لوگو مفتول حرارتی

قیمت مفتول حرارتی

بروزرسانی

08:0421 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
مفتول حرارتی 4.8 میلی متر

295,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

از آن جایی که این محصولات در ساخت و سازهای جاری و اجرای پروژه های مختلف استفاده زیادی دارد، بنابراین قیمت زیگزاگ و حرارتی برای مجریان پروژه اهمیت بالایی دارد. برای مشاهده قیمت روز این محصول، علاوه بر سایت اصفهان آهن، می توانید از کانال و صفحه این شرکت در شبکه های اجتماعی مختلف نیز کمک بگیرید.

خرپا یا زیگزاگ چیست؟

خرپا یا میلگرد زیگزاگ دسته ای محصولات فولادی هستند که از اتصال میلگردها به صورت مستقیم و مورب ایجاد می شوند. در واقع، این محصول دارای 2 وتر مستقیم در بالا و پایین است که میلگردهای زیگزاگ به صورت مورب بین آن ها قرار می گیرد. کالایی که از این ساختار به دست می آید، در ساختمان سازی و تولید تیرچه مورد استفاده قرار می گیرد.

از آن جایی که این محصول در بخش های مختلف سازه مورد استفاده قرار می گیرد، به همین علت قیمت زیگزاگ و حرارتی در تعیین بودجه لازم برای پروژه موثر خواهد بود. اما منظور از حرارتی چیست؟

میلگرد حرارتی چیست؟

میلگرد حرارتی دسته دیگری از انواع مقاطعی است که میلگرد در ساختار آن به کار می رود. این محصول از نظر شکل ظاهری، شبیه به حرف T است. در واقع دو میلگرد به صورت عمود بر هم قرار می گیرند تا ساختار میلگرد حرارتی ایجاد شود. اما دلیل نام گذاری این محصول چیست؟

میلگرد حرارتی برای جلوگیری از تاثیر تغییرات دمایی بر سازه استفاده می شود. تغییر دما در سازه های بتنی می تواند به انبساط و انقباض آن منجر شود. در نتیجه، احتمال ترک خوردگی و شکست بتن افزایش می باید. استفاده از میلگرد حرارتی برای پیشگیری از این موضوع است.

اگر در اجرای پروژه های خود به چنین محصولاتی نیاز دارید، حتما قبل از خرید، قیمت زیگزاگ و حرارتی را از منابع معتبر چک کنید. برای این کار، می توانید از سایت اصفهان آهن استفاده کنید. نرخ های موجود در این صفحه به سرعت آپدیت می شوند. بنابراین می توانید آن را به عنوان ملاک خرید و فروش های خود قرار دهید.

کاربرد زیگزاگ و حرارتی در تولید تیرچه بلوک، تیرچه بتونی و تیرچه فلزی

تیرچه ها مصالحی هستند که در ساخت بخش های مختلف ساختمان از جمله سقف کاربرد دارند. این محصولات می توانند از نوع تیرچه بلوک، تیرچه بتنی یا تیرچه فلزی باشند. تفاوت هر یک از این موارد، در جنس بخش زیرین آن هاست. زیگزاگ و حرارتی روی این قسمت سوار می شود تا ساختار نهایی بلوک شکل بگیرد. بنابراین، قیمت زیگزاگ و حرارتی در نرخ نهایی بلوک بسیار موثر است.

محصولی که در تصویر می بینید، تیرچه بتنی است. اگر بخش زیرین این محصول از جنس ورق های فولادی باشد، به آن تیرچه فلزی یا تیرچه کرومیت گفته می شود. در واقع کاربرد زیگزاگ و حرارتی در این محصول ثابت است؛ اما جنس لایه زیرین فرق دارد.

قیمت زیگزاگ و حرارتی

با توجه به اینکه از میلگرد در ساختار زیگزاگ و حرارتی استفاده شده است، بنابراین قیمت روز میلگرد می تواند در تعیین قیمت زیگزاگ و حرارتی موثر باشد. علاوه بر این، عوامل دیگری هم بر تعیین قیمت روز زیگزاگ و حرارتی موثر است.

یکی از مهم ترین موارد اثرگذار، قیمت روز دلار است. نرخ مقاطع فولادی همبستگی زیادی با قیمت ارز به خصوص دلار دارد. پس برای تعیین قیمت روز محصولات فولادی، باید نگاه ویژه ای به دلار داشت. موضوع بعد، میزان عرضه و تقاضاست. هر چه عرضه کاهش یابد یا تقاضا افزایش یابد، قیمت لحظه ای زیگزاگ و حرارتی هم بالا می رود. البته ممکن است عکس این روند هم رخ دهد.

در ادامه، می توانید نمودار قیمت زیگزاگ 55 سانتی متری در 3 ماه اخیر را مشاهده کنید. روند کاهشی قیمت این محصول در این تصویر به وضوح قابل مشاهده است.

خرید زیگزاگ و حرارتی به قیمت روز از اصفهان آهن

برای خرید زیگزاگ و حرارتی، ابتدا قیمت روز محصول را از منابع معتبر بررسی کنید. پس از آن، می توانید بار خود را از فروشندگان حاضر در بازار تهیه کنید. اما اگر می خواهید کار شما با سرعت و سادگی بیشتری انجام شود، از خدمات اصفهان آهن استفاده کنید.

شما می توانید قیمت روز زیگزاگ و حرارتی را در سایت یا صفحات اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی مشاهده کنید. پس از آن، خرید خود را به شیوه آنلاین کامل کنید. برای این کار، ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. پس از تعیین محصول و مقدار مورد نیاز، اطلاعات خود را تایید کنید تا به مرحله پرداخت برسید. پس از انجام پرداخت، می توانید بار خود را در محل مورد نظر دریافت کنید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن