goftino
ورق اسید شویی فولاد مبارکه

قیمت ورق اسید شویی فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان آنالیز حالت قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق اسید شویی ضخامت ۲ عرض ۱ فولاد مبارکه st۳۷ رول

تماس بگیرید

نامشخص

ورق اسید شویی ضخامت ۲ عرض ۱.۲۵ فولاد مبارکه stw۲۲ رول

تماس بگیرید

نامشخص

ورق اسید شویی ضخامت ۲.۵ عرض ۱ فولاد مبارکه stw۲۲ رول

تماس بگیرید

نامشخص

ورق اسید شویی ضخامت ۳ عرض ۱ فولاد مبارکه stw۲۲ رول

تماس بگیرید

نامشخص

ورق اسید شویی ضخامت ۳ عرض ۱.۲۵ فولاد مبارکه stw۲۲ رول

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق اسید شویی

قیمت ورق اسید شویی به دلیل نوسانات بازار آهن و فولاد، افزایش و کاهش نرخ ارز و دلار، شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و عوامل مختلف دیگر برای مصرف کنندگان دارای اهمیت است. خرید ورق اسید شویی همراه با داشتن اطلاعات کافی و مناسب منجر به کاهش هزینه‌های مصرفی پروژه می‌شود.


 قیمت ورق اسید شویی

 قیمت ورق اسید شویی


خرید ورق اسید شویی

ورق اسید شویی از محصولات فولادی است که در دسته انواع ورق سیاه قرار می‌گیرد. عملیات اسید شویی موجب می‌شود تا ناخالصی‌ها و مقدار زغال موجود بر روی سطح ورق فولادی از بین رفته و به صورت براق و خالص به بازار عرضه شود. سطح این ورق مشابه با ورق روغنی است.

این محصول در اندازه‌های 100 الی 125 سانتی‌متری و با ضخامتی بین 5/1 الی 6 میلی‌متر تولید و به بازار آهن‌آلات عرضه می‌شود. در دو حالت رول و یا به صورت ورقه‌ای به سمت خریدار یا مصرف کننده ارسال خواهد شد.

شرکت فروش اصفهان آهن به عنوان یکی از بهترین فروشندگان ورق اسید شویی با کیفیت بالا این امکان را برای شما فراهم نموده تا به سه روش بتوانید خرید ورق اسید شویی را انجام دهید. در روش اول با برقراری تماس تلفنی با کارشناسان فروش اصفهان آهن و کسب اطلاع از قیمت ورق اسید شویی می‌توانید در لحظه خرید خود را ثبت کنید. در روش دوم شما با مراجعه به سایت می‌توانید لذت یک خرید آنلاین را تجربه کنید و در روش سوم از طریق چت آنلاین و با مشورت کارشناسان فروش اصفهان آهن می‌توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.


 قیمت ورق اسید شویی امروز قیمت ورق اسید شویی امروزقیمت روز ورق اسید شویی

با توجه به غوطه‌ور نمودن ورق فولادی در محلول اسید و ایجاد یک لایه اکسید آهن بر روی آن توسط نورد گرم و تبدیل آن به ورق اسید شویی، قیمت روز ورق اسید شویی بر اساس پارامترهای مختلفی به صورت روزانه از جانب کارخانه تولید کننده اعلام و در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. فاکتورهای مهمی مانند میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز و دلار، نوسانات بازارهای جهانی و داخلی، میزان تورم و هم چنین عوامل فیزیکی و ظاهری مانند سایز، کیفیت، فرایند تولید و کاربرد می‌توانند در تعیین قیمت روز ورق اسید شویی نقش اساسی داشته باشند.

شرکت فروش اصفهان آهن مفتخر است خدمت شما خریداران محترم اعلام نماید، با توجه به تغییر قیمت روزانه و انجام یک خرید مقرون‌به‌صرفه در بهترین زمان ممکن برای شما، قیمت ورق اسید شویی به صورت روزانه توسط کارشناسان فروش ما در اصفهان آهن به روز رسانی شده تا در فاصله زمانی کمی بتوانید محصول مورد نیاز خود را خریداری و دریافت کنید.


انواع ورق اسید شویی

این محصول بر اساس اندازه عرضی، ضخامت و کارخانه تولیدکننده در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شود. انواع ورق های اسیدشویی عبارتند از:


بر اساس اندازه عرضی

بر اساس اندازه عرض آن در ابعاد 5/1 الی 100 سانتی‌متر تولید می‌شوند.


بر اساس ضخامت

بر اساس ضخامت در اندازه‌های 5/1 الی 6 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند.


جمع بندی

قیمت ورق متناسب با پارامترهای تاثیرگذار در تعیین قیمت آن به صورت جدول‌بندی در سایت اصفهان آهن دسته‌بندی‌شده تا شما بتوانید یک خرید منصفانه را داشته باشید. با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و به دنبال آن تاثیرپذیری مذاکرات برجام و میزان تورم در کشور، قیمت ورق اسید شویی تحت تاثیر قرار گرفته و دستخوش تغییرات می‌شود.

شما می‌توانید برا کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت امروز ورق اسید شویی با کارشناسان ما در اصفهان آهن تماس تلفنی برقرار نموده و ضمن آگاهی از قیمت‌ها، خرید ورق اسید شویی را در بهترین زمان ممکن انجام دهید.