های تولید کننده آن، می توان به مواردی همچون کارخانه فولاد تبریز، کارخانه آریان، فولاد تهران، فولاد توس، مجتمع فولاد البرز غرب و صنایع فولاد کوهپایه اشاره کرد.

محصولات تولیدکنندگان داخلی از کیفیت از استاندارد بالایی برخوردار است؛ به طوری که برخی از ناودانی های تولید شده با نام «ناودانی اروپایی» نیز شناخته می شوند. در فرایند ساخت آن ها، از استانداردهای اروپا استفاده می شود.

قیمت ناودانی امروز

قیمت و خرید ناودانی گالوانیزه

برای خرید انواع ناودانی، پیش از هر چیز، باید کاربری مد نظر را انتخاب کنید تا متناسب با آن، جنس، سایز و نوع محصول مورد نظر خود را مشخص کنید. پس از رسیدن به محصول نهایی، باید از قیمت امروز ناودانی مطلع شوید. برای این موضوع، چک کردن منابع معتبر کمک کننده خواهد بود.

در نهایت، برای تکمیل خرید، می توانید از میان فروشندگان مختلف بازار، نام های معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید. این موضوع به تجربه خریدی موفق و با بهترین قیمت کمک خواهد کرد.

بازرگانی اصفهان آهن به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی آهن آلات کار خود را آغاز کرد. البته شروع فعالیت این شرکت، به سال 1378 باز می گردد. به همین دلیل، از نام های شناخته شده بازار فولاد محسوب می شود.

برای خرید از اصفهان آهن، کافی است وارد وبسایت این شرکت شوید و پس از اطلاع از قیمت لحظه ای ناودانی، خرید خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس با واحد فروش انجام دهید.

راهنمای خرید از سایت اصفهان آهن

برای خرید آنلاین آهن آلات از سایت اصفهان آهن، باید از طریق حساب کاربری خود وارد شوید. اگر در سایت اصفهان آهن حساب ندارید، قبل از هر چیز، اکانت خود را ایجاد کنید. پس از آن، می توانید کیف پول خود را شارژ کنید. وجود موجودی کافی در کیف پول، به افزایش سرعت در فرایند خرید کمک می کند.

در گام بعد، محصول مورد نظر خود را از بین انواع ناودانی یا هر محصول دیگری را انتخاب کنید. پس از آن، مقدار لازم را تعیین نمایید. زمانی که تمام این مراحل را انجام دادید، اطلاعات خریدار را تکمیل و سپس تایید کنید. این اطلاعات، مربوط به شما یا شرکت شماست.

در قدم بعد، بیعانه را پرداخت کرده و روش باربری را انتخاب کنید. در پایان، پرداخت نهایی را انجام دهید و فاکتور را دریافت نمایید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در هر قسمت، می توانید از طریق گفت و گو به وسیله چت آنلاین سایت اصفهان آهن، با کارشناسان ما در تماس باشید و مشکلات را برطرف نمایید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن