✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (mm) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ ظفر بناب ۱۰

۲۶۵,۵۰۰

ثابت

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می‌باشد.

میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (mm) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ نیشابور (فولاد خراسان) ۱۰

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

میلگرد صبا فولاد زاگرس

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

آخرین بروزرسانی : ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان سایز (mm) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ صبا فولاد زاگرس ۱۰

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

سوالات متداول

قیمت میلگرد ۱۰ کارخانه های مختلف با گرید A3 در سه ماه اخیر افزایشی بوده و از قیمت 23 هزار تومان به 26450 تومان رسیده است. این روند کاهشی در بسیاری از مقاطع فولادی دیگر نیز دیده می شود. یکی از دلایل عمده آن، کمبود تقاضا به دلیل رکود در صنایع گوناگون از جمله مسکن است. البته ثبات نرخ ارز هم بی تاثیر نیست.

میلگرد 10 یکی از دسته های پرکاربرد میلگرد در بازار است. البته میزان مصرف و کاربرد آن نسبت به مقاطع سایز 12، 14 و 16 کمتر است. این محصول در طول 12 متری و در دو نوع ساده و آجدار تولید می شود. با توجه به این ویژگی، قیمت میلگرد 10 تغییر می کند.

برای خرید میلگرد 10، ابتدا قیمت روز محصول را بررسی کنید. در قدم بعد، می توانید محصول مورد نظر را به صورت تلفنی یا آنلاین از اصفهان آهن تهیه کنید.

قیمت میلگرد 10

مشخصات فنی میلگرد 10

میلگرد 10 موجود در بازار داخلی بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می شوند. این محصول دارای قطر اسمی 10 میلی متر بوده و وزن هر متر از شاخه این محصول با گرید A3، 0.617 است. در واقع یک شاخه 12 متری میلگرد 10 گرید A3، حدود 7.404 کیلوگرم است.

نکته بعد، گریدهای مختلف میلگرد 10 است. میلگرد در گریدهای A1 تا A4 تولید می شود. در این بین، میلگرد 10 آجدار با گرید A2 و A3 کاربرد بیشتری دارد. نوع گرید یکی از عوامل اثرگذار در قیمت میلگرد 10 است. دلیل این موضوع، وزن کمتر محصولات آجدار نسبت به نمونه های ساده است.

قیمت میلگرد 10

قیمت میلگرد 10 به دلیل عوامل موثر بر نرخ آن، به طور روزانه تغییر می کند. برای اطلاع از نوسانات قیمتی این محصول، راهکارهای مختلفی وجود دارد. یکی از راه های آن، عضویت در کانال قیمت لحظه ای آهن آلات اصفهان آهن است. در این کانال، قیمت روز محصولات، اخبار و اطلاعات مربوط به بازار فولاد منتشر می شود.

گزینه بعد، دنبال کردن صفحه اصفهان آهن در شبکه های اجتماعی مختلف است. همچنین می توانید قیمت لحظه ای میلگرد 10 و نمودار تغییر قیمت آن را از طریق سایت اصفهان آهن مشاهده کنید.

عوامل اثرگذار بر قیمت میلگرد 10

تغییر روزانه قیمت محصولات فولادی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. یکی از مهم ترین موارد، نرخ دلار است. با تغییر در نرخ این ارز، قیمت میلگرد 10 نیز نوسان می کند. اما با توجه به ثبات نرخ ارز در ماه های اخیر، کاهش قیمت میلگرد 10 بیشتر به دلیل عرضه و تقاضاست.

به دلیل رکود عمیقی که در بازار مسکن وجود دارد، مصرف مقاطع فولادی مختلف، کاهش یافته است. از طرفی، تولیدکنندگان داخلی تغییر خاصی در میزان عرضه خود نداشته اند. به همین دلیل، روند نزولی نرخ محصولات صنعت فولاد چندان به علت کاهش تقاضا دور از ذهن نیست.

نرخ تورم، میزان دستمزدها، قیمت حامل های انرژی، هزینه مواد اولیه و ... از دیگر عوامل اثرگذار بر قیمت ها هستند. شما می توانید از طریق سایت اصفهان آهن، نمودار قیمت میلگرد 10 در بازه های زمانی مختلف را مشاهده کنید.

قیمت میلگرد 10 ساده

ساده یا آجدار بودن میلگرد در کاربردها و ویژگی های محصول اثر می گذارد. به طور معمول، قیمت میلگرد 10 ساده نسبت به نمونه های آجدار کمتر است. این محصول برای فعالیت های ساختمانی کاربرد کمتری دارد؛ به همین دلیل، با تقاضای کمتری مواجه است. این موضوع در قیمت گذاری این مقطع فولادی نقش مهمی دارد.

قیمت میلگرد 10 آجدار

میلگردهای آجدار در گریدهای مختلف، از A2 تا A4 تولید می شوند. اصلی ترین تفاوت این مقاطع، در شکل ظاهری آج آن هاست. بر این اساس، میلگردآجدار A3 کاربرد بسیار بیشتری نسبت به سایر نمونه ها دارد. این تقاضای بالا، می تواند روی قیمت میلگرد 10 آجدار گرید A3 اثرگذار باشد.

روش های تولید میلگرد 10

تولید این محصول به شیوه های مختلفی انجام می شود. البته در تمام این شیوه ها، استانداردهای داخلی و بین المللی در نظر گرفته می شوند. نورد گرم، نورد سرد، ترمکس و شیوه آلیاژسازی (میکروآلیاژی) از روش های رایج برای تولید انواع میلگرد از جمله سایز 10 آن است.

کاربرد میلگرد 10

میلگرد 10 با توجه به ضخامت و مقاومتی که از خود نشان می دهد، برای آرماتوربندی چندان مناسب نیست. البته ممکن است برای محافظت از بتن مورد استفاده قرار بگیرد. در عوض، از این محصول برای ساخت سقف های کاذب و رابیتس کاری استفاده می شود.

کارخانه های تولید میلگرد 10

یکی از برترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران، ذوب آهن اصفهان است. این شرکت برای تولید محصولات خود، از خط تولید استاندارد و مواد اولیه با کیفیتی استفاده می کند. علاوه بر آن، کارخانه راد همدان، سیرجان حدید جنوب، فولاد شاهرود، ظفر بناب، فولاد اردبیل، آذر امین، شاهین بناب، کارخانه هشترود، تیکمه داش، میانه، جهان فولاد سیرجان، آناهیتا گیلان، امیرکبیر خزر، حسن رود، روهینا جنوب دزفول، سرمد ابرکوه، جهان فولاد غرب، فولاد نیشابور، کویر کاشان و ... نیز به تولید این محصول می پردازند.

با توجه به پراکندگی وسیع مجموعه های تولیدی میلگرد، شما می توانید نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه را انتخاب کنید. این موضوع، به کاهش هزینه های حمل و نقل کمک قابل توجهی می کند.

خرید میلگرد 10

خرید میلگرد 10 از اصفهان آهن

برای خرید میلگرد 10 ساده یا آجدار، می توانید سفارش خود را در اصفهان آهن ثبت کنید. برای این کار، کافیست با تیم فروش تماس بگیرید و خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید. اما اگر راه ساده و سریع تری نیاز دارید، می توانید از خرید آنلاین استفاده کنید.

در این راستا، محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید. سپس اطلاعات هویتی، بانکی و محل تحویل بار را تکمیل کنید. در گام بعد، پرداخت را انجام دهید تا بار برای ارسال به محل مورد نظر آماده شود. این فرایند در چند دقیقه قابل انجام است.