لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

11:0621 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 10 میل-عرض 1.5 متر-رول (فولاد مبارکه)

411,818

ثابت
ورق سیاه 10 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

413,636

ثابت
ورق سیاه 10 میل-6*1.5 متر-فابریک (فولاد مبارکه)

420,909

ثابت
لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

11:0621 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 10 میلی متر رول عرض 1.5 فولاد سبا

420,909

ثابت
ورق سیاه 10 میلی متر شیت 6*1.5 فولاد سبا

422,727

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لوگو ورق st52

قیمت ورق st52

بروزرسانی

11:0621 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق st52 ضخامت 10

455,454

ثابت
ورق st52 ضخامت 10

482,727

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

ورق‌های فولادی یکی از محصولاتی هستند که در زمینه‌های مختلفی به‌کار برده می‌شوند. این قطعات در صنایعی مانند خودروسازی، لوازم خانگی و ساختمان‌سازی کاربرد دارند. این ورق‌ها با استفاده از دو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. همین موضوع باعث شده که کاربردهای هر محصول نیز با توجه به مشخصات آن متفاوت باشد. یکی از محصولاتی که کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد، ورق ۱۰ میلی متر است که در ادامه ویژگی‌های مختلف آن را بررسی می‌کنیم.

با توجه به استانداردی که برای تولید این ورق‌ها به‌کار برده می‌شود، ویژگی‌های آن‌ها نیز متفاوت هستند. مانند تمامی محصولات فولادی دیگر، قیمت این محصول نیز از نوسان بالایی برخوردار است. از آن‌جایی که این نوسانات ممکن است هزینه‌های نهایی شما را به شکل چشم‌گیری افزایش دهند، می‌توانید در اصفهان آهن جدیدترین قیمت ورق را به صورت لحظه‌ای پیگیری کنید. به‌این‌ترتیب قادر خواهید بود آخرین قیمت این محصول را مشاهده کرده و تغییرات آن را بلافاصله متوجه شوید.

چطور ورق ۱۰ میلی متر را تهیه کنیم؟

روش‌های مختلفی برای خرید ورق ۱۰ میلی‌متر وجود دارد که شما می‌توانید از تمامی آن‌ها برای انجام خریدهای خود استفاده کنید. با این وجود در زمان خرید باید مشخصات مختلف محصول از جمله استاندارد مورد استفاده، ضخامت و شکل کلی ورق، ابعاد، شرکت سازنده و ... را نیز مدنظر قرار دهید تا بتوانید محصولی مناسب تهیه کنید که به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد. در روش‌های سنتی خرید امکان بررسی تمام این موارد را ندارید و به‌همین‌خاطر ممکن است محصول خریداری شده دقیقا چیزی نباشد که به دنبال آن هستید. در سایت اصفهان آهن شما می‌توانید تمامی مشخصات محصول موردنظر را مشاهده کنید و درنتیجه احتمال خرید محصول نامناسب کمتر خواهد بود.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۱۰ میلی متر

مواردی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی نیز در هنگام محاسبه وزن ورق‌های ۱۰ میلی متر در نظر گرفته می‌شوند و به‌همین‌دلیل قیمت ورق‌های تولیدی هر کارخانه ممکن است با دیگری متفاوت باشد. همچنین موارد دیگری مانند قیمت روز دلار، حجم معاملات بورس، قیمت جهانی فولاد و عرضه‌و‌تقاضا نیز همگی بر قیمت نهایی ورق فولاد تاثیرگذار هستند.

مشخصات ورق‌ های ۱۰ میلی متر

هر کارخانه از استانداردهای خاص خود برای تولید ورق ۱۰ میلی متر استفاده می‌کند و به‌همین‌دلیل مشخصات محصول تولیدی هر واحد صنعتی متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت اصفهان آهن ویژگی‌های محصولات موجود را به تفکیک استاندارد مورد‌استفاده و شرکت سازنده مشاهده کنید.

کاربرد ورق ده میلی متر در صنایع مختلف

ورق‌های ده میلی متر ضخامت نسبتا بالایی دارند و به‌همین‌خاطر می‌توانند فشار قابل‌توجهی را نیز تحمل کنند؛ با توجه به این نکته از این قطعات در تولید بدنه ماشین‌های سنگین، درب‌های سوله و اماکن خارج از شهر، انواع تانکر و مخازن مایعات و ... استفاده می‌شود. همچنین در تولید برخی از لوله‌ها و تیوب‌ها نیز از این نوع ورق استفاده می‌شود.‌

ورق ۱۰ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

فولاد صبا و فولاد مبارکه مهم‌ترین کارخانه‌هایی هستند که ورق ۱۰ میلی متر در آن‌ها تولید می‌شود. علاوه‌بر‌این دو کارخانه، فولاد گیلان، فولاد کاویان و فولاد اکسین نیز این محصول را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق ۱۰ میلی متر از اصفهان آهن

در سایت اصفهان آهن می‌توانید انواع ورق ۱۰ میلی متر را به‌راحتی خریداری کنید؛ با مراجعه به این وبسایت لیست تمامی شرکت‌های تولید‌کننده و محصولات تولیدی هرکدام را مشاهده خواهید کرد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۱۰ میلی متر

قیمت امروز ورق ۱۰ میلی متر به‌صورت لحظه‌ای در سایت اصفهان آهن آپدیت می‌شود و به‌همین‌دلیل شما می‌توانید محصول موردنظر را با بهترین قیمت ممکن در همان لحظه خریداری کنید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»