goftino
تیرآهن زنبوری انبار اصفهان

قیمت تیرآهن زنبوری انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) طول (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
تیرآهن زنبوری ۱۴ انبار اصفهان ۱۵۵ ۱۲

۴۵,۷۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۱۶ انبار اصفهان ۱۹۰ ۱۲

۵۲,۰۰۰,۰۰۰

ثابت

تیرآهن زنبوری ۱۸ انبار اصفهان ۲۲۶ ۱۲

۶۲,۷۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۰ انبار اصفهان ۲۶۹ ۱۲

۷۳,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

تیرآهن زنبوری ۲۲ انبار اصفهان ۳۱۵ ۱۲

۸۸,۵۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۴ انبار اصفهان ۳۶۹ ۱۲

۱۰۰,۵۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۷ انبار اصفهان ۴۳۴ ۱۲

۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۳۰ انبار اصفهان ۵۰۷ ۱۲

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

تیرآهن زنبوری انبار تهران

قیمت تیرآهن زنبوری انبار تهران

آخرین بروزرسانی : ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) طول (m) قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
تیرآهن زنبوری ۱۴ انبار تهران ۱۵۵ ۱۲

۴۵,۷۰۰,۰۰۰

۲۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۱۶ انبار تهران ۱۹۰ ۱۲

۵۲,۰۰۰,۰۰۰

ثابت

تیرآهن زنبوری ۱۸ انبار تهران ۲۲۶ ۱۲

۶۲,۷۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۰ انبار تهران ۲۶۹ ۱۲

۷۳,۵۰۰,۰۰۰

ثابت

تیرآهن زنبوری ۲۲ انبار تهران ۳۱۵ ۱۲

۸۸,۵۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۴ انبار تهران ۳۶۹ ۱۲

۱۰۰,۵۰۰,۰۰۰

۵۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۲۷ انبار تهران ۴۳۴ ۱۲

۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰

۳۰۰,۰۰۰

تیرآهن زنبوری ۳۰ انبار تهران ۵۰۷ ۱۲

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت تیرآهن زنبوری

تیرآهن زنبوری یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی در پروژه‌های عمرانی و ساختمان‌سازی است که مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول، ایجاد مقاومت و استحکام موردنیاز در سازه است.

پارامترهای مختلف مانند رعایت اندازه استاندارد تولید تیرآهن زنبوری و هم‌چنین شکل ظاهری آن می‌توانند در تولید انواع آن و هم‌چنین قیمت این محصول داشته باشند. توجه به این عوامل و موارد دیگر مانند برند تجاری تولیدکننده، مواد اولیه استفاده‌شده در ساخت، نرخ تورم، تغییرات ایجادشده در بازارهای ارزی، آهن‌آلات و ... باعث می‌شود تا در زمان درست باقیمت تیرآهن زنبوری مقرون‌به‌صرفه یک خرید لذت‌بخش را تجربه کنید.

قیمت تیرآهن زنبوریخرید تیرآهن زنبوری

تیرآهن لانه زنبوری از لحاظ ساختار، اندازه، شکل و برند تجاری تولیدکننده انواع مختلفی دارد که در برخی از موارد با نام تیرآهن شبکه شناخته می‌شود. نام این محصول به دلیل شکل ظاهری که دارد بر روی آن گذاشته‌شده است.

قابلیت‌های این تیرآهن ازجمله طراحی و نصب آسان، ارزان‌قیمت بودن و هم‌چنین قابلیت بالای خمش موجب شده تا در صنایع مختلفی مانند سوله سازی، ساخت پل‌های مشبک، سامانه حمل‌ونقل و کشتی‌سازی مورداستفاده قرار گیرد. سایز تولید این محصول شامل 140، 160، 180، 200، 220، 240، 270 و درنهایت 300 ملی متر است که هرکدام به‌صورت شاخه‌ای به طول 12 متر به بازار عرضه می‌شوند.

تولیدکنندگان ایرانی، تیرآهن زنبوری را در سایزهای 12 تا 30 تولید کرده و سایزهای بالاتر در تیرآهن‌های وارداتی مانند تیرآهن ترک دیده می‌شود. داشتن اطلاعات کافی و شناخت در هنگام خرید تیرآهن زنبوری موجب می‌شود تا با توجه به نیاز پروژه خود بتوانید نوع و اندازه مناسب آن را انتخاب کنید و درنهایت در هزینه‌های مصرفی کاهش چشمگیری را ایجاد کنید.

قیمت تیرآهن زنبوری امروز

قیمت روز تیرآهن زنبوری

علاوه بر عوامل ثابت مانند اندازه، شکل و جنس ماده اولیه در ساخت تیرآهن زنبوری، فاکتورهای متغیر دیگری در طول روند ساخت این محصول موجب می‌شود تا به‌صورت روزانه قیمت دستخوش تغییرات شود و هرروز با یک قیمت جدید به بازار عرضه شود.

ازجمله نوسانات بازارهای ارزی و آهن‌آلات و هم‌چنین میزان عرضه و تقاضا در بخش‌های مختلف تولیدات آهن و فولاد موجب می‌شود تا قیمت تیرآهن زنبوری به‌صورت روزانه متغیر باشد. ممکن است در طی هفته با افزایش و کاهش قیمت مواجه شود ازاین‌رو توجه به قیمت روز تیرآهن زنبوری می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید در بهترین زمان که با کاهش لحظه‌ای مواجه می‌شود، یک خرید بهینه را انجام دهید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، قیمت به‌روزرسانی شده تیرآهن زنبور یکه حاصل تلاش کارشناسان ما به‌صورت روزانه است را مشاهده کرده و ضمن بررسی‌های لازم، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.

انواع تیرآهن زنبوری

تیرآهن زنبوری‌ها را بر اساس شیوه تولید، اندازه، شکل ظاهری، مواد اولیه استفاده‌شده و هم‌چنین کارخانه تولیدکننده این محصول تقسیم‌بندی و در انواع مختلف تولید می‌کنند.

بر اساس نحوه تولید

تیرآهن شبکه را می‌توان به روش‌های مختلفی تولید کرد؛ یعنی هر کارخانه تولیدکننده یک نوع روش خاص برای تولید این محصول در نظر می‌گیرد. انواع تیرآهن زنبوری بر اساس نحوه تولید عبارت‌اند از:

  • تیرآهن زنبوری تولیدشده با روش سرد یا کوپال
  • تیرآهن زنبوری تولیدشده با روش گرم یا نوبل

بر اساس اندازه

تیرآهن لانه زنبوری را می‌توان در اندازه‌های مختلفی در بازار فولاد دید که هرکدام از این سایزها معمولا برای کاربرد خاصی استفاده می‌شوند. از جمله تیرآهن‌های پرطرفدار بازار می‌توان به تیرآهن زنبوری ۱۴۰ ، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰، ۲۲۰، ۲۴۰، ۲۷۰ و ۳۰۰ میلی‌متر اشاره کرد.

بر اساس کارخانه

کارخانه‌های مختلفی در ایران در زمینه تولید تیرآهن شبکه فعالیت دارند که هرکدام محصولاتی با ویژگی‌های خاص وارد بازار می‌کنند. مهمترین این کارخانه‌ها در استان تهران و همچنین استان اصفهان هستند که عبارتند از:

  • تیرآهن زنبوری بنگاه اصفهان
  • تیرآهن زنبوری بنگاه تهران

قیمت تیرآهن زنبوری بسته به عوامل مختلف مانند هزینه حمل‌ونقل، محل بارگیری تیرآهن، برند تجاری تولیدکننده، اندازه طولی، سایز و ... که موارد ثابت در تعیین قیمت هستند می‌تواند متغیر باشد. از طرفی عوامل کلی دیگری مانند نوسانات بازار ارز، تورم، میزان تقاضا و درخواست برای خرید و هم‌چنین معاملات بورس کالا در قیمت‌گذاری نهایی این محصول فولادی تأثیرگذار هستند.

اگر شما هم قصد تهیه و خرید تیرآهن زنبوری را برای پروژه خوددارید می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، قیمت به‌روز تیرآهن زنبوری را به‌صورت دقیق و جدول‌بندی شده بر اساس ابعاد، اندازه‌های طولی و ... مشاهده کنید.

خرید تیرآهن زنبوری به صورت شاخه ای است یا کیلویی؟

خرید تیرآهن لانه زنبوری از اصفهان آهن به صورت شاخه‌ای می‌باشد.

بهترین تولید کننده تیرآهن لانه زنبوری چیست؟

کارخانه ذوب آهن اصفهان بهترین تولیدکننده تیرآهن زنبوری است.

از تیرآهن لانه زنبوری در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

این محصول به عنوان ستون در سازه و به طور کلی عناصر سقفی کاربرد دارد.