✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
یک روز پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت طول*۱.۲۵ کاویان طول * ۱.۲۵ اهواز

۲۷۰,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت طول*۱.۵ کاویان طول * ۱.۵ اهواز

۲۸۹,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت ۶*۲ اکسین ۶*۲ اهواز

۳۱۷,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت ۱۲*۲ اکسین ۱۲*۲ اهواز

۳۱۷,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه انبار اهواز

قیمت ورق سیاه انبار اهواز

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت طول*۱.۲۵ انبار اهواز طول * ۱.۲۵ اهواز

۲۷۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت طول*۱.۵ انبار اهواز طول * ۱.۵ اهواز

۲۹۰,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت ۶*۲ انبار اهواز ۶*۲ اهواز

۳۱۸,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۴۰ میلی متر شیت ۱۲*۲ انبار اهواز ۱۲*۲ اهواز

۳۱۸,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق 40 میلی متر

ورق‌ها آنقدر زیادند که در هر صنعتی که تصور کنید، ردپای آن‌ها دیده می‌شود. این محصول از عصر آهن همراه ماست و آنقدر کاربرد دارد که حتی در عصر تکنولوژی نیز دست از سرش برنداریم! قیمت ورق نسبت به کاربردهای بسیاری که دارد؛ مناسب به نظر می‌رسد. اما بهای این محصول در کشور ما هر روز نوسانات بسیاری را پشت سر می‌گذارد. همین موضوع اطلاع از قیمت‌های به روز و دقیق این محصولات را امری ضروری کرده است.

عوامل متنوعی روی قیمت ورق 40  میل تاثیر می‌گذارند. بازارهای متنوعی روی این مقطع فولادی تاثیر می‌گذارند یا از آن تاثیر می‌پذیرند، اصلی‌ترین دلیل نوسانات قیمت این فرآورده فولادی به شمار می‌روند. اما در این بین نمی‌توان نقش شرکت بازرگانی ورق‌های فولادی که از آن خرید می‌کنید را نادیده گرفت! خرید ورق ۳۰ میلی متر از اصفهان آهن مزایای بسیاری را برای شما عزیزان به همراه می‌آورد.

چطور ورق 40 میلی متر را تهیه کنیم؟

این روزها همه به دنبال خرید محصولات موردنیاز خود با استفاده از اینترنت هستند. ورق‌ها را نیز می‌توانید به صورت اینترنتی تهیه کنید؛ کافی است شرکتی را انتخاب کنید که این محصولات را با بهترین خدمات به شما ارائه کند. اولین و اصلی‌ترین نکته درباره ارزیابی این شرکت‌ها، اعلام به روزترین قیمت‌ها به صورت آنلاین است.

ورق 40  میلی متر از جمله محصولاتی است که ضخامت آن مانع هرگونه آسیب می‌شود. اما حمل و نقل نکته مهمی است که در اصفهان آهن توجه به سزایی به آن شده است. تصور کنید به دنبال خرید ورق سیاه ذوب آهن اصفهان هستید اما پروژه شما در کلانشهری همچون تهران قرار دارد. در این بین شرکتی که بتواند محصولات را تا محل پروژه شما برساند اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. می‌توان به شرکت‌های واسطه برای این منظور اعتماد کرد؛ اما اگر آنچه نیاز دارید را از اصفهان آهن تهیه کنید؛ دیگر نیازی به هزینه اضافی برای ارسال فرآورده‌ها ندارید.

موارد موثر بر قیمت ورق 40 میلی متر

نکات بسیاری وجود دارد که می‌تواند خریدی مقرون به صرفه برای شما به ارمغان آورد. در این بین اطلاع از موارد موثر بر قیمت این محصول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما در بین موارد موثر بر بهای این مقطع، دلار پیشتاز است. طی سال‌های اخیر رشد بی‌اندازه قیمت ارز، بهای این محصول را نیز افزایش داده است. تا جایی که کارشناسان معتقدند اصلی‌ترین دلیل افزایش‌های اخیر این مقاطع، نوسانات دلار است. اما آنکس می‌تواند از این نوسانات سود ببرد که از به روزترین قیمت‌ها باخبر باشد. اصفهان آهن علاوه بر اینکه قیمت‌های به روز را به صورت آنلاین ارائه می‌دهد؛ تحلیل‌هایی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در بهترین زمان ممکن خرید کنید. البته نکات بسیار دیگری نیز هستند که روی قیمت ورق 40  میل تاثیر می‌گذارند؛ از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازار جهانی فولاد
 • تحولات سیاسی ایران
 • اوضاع اقتصاد بین المللی
 • نوسانات سهام شرکت‌ها
 • برند تولیدکننده
 • وزن، ابعاد و سایز محصول

مشخصات ورق 40 میلی متر

انواع متفاوتی از ورق فولادی وجود دارد که با قیمت‌های گوناگون به شما عزیزان ارائه می‌شوند. ورق‌های سیاه، رنگی، گالوانیزه، اسیدشویی و… هر کدام با ضخامت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شوند. در همین صفحه می‌توان انواع مختلف این ورق‌ها را با سایز 40  میلی متری تهیه کنید.

از سوی دیگر هر کارخانه استانداردهای خاصی برای این فرآورده‌ها در نظر گرفته است. برند تولید کننده، ابعاد، نوع و ضخامت ورق چهار نکته اصلی هستند که بهتر است پیش از خرید این محصولات به آن‌ها توجه کنید.

کاربرد ورق 40 میلی متر در صنایع مختلف

این محصول در صنایع متفاوتی به کار گرفته می‌شود. کاربردهای گسترده در کنار ویژگی‌های خاصی همچون مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی که اکثر ورق‌های 40  میل دارند؛ موجب شده این مقاطع در اصفهان آهن با بالاترین استقبال رو به رو شوند. از جمله کاربردهای اصلی این مقطع فولادی می‌توان به تولید سقف‌های فولادی، سایز ورق‌های فولادی مثل ورق‌های پانچ و… اشاره کرد.

ورق 40 میلی متر در کدام کارخانه ‌ها تولید می ‌شود؟

کارخانه‌های بسیاری در سراسر کشور به تولید این محصول مبادرت می‌ورزند. مشاهده کنار هم محصولات این کارخانه‌ها و توانایی مقایسه میان آن‌ها از جمله مزایایی است که تنها می‌توان از شرکت‌های بازرگانی معتبر انتظار داشت. این ورق فولادی در کارخانه‌های کاویان، اکسین و… تولید می‌شود. شما عزیزان می‌توانید محصولات تمام این کارخانه‌ها را در اصفهان آهن بیابید.

راهنمای خرید ورق 40 میلی متر از اصفهان آهن

روند خرید از سایت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای تهیه این محصول از اصفهان آهن کافی است تناژ و کارخانه مدنظر خود را انتخاب کنید. پس از آن تنها با کلیک روی گزینه «ثبت سفارش» می‌توانید پیش فاکتور مقطع موردنظر را مشاهده کنید. همچنین در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید با کارشناسان اصفهان آهن تماس بگیرید. این مجموعه آماده دریافت سفارشات شما عزیزان از سراسر ایران است.

قیمت روز ورق 40 میلی متر

افت و خیزهای قیمت مقاطع این روزها موجب شده فعالان این صنعت نیازمند به مرجعی دقیق و به روز برای دریافت قیمت‌ها باشند که بهای محصولات را به ساده‌ترین شکل ممکن ارائه کند. اصفهان آهن با سال‌ها سابقه در حوزه آهن آلات، بهای هر روز این مقاطع را به صورت آنلاین در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. برای دریافت قیمت روز ورق 40  میلی متر کافی است هر روز به سایت این شرکت بازرگانی مراجعه کنید.