goftino
ناودانی انبار اصفهان

قیمت ناودانی انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ناودانی ۱۴ سبک انبار اصفهان ۶۵kg (سبک) ۶

۳۰۰,۰۰۰

۱,۰۰۰

ناودانی ۱۴ سنگین انبار اصفهان ۷۲kg (سنگین) ۶

۳۰۰,۰۰۰

۱,۰۰۰

ناودانی ۱۴ طول ۱۲ متر انبار اصفهان ۱۹۲ ۱۲

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

ناودانی ناب تبریز

قیمت ناودانی ناب تبریز

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) طول شاخه (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ناودانی ۱۴ ناب تبریز ۷۲ ۶

۲۸۱,۵۰۰

ثابت

ناودانی ۱۴ ناب تبریز هم وزن اروپا ۱۹۲ ۱۲

۲۸۱,۵۰۰

ثابت

ناودانی ۱۴ ناب تبریز ۱۴۴ ۱۲

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ناودانی 14 از عوامل تاثیرگذار در هزینه‌های اجرایی یک پروژه به شمار می‌رود. این ناودانی نوعی پروفیل u یا c شکل با فاصله عرضی ۱۴ سانتی متر بین دو بال است که در صنعت ماشین‌سازی و ساختمان‌سازی، در اعضای کششی و فشاری همچون بادبند و خرپا به کار گرفته می شود. از دیگر کاربردهای ناودانی سایز ۱۴ می توان به ساخت ستون و پل و سازه‌های سبک و ساخت درب و پنجره، قفسه، نمای ساختمان، قالب‌های فلزی و ماشین‌آلات اشاره کرد. ناودانی‌ها بر اساس وزن به دو نوع سبک و سنگین و بر اساس شکل ظاهری به سه نوع ساده و مشبک و اروپایی و بر اساس فرآیند تولید به دو نوع پرسی و فابریک و نیز بر اساس اندازه به سایزهای ۱۶،۱۴،۱۲،۱۰،۸ تقسیم می‌شوند. برای اطلاع از قیمت ناودانی می‌توانید به وبسایت‌های مرجعی همچون اصفهان آهن مراجعه کنید.

خرید آنلاین ناودانی سایز ۱۴

برای خرید آنلاین این محصول می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن با کارشناسان فروش در بخش پشتیبانی تماس برقرار نموده و پس از کسب اطلاعات لازم و مشاهده محصول مورد نظر، نسبت به خرید آنلاین آن اقدام نمایید. کارشناسان ما در این بخش، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان برای یک خرید مطمئن هستند.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ناودانی سایز ۱۴

عوامل مختلفی بر قیمت ناودانی سایز ۱۴ تأثیرگذار است که از این بین می‌توان به نوسانات قیمت ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا، سایز، جنس، ضخامت، کارخانه و برند تولیدکننده، قیمت مواد اولیه، نرخ تورم، قیمت جهانی فولاد و شرایط سیاسی و اقتصادی کشور اشاره کرد.

کاربرد ناودانی سایز ۱۴ در ساختمان سازی

ناودانی‌ها از مهمترین پروفیل‌های کربنی باز هستند که عمده کاربرد آن‌ها در صنعت، ساختمان‌سازی، سازه‌های دریایی، صنعت ماشین‌سازی، پل و غیره است. ناودانی‌ها به دلیل شکل ظاهری و هندسی خود با دیگر پروفیل‌ها متفاوت بوده و از طرفی چون در سایزهای مختلف تولید می‌گردد و جنس آن از فولاد است به آن آهن ناودانی نیز گفته می‌شود و بسیار سبک و انعطاف‌پذیر هستند.

بعضی از پروژه‌های ساختمانی برای زیبایی بیشتر به تیرهای حمال نیاز دارند؛ در این شرایط از ناودانی در اجرای زیرسازی و نماسازی‌های آن بهره برده می‌شود. از ناودانی در ساختمان‌هایی که نمای ظاهری آن‌ها چوبی است، به عنوان تیر حمال استفاده می‌شود. بدین صورت که تیرهای حمال چوبی داخل ناودانی فولادی قرار گرفته‌اند تا علاوه بر بالا بردن مقاومت، امکان اتصال سایر اجزا به تیر چوبی را نیز فراهم آورد.

یکی دیگر از کاربردهای مهم ناودانی در ساختمان‌سازی، ساخت خرپا است. ناودانی هایی که در ساختمان سازی به کار گرفته می شوند، وزن بیشتری دارند. همین موضوع موجب شده از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشند.  از این محصولات در عملیات‌های صنعتی در مقیاس وسیع از جمله ساخت تیر، ستون، خرپا و باد بندها استفاده می شود.

 از دیگر موارد مصرف ناودانی در ساختمان‌سازی، ساخت دیوار است. ناودانی‌های فولادی به عنوان یک منبع پشتیبان عمودی برای دیوارها در زمین نصب شده تا علاوه بر استحکام و مقاومت در برابر انواع فشارها، وزن روی دیوار را نیز کاهش دهند. همچنین از ناودانی‌های فولادی به عنوان تیرچه در ساخت سقف‌های سبک بهره می برند.

نحوه خرید ناودانی سایز ۱۴

نکاتی که به هنگام خرید ناودانی سایز ۱۴ باید به آن توجه نمایید عبارتند از:

·       سایز و اندازه و وزن و ضخامت ناودانی

·       توجه به قیمت به روز ناودانی سایز 14

·       کارخانه‌ها و برندهای تولیدکننده ناودانی

خرید ناودانی سایز ۱۴ از اصفهان آهن

برای خرید ناودانی سایز 14 از اصفهان آهن به روش های مختلفی می توان اقدام کرد. کارشناسان این مجموعه روش های ارتباط اینترنتی و تلفنی را برای دریافت اطلاعات و خرید محصولات این شرکت بازرگانی در نظر گرفته اند.

کارخانه‌های تولیدکننده ناودانی سایز ۱۴

در حال حاضر معروف‌ترین کارخانه‌های تولید کننده ناودانی سایز ۱۴ در کشور کارخانه ناب تبریز، صبا فولاد منظومه اصفهان، صنایع فولادی نورد گرم فلز کوهپایه، شکفته مشهد، فولاد نورد سجاد سمنان، کارخانه فولادی البرز غرب، فولاد البرز ایرانیان« فایکو»، نورد یاوران زنجان، کیان فولاد ابهر، آریان فولاد بویین زهرا، دهشیر یزد، سپهر ایرانیان، نورد مگا استیل ایوانکی، فولاد فراد تهران و فولاد نصر آذربایجان هستند.