✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
لوله گالوانیزه ۱.۲ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱.۲ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۳.۴ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۳.۴ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱/۱.۴ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱/۱.۴ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱/۱.۲ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۱/۱.۲ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۲ اینچ ضخامت ۲ ۲ اصفهان

۵۷۷,۰۰۰

ثابت

لوله گالوانیزه ۲ اینچ ضخامت ۲.۵ ۲.۵ اصفهان

۵۶۵,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

*زمان تحویل محصولات گالوانیزه بنا بر مقدار خرید متغیر می باشد.

سوالات متداول

قیمت لوله گالوانیزه

با توجه به تفاوت در روش تولید و جنس، قیمت لوله گالوانیزه در بازار متغیر است. در واقع این قیمت بر حسب میزان مقاومت و استحکام لوله تعیین می‌شود. بدون شک می‌دانید که از این محصول به دلیل مقاوم بودن آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی در انتقال آب به کار گرفته می‌شود. با وجود کارخانه‌های فولاد زیادی در کشور، تنها بخشی از این کارخانه‌ها توان تولید این محصول را دارند. به همین دلیل خرید لوله گالوانیزه با قیمت مناسب کار آسانی نخواهد بود.

قیمت لوله گالوانیزهقیمت لوله گالوانیزه

خرید لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه از آهن سفید تهیه می‌شود و برای مقاوم کردن آن در برابر باران‌های اسیدی و موارد مشابه، روکشی از "فلز روی" بر روی لوله آبکاری می‌شود. به طور معمول از این لوله‌ها برای انتقال آب و گاز استفاده می‌شود. هنگام خرید ممکن است تفاوت قیمت‌های انواع لوله‌ها برایتان جالب باشد. در قیمت گذاری این لوله‌ها عوامل مختلفی مانند برند، جنس فلز، میزان خلوص فلز روی آبکاری شده و بسیاری از موارد جزئی دیگر دخیل است.

هنگام خرید، انتخاب یک مرجع معتبر بسیار حائز اهمیت است تا شما از اصالت کالا و قیمت داده شده به آن کاملا مطمئن باشید. شما برای خرید لوله گالوانیزه باید ابتدا با مراجعه به سایت اصفهان آهن از قیمت لوله گالوانیزه امروز مطلع شوید. راه‌های مختلفی برای خرید در اصفهان آهن وجود دارد که در زیر به سه مورد اشاره می‌کنیم:

 • خرید آنلاین لوله گالوانیزه با قیمت روز
 • ارتباط تلفنی با مسئولین فروش مجموعه و ثبت سفارش
 • ارسال پیام از پیام رسان‌ها و یا به هر طریق دیگر و ارتباط با مسئولین

خرید لوله گالوانیزه امروزخرید لوله گالوانیزه امروز


قیمت روز لوله گالوانیزه

بدون شک برای تعیین قیمت روز لوله گالوانیزه عوامل مختلفی دخیل هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به مواد اولیه به کار برده شده اشاره کرد. این مواد اولیه به قیمت روز به کارخانه می‌رسد و به همین دلیل قیمت آن بسیار حائز اهمیت است. از دیگر عوامل می‌توان نوسان قیمت ارز را نام برد. قیمت جهانی فولاد نیز دائما در حال نوسان است و به همین دلیل قیمت لوله گالوانیزه نیز دست خوش نوسان است.

در سایت اصفهان آهن این ممکن به کمک تلاش مهندسین ایجاد شده است تا شما قیمت روز لوله گالوانیزه را همواره مشاهده کنید و در صورت قصد خرید با آسودگی خیال خرید کنید.

انواع لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه را به طور کلی می‌توان در دو دسته برحسب سایز و ضخامت طبقه بندی کرد. در ادامه به انواع این محصول اشاره خواهیم کرد.

بر اساس سایز

 • سایز 33.4 میلی‌متر
 •  سایز 42.2 میلی‌متر
 • سایز 48.3 میلی‌متر
 • سایز 60.3 میلی‌متر
 • سایز 21.3 میلی‌متر
 • سایز 26.7 میلی‌متر

بر اساس ضخامت

 • ضخامت 2 میلی‌متر
 • ضخامت 2.5 میلی‌متر

جمع بندی

لوله گالوانیزه از مقاطع فولادی بسیار پر کاربرد است که تولید آن در کشور اهمیت زیادی دارد. با توجه به تولید کم، خرید لوله گالوانیزه در بازار آهن کار دشواری شده است. در تعیین قیمت لوله عواملی مانند جنس و کیفیت مواد اولیه، ضخامت آبکاری، قیمت جهانی فولاد و ... تاثیر گذار هستند.
شما می‌توانید در سایت اصفهان آهن با اطلاع از قیمت امروز لوله گالوانیزه، به ساده ترین روش یعنی روش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.