لوگو میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

بروزرسانی

07:3227 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان

281,818

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 24 تن ) می باشد.

لوگو میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

بروزرسانی

07:4627 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 12 ظفر بناب

265,909

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می‌باشد.

لوگو میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

بروزرسانی

07:4527 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
میلگرد 12 نیشابور (فولاد خراسان)

273,181

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

میلگرد 12 در گریدهای ساده (A1) و آجدار (A2 تا A4) تولید و به بازار عرضه می شود. این محصول به دلیل کاربرد بالایی که در آرماتوربندی و ساخت اسکلت بناهای مختلف دارد، از جمله مقاطع پرفروش صنعت فولاد کشور است. کارخانه های متعددی در سراسر کشور اقدام به تولید این محصول می کنند. شما می توانید از طریق سایت اصفهان آهن، به لیست کاملی از تولیدکنندگان این محصول و قیمت میلگرد 12 دسترسی داشته باشید.

قیمت میلگرد 12

قیمت روز میلگرد 12 به عوامل مختلفی بستگی دارد. نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه و نرخ های اعلام شده در بازار جهانی بخشی از این عوامل هستند. همچنین گرید میلگرد و ساده یا آجدار بودن آن نیز بر قیمت محصول موثر است.

قیمت میلگرد 12

اما نکته مهم برای همه خریداران، اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد 12 است. برای این موضوع، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از روش های معتبر و به روز برای اطلاع از قیمت میلگرد 12، استفاده از سایت یا کانال اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی است. از این طریق، امکان اطلاع از قیمت روز آهن آلات وجود دارد. در این صورت، می توانید خریدی مطمئن، با بهترین قیمت داشته باشید.

با توجه به تاثیر عواملی که گفته شد، قیمت میلگرد 12 در چند ماه گذشته نوسان داشته اما به طور کلی نمودارها طی یکسال اخیر شیب کاهشی را نشان می دهند. در واقع اوایل سال 1402 قیمت میلگرد 12 ذوب آهن، حدود 31000 تومان بود در حال که پس از گذشت یکسال قیمت این محصول به 27000 تومان رسید؛ پس کاهش قیمت 4 هزار تومانی داشت. در تصویر زیر، می توانید نمودار قیمت یک ساله میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان را مشاهده کنید:

قیمت لحظه ای میلگرد 12

وزن هر شاخه میلگرد 12 چه قدر است؟

علاوه بر قیمت لحظه ای میلگرد 12، وزن بار خریداری شده نیز تاثیر قابل توجهی در بودجه موردنیاز دارد. گاهی برخی از خریداران به دنبال پیدا کردن وزن هر شاخه میلگرد ۱۲ هستند تا از این طریق، بودجه لازم برای خرید را تعیین کنند. البته وزن میلگرد ۱۲ آجدار و ساده نیز گاهی با یکدیگر متفاوت هستند.

حالا به جواب این سوال که هر شاخه میلگرد ۱۲ چند کیلو است می پردازیم. به طور کلی وزن میلگرد  ۱۲در هر شاخه، حدود یازده کیلوگرم است. البته این مقدار تقریبی است و گاهی در بین کارخانه های مختلف، تفاوت کمی دارد. ممکن است میلگرد 12 برخی از تولیدکنندگان وزن بیشتر یا کمتر از این مقدار داشته باشند. ضمنا با دانستن وزن هر شاخه میلگرد، می توان تعداد حدودی میلگردهای موجود در بار خریداری شده را هم محاسبه کرد.

میلگرد 12 کدام کارخانه بهتر است؟

کارخانه های مختلفی در سراسر کشور اقدام به تولید میلگرد با سایز 12 می کنند. از بین همه گزینه ها، ذوب آهن اصفهان به دلیل استفاده از استانداردهای بین المللی و خط تولید مناسب، توانسته میلگرد با کیفیت، تولید و به بازار عرضه کند.

البته سایر تولیدکنندگان هم کیفیت خوبی دارند. شما می توانید متناسب با محل اجرای پروژه، خرید خود را از نزدیک ترین تولید کننده خریداری کنید.

شما می توانید پس از اطلاع از قیمت میلگرد ۱۲ اصفهان و انتخاب تولیدکننده مناسب، بار مورد نظر خود را از طریق ثبت سفارش آنلاین یا تماس تلفنی، از اصفهان آهن خریداری کنید.

قیمت میلگرد امروز 12

مشخصات فنی میلگرد 12

میلگرد 12 یکی از پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان ‌سازی است که در دو نوع آجدار و ساده تولید می‌ شود. رعایت استانداردهای ملی و بین المللی در تولید تمام مقاطع فولادی الزامی است. در ایران نیز کارخانه های داخلی مشهور مانند ذوب آهن اصفهان، از استانداردهای ویژه ای در خط تولید استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین ابزارها برای پی بردن به مشخصات فنی میلگرد ۱۲، جدول اشتال بوده و وزن استاندارد هر یک متر از این محصول را 0.888 اعلام کرده است. بنابراین هر چه وزن میلگردهای کارخانه های تولید کننده به این مقدار نزدیک تر باشد، محصول باکیفیت تر و کاملا استاندارد است.

در جدول زیر، می توانید وزن هر شاخه میلگرد 12 کارخانه های مختلف را ببینید و با اعداد جدول اشتال مقایسه کنید:

کارخانه تولیدکننده

وزن شاخه 12 متری

وزن میلگرد 12 در جدول اشتال

ذوب آهن اصفهان

11

10.656

سرمد ابرکوه

10.7

10.656

آناهیتای گیلان

9.8

10.656

شاهین بناب

10.37

10.656

ظفر بناب

10

10.656

راد همدان

9.5

10.656

کیان کاشان

9 الی 9.5

10.656

کویر کاشان

11

10.656

بر اساس اطلاعات جدول وزن میلگردها و مقایسه ای که با استانداردهای جدول اشتال شده، میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از استانداردترین محصولات موجود در بازار است؛ به همین دلیل، معمولا قیمت بالاتری در بازار فولاد دارد. البته سایر کارخانه هایی که در این جدول آمده اند نیز، جزو بهترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران هستند.

علاوه بر جدول وزن، جدول مشخصات فنی میلگرد نیز یکی دیگر از ابزارهایی است که برای خرید این محصولات اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر قصد خرید میلگرد 12 را دارید، می توانید در مورد مشخصات فنی و قیمت روز میلگرد ۱۲ از مشاوره کارشناسان اصفهان آهن استفاده کنید. جدول زیر نیز برای راهنمایی بیشتر شما خریداران گرامی تهیه شده تا با اطلاعاتی که از سمت کارخانه دریافت کرده اید قابل مقایسه باشد. در این جدول مشخصات فنی میلگرد صبا فولاد زاگرس را که یکی از بهترین کارخانه های تولید این محصولات است، مبنا قرار داده ایم.

تعداد شاخه 12 متری در بندیل 2 تنی

وزن شاخه 12 متری

حداکثر ارتفاع آج طولی

ارتفاع آج عرضی

طول آج گام

قطر

زمینه

قطر

اسمی

178-196

10.2-11.2

1.2

0.78-1.1

7.2

11.6-12

12

خرید میلگرد ۱۲ کیلویی

به طور معمول، خرید و فروش میلگرد به صورت کیلویی انجام می شود. بنابراین باید حجم بار مورد نظر خود را تعیین و بودجه لازم را محاسبه کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه حمل بار بر عهده مشتری است. پس این هزینه را هم به مجموع پرداختی های خود اضافه کنید. در صورت نیاز، می توانید از کارشناسان ما بخواهید تا در فرایند بارگیری و حمل محصول، شما را راهنمایی کنند.

خرید آنلاین میلگرد 12

یکی از ساده ترین شیوه های خرید میلگرد ۱۲، مراجعه به فروشندگان آنلاین آهن آلات است. اصفهان آهن به عنوان اولین فروشنده آنلاین بازار، راهی مطمئن و معتبر برای ثبت سفارش است. برای خرید آنلاین، کافی است به حساب کاربری خود در اصفهان آهن مراجعه کنید و با شارژ کیف پول، به راحتی ثبت سفارش و پرداخت وجه را انجام دهید.

خرید میلگرد 12 ذوب از اصفهان آهن چگونه است؟

شما می ‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما، یا به صورت آنلاین این محصول را خریداری کنید.

از میلگرد 12 در چه مواردی استفاده می شود؟

ساخت اسکلت ‌های بتنی و فلزی سازه‌ های مسکونی، ساخت پل و حتی ورزشگاه از کاربردهای متداول این محصول هستند.

فروش میلگرد سایز 12 در اصفهان آهن به شکل شاخه ای امکان پذیر است یا براساس وزن انجام می شود؟

فروش این محصول در هر دو حالت امکان‌ پذیر است.

میلگرد ۱۲ چند کیلو است؟

وزن هر شاخه میلگرد 12 حدود یازده کیلوگرم است.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»