لوگو میلگرد کویر کاشان

قیمت میلگرد کویر کاشان

بروزرسانی

10:122 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 36 کویر کاشان A3

تماس بگیرید

میلگرد 36 کویر کاشان A4

تماس بگیرید

توجه* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی (18 الی 25 تن) می باشد.

* زمان بارگیری: 3 تا 6 روز کاری

لطفا منتظر بمانید...

میلگرد 36، یکی از انواع میلگردهای آجدار است که در پروژه‌های ساختمانی کاربرد دارد؛ عمده مصرف این محصول، در بتن سازه است به‌عنوان عضو کششی و به‌منظور جبران مقاومت کششی بتن استفاده می‌شود. اطلاع از قیمت میلگرد 36، برای بسیاری از افراد فعال در حوزه آهن آلات مهم و ضروری است و خرید آن به این دلیل که در بسیاری از پروژه‌های صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود، اهمیت دارد.

قیمت میلگرد 36

خرید میلگرد 36

میلگرد ۳۶ آجدار دارای قطر اسمی (d)، ۳۶ میلی متر است و وزن واحد طول آن ۷/۹۹ کیلوگرم بر متر می‌باشد. یک نکته مهم این است که وزن هر شاخه میلگرد 36، با توجه به آلیاژ مصرفی در ساخت آن تعیین می‌شود؛ بنابراین هر کارخانه تولیدکننده، یک قیمت متفاوت برای این محصول در نظر می‌گیرد. تغییر شکل نسبی پلاستیک این محصول، حدود 14 درصد است. میلگردهای 36 معمولا در رده میلگردهای A3 قرار دارد و با وزن تقریبی 95 کیلوگرم برای صنعت ساختمان‌سازی دارای کاربردهای گسترده‌ای است. از مهمترین ویژگی‌های میلگرد 36 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در رده میلگردهای سخت قرار دارد.
  • آج‌های آن به‌شکل جناقی و هفت و هشتی است و نسبت به میلگرد A2، مقاومت بیشتری دارد.
  • تنش جاری در این میلگرد آجدار ۴۰۰۰ و تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.
  • طول هر شاخه میلگرد برابر با 36 : 12 متر می‌باشد.
  • وزن میلگرد 36 شاخه 12 متری، 96 کیلوگرم است.
  • تعداد میلگرد 36 در هر بندیل کارخانه ذوب آهن اصفهان، 49 شاخه است.
  • وزن هر بندیل مطابق استاندارد ذوب آهن اصفهان، 4700 کیلوگرم می‎باشد.

این محصول در کارخانه‌های مختلفی مانند ذوب آهن اصفهان، نیشابور، امیرکبیر، میانه، پرشین و ابهر تولید و روانه‌ی بازار فولاد می‌شود. برای خرید میلگرد 36، می‌توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید و پس از بررسی قیمت‌ها، برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید. حتی می‌توانید با افزودن این محصول به سبد خرید، این محصول را به صورت آنلاین خریداری کنید و در هزینه‌ها و همچنین زمان خود صرفه‌جویی کنید.

قیمت میلگرد 36 امروز

قیمت روز میلگرد 36

به‌طورکلی، قیمت میلگرد مانند سایر محصولات فولادی دیگر، تحت تأثیر عوامل زیادی است و افزایش یا کاهش عرضه و تقاضا، هزینه مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز و دلار، می‌توانند بر قیمت نهایی این محصول تأثیرگذار باشند. یک نکته مهم این است که در میلگرد 36، میزان کربن بیشتری به کار رفته است؛ بنابراین ممکن است نسبت به سایر سایزها، از قیمت بالاتری برخوردار باشد.

قیمت این محصول، وابسته به وزن هرشاخه است و ممکن است وزن میلگرد 36 آجدار شاخه‌ای در برندهای مختلف، متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت آن، می‌توانید از طریق سایت اصفهان آهن و همچنین از طریق کانال تلگرام این شرکت، روند قیمت‌ها را دنبال کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرد.

کاربردهای میلگرد 36

میلگرد 36، محصولی است که اندازه طول آن نسبت به قطر آن بیشتر است و طبیعتاً دارای وزن بیشتری است. ترکیبات به کاررفته در این نوع میلگرد، مقاومت بالایی در برابر املاح و آب شور دریاها دارد، به همین دلیل در بسیاری از صنایع مانند دریایی، شناورسازی، اسکله سازی و موارد مشابه کاربرد دارد. همچنین از این محصول، در سازه‌هایی که با تغییر شکل مواجه هستند، می‌توان استفاده کرد، اما عملیات جوشکاری بر روی آن ممنوع است. این محصول، در تعمیرات کشتی‌ها و شناورهای فلزی استفاده‌های زیادی دارد.

قیمت میلگرد 36 به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و از آن می‌توان در پروژه‌های مختلفی استفاده کرد، اهمیت زیادی دارد. اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید میلگرد 36 را با آگاهی بیشتری انجام دهید. برای اطلاع از قیمت امروز میلگرد 36، می‌توانید به‌صورت روزانه سایت و کانال تلگرام اصفهان آهن را دنبال کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن