goftino
میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
عنوان سایز (mm) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۲۸ ذوب آهن اصفهان ۲۸

۲۴۸,۰۰۰

ثابت

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۲۸ ظفر بناب ۵۵

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می‌باشد.

میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۲۸ نیشابور (فولاد خراسان) ۵۷.۹۶

۲۳۸,۵۰۰

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

سوالات متداول

قیمت میلگرد 28

میلگرد سایز 28، نوعی محصول فولادی با مقاومت بالا است که معمولاً در اسکلت فلزی و بتنی استفاده می‌شود. این محصول مطابق با استانداردهای روسی با بالاترین کیفیت تولید می‌شود. قیمت میلگرد 28 به این دلیل که جزء کالاهای فولادی پرمصرف است؛ همیشه برای افراد اهمیت زیادی دارد. اگر قصد خرید میلگرد 28 رادارید، باید در مورد مقاومت و سختی این محصول، کاربرد و همچنین ویژگی‌های آن اطلاعاتی داشته باشید.

خرید میلگرد 28

خرید میلگرد 28  به این دلیل که برای بسیاری از پروژه‌‎‌های صنعتی و یا ساختمانی استفاده می‌شود، اهمیت زیادی دارد. قیمت میلگرد 28 برحسب کیلوگرم تعیین می‌شود و خریدار باید با توجه به وزن هر شاخه و یا بندیل، مبلغ نهایی را پرداخت کند. میلگردهای آجدار معمولاً در بندیل‌های 2 تنی به بازار عرضه می‌شوند و تعداد شاخه در هر بندیل با توجه به کارخانه تولیدکننده، تفاوت دارد. قیمت روز میلگرد 28 با توجه به اینکه در بازار آهن‌آلات، از تقاضای زیادی برخوردار است، اهمیت زیادی دارد.

قیمت روز میلگرد 28

به‌طورکلی، قیمت میلگرد 28 مانند سایر میلگردهای دیگر تحت تأثیر عوامل زیادی است و افزایش یا کاهش عرضه و تقاضا، هزینه مواد اولیه، نوسانات نرخ ارز و دلار می‌توانند بر قیمت نهایی این محصول تأثیرگذار باشند. برای اطلاع از قیمت میلگرد 28، می‌توانید هم از طریق سایت اصفهان آهن و هم از طریق کانال تلگرام این شرکت، روند قیمت‌ها را دنبال کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرد.

کاربرد و ویژگی‌های میلگرد 28

میلگرد 28 ، محصولی است که اندازه طول آن نسبت به قطر آن بیشتر است و طبیعتاً دارای وزن بیشتری است. وزن هر شاخه یک متری میلگرد 28، حدود 83 کیلوگرم بر متر است و معمولاً برای ساخت دکل‌های نفتی و ساخت کارخانه‌های بزرگ استفاده می‌شود. البته از میلگرد 28 به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و از مقاومت و استحکام زیادی هم در برابر نیروهای کششی برخوردار است؛ در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. نیروی تسلیمی در این محصول نسبت به میلگردهایی که قطر آن‎‌ها کمتر از 28 میلی‌متر باشد، بیشتر است.

قیمت میلگرد به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و از آن می‌توان در پروژه‌های مختلفی استفاده کرد، اهمیت زیادی دارد. اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید میلگرد 28 را با آگاهی بیشتری انجام دهید. برای اطلاع از قیمت امروز میلگرد 28، می‌توانید به‌صورت روزانه سایت و کانال تلگرام اصفهان آهن را دنبال کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.