✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۱۵ ساعت پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۰ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد مبارکه عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۱۰ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد مبارکه ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۰ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد سبا عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۱۰ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد سبا ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۰ میلی متر شیت ۶*۲ اکسین ۶*۲ اهواز

۳۵۶,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق ۱۰ میلی متر

ورق‌های فولادی یکی از محصولاتی هستند که در زمینه‌های مختلفی به‌کار برده می‌شوند. این قطعات در صنایعی مانند خودروسازی، لوازم خانگی و ساختمان‌سازی کاربرد دارند. این ورق‌ها با استفاده از دو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. همین موضوع باعث شده که کاربردهای هر محصول نیز با توجه به مشخصات آن متفاوت باشد. یکی از محصولاتی که کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد، ورق ۱۰ میلی متر است که در ادامه ویژگی‌های مختلف آن را بررسی می‌کنیم.

با توجه به استانداردی که برای تولید این ورق‌ها به‌کار برده می‌شود، ویژگی‌های آن‌ها نیز متفاوت هستند. مانند تمامی محصولات فولادی دیگر، قیمت این محصول نیز از نوسان بالایی برخوردار است. از آن‌جایی که این نوسانات ممکن است هزینه‌های نهایی شما را به شکل چشم‌گیری افزایش دهند، می‌توانید در اصفهان آهن جدیدترین قیمت ورق را به صورت لحظه‌ای پیگیری کنید. به‌این‌ترتیب قادر خواهید بود آخرین قیمت این محصول را مشاهده کرده و تغییرات آن را بلافاصله متوجه شوید.

چطور ورق ۱۰ میلی متر را تهیه کنیم؟

روش‌های مختلفی برای خرید ورق ۱۰ میلی‌متر وجود دارد که شما می‌توانید از تمامی آن‌ها برای انجام خریدهای خود استفاده کنید. با این وجود در زمان خرید باید مشخصات مختلف محصول از جمله استاندارد مورد استفاده، ضخامت و شکل کلی ورق، ابعاد، شرکت سازنده و ... را نیز مدنظر قرار دهید تا بتوانید محصولی مناسب تهیه کنید که به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد. در روش‌های سنتی خرید امکان بررسی تمام این موارد را ندارید و به‌همین‌خاطر ممکن است محصول خریداری شده دقیقا چیزی نباشد که به دنبال آن هستید. در سایت اصفهان آهن شما می‌توانید تمامی مشخصات محصول موردنظر را مشاهده کنید و درنتیجه احتمال خرید محصول نامناسب کمتر خواهد بود.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۱۰ میلی متر

مواردی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی نیز در هنگام محاسبه وزن ورق‌های ۱۰ میلی متر در نظر گرفته می‌شوند و به‌همین‌دلیل قیمت ورق‌های تولیدی هر کارخانه ممکن است با دیگری متفاوت باشد. همچنین موارد دیگری مانند قیمت روز دلار، حجم معاملات بورس، قیمت جهانی فولاد و عرضه‌و‌تقاضا نیز همگی بر قیمت نهایی ورق فولاد تاثیرگذار هستند.

مشخصات ورق‌ های ۱۰ میلی متر

هر کارخانه از استانداردهای خاص خود برای تولید ورق ۱۰ میلی متر استفاده می‌کند و به‌همین‌دلیل مشخصات محصول تولیدی هر واحد صنعتی متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت اصفهان آهن ویژگی‌های محصولات موجود را به تفکیک استاندارد مورد‌استفاده و شرکت سازنده مشاهده کنید.

کاربرد ورق ده میلی متر در صنایع مختلف

ورق‌های ده میلی متر ضخامت نسبتا بالایی دارند و به‌همین‌خاطر می‌توانند فشار قابل‌توجهی را نیز تحمل کنند؛ با توجه به این نکته از این قطعات در تولید بدنه ماشین‌های سنگین، درب‌های سوله و اماکن خارج از شهر، انواع تانکر و مخازن مایعات و ... استفاده می‌شود. همچنین در تولید برخی از لوله‌ها و تیوب‌ها نیز از این نوع ورق استفاده می‌شود.‌

ورق ۱۰ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

فولاد صبا و فولاد مبارکه مهم‌ترین کارخانه‌هایی هستند که ورق ۱۰ میلی متر در آن‌ها تولید می‌شود. علاوه‌بر‌این دو کارخانه، فولاد گیلان، فولاد کاویان و فولاد اکسین نیز این محصول را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق ۱۰ میلی متر از اصفهان آهن

در سایت اصفهان آهن می‌توانید انواع ورق ۱۰ میلی متر را به‌راحتی خریداری کنید؛ با مراجعه به این وبسایت لیست تمامی شرکت‌های تولید‌کننده و محصولات تولیدی هرکدام را مشاهده خواهید کرد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۱۰ میلی متر

قیمت امروز ورق ۱۰ میلی متر به‌صورت لحظه‌ای در سایت اصفهان آهن آپدیت می‌شود و به‌همین‌دلیل شما می‌توانید محصول موردنظر را با بهترین قیمت ممکن در همان لحظه خریداری کنید.