لوگو میلگرد کویر کاشان

قیمت میلگرد کویر کاشان

بروزرسانی

10:071 اسفند 1402
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 40 کویر کاشان

تماس بگیرید

توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

میلگرد 40 یکی از انواع میلگردهای ساختمانی است که مقاومت و استحکام بالایی دارد و بالاترین سایز میلگرد محسوب می‌شود. این محصول در برخی از زیادی از کارخانه‌ها مانند کارخانه ذوب‌آهن اصفهان  و کویر کاشان تولید می‌شود. از میلگرد 40 هم می‌توان در ساختمان‌سازی و هم در مصارف صنعتی استفاده کرد.
قیمت میلگرد 40

خرید میلگرد 40

میلگرد سایز 40، همان‌طور که از اسم آن مشخص است، دارای قطر 40 میلی‌متر است و وزن آن بسیار بالا می‌باشد. وزن هر شاخه این نوع میلگرد، معادل 86 کیلوگرم بر متر است و اندازه سطح مقطع آن، حدود 12.6 سانتی‌متر مربع است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در دسته میلگردهای ترد و خشک قرار دارد.
  • میزان تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن حدود 14 درصد است.
  • دارای تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است.
  • آج‌های این میلگرد به‌صورت جناقی و هفت و هشتی است.
  • عملیات جوشکاری روی آن ممنوع است.

کیفیت و ویژگی‌های این محصول برابر با جدول اشتال است؛ به هراندازه که دقت و کیفیت میلگرد تولیدشده به جدول اشتال نزدیک‌تر باشد، محصول موردنظر هم کیفیت و کارائی بهتری خواهد داشت. ازآنجایی‌که این محصول در ساختمان‌سازی پرکاربرد است، لازم است که در زمان خرید آن، نهایت دقت و توجه را داشته باشید. شما می‌توانید برای خرید میلگرد 40 با کارشناسان ما تماس بگیرد و یا اینکه با مراجعه به سایت میلگرد 40 را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید.قیمت میلگرد امروز 40

قیمت روز میلگرد 40

اطلاع از قیمت روز میلگرد 40 به این دلیل که یک کالای پرمصرف است؛ برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. قیمت این محصول با توجه به نوسانات نرخ ارز و دلار، قابل‌تغییر است. برای اطلاع از قیمت این محصول، می‌توانید قیمت‌ها را از کانال تلگرام اصفهان آهن و همچنین سایت اصفهان آهن دنبال کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرد.

کاربردهای میلگرد 40

میلگرد 40 یکی از میلگردهایی است که از سختی بالایی برخوردار است و نقش مهمی در افزایش استحکام و مقاومت سازه دارد. استفاده از میلگرد 40 باعث بالا رفتن مقاومت ساختمان در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی مانند سیل، زلزله و... می‌شود.

این نکته را هم اضافه کنیم که به هراندازه که طول میلگرد بیشتر باشد، وزن آن‌هم بیشتر است و میلگرد 40 یکی از میلگردهایی است که دارای وزن زیادی است. از کاربردهای مهم میلگرد 40 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اجرای ستون
  • استفاده به‌عنوان آرماتور طولی در اجرای فونداسیون
  • ساخت پل
  • ساخت ایستگاه‌های BRT
  • قابل‌استفاده در پروژه‌های گسترده ساختمان‌سازی

میلگرد ۴۰ آجدار a3، در مکان‌هایی که سازه با تغییر شکل مواجه است، مناسب نبوده و عملیات جوشکاری بر روی آن نیز ممنوع است.

اگر در حوزه ساخت‌وساز فعالیت دارد، لازم است که از قیمت میلگرد اطلاع داشته باشید. اطلاع از قیمت میلگرد می‌تواند به شما کمک کند که خرید این محصول را با آگاهی بیشتری انجام دهید. برای اطلاع از قیمت امروز میلگرد 40، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید با آگاهی بیشتری خرید این محصول را انجام دهید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن