لوگو میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی

09:3726 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 32 ذوب آهن اصفهان

تماس بگیرید

توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

لوگو میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

بروزرسانی

08:3626 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 32 ظفر بناب

262,272

2,000
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می‌باشد.

لوگو میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

بروزرسانی

08:2326 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 32 نیشابور (فولاد خراسان)

263,181

1,000
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

میلگرد 32 یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که در بسیاری از کارخانه‌ها، ازجمله کارخانه ذوب آهن تولید می‌شود. قیمت میلگرد 32 به این دلیل که از وزن بیشتری برخوردار است، شاید نسبت به سایر سایزها، بالاتر باشد. خرید میلگرد 32 برای اکثر افراد فعال در حوزه آهن آلات، اهمیت زیادی دارد.

خرید میلگرد 32

کاربرد میلگرد 32 را می‌توان در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی دید. خرید میلگرد 32 می‌تواند برای بسیاری از پروژه‌های صنعتی و یا ساختمانی، مقرون‌به‌صرفه باشد؛ چراکه دوام و استحکام بالایی دارد. شما می‌توانید برای خرید این محصول از کارخانه‌های مختلف با کارشناسان واحد میلگرد شرکت اصفهان آهن تماس بگیرد و خرید خود را ثبت کنید. علاوه بر این، یک روش دیگر برای خرید آن، به‌صورت اینترنتی است.

شما با مراجعه به سایت اصفهان آهن و صفحه میلگرد موردنظر، با کلیک روی دکمه «سبزرنگ» می‌توانید میلگرد 32 را به صفحه خریدتان اضافه کنید و درنهایت محصول موردنظر را در مقصد مربوطه تحویل بگیرد.

قیمت روز میلگرد 32

قیمت میلگرد معمولاً با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. برند سازنده، وزن میلگرد، کیفیت مواد اولیه و... همگی در قیمت میلگرد 32 تأثیرگذار هستند. برای اطلاع از قیمت میلگرد 32، می‌توانید هم از طریق سایت اصفهان آهن و هم از طریق کانال تلگرام این شرکت، روند قیمت‌ها را دنبال کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرد.

کاربرد و ویژگی‌های میلگرد 32

میلگرد 32 دارای تنش 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و همچنین تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. یکی از ویژگی‌هایی این نوع میلگرد این است که تنش پلاستیکی این میلگرد 14 درصد است و به همین دلیل برای پروژه‌‎های ساختمانی گزینه بسیار مناسبی است. به‌طور متداول، در مکان‌هایی که با تغییر شکل مواجهه خواهد شد، از این محصول استفاده می‌شود.

اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید میلگرد 32 را با آگاهی بیشتری انجام دهید. قیمت میلگرد 32 به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و از آن می‌توان در پروژه‌های مختلف به‌خصوص پروژه‌های ساختمانی استفاده کرد، اهمیت زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت امروز میلگرد 32، می‌توانید به‌صورت روزانه سایت و کانال تلگرام اصفهان آهن را دنبال کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»