اخبار لحظه ای
امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد بدون تغییر اعلام شد و محصولات فولادی کاهش یافت . در بخش محصولات ذوبی میلگرد و تیرآهن کاهش یافت . نرخ (انواع لوله مبلی ، گازی ، انواع ورق ) بدون تغییر اعلام شد . نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی اعلام شد.
۱۱ ساعت پیش بیشتر...
قیمت پروفیل آبرو فولاد بام اسپادانا آخرین بروزرسانی : ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۲
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
ردیف نوع پروفیل ضخامت (mm) وزن شاخه (kg) طول (m) واحد محل تحویل ارتفاع(cm) قیمت (ریال) ثبت سفارش نوسـانات (ریال)
۱ یک طرفه ۳ ۹۰ ۶ کیلوگرم اصفهان ۱۸

تماس بگیرید

نامشخص
۲ دو طرفه ۳ ۱۱۵ ۶ کیلوگرم اصفهان ۱۸

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

قیمت پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو به عنوان یکی از مصالح پرکاربرد در صنعت ساختمان‌سازی به عوامل مختلفی مانند نوع آن، میزان ضخامت و طول محصول بستگی دارد. علاوه بر این پارامترهای دیگری مانند نوسانات بازار، وضعیت دلار و ارز و ... می‌توانند تاثیر به سزایی در قیمت‌گذاری این محصول فولادی داشته باشد. خرید پروفیل آبرو نیازمند داشتن اطلاعات کافی از قیمت روز دارد تا شما بتوانید یک خرید بهینه را تجربه کنید.

قیمت پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو

خرید پروفیل آبرو

پروفیل آبرو یکی از انواع محصولات فولادی پروفیلی است که در صنعت ساختمان‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌کند و در انواع مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. ازاین‌رو خرید پروفیل آبرو زیر نظر مهندس ناظر ساختمان‌سازی و نوع کاربرد مشخص می‌شود تا یک خرید مقرون‌به‌صرفه و صحیح را داشته باشید.

پروفیل آبرو در دو نوع یک‌طرفه و دوطرفه به منظور پوشش انواع سقف‌ها ساخته می‌شود. تفاوت این محصول در ابعاد و سایزهای مختلف، شکل، خاصیت و نوع کاربرد است.

برای خرید پروفیل آبرو بهتر است با داشتن اطلاعات کافی و جامع محصول مورد نظر و کاربردی خود را خریداری نمایید. خرید پروفیل آبرو با توجه به موقعیت مورد استفاده می‌تواند متفاوت باشد؛ به عنوان مثال پروفیل آبرو استفاده‌شده در سقف شیروانی و ساخت چهارچوب درب‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.

برای خرید پروفیل آبرو می‌توانید با کارشناسان اصفهان آهن در تماس باشید.

قیمت پروفیل آبرو امروزقیمت پروفیل آبرو امروز

قیمت روز پروفیل آبرو

قیمت پروفیل آبرو به میزان نوسانات بازار آهن بستگی دارد. هم‌چنین عواملی مانند ضخامت، وزن شاخه و مقدار طولی محصول نقش به سزایی در بالا و پایین شدن قیمت پروفیل آبرو دارند.

پروفیل آبرو در سه نوع لندنی، جعبه‌ای و فتیله‌ای با قیمت‌های مختلف تولید می‌شود. پروفیل آبرو جعبه‌ای در برابر نوع فتیله‌ای از قیمت بالاتری برخوردار است.

قیمت روز پروفیل آبرو به صورت روزانه از طریق کارشناسان فروش اصفهان آهن به روزرسانی می‌شود و به صورت جدولی بر اساس نوع، ضخامت، وزن شاخه، طول و ... دسته‌بندی‌شده و در اختیار خریداران قرار داده می‌شود.

انواع پروفیل آبرو

پروفیل آبرو بر اساس نوع، میزان ضخامت، شاخه و طول دسته‌بندی و قیمت‌گذاری می‌شوند.

بر اساس نوع

انواع  پروفیل آبرو بر اساس نوع عبارت‌اند از:

  • پروفیل آبرو یک‌طرفه
  • پروفیل آبرو دوطرفه

بر اساس ضخامت

ضخامت پروفیل‌های آبرو بین 4/0 میلی‌متر تا 3 متر است.

بر اساس وزن

پروفیل آبرو به صورت شاخه‌ای دسته‌بندی می‌شود که وزن پروفیل آبرو را مقدار وزنی شاخه مشخص می‌کند.

  • پروفیل آبرو 90 کیلوگرمی
  • پروفیل آبرو 115 کیلوگرمی

جمع بندی

پروفیل آبرو به عنوان یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی می‌تواند کاربردهای متفاوتی از سقف گرفته تا فونداسیون داشته باشد. قیمت پروفیل آبرو بسته به نوع کاربرد آن به عوامل مختلف دیگری مانند نوسانات بازار آهن، ارز و دلار، نوع، ضخامت و وزن شاخه‌ها نیز بستگی دارد.

شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات قیمت امروز پروفیل آبرو به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و پس از بررسی قیمت‌ها با هدف خرید پروفیل آبرو و ثبت سفارش نهایی زیر نظر کارشناسان مجرب اصفهان آهن، محصول مورد نیاز خود را خرید کنید.

نمایش بیشتر