✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد انبار و تیرآهن کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد ، میلگرد کارخانه اعلام نشد. ورق سیاه کاهش یافت. نرخ آهن اسفنجی و اکثر تولید کنندگان شمش فولادی افزایش یافت.
۳ ساعت پیش بیشتر...
goftino
تیرآهن زنبوری انبار اصفهان

قیمت تیرآهن زنبوری انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (cm) طول (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
تیرآهن زنبوری ۱۴ انبار اصفهان ۱۴ ۱۲

۴۶,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۱۶ انبار اصفهان ۱۶ ۱۲

۵۷,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۱۸ انبار اصفهان ۱۸ ۱۲

۶۵,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۰ انبار اصفهان ۲۰ ۱۲

۹۱,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۲ انبار اصفهان ۲۲ ۱۲

۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۴ انبار اصفهان ۲۴ ۱۲

۱۲۱,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۷ انبار اصفهان ۲۷ ۱۲

۱۳۲,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۳۰ انبار اصفهان ۳۰ ۱۲

۱۶۵,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

تیرآهن زنبوری انبار تهران

قیمت تیرآهن زنبوری انبار تهران

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۴
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (cm) طول (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
تیرآهن زنبوری ۱۴ انبار تهران ۱۴ ۱۲

۴۶,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۱۶ انبار تهران ۱۶ ۱۲

۵۷,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۱۸ انبار تهران ۱۸ ۱۲

۶۵,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۰ انبار تهران ۲۰ ۱۲

۹۱,۰۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۲ انبار تهران ۲۲ ۱۲

۱۰۴,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۴ انبار تهران ۲۴ ۱۲

۱۲۱,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۲۷ انبار تهران ۲۷ ۱۲

۱۳۲,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

تیرآهن زنبوری ۳۰ انبار تهران ۳۰ ۱۲

۱۶۵,۵۰۰,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

 تیرآهن زنبوری نمونه ای از انواع تیر فولادی است که به واسطه شکل ظاهری خاص خود، از سایر انواع این مقاطع فولادی قابل شناسایی است. استفاده از این محصول بیشتر در جهت افزایش مقاومت، استحکام و پایداری سازه به خصوص در برابر نیروهای خمشی صورت می گیرد. به همین دلیل، خرید تیرآهن زنبوری برای مجریان پروژه امری ضروری است.

تیرآهن زنبوری اصفهان

یکی از انواع تیر، تیرآهن زنبوری یا لانه زنبوری است که ساختار خاصی دارد. این محصول دارای شبکه های پنج یا 6 ضلعی است که بسیار شبیه به لانه زنبور است. از این محصول که با نام تیرآهن CPE نیز شناخته می شود، بیشتر در ساخت ستون های سازه و سقف آن استفاده می شود.

تیراهن زنبوری به دلیل ساختار ویژه خود، وزن کمتری دارد. به همین دلیل، بار مرده سازه را کاهش می دهد. از دیگر مزیت های آن می توان به تحمل بار بیشتر، مقاومت در برابر نیروهای خمشی و ... اشاره کرد. از پرفروش ترین انواع آن، می توان به تیرآهن زنبوری 14 و همچنین تیرآهن زنبوری 18 اشاره کرد.

قیمت تیرآهن زنبوریخرید تیرآهن زنبوری

تیرآهن لانه زنبوری از لحاظ ساختار، اندازه، شکل و برند تجاری تولیدکننده انواع مختلفی دارد که در برخی از موارد با نام تیرآهن شبکه شناخته می‌شود. نام این محصول به دلیل شکل ظاهری که دارد بر روی آن گذاشته‌شده است.

قابلیت‌های این تیرآهن ازجمله طراحی و نصب آسان، ارزان‌قیمت بودن و هم‌چنین قابلیت بالای خمش موجب شده تا در صنایع مختلفی مانند سوله سازی، ساخت پل‌های مشبک، سامانه حمل‌ونقل و کشتی‌سازی مورداستفاده قرار گیرد. سایز تولید این محصول شامل 140، 160، 180، 200، 220، 240، 270 و درنهایت 300 ملی متر است که هرکدام به‌صورت شاخه‌ای به طول 12 متر به بازار عرضه می‌شوند.

تولیدکنندگان ایرانی، تیرآهن زنبوری را در سایزهای 12 تا 30 تولید کرده و سایزهای بالاتر در تیرآهن‌های وارداتی مانند تیرآهن ترک دیده می‌شود. داشتن اطلاعات کافی و شناخت در هنگام خرید تیرآهن زنبوری موجب می‌شود تا با توجه به نیاز پروژه خود بتوانید نوع و اندازه مناسب آن را انتخاب کنید و درنهایت در هزینه‌های مصرفی کاهش چشمگیری را ایجاد کنید.

قیمت تیرآهن زنبوری امروز

قیمت روز تیرآهن زنبوری

علاوه بر عوامل ثابت مانند اندازه، شکل و جنس ماده اولیه در ساخت تیرآهن زنبوری، فاکتورهای متغیر دیگری در طول روند ساخت این محصول موجب می‌شود تا به‌صورت روزانه قیمت دستخوش تغییرات شود و هرروز با یک قیمت جدید به بازار عرضه شود.

ازجمله نوسانات بازارهای ارزی و آهن‌آلات و هم‌چنین میزان عرضه و تقاضا در بخش‌های مختلف تولیدات آهن و فولاد موجب می‌شود تا قیمت تیرآهن زنبوری به‌صورت روزانه متغیر باشد. ممکن است در طی هفته با افزایش و کاهش قیمت مواجه شود ازاین‌رو توجه به قیمت روز تیرآهن زنبوری می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید در بهترین زمان که با کاهش لحظه‌ای مواجه می‌شود، یک خرید بهینه را انجام دهید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، قیمت به‌روزرسانی شده تیرآهن زنبور یکه حاصل تلاش کارشناسان ما به‌صورت روزانه است را مشاهده کرده و ضمن بررسی‌های لازم، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.

انواع تیرآهن زنبوری

تیرآهن زنبوری‌ها را بر اساس شیوه تولید، اندازه، شکل ظاهری، مواد اولیه استفاده‌شده و هم‌چنین کارخانه تولیدکننده این محصول تقسیم‌بندی و در انواع مختلف تولید می‌کنند.

بر اساس نحوه تولید

تیرآهن شبکه را می‌توان به روش‌های مختلفی تولید کرد؛ یعنی هر کارخانه تولیدکننده یک نوع روش خاص برای تولید این محصول در نظر می‌گیرد. انواع تیرآهن زنبوری بر اساس نحوه تولید عبارت‌اند از:

  • تیرآهن زنبوری تولیدشده با روش سرد یا کوپال
  • تیرآهن زنبوری تولیدشده با روش گرم یا نوبل

بر اساس اندازه

تیرآهن لانه زنبوری را می‌توان در اندازه‌های مختلفی در بازار فولاد دید که هرکدام از این سایزها معمولا برای کاربرد خاصی استفاده می‌شوند. از جمله تیرآهن‌های پرطرفدار بازار می‌توان به تیرآهن زنبوری ۱۴۰ ، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰، ۲۲۰، ۲۴۰، ۲۷۰ و ۳۰۰ میلی‌متر اشاره کرد.

بر اساس کارخانه

کارخانه‌های مختلفی در ایران در زمینه تولید تیرآهن شبکه فعالیت دارند که هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص وارد بازار می‌کنند. مهمترین این کارخانه‌ها در استان تهران و همچنین استان اصفهان هستند که عبارتند از:

  • تیرآهن زنبوری بنگاه اصفهان
  • تیرآهن زنبوری بنگاه تهران

قیمت تیرآهن زنبوری بسته به عوامل مختلف مانند هزینه حمل‌ونقل، محل بارگیری تیرآهن، برند تجاری تولیدکننده، اندازه طولی، سایز و ... که موارد ثابت در تعیین قیمت هستند می‌تواند متغیر باشد. از طرفی عوامل کلی دیگری مانند نوسانات بازار ارز، تورم، میزان تقاضا و درخواست برای خرید و هم‌چنین معاملات بورس کالا در قیمت‌گذاری نهایی این محصول فولادی تأثیرگذار هستند.

اگر شما هم قصد تهیه و خرید تیرآهن زنبوری را برای پروژه خوددارید می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، قیمت به‌روز تیرآهن زنبوری را به‌صورت دقیق و جدول‌بندی شده بر اساس ابعاد، اندازه‌های طولی و ... مشاهده کنید.

خرید تیرآهن زنبوری به صورت شاخه ای است یا کیلویی؟

خرید تیرآهن لانه زنبوری از اصفهان آهن به صورت شاخه‌ای می‌باشد.

بهترین تولید کننده تیرآهن لانه زنبوری چیست؟

کارخانه ذوب آهن اصفهان بهترین تولیدکننده تیرآهن زنبوری است.

از تیرآهن لانه زنبوری در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

این محصول به عنوان ستون در سازه و به طور کلی عناصر سقفی کاربرد دارد.