لطفا منتظر بمانید...

قیمت میلگرد 30

میلگرد 30 یکی از مهم‌ترین محصولاتی است که به دلیل وزن بالایی که دارد، در بسیاری از صنایع و ساختمان‌های غول‌پیکر قابل‌استفاده است. حتی از این محصول در صنعت خودروسازی هم استفاده می‌شود. قیمت میلگرد 30 به این دلیل که از وزن بیشتری برخوردار است، نسبت به سایر سایزهای میلگرد، بالاتر است. خرید این محصول برای اکثر افراد فعال در حوزه آهن‌آلات اهمیت زیادی دارد؛ زیرا که در پروژه‌های گسترده و ساختمان‌های چندطبقه می‌توان از آن استفاده کرد.


قیمت میلگرد 30 امروز


خرید میلگرد 30

همان‌طور که گفته شد، از میلگرد 30 به دلیل وزن زیادی که دارد، در صنایع مختلف و همچنین ساختمان‌های چندطبقه، می‌توان استفاده کرد. اندازه قطر این محصول، 30 میلی‌متر است و وزن آن، به طول، قطر و مساحت آن بستگی دارد. استفاده از این محصولات می‌تواند دوام  و استحکام قابل‌توجهی را به یک سازه ببخشد.  از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگرد 30 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تغییر شکل نسبی پلاستیکی این محصول، ۱۴ درصد است و آج‌های از نوع جناقی و به شکل هفت و هشت می‌باشد.
  • نوع ساختار و ویژگی‌های این محصول به‌صورت است که انجام هرگونه عملیات جوشکاری روی آن ممنوع است.
  • اندازه قطر این میلگرد 30 میلی‌متر است و در اندازه‌های 6 الی 12 متری تولید و روانه‌ی بازار فولاد می‌شود.
  • میلگرد سایز 30، در رده میلگردهای سخت قرار دارد.
  • وزن این محصول به ازای 12 متر، برابر با 66 کیلوگرم می‌باشد.
  • مشخصات این محصول برابر با جدول اشتال است.
  • دارای تنش 240 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و حداقل مقاومت کششی 360 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.
  • حداقل ازیاد طول این محصول، 25 درصد می‌باشد.

شما با مراجعه به سایت اصفهان آهن و صفحه میلگرد 30، با کلیک روی دکمه «سبزرنگ» می‌توانید این محصول را به صفحه خریدتان اضافه کنید و در نهایت آن را در مقصد مربوطه تحویل بگیرد.

قیمت میلگرد 30 امروز

قیمت روز میلگرد 30

قیمت میلگرد 30 معمولاً با توجه به پارامترهای مختلفی مانند: برند کارخانه تولید کننده، وزن، کیفیت مواد اولیه و... تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت آن، می‌توانید هم از طریق سایت اصفهان آهن و هم از طریق کانال تلگرام این شرکت، روند قیمت‌ها را دنبال کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرد. اصفهان آهن به‌عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه تامین آهن آلات، محصولاتی با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

کاربردهای میلگرد 30

میلگرد 30 به دلیل وزن بالایی که دارد، در پروژه‌های وسیع و معمولاً ساختمان‌های غول‌پیکر قابل‌استفاده است. در چنین ساختمان‌هایی، سازه موردنظر باید دوام و استحکام کافی را داشته باشد تا بتواند مقاومت بالای خود را حفظ کند. استفاده از چنین محصولی، باعث افزایش کششی بتن و مقاومت بتن خواهد شد. از این محصول علاوه بر ساختمان‌سازی، در صنعت خودرو هم استفاده می‌شود و برای تولید خودروهای سنگین و کامیون کاربرد دارد.

قیمت میلگرد 30، متاثر از قیمت میلگرد است. اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید آن را با آگاهی بیشتری انجام دهید. قیمت میلگرد 30 به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و از آن می‌توان در پروژه‌های مختلف به‌خصوص پروژه‌های ساختمانی و صنعت خودرو استفاده کرد، اهمیت زیادی دارد. برای اطلاع از قیمت آن، می‌توانید به‌صورت روزانه سایت و کانال تلگرام اصفهان آهن را دنبال کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن