✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
یک روز پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۲۰ میلی متر شیت ۶*۲ اکسین ۶*۲ اهواز

۳۰۶,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۲۰ میلی متر شیت ۱۲*۲ اکسین ۱۲*۲ اهواز

۳۰۶,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۲۰ میلی متر شیت ۶*۱.۲۵ کاویان ۶*۱.۲۵ اهواز

۲۷۰,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۲۰ میلی متر شیت ۶*۱.۵ کاویان ۶*۱.۵ اهواز

۲۹۲,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه انبار اصفهان

قیمت ورق سیاه انبار اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۲۰ میلی متر برگ ۶*۱.۵ انبار اصفهان ۶*۱.۵ اصفهان

۳۱۷,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۲۰ میلی متر برگ ۶*۲ انبار اصفهان ۶*۲ اصفهان

۳۵۰,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* قیمت ها بر حسب خرید حداقل یک برگ و حداکثر 10 تن از هر سایز می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق ۲۰ میلی متر

ورق‌های فولادی یکی از مصالح مورد استفاده در صنایع مختلف مانند ساختمان‌سازی، خودروسازی، تولید لوازم خانگی و ... هستند. این ورق‌ها با روش‌های مختلفی مانند نورد سرد، گرم یا ... تولید می‌شوند و به‌همین دلیل ممکن است ویژگی‌های آن‌ها با یکدیگر متفاوت باشد. ورق‌ها با توجه به مشخصات خود، کاربردهای متفاوتی دارند و در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. یکی از ورق‌هایی که در بخش‌های گوناگون از آن استفاده می‌شود، ورق ۲۰ میلی متر است.

یکی از موضوعاتی که باعث تفاوت ویژگی‌ها در ورق‌های فولادی می‌شود، استاندارد به‌کار‌رفته در تولید آن‌ها است. همانند دیگر محصولات، این مقطع فولادی نیز نوسان زیادی دارد. در اصفهان آهن شما می‌توانید قیمت ورق را به‌طور روزانه بررسی کرده و هرگونه نوسان را به‌صورت لحظه‌ای ردیابی کنید. در ادامه به معرفی مشخصات، کاربردها و قیمت ورق 20 میلی متر می‌پردازیم.


چطور ورق ۲۰ میلی متر را تهیه کنیم؟

شما می‌توانید ورق ۲۰ میلی متر را به‌صورت آنلاین یا از آهن فروشی‌ها تهیه کنید؛ با این وجود مواردی هستند که باید در هنگام خرید ورق به آن توجه کنید. با توجه به نیاز خود شما باید به مواردی مانند وزن، سایز، شکل و ضخامت، شرکت سازنده و حتی استاندارد استفاده‌شده در تولید ورق توجه کنید. در ‌غیر این صورت ممکن است ورقی را بخرید که پاسخگوی نیازهای شما نباشد. یکی از نکات منفی در خرید آفلاین این است که نمی‌توانید تمامی این موارد را به‌خوبی بررسی کنید و همین موضوع می‌تواند باعث بروز مشکلاتی برای شما شود. ما در اصفهان آهن تلاش می‌کنیم تا با ارائه کامل مشخصات محصولات موجود در سایت، این مشکل را برای شما عزیزان تا برطرف کنیم.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۲۰ میلی متر

برای محاسبه وزن ورق‌های ۲۰ میلی متر، کارشناسان عواملی مانند طول و عرض، ضخامت و چگالی ورق ۲۰ میلی متر را مدنظر قرار می‌دهند. این فاکتور یکی از عواملی است که باعث تفاوت قیمت ورق‌های تولیدی دو کارخانه با هم می‌شود. علاوه‌بر‌این مورد، فاکتورهای دیگری مانند عرضه‌و‌تقاضا، قیمت دلار، قیمت جهانی فولاد و ... نیز می‌توانند قیمت امروز ورق ۲۰ میلی متر را تحت‌تاثیر قرار دهند.

مشخصات ورق‌ های ۲۰ میلی متر

به‌طور‌کلی نمی‌توان مشخصات خاصی را برای ورق‌های ۲۰ میلی متر عنوان کرد. این موضوع به این دلیل است که استانداردهای هر کارخانه برای تولید ورق ۲۰ میلی متری با کارخانه دیگر متفاوت است و نمی‌توان این موضوع را به صورت کلی بیان کرد. شما می‌توانید برای اطلاع از مشخصات ورق‌های ۲۰ میلی‌ متر هم اکنون به جداول سایت مراجعه کرده و مشخصات هر محصول را به تفکیک استاندارد و شرکت سازنده مشاهده کنید.

کاربرد ورق ۲۰ میلی متر در صنایع مختلف

با توجه به ضخامت بالای ورق‌های ۲۰ میلی متر، میزان فشاری که می‌توانند تحمل کنند، نسبت به دیگر ورق‌ها متفاوت است. با توجه به همین نکته از ورق ۲۰ میلی‎‌ متر در صنایع مختلف مانند ساختمان‌سازی، ساخت لوله و پروفیل‌ها و صنایع فولادی سنگین استفاده می‌شود.

ورق ۲۰ میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌شود؟

از مهم‌ترین کارخانه‌هایی که ورق ۲۰ میلی متر را تولید می‌کنند می‌توان به فولاد مبارکه و فولاد صبا اشاره کرد. همچنین کارخانه‌های فولاد اکسین، فولاد کاویان و فولاد گیلان هم دیگر کارخانه‌های تولید‌کننده این نوع ورق در بازار هستند.

راهنمای خرید ورق ۲۰ میلی متر از سایت اصفهان آهن

امکان خرید انواع ورق ۲۰ میلی متر در سایت اصفهان آهن برای شما فراهم شده و می‌توانید از طریق وبسایت ما، شرکت‌های تولید‌کننده ورق فولادی را مشاهده کنید. همچنین اگر در خرید خود نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش سایت در ارتباط باشید تا خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

قیمت روز ورق ۲۰ میلی متر

شما هم اکنون می‌توانید قیمت روز ورق ۲۰ میلی متر را در سایت اصفهان آهن به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنید. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید.