لوگو ورق روغنی

قیمت ورق روغنی

بروزرسانی

10:2626 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق روغنی 2 رول عرض 1.25

تماس بگیرید

ورق روغنی 2 شیت

تماس بگیرید

توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

لوگو ورق روغنی انبار اصفهان

قیمت ورق روغنی انبار اصفهان

بروزرسانی

06:5913 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق روغنی 2 شیت انبار اصفهان

تماس بگیرید

لطفا منتظر بمانید...

تولید ورق روغنی از روش نورد سرد انجام می‌شود؛ به همین دلیل است که به ورق سرد نیز معروف است. ویژگی‌های مکانیکی، شیمیایی و عملکردی انواع این ورق، در بین صنعتگران شهرت دارد. کشسانی،‌ دوام، انعطاف‌پذیری، چکش‌خواری و داشتن سطحی صیقلی، در این محصول همگی در حد مطلوبی هستند.

این دلایل کافی هستند تا قیمت و خرید ورق روغنی هدف بسیاری از صنعتگران قرار گیرد. خرید این محصول به‌دلیل نوع تولید و ویژگی‌های آن برای صنایع مختلف از اهمیت خاصی برخوردار است. با توجه به اینکه قیمت روز ورق روغنی دائم در حال تغییر است، مطلب پیش‌رو به شما کمک می‌کند تا با اطلاع از عوامل موثر بر نرخ این محصول و شناخت دقیق‌تر، خریدی آگاهانه‌تر داشته باشید. 

قیمت ورق روغنی

عوامل موثر بر قیمت روز ورق روغنی

قیمت ورق روغنی براساس میزان کیفیت و سطح کمی آن تعیین می‌شود. عوامل مختلفی مانند اندازه، روش فرآیند تولید، ضخامت و برند تجاری تولیدکننده از فاکتورهای تأثیرگذار هستند؛‌ ولی عوامل مهم دیگری نیز در این زمینه نقش دارند:

۱. نسبت عرضه‌و‌تقاضا: کمبود هر محصول و درخواست بالای آن می‌تواند قیمت را افزایش دهد و در مقابل تقاضای پایین نیز محصول را با کاهش قیمت مواجه کند. با این تفاسیر تناسب بین میزان عرضه‌و‌تقاضا باعث تعادل قیمت ورق روغنی می‌شود؛ بنابراین هر نوع تغییر در تعداد تولیدکنندگان یا خریداران، قیمت روز ورق روغنی را نیز تغییر می‌دهد.

۲. قیمت ورق روغنی معامله‌شده ورق در بورس کالا: با ورود این محصول به تالار بورس و تعیین قیمت، مبنای نرخ‌های بازار مشخص می‌شود.

۳. تاثیر نرخ دلار: نرخ دلار روی قیمت انواع آهن‌آلات، همچنین قیمت ورق روغنی تأثیر دارد.

۴. قیمت ورق فولادی سیاه: ورق سیاه به‌عنوان ماده اولیه ساخت ورق روغنی شناخته می‌شود و قیمت آن بر قیمت این محصول اثر می‌گذارد.

۵. قیمت ورق روغنی در سطح جهانی: این گزینه نیز به‌طور مستقیم در تعیین قیمت ورق روغنی سهم دارد.

با این تفاسیر کمی سخت به نظر می‌رسد که بخواهید با توجه به تمام این موارد قیمت ورق روغنی را دقیق بدانید. برای این کار با استفاده از اطلاعات سایت‌های معتبری چون اصفهان آهن، می‌توانید به‌راحت‌ترین وجه ممکن همواره از قیمت روز ورق روغنی اطلاع پیدا کنید. جداول‌های موجود در سایت به اندازه کافی گویا هستند؛ ولی در صورت وجود هر ابهامی می‌توانید از طریق تماس تلفنی و قیمت چت آنلاین از نظر کارشناسان متخصص در این حوزه آگاه شوید.

راهنمای خرید ورق روغنی

قبل از هر چیز نوع ورقی که به آن نیاز دارید را تعیین کنید. مشاوره با افراد متخصص می‌تواند کارتان را بیش از آنچه فکر می‌کنید، آسان کند. به کیفیت محصول نیز باید دقت شود. نوع نیاز شما در تعیین کلیه خصوصیات کمی و کیفی و خرید ورق روغنی نقش دارد. توجه به تاریخ انقضاء، کارخانه سازنده، قیمت ورق و ضخامت، از جمله موارد خاصی است که باید برای خریدی مطمئن از آن‌ها آگاه شوید.

کاربرد ورق روغنی  

ورق‌های روغنی به‌دلیل روغن‌کاری، در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت خوبی دارند. ویژگی‌های منحصربفرد ورق روغنی مانند ظاهر شفاف، استحکام کششی مطلوب، ابعاد دقیق و تنوع رنگ آن باعث شده که در موارد مختلفی کاربرد داشته باشد. این ورق در ساخت ورق رنگی، ورق گالوانیزه، لوازم خانگی، در و پنجره، مبلمان، خودروسازی، کابینت و سیستم‌های گرمایشی استفاده می‌شود.

کارخانه‌های تولیدکننده ورق روغنی

کارخانه فولاد مبارکه، هفت الماس، فولاد درخشان و فولاد غرب از جمله تولیدکننده‌های ورق روغنی هستند.

انواع ورق روغنی

ورق روغنی را بر اساس نوع، اندازه عرضی، ضخامت و کارخانه تولیدکننده به گروه‌های مختلف دسته‌بندی می‌کنند.

ورق روغنی از لحاظ نوع

·       ورق روغنی معمولی  st12که از انواع ورق‌های روغنی معمولی و کششی است.

·       ورق روغنی نیمه‌کششی st13 که به ورق نیمه‌کشسانی نیز معروف است.

·       ورق روغنی فوق کششی st14 که آن را با نام ورق روغنی فوق کششی نیز می‌شناسند.

قیمت ورق روغنی امروز

نحوه‌ خرید ورق روغنی

با درنظرگرفتن نوع ورق روغنی مورد نیاز خود، ابتدا تحقیق کرده و سپس اقدام به خرید کنید. ممکن است نوع ورق مد نظر شما توسط برندهای تجاری مختلفی تولید شود. کیفیت ورق‌های یکسان تولیدشده در کارخانه‌های مختلف نیز ممکن است متفاوت باشد؛ این تفاوت را در قیمت نیز می‌بینیم.

در کل می‌توانیم بگوییم که اگر فردی ماهر هستید، مراجعه به سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر برایتان اطمینان به دنبال دارد و در مقابل اگر به اندازه کافی مهارت ندارید، مشاوره با افراد متخصص را از یاد نبرید. یکی از بهترین منابع برای خرید ورق روغنی سایت اصفهان آهن است. این سایت نه‌تنها اطلاعات دقیق و به‌روزی دارد؛ بلکه مشاوران متخصص آن در زمینه خرید ورق روغنی به شما کمک می‌کنند.  

خرید آنلاین ورق روغنی از اصفهان آهن

سایت اصفهان آهن چه به‌صورت آنلاین و چه با تماس تلفنی و پیام اینترنتی همواره پاسخگوی شماست. در این سایت اطلاعات مربوط به هر محصول را در جداول منظم می‌بینید و درباره خرید آن‌ها مطمئن می‌شوید. همچنین حضور افراد متخصص برای پاسخگویی به سؤالات شما از بهترین مزایای این سایت است.

ورق روغنی در چه مواردی استفاده می‌شود؟

ظاهر زیبای آن باعث می‌شود تا در کارهایی استفاده شود که نیاز به ظاهری زیبا دارند. همچنین مقاومت بالای آن سبب کاربرد متنوعش در صنعت می باشد.

ورق‌های روغنی بر اساس نوع آلیاژ به چند گروه تقسیم می‌شوند؟

معمولی st12_ نیمه کشش st13_ فوق کشش st14

کارخانه‌های معتبر تولیدکننده ورق روغنی کدامند؟

فولاد مبارکه _ هفت الماس _ فولاد درخشان _ فولاد غرب

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»