لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

11:0328 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 2.5 میلی متر رول عرض 1.25 فولاد سبا

389,999

4,000
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

11:4128 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 2.5 میل-عرض 1 متر-رول (فولاد مبارکه)

399,999

3,000
ورق سیاه 2.5 میل-2*1 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

401,818

3,000
ورق سیاه 2.5 میل-عرض 1.25 متر-رول (فولاد مبارکه)

390,909

3,000
ورق سیاه 2.5 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

392,727

3,000

لطفا منتظر بمانید...

نورد گرم و سرد از روش‌های تولید ورق فلزی هستند. در روش نورد گرم ورقی به دست می‌آید که به آن ورق نورد گرم می‌گویند. در این روش با ذوب اجزای تشکیل‌دهنده ورق، آن هم در دمای بالا رنگ محصول مات می‌شود و به همین دلیل در اصطلاح به ورق سیاه نیز شهرت دارد.

قیمت ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر

قیمت ورق سیاه تحت تأثیر عوامل گوناگونی تغییر می‌کند؛ به‌خاطر همین قضیه به‌عنوان خریداری متبحر باید با بررسی روزانه قیمت ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر اوضاع را تحت کنترل خود بگیرید. در این مطلب با درنظرگرفتن عوامل تأثیرگذار بر نرخ چنین محصولاتی، آن‌ها را از زوایای مختلف بررسی می‌کنیم.

چگونه ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر را تهیه کنیم؟

برای خرید ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر می‌توانید به بازار بورس مراجعه کنید؛ به این صورت که تأمین‌کنندگانی مثل کارخانه فولاد مبارکه، محصولات خود را در لیست خریدو‌فروش بورس قرار می‌دهند. خریداران هر محصول نیز با ثبت کد خرید و شرکت در مناقصات بورس به خرید آن می‌پردازند.

البته با مراجعه مستقیم به کارخانه‌های عرضه‌کننده ورق سیاه نیز می‌توانید خرید کنید. این روش مناسب تولیدکنندگانی است که ورق سیاه از مواد اولیه مورد استفاده آن‌ها برای تولید محصولاتشان به حساب می‌آید. از طرف دیگر نمایندگی‌های تولیدکنندگان نیز در سطح ایران می‌توانند ورق مصرفی را با قوانین خاصی به دست مصرف‌کنندگان برسانند. اما روشی آسان و سریع نیز وجود دارد و آن چیزی جز مراجعه به فضای آنلاین نیست. در این روش می‌توانید نرخ انواع محصولات مثل قیمت ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر را با اطلاعات به‌روزرسانی‌شده به دست بیاورید و بدون دردسر خرید کنید.

موارد تاثیر گذار بر قیمت روز ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر

قیمت روز ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر و انواع محصولات فولادی و آهن‌آلات تحت تأثیر عوامل مشابهی هستند. از این جمله می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

·       میزان عرضه محصول و تقاضای آن

·       قیمت روز آهن در ایران و جهان

·       نرخ ارز و دلار

·       رونق یا رکود در صنایع وابسته و مصرف‌کننده ورق سیاه

·       هزینه‌های حمل‌ونقل

·       نرخ تورم

·       زمان خریدوفروش

·       شرایط کارخانه تولیدکننده

مشخصات ورق‌های سیاه ۲.۵ میلی‌متر

ویژگی‌های ورق‌های نورد سرد و گرم، به‌خاطر تفاوت در روش تولید، با یکدیگر فرق دارند. در روش نورد سرد این محصولات، شکل‌پذیرتر، مقاوم‌تر و دارای سطحی صاف و یکنواخت‌تر هستند. حال سؤال این است که با این اوصاف چرا ورق‌های نورد گرم یا همان ورق سیاه کاربرد بیشتری دارند؟ در جواب باید بگوییم که ورق‌های سیاه، ارزان‌تر از انواع دیگر هستند؛ به همین دلیل هر جا مقاومت و شکل‌پذیری آن‌ها جوابگوی نیاز خریداران باشند، انتخاب اول و آخر می‌شوند.

تنها ایرادی که به این گروه ورق‌ها می‌توانیم بگیریم، کیفیت سطح آن‌هاست. در فرآیند تولید این محصولات شرایطی پیش می‌آید که ایجاد ناهمواری در سطح آن‌ها کاملا عادی است. این ناهمواری‌ها در حدی هستند که از ابتدا تا انتهای ورق، نرخ ابعادی و ویژگی‌های سطحی با هم فرق دارند؛ این ویژگی باعث می‌شود تا به‌راحتی بتوانید آن‌ها را از دیگر انواع تشخیص دهید.

کاربرد ورق سیاه دو و نیم میلی‌متر در صنایع مختلف

ورق سیاه با طی مراحل مختلف به ورق روغنی، گالوانیزه، اسید شو و قلع اندود تبدیل می‌شود. این به‌خودی خود باعث افزایش میزان مصرف برای کاربردهای گوناگون می‌شود. البته نکته مهم برای کاربرد این محصولات ضخامت آن‌هاست؛ چراکه با توجه به ضخامت نوع کاربرد آن را تعیین می‌کنند. لازم به ذکر است گاهی این محصول در ضخامت‌های ۱.۸ و ۱.۵ نیز تولید می‌شود. این ضخامت معمولا برای تولید لوله و پروفیل، انواع بیل، فرقان و ... مصرف دارد؛ البته انواع دیگر نیز با توجه به نوع آلیاژ، برای مواردی چون نمونه‌های زیر کاربرد دارند:

·       ساخت مخازن کشتی‌سازی

·       قطعات خودرو

·       ساخت آبگرمکن

·       صنایع تانکرسازی

·       ساخت رینگ و چرخ

·       تولید تجهیزات کشاورزی

·       صنایع فلزی سنگین

·       مصالح فلزی ساختمان

ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

ورق سیاه را کارخانه‌های مهمی چون فولاد صبا، مجتمع فولاد مبارکه، فولاد کاویان اهواز، فولاد اکسین خوزستان، فولاد گیلان و شرکت نورد و کارخانه قطعات فولاد تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر از اصفهان آهن

سایت اصفهان آهن این افتخار را دارد که با ارائه خدمات فروش ورق و انواع محصولات فولادی در برآوردن نیاز خریداران، به مخاطبان یاری برساند. جداول مربوط به این محصول، بهترین روش برای تعیین قیمت ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر هستند؛ اما روش‌های دیگری نیز برای سفارش وجود دارند؛ مانند: تماس تلفنی و ارتباط آنلاین.

قیمت روز ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر

قیمت روز ورق سیاه ۲.۵ میلی‌متر را در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن مشاهده کنید یا از روش‌های دیگر، برای گرفتن اطلاعات لازم بهره ببرید. 

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»