✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، تیرآهن در کارخانه و انبار و میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد، میلگرد کارخانه افزایش یافت. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۶ ساعت پیش بیشتر...
goftino
ورق A516 فولاد مبارکه

قیمت ورق A516 فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۹
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان برند کارخانه حالت قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۵ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

تماس بگیرید

نامشخص

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۶ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

۳۵۲,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۸ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

۳۵۲,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۰ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

۳۵۲,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۲ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

۳۵۲,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۵ فولاد مبارکه فولاد مبارکه اصفهان رول

۳۵۴,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

ورق A516 انبار تهران

قیمت ورق A516 انبار تهران

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۹
 • به من خبر بده
 • چاپ
 • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) برند کارخانه قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۵ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۷۰,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۶ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۶۰,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۸ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۶۰,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۰ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۶۰,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۲ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۶۰,۰۰۰

ثابت

ورق A۵۱۶ گرید ۷۰ ضخامت ۱۵ انبار تهران ۶*۱.۵ فولاد مبارکه

۳۶۰,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق A516

قیمت ورق به عنوان یکی از ورق‌های فولادی کربنی به منظور کاربرد در مصارف مختلف صنعتی و ساختمان‌سازی مورد توجه مهندسین و مصرف‌کنندگان این حوزه قرار گرفته است. خرید ورق A516 با کسب اطلاعات لازم در مورد قیمت محصول و مشاهده و بررسی آن می‌تواند تا مقدار زیادی در هزینه‌های مصرفی پروژه به شما کمک کند.


قیمت ورق A516

قیمت ورق A516


خرید ورق A516

ورق A516 با استفاده از آلیاژهایی مانند منگنز، سیلیکون، فسفر و گوگرد توسط بندهای تجاری مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این محصول در دسته ورق‌های فولادی کربنی قرار می‌گیرد و به همین دلیل دارای مقاومت بالا در برابر تحمل فشار و دمای بالا است. بیشترین کاربرد این محصول، در ساخت تجهیزات، لوله‌ها، صنایع پتروشیمی و ... است.

این ورق در دو نوع رول یا صفحه‌ای از سمت کارخانه تولید کننده در اختیار مشتری قرار داده می‌شود. ساخت آن در گریدهای مختلف 55، 60، 65 و 70 است که در ضخامت‌های مختلف انجام می‌شود و روانه بازار فولاد و آهن‌آلات می‌شود.

گریدهای مختلف دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند که این محصول با گرید 70 نسبت به سایر ورق‌ها دارای قابلیت جوشکاری، برشکاری و انعطاف‌پذیری بیشتری است به همین جهت ورق A516 گرید 70 یکی از محبوب‌ترین محصولات فولادی است که در صنایع گوناگون به کار برده می‌شود.

شرکت فروش اصفهان آهن به عنوان یکی از تامین کنندگان نیاز مشتریان به این محصول، از سه طریق امکان خرید ورق A516 را برای شما فراهم نموده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت اصفهان آهن، با استفاده از قسمت گفت‌وگوی آنلاین و یا برقراری تماس با شماره‌های درج شده علاوه بر دریافت مشاوره از کارشناسان فروش اصفهان آهن پس از بررسی قیمت‌ها به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش و خرید کنید.


قیمت ورق A516 امروزقیمت ورق A516 امروزقیمت روز ورق A516

قیمت روز ورق A516 به صورت روزانه توسط کارشناسان فروش اصفهان آهن مطابق با قیمت اعلام‌شده از جانب کارخانه تولید کننده به روزرسانی شده و در اختیار خریداران محترم قرار داده می‌شود. عوامل مختلفی در روند قیمت‌گذاری محصول نهایی تاثیرگذار هستند. ابعاد ورق، ضخامت، گرید، آلیاژ استفاده شده در ساخت، نحوه تولید، برند تجاری تولید کننده و حتی نحوه دسته‌بندی کردن می‌توانند بر قیمت روز ورق A516 تاثیر مستقیمی بگذارند.

علاوه بر این عوامل محیطی مانند نوسانات بازارهای جهانی مانند نرخ ارز و دلار، تورم جهانی، عرضه و تقاضا، مواد اولیه، هزینه حمل‌ونقل و ... نیز می‌توانند از مواردی باشند که در قیمت‌گذاری این محصول نقش دارند.


انواع ورق A516

ورق A516 بر اساس گرید، آلیاژ استفاده شده، ضخامت و کارخانه تولیدکننده در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم می‌شود.


بر اساس گرید

 •  گرید 55
 • گرید 60
 • گرید 65
 • گرید 70

بر اساس ضخامت

ورق A516 بر اساس نوع گرید در ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود. تولید این محصول در تمامی گریدها با ضخامت 5 الی 205 میلی‌متر و برای گرید 55 تا ضخامت 305 میلی‌متر نیز تولید و به بازار عرضه می‌شود.


بر اساس کارخانه تولید کننده

 • ورق A516 فولاد مبارکه
 • ورق A516 فولاد اکسین اهواز

جمع بندی

از آنجایی که در دنیای امروز، اقتصاد تمامی کشورها وابسته به هم هستند، قیمت ورق A516 نیز با تغییرات ایجاد شده در دنیای اقتصادی نیز دستخوش تغییر می‌شود. پارامترهایی مانند تورم جهانی، نوسانات بازار ارز و دلار، میزان عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی، افزایش و کاهش قیمت‌ها در بازار فولاد و آهن‌آلات علاوه بر عوامل دیگر مانند ضخامت و گرید ورق A516 در تعیین قیمت ورق A516 تاثیرگذار خواهند بود.

شما می‌توانید به منظور خرید ورق A516 به صورت روزانه با استعلام از قیمت امروز ورق A516 از طریق برقراری تماس با کارشناسان فروش ما در اصفهان آهن، اقدام به ثبت سفارش نموده و با خیال آسوده در بهترین زمان یک خرید مطمئن را انجام دهید.