لوگو تیرآهن فایکو (فولاد البرز ایرانیان)

قیمت تیرآهن فایکو (فولاد البرز ایرانیان)

بروزرسانی

09:2029 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
تیرآهن 14 فایکو

260,000

نامشخص
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

لوگو تیرآهن ظفر بناب

قیمت تیرآهن ظفر بناب

بروزرسانی

08:5929 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
تیرآهن 14 ظفر بناب

253,000

نامشخص
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

 

لوگو تیرآهن گروه ملی صنعتی فولاد ایران

قیمت تیرآهن گروه ملی صنعتی فولاد ایران

بروزرسانی

10:2711 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
تیرآهن 14 گروه ملی

264,000

نامشخص
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

 

لطفا منتظر بمانید...

برای خرید تیر، می توانید از بین سایزها و تولیدکنندگان مختلف انتخاب کنید. برای مشاهده قیمت روز محصول مورد نظر، می توانید از طریق سایت اصفهان آهن اقدام کنید. روش بعد، عضویت در کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی مختلف است.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن 14

قیمت روز تیرآهن 14 همچون سایر مقاطع فولادی، به دلایل مختلفی تغییر می کند. یکی از مهم ترین عوامل موثر بر نرخ محصولات فولادی همچون تیر، ارزش دلار است. هر چه قدر قیمت دلار بیشتر شود، نرخ محصولات فولادی هم افزایش می یابد. خلاف این جریان، در زمان کاهش قیمت دلار هم قابل مشاهده است.

عامل اثرگذار بعد، میزان عرضه و تقاضاست. هر چه تقاضا در بازار بیشتر باشد، قیمت محصولات روند صعودی پیدا می کنند. مهم ترین محرک تقاضا در بازار فولاد، بخش مسکن کشور است. با توجه به شرایط حاکم در صنعت ساخت و ساز و مسکن کشور، فعلا تقاضای قدرتمندی برای محصولات فولادی وجود ندارد. به همین دلیل، رکود در بازار مسکن، موجب ثابت ماندن قیمت اکثر مقاطع فولادی در بازار شده است.

به غیر از این دو عامل، موارد دیگری هم بر قیمت روز تیرآهن 14 موثر هستند. میزان دستمزد کارگران، هزینه های حمل و نقل، نرخ محصولات فولادی در بازارهای جهانی، قیمت مواد اولیه، ارزش حامل های انرژی و ... از جمله این موارد هستند. به طور کل، هر چه هزینه تولید بیشتر باشد، قیمت تیر 14 و سایر مقاطع فولادی هم افزایش می یابد.

نمودار قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان

تیر 14 ذوبی به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات صنعت فولاد، مشتریان زیادی دارد. در ادامه، می توانید نمودار قیمت 6 ماهه این محصول را مشاهده کنید.

کاربردهای تیراهن 14

تیرآهن سایز 14 یکی از پرمصرف ترین محصولات فولادی است. از این محصول در ساختمان سازی، ایجاد اسکله های کشتی رانی، ساخت پالایشگاه و پتروشیمی و ... استفاده می شود. به همین دلیل، تقاضای بالایی برای این تیر 14 وجود دارد.

وزن هر شاخه تیرآهن 14 چه قدر است؟

خرید تیرآهن 14 به دو شکل صورت می گیرد. در روش اول، خریداران تیرآهن را به صورت شاخه ای خریداری می کنند. اما در شیوه دوم، بار به صورت کیلویی خریداری می شود. در مجموع، یکی از پرسش های اساسی خریداران، وزن هر شاخه تیر است.

تولیدکنندگان فعال در کشور همگی براساس استانداردهای بین المللی فعالیت می کنند. اما به دلیل برخی مسائل فنی همچون خط تولید و ماشین آلات مورد استفاده، ممکن است وزن هر شاخه تیر تولیدی توسط کارخانه های مختلف، متفاوت باشد. برای مثال، وزن هر شاخه تیرآهن سایز 14 ذوب آهن، حدود 155 کیلوگرم است. این مقدار، برای کارخانه احرامیان یزد نزدیک به 147 کیلو است.

تفاوت وزن محصول، می تواند روی سایر ویژگی های فیزیکی و فنی آن موثر باشد. به همین دلیل، باید قبل از تصمیم گیری و خرید نهایی، خصوصیات محصولات مختلف موجود در بازار را بررسی کنید. در این مسیر، می توانید از مشاوره کارشناسان اصفهان آهن استفاده کنید.

قیمت تیرآهن 14

تیرآهن 14 کدام کارخانه بهتر است؟

در مناطق مختلف کشور کارخانه های گوناگونی در زمینه تولید مقاطع فولادی همچون تیرآهن فعالیت دارند. از میان همه نام های موجود، ذوب آهن اصفهان از بهترین و شناخته شده ترین تولدکنندگان این محصول است. ذوب آهن انواع تیرآهن 14 را با استانداردهایی چون INP و IBP تولید و به بازار عرضه می کند.

علاوه بر ذوب آهن، کارخانه های دیگری هم در راستای تولید تیر فعالیت دارند. این شرکت ها برای تولی محصول، از استانداردهای جهانی استفاده می کنند تا محصول باکیفیتی عرضه کنند. از جمله آن ها، می توان به جهان فولاد غرب کرمانشاه (در غرب کشور)، فولاد احرامیان یزد (در مرکز کشور)، فولاد البرز ایرانیان (فایکو)، ظفر بناب (در شمال غرب)، فولاد خوزستان (در جنوب غرب)، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و ... اشاره کرد.

مشخصات فنی تیرآهن اصفهان

یکی از نکات مهم برای خریداران تیرآهن، مشخصات فنی و ترکیبات شیمیایی آن است. در جدول زیر، ویژگی های شیمیایی تیرآهن ذوب آهن اصفهان ذکر شده است:

یکی دیگر از نکات مهم برای خرید تیرآهن، ابعاد بخش های مختلف آن است. در جدول زیر، می توانید ابعاد قسمت های مختلف تیر ذوبی را مشاهده کنید:

استعلام قیمت تیر 14 از اصفهان آهن

برای خرید تیرآهن 14 از هر یک از این تولیدکنندگان، می توانید قیمت آن را از طریق اصفهان آهن استعلام بگیرید. برای این کار، سه روش کلی پیش روی شماست. شیوه اول، تماس با واحد فروش، استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید به صورت تلفنی است.

روش دوم، کمک گرفتن از مشاوران و پشتیبانی آنلاین است. از این طریق، می توانید قیمت روز تیر 14 را استعلام بگیرید و بعد، اقدام به خرید کنید. در نهایت، ساده ترین روش، مشاهده قیمت و خرید از طریق سایت اصفهان آهن است. اما چطور باید از این طریق، اقدام به خرید آنلاین آهن آلات کرد؟

قیمت تیرآهن 14 امروز

خرید آنلاین تیرآهن 14 از اصفهان آهن

اگر می خواهید برای خرید آهن اقدام کنید، خرید آنلاین کمک می کند تا صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه های مربوط به رفت و آمد داشته باشید. برای شروع فرایند خرید، ابتدا به حساب کاربری خود در اصفهان آهن وارد شوید یا اکانت جدیدی بسازید.

پس از آن، محصول مورد نظر را انتخاب کنید و مقدار آن را وارد کنید. در قدم های بعد، باید اطلاعات خریدار را وارد کرده و سپس، آن ها را تایید کنید. بعد از انجام این مراحل، نوع باربری را انتخاب کنید و با پرداخت بیعانه، پیش فاکتور دریافت نمایید. در نهایت، می توانید با پرداخت کامل هزینه، فاکتور دریافت کنید و بار خود را در محل مورد نظر، تحویل بگیرید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن