میلگرد راد همدان
قیمت میلگرد راد همدان آخرین بروزرسانی : ۰۵:۴۱ - ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
سایز (mm) وزن شاخه (kg) آنالیز طول (m) حالت واحد محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
۱۲ ۹.۵ ۱۲ شاخه آجدار کیلوگرم راد همدان - همدان

۱۸۹,۸۵۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

میلگرد سیرجان حدید جنوب
قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب آخرین بروزرسانی : ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
سایز (mm) وزن شاخه (kg) آنالیز حالت طول (m) واحد محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
۱۲ ۸.۵ الی ۹ شاخه آجدار ۱۲ کیلوگرم سیرجان حدید جنوب - سیرجان (کرمان)

۱۸۸,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.


میلگرد کیان کاشان
قیمت میلگرد کیان کاشان آخرین بروزرسانی : ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
سایز (mm) وزن شاخه (kg) آنالیز طول (m) حالت واحد محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
۱۲ ۹ الی ۹.۵ ۱۲ شاخه آجدار کیلوگرم کیان کاشان - کاشان

۱۸۲,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد 12

میلگرد 12 یکی از انواع میلگردهای آجدار است که برای پروژه‌های ساختمانی باکار متوسط تا سنگین مناسب است. قیمت میلگرد 12 به این دلیل که در پروژه‌های ساختمانی کاربرد زیادی دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر قصد خرید میلگرد 12 را دارید، باید ویژگی‌ها و خصوصیات این میلگرد را بشناسید تا بتوانید یک خرید حرفه‌‌ای را تجربه کنید.

قیمت میلگرد 12

خرید میلگرد 12

خرید میلگرد 12 به این دلیل که برای بسیاری از پروژه‌های صنعتی و یا ساختمانی استفاده می‌‎شود، اهمیت زیادی دارد. خرید این محصول در بازار فولاد هم به‌صورت بندیل و هم به‌صورت شاخه‌ای انجام می‌شود. قیمت میلگرد 12 برحسب کیلوگرم تعیین می‌شود و خریدار باید با توجه به وزن هر شاخه و یا بندیل، مبلغ نهایی را پرداخت کند.

میلگردهای آجدار معمولاً در بندیل‌های 2 تُنی به بازار عرضه می‌شوند و تعداد شاخه در هر بندیل با توجه به کارخانه تولیدکننده، تفاوت دارد. قیمت روز میلگرد 12 با توجه به اینکه در بازار آهن‌آلات، از تقاضای زیادی برخوردار است، اهمیت زیادی دارد.

قیمت میلگرد 12 امروز

قیمت روز میلگرد 12

قیمت روز میلگرد 12 با توجه به وزن این محصول، طول، کیفیت و از همه مهم‌تر، کارخانه تولیدکننده متفاوت است. این محصول در اکثر کارخانه‌های میلگرد، مطابق با استاندارد ملی تولید می‌شوند؛ اما در این میان ممکن است برخی از کارخانه‌ها با توجه به روش‌های متفاوتی که برای تولید در نظر می‌گیرند، میلگردهای خود را باقیمت بالاتری به فروش برسانند.

به‌طورکلی، قیمت میلگرد 12، تحت تأثیر عوامل زیادی است و افزایش یا کاهش عرضه و تقاضا، هزینه مواد اولیة، نوسانات نرخ ارز و دلار می‌توانند بر قیمت نهایی این محصول تأثیرگذار باشند. برای اطلاع از قیمت این مقطع فولادی، می‌توانید هم از طریق سایت اصفهان آهن و هم از طریق کانال تلگرام این شرکت، روند قیمت‌ها را دنبال کنید و برای خرید خود تصمیم بگیرد.

کاربرد و ویژگی‌های میلگرد 12

همان‌طور که گفته شد، این محصول در دسته‌ی میلگردهای آجدار A3 قرار دارد. میلگرد A3 با تنش جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع، به‌عنوان میلگرد خشک (ترد) شناخته می‌شود که مناسب عملیات ساختمانی بوده و به‌صورت آجدار و عمدتاً آج جناقی است. برای آهنگری و تغییر شکل‌های فراوان با زوایای تُند، میلگرد A3 مناسب نیست و به‌هیچ‌وجه عملیات جوشکاری بر روی آن مجاز نیست. عمده استفاده میلگرد 12، در پروژه‌های ساختمان است.

یکی دیگر از ویژگی‌های میلگرد 12 این است که نسبت به سایزهای 8 و یا 10، از نرمی و انعطاف‌پذیری کمتری برخوردار است؛ اما در برابر نیروهای فشار و کششی از مقاومت بالایی برخوردار است.

جمع‌بندی

اگر قیمت میلگرد با توجه به پارامترهایی مانند هزینه‌های حمل‌ونقل، وضعیت اقتصادی و سیاسی و... روند افزایشی داشته باشد، قیمت این محصول هم به نسبت افزایشی خواهد شد. بنابراین لازم است که از روند قیمتی این محصول به‌صورت روزانه اطلاع داشته باشید تا بتوانید در بهترین زمان ممکن، خرید کنید. اطلاع از قیمت روز این محصول می‌تواند به شما کمک کند که خرید میلگرد 12 را با آگاهی بیشتری انجام دهید. برای اطلاع از قیمت امروز میلگرد 12، سایت اصفهان آهن را دنبال کنید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول