لوگو پروفیل زد

قیمت پروفیل زد

بروزرسانی

08:5931 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
پروفیل زد 18 ضخامت 2 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد ۱۸ ضخامت ۲ (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 18 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد ۱۸ ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 20 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد 20 ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 22 ضخامت 2.5 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد 22 ضخامت 2.5 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 18 ضخامت 3 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد 18 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 20 ضخامت 3 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد 20 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

پروفیل زد 22 ضخامت 3 (ورق فولاد)

359,000

ثابت
پروفیل زد 22 ضخامت 3 (ورق اهوازی)

تماس بگیرید

توجه

لوگو توری مرغی

قیمت توری مرغی

بروزرسانی

08:0131 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
توری مرغی 90 سانتی متری

تماس بگیرید

توری مرغی 120 سانتی متری

5,455,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

لوازم سوله شامل ورق کرکره، پروفیل آبرو، توری مرغی، پروفیل زد، پیچ سرمته و عرشه فولادی است که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند و برای ساخت سوله مورداستفاده قرار می‌گیرند. البته از این محصولات در ساختمان‌سازی و صنایع مختلف هم استفاده می‌شود. قیمت لوازم سوله برای بسیاری از افراد در صنایعی که به لوازم سوله مرتبط باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. قیمت این محصول با تغییرات قیمت مواد اولیه، نرخ نوسانات ارز و دلار و بسیاری از عوامل دیگر، دارای نوساناتی است. همچنین قیمت لوازم سوله به عوامل مختلفی مانند سایز، کارخانه تولید کننده و... وابسته است. خرید لوازم سوله، یک خرید روزانه نیست، بنابراین لازم است که قبل از خرید این محصول، اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید خرید مطمئنی را تجربه کنید.قیمت لوازم سوله

خرید لوازم سوله

خرید لوازم سوله مانند سایر مقاطع فولادی باید با دقت و آگاهی انجام شود. یک نکته مهم در مورد خرید لوازم سوله، تعداد به سایز و ابعاد محصول است. از آنجایی که لوازم سوله دسته‌بندی های مختلفی دارد، شما برای برخی از پروژه‌های خود به همه محصولات لوازم سوله نیاز دارید و گاها در برخی از موارد ممکن است فقط به چند اقلام نیاز داشته باشید. علاوه بر سایز و ابعاد مورد نظر، توجه به کارخانه تولیدی لوازم سوله هم مسئله مهمی است؛ چرا که محصولات برخی از کارخانه‌ها کیفیت بالایی دارد.

قیمت لوازم سوله امروز

قیمت روز لوازم سوله

از آنجایی که قیمت لوازم سوله در طول روز و یا هفته با نوساناتی همراه است؛ اطلاع از قیمت روز لوازم سوله، برای افراد اهمیت زیادی دارد. قیمت لوازم سوله در جدولی مشخص به صورت جداگانه برای کاربران قابل مشاهده است. قیمت هر کدام از این محصولات هر روز در سایت به روز رسانی می‌شود. شما می‌توانید پس از مراجعه به سایت و دسترسی به قیمت روز لوازم سوله، با کارشناسان اصفهان آهن از طریق شماره 03134045 تماس حاصل فرمائید.

این قیمت‌ها هم در کانال تلگرام اصفهان آهن و هم در سایت برای کاربران قابل مشاهده است. قیمت لوازم سوله هر کارخانه به صورت یک جدول جداگانه قابل دسترسی است. تمام تلاش کارشناسان ما بر این است تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم قیمت‌ها را به روز رسانی کنیم تا شما بتوانید هرچه زودتر روند قیمت‌ها را بررسی کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرید.

 انواع لوازم سوله

لوازم سوله را از نظر سایز بندی، کارخانه و برند و همچنین بر اساس جنس می‌توان به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم کرد. برای هر محصول به صورت جداگانه یک جدول سایزی وجود دارد؛ ازتفاع، سایز و ضخامت برای هرمحصول در جدولی جداگانه است.

انواع لوازم سوله بر اساس نوع

لوازم سوله را بر اساس نوع می‌توان به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم کرد. از جمله این دسته‌بندی‌ها ورق کرکره، پروفیل آبرو، پروفیل Z، توری مرغی، پیچ سرمته و عرشه فولادی هستند.

قیمت لوازم سوله به عوامل مختلفی مانند نوسانات نرخ ارز و دلار، هزینه‌ی مواد اولیه برای تولید لوازم سوله، هزینه‌های حمل و نقل، وضعیت اقتصادی و سیاسی و... بستگی دارد؛ بنابراین لازم است که از روند قیمتی این محصول به صورت روزانه اطلاع داشته باشید تا بتوانید در بهترین زمان ممکن، خرید کنید.

اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید لوازم سوله را با آگاهی بیشتری انجام دهید. برای اطلاع از قیمت امروز لوازم سوله، سایت اصفهان آهن را دنبال کنید و پس از مشاهده قیمت‌ها، برای ثبت سفارش نهایی با ما تماس بگیرد.

آیا برش ابعادی ورق برای ساخت سوله هم دارید؟

بله. شما می‌توانید ابعاد مورد نظر ورق فولادی برای ساخت سوله را به کارشناسان اصفهان آهن سفارش دهید.

عرض و طول و همچنین وزن توری مرغی به چه صورت است؟

عرض توری مرغی از 90 تا 120 سانتی‌متر متغییر است و طول آن 45 سانتی‌متر می‌باشد. وزن توری مرغی هم در دو نوع سبک و سنگین است که سبک آن 6 کیلو و نوع سنگین آن 9 کیلو می‌باشد.

کاربرد پروفیل z چیست؟

معمولا برای پوشش سقف سالن‌های بزرگ و یا کارگاه ها از پروفیل استفاده می‌شود؛اما این محصول برای ساخت ستون‌های مقاطع مرکب هم کاربرد دارد.

قیمت پیچ سرمته بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت این محصول بر اساس اندازه پیچ، جنس آن (استیل یا فولاد ضد زنگ) و… تعیین می‌شود. خرید این محصول را بهتر است از شرکت‌ها بازرگانی معتبر انجام دهید.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن