goftino
پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ضخامت (mm) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
پروفیل آبرو یک طرفه ۳ اصفهان

۳۸۰,۰۰۰

نامشخص

پروفیل آبرو دو طرفه ۳ اصفهان

۳۸۰,۰۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت پروفیل آبرو

قیمت پروفیل به عنوان یکی از مصالح پُرکاربرد در صنعت ساختمان‌سازی به عوامل مختلفی مانند نوع آن، میزان ضخامت و طول محصول بستگی دارد. علاوه بر این پارامترهای دیگری مانند نوسانات بازار، وضعیت دلار و ارز و ... می‌توانند تاثیر به‌سزایی در قیمت‌گذاری این محصول فولادی داشته باشد. خرید پروفیل آبرو نیازمند داشتن اطلاعات کافی از قیمت روز دارد تا شما بتوانید یک خرید بهینه را تجربه کنید.

قیمت پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو

خرید پروفیل آبرو

پروفیل آبرو یکی از انواع محصولات فولادی پروفیلی است که در صنعت ساختمان‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌کند و در انواع مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. ازاین‌رو خرید این محصول زیر نظر مهندس ناظر ساختمان‌سازی و نوع کاربرد مشخص می‌شود تا یک خرید مقرون‌به‌صرفه و صحیح را داشته باشید.

این محصول در دو نوع یک‌طرفه و دوطرفه به منظور پوشش انواع سقف‌ها ساخته می‌شود. تفاوت این محصول در ابعاد و سایزهای مختلف، شکل، خاصیت و نوع کاربرد است. برای خرید پروفیل آبرو بهتر است با داشتن اطلاعات کافی و جامع محصول مورد نظر و کاربردی خود را خریداری نمایید. خرید آن با توجه به موقعیت مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد؛ به عنوان مثال؛ استفاده‌ از این مقطع فولادی در سقف شیروانی و ساخت چهارچوب درب‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. برای خرید می‌توانید با کارشناسان اصفهان آهن در تماس باشید.

قیمت پروفیل آبرو امروزقیمت پروفیل آبرو امروز


قیمت روز پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو به میزان نوسانات بازار آهن بستگی دارد. هم‌چنین عواملی مانند ضخامت، وزن شاخه و مقدار طولی محصول نقش به سزایی در بالا و پایین شدن قیمت پروفیل آبرو دارند. این محصول، در سه نوع لندنی، جعبه‌ای و فتیله‌ای با قیمت‌های مختلف تولید می‌شود. قیمت روز پروفیل آبرو به صورت روزانه از طریق کارشناسان فروش اصفهان آهن به روزرسانی می‌شود و به صورت جدولی بر اساس نوع، ضخامت، وزن شاخه، طول و ... دسته‌بندی‌شده و در اختیار خریداران قرار داده می‌شود.

انواع پروفیل آبرو

پروفیل آبرو بر اساس نوع، میزان ضخامت، شاخه و طول دسته‌بندی و قیمت‌گذاری می‌شوند.

بر اساس نوع

بر اساس نوع عبارت‌اند از:

  • یک‌طرفه
  • دوطرفه

بر اساس ضخامت

ضخامت پروفیل‌های آبرو بین 4/0 میلی‌متر تا 3 متر است.

بر اساس وزن

پروفیل آبرو به صورت شاخه‌ای دسته‌بندی می‌شود که وزن آن را مقدار وزنی شاخه مشخص می‌کند.

  • 90 کیلوگرمی
  • 115 کیلوگرمی

جمع بندی

پروفیل آبرو به عنوان یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی می‌تواند کاربردهای متفاوتی از سقف گرفته تا فونداسیون داشته باشد. قیمت این محصول بسته به نوع کاربرد آن به عوامل مختلف دیگری مانند نوسانات بازار آهن، ارز و دلار، نوع، ضخامت و وزن شاخه‌ها نیز بستگی دارد.
شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات قیمت امروز پروفیل آبرو به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و پس از بررسی قیمت‌ها با هدف خرید پروفیل آبرو و ثبت سفارش نهایی زیر نظر کارشناسان مجرب اصفهان آهن، محصول مورد نیاز خود را خرید کنید.