لوگو توری مرغی

قیمت توری مرغی

بروزرسانی

08:0421 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
توری مرغی 90 سانتی متری

تماس بگیرید

توری مرغی 120 سانتی متری

5,000,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

قیمت توری مرغی که یکی از انواع تورهای مفتولی است که به منظور حصارکشی لانه‌ی حیوانات و مراقبت از گیاهان استفاده می‌شود به عوامل متفاوتی بستگی دارد. این عوامل شامل مشخصات فنی توری مرغی، کیفیت ساخت، اندازه، وزن، قیمت مواد اولیه، نحوه تولید، نوسانات بازار و ... هستند. خرید توری مرغی نیاز به داشتن اطلاعات کافی دارد تا بتوانید یک خرید مطمئن و مقرون به صرفه را داشته باشید.

قیمت توری مرغی

خرید توری مرغی

توری مرغی بر اساس نوع، مشخصات فنی، وزن، اندازه طولی و عرضی و ... در انواع مختلف تولید می‌شود که موجب می‌شود تا در هنگام خرید توری مشتری به کاربرد آن دقت داشته باشد تا بتواند یک خرید مقرون به صرفه داشته باشد.

توری مرغی با توجه به فرایند تولید به دو روش گالوانیزه سرد و گرم دسته‌بندی می‌شود که در هنگام خرید باید به این موضوع دقت داشته باشید. توری مرغی گالوانیزه گرم ساخت کارخانه‌های داخلی است. این نوع محصول دارای کیفیت، دوام، وزن و استحکام بیشتری نسبت به نوع سرد خود است.

مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی در توری مرغی گالوانیزه گرم موجب شده تا بیشترین کاربرد را داشته باشد. در مقابل توری مرغی سرد از جمله واردات کشور چین است که دارای وزن و کیفیت پایین‌تری نسبت به نوع ایرانی است.

قیمت توری مرغی امروز

قیمت روز توری مرغی

قیمت توری مرغی بر اساس یک رول در ابعاد طولی و عرضی متفاوت به صورت روزانه متغیر است به همین منظور کنترل کردن قیمت و داشتن یک خرید بهینه داشتن اطلاع از قیمت به روز توری مرغی دارای اهمیت است. یکی از عواملی که در بالا و پایین شدن قیمت توری مرغی نقش به سزایی دارد، میزان وزن آن است که وزن توری مرغی متناسب با قطر مفتول مشخص می‌شود.

علاوه بر این پارامترهای دیگری مانند نوسانات بازار ارزی و دلار امروزی و شرایط سیاسی و اقتصادی کشور با توجه به وارد نمودن این محصول در برخی مواقع نیز می‌توانند در قیمت‌گذاری این محصول تاثیرگذار باشند.

شما می‌توانید به صورت روزانه با مراجعه به سایت اصفهان آهن، قیمت به روز توری مرغی را که توسط کارشناسان فروش ما به روزرسانی شده است را مشاهده نمایید.

انواع توری مرغی

توری مرغی‌ها را از نظر سایزبندی، کارخانه، برند تجاری، کشور تولید کننده و همچنین بر اساس جنس می‌توان به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم کرد.

انواع توری مرغی بر اساس وزن

انواع توری مرغی بر اساس وزن عبارت‌اند از:

 • توری مرغی 5/4 کیلوگرم
 • توری مرغی 3/6 کیلوگرم
 • توری مرغی 5/7 کیلوگرم
 • توری مرغی 9 کیلوگرم

انواع توری مرغی بر اساس کشور سازنده

 • توری مرغی ایرانی
 • توری مرغی چینی

انواع توری مرغی بر اساس جنس

بر اساس نوع می‌توان دسته‌بندی‌های مختلفی را برای توری مرغی‌ها در نظر گرفت که لازم است حتما از آن‌ها اطلاع داشته باشید:

 • توری مرغی گالوانیزه گرم
 • توری مرغی گالوانیزه سرد
 • توری مرغی پلاستیکی

انواع توری مرغی بر اساس ابعاد طولی و  عرضی

توری مرغی تولید شده همگی به صورت رول با ابعاد طولی یکسان 45 متر تولید می‌شوند که تنها تفاوت این رول‌ها در اندازه عرضی آن‌ها است.

 • توری مرغی با عرض 90 سانتی‌متر
 • توری مرغی با عرض 120 سانتی‌متر
 • توری مرغی با عرض 150 سانتی‌متر
 • توری مرغی با عرض 180 سانتی‌متر

جمع بندی

قیمت توری مرغی در بازار به عوامل مختلفی مانند نوسانات بازار ارز و دلار، جنس، کشور سازنده، مواد اولیه استفاده شده و از همه مهم‌تر مقدار وزنی آن بستگی دارد. داشتن اطلاعات کافی در هنگام خرید توری مرغی به صورت روزانه به شما کمک می‌کند تا در بهترین زمان ممکن با درست‌ترین انتخاب یک خرید بهینه و به صرفه داشته باشید.

به منظور داشتن آگاهی نسبت به قیمت به روز توری مرغی می‌توانید با دنبال کردن سایت اصفهان آهن و مشاهده قیمت‌ها در جدول‌های مجزا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن