goftino
میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ ظفر بناب ۶.۵

۲۵۱,۰۰۰

۳,۰۰۰

* قیمت‌ها با احتساب %9 ارزش افزوده می‌باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می‌باشد.

میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

قیمت میلگرد نیشابور (فولاد خراسان)

آخرین بروزرسانی : ۰۷:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۶
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ نیشابور (فولاد خراسان) ۷.۵

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

میلگرد صبا فولاد زاگرس

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

آخرین بروزرسانی : ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان وزن شاخه (kg) آنالیز قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
میلگرد ۱۰ صبا فولاد زاگرس ۷.۵

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت تریلی ( 23 تن ) می باشد.

سوالات متداول

قیمت میلگرد 10 

قیمت میلگرد 10 برای فعالان حوزه ساخت‌و‌ساز و همین‌طور پیمانکاران و مهندسین عمران اهمیت زیادی دارد؛ چراکه خرید میلگرد 10 به جهت مصارف بالای آن در ساختمان‌سازی بسیار بااهمیت است؛ به همین دلیل بسیاری از فعالان این حوزه قیمت روز میلگرد 10 را مرتبا پیگیری می‌کنند.

راهنمای خرید میلگرد 10

در خرید میلگرد 10 توجه به برخی از نکات ضروری است؛ در هنگام خرید میلگرد 10 باید به نوع پروژه و نوع استفاده آن توجه کنید؛ چراکه انواع مختلفی از میلگرد 10 وجود دارد که هر کدام دارای مصارف خاص هستند.

مشخصات فنی میلگرد 10

میلگرد 10 یکی از مقاطع فولادی است که در صنایع ساختمان‌سازی کاربرد بالایی دارد. از میلگرد در جهت بالا بردن ضریب امنیت سازه‌ها و همچنین استحکام بتن در بنا و هر سازه‌ای استفاده می‌شود. قطر سطح مقطع این نوع از میلگرد، 10 میلی‌متر است. میلگرد 10 در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌شود. نوع ساده میلگرد نسبت به نوع آجدار آن وزن سبک‌تری دارد. استحکام این نوع از میلگرد با توجه به کاربرد آن متفاوت است.

وزن میلگرد 10

وزن میلگرد 10 با توجه به قطر و طول آن متفاوت است. جهت محاسبه وزن میلگردهای مختلف، فرمولی وجود دارد که به وسیله آن وزن میلگرد محاسبه می‌شود. برای مثال وزن میلگرد 10 ساده با توجه به طول شاخه‌های میلگرد که 6 و 12 متری است، مشخص می‌شود. وزن یک شاخه 6 متری میلگرد 10 ساده سه کیلو و هفتصد گرم و وزن شاخه 12 متری آن نیز هفت کیلو و چهارصد گرم است.

میلگرد 10 ساده

میلگرد 10 ساده، از فولاد نرم و بدون آج ساخته می‌شود. در این میلگردها 24 درصد کربن وجود دارد؛ از این رو مقاومت کششی پایینی دارند. در واقع میلگرد 10 ساده از کم مقاومت‌ترین نوع میلگردها است. این میلگرد‌ها به جهت استفاده از کربن بالا انعطاف‌پذیری زیاد و وزن سبکی دارند؛ درنتیجه قیمت میلگرد 10 ساده نیز نسبت به نوع آجدار پایین‌تر است.

میلگرد 10 آجدار

میلگرد 10 آجدار، نوع دیگری از میلگرد است که در مقایسه با میلگرد 10 ساده با بتن درگیری بیشتری پیدا می‌کند. این نوع آرماتور با توجه به مقاومت در 3 دسته تقسیم‌بندی می‌‌‌‌‌‌شوند که عبارتند از: A2، A3 و A4

میلگردA2  به صورت آجدار مارپیچ ساده است. میلگرد  A3میلگردی خشک محسوب می‌شود و جهت تقویت و استحکام سازه‌های بتنی و آرماتوربندی کاربرد دارد.

 میلگرد A4 مقاومت بالایی داشته و درصد کربن آن بسیار پایین است. از این میلگرد در سازه‌های بتنی سنگین که استحکام کششی بالا در آنها اهمیت دارد، استفاده می‌شود.

روش تولید میلگرد 10 براساس استانداردها

 روش تولید میلگرد 10 براساس استانداردها، به 4 روش صورت می‌گیرد که عبارتند از:

·       روش تولید نورد گرم

·       روش تولید نورد سرد

·       روش تولید ترمکس

روش تولید آلیاژسازی( میکروآلیاژی)

عوامل موثر بر قیمت امروز میلگرد 10

به جهت نوسانات بازار، قیمت میلگرد 10 نیز با تغییرات بسیاری همراه است. قیمت امروز میلگرد 10 ممکن است نسبت به روز قبل اوج گرفته باشد و گاهی نیز ممکن است کمترین نرخ این محصول در طول کل هفته و ماه‌های گذشته باشد؛ از این رو رصد هر روز قیمت میلگرد 10 برای فعالان حوزه ساخت و ساز امری ضروری است.

البته فعالان حوزه ساخت و ساز با این قبیل نوسانات قیمت کاملا آشنا هستند. اما به جهت اینکه این دسته از افراد نیز همانند سایرین به دنبال سود بالاتری در خرید خود هستند، قیمت روز میلگرد 10 را همیشه بررسی می‌کنند و درصورتی‌که ارزش ریالی آن نسبت به چند روز گذشته پایین‌تر آمده باشد قطعا به میزان نیاز خود خرید انجام می‌دهند. اما گاها اطلاع به‌موقع از قیمت این محصول کار ساده‌ای نیست. شما می‌توانید قیمت امروز میلگرد 10 را در سایت مشاهده کنید.

کاربرد میلگرد 10

میلگرد 10 با توجه به نوع آن دارای مصارف متفاوتی است. نوع ساده آن بیشتر به جهت مصارفی همچون: سقف کاذب، ساخت رابیتس، ساخت پیچ و مهره، ساخت سازه‌های کششی خریداری می‌شود؛ و نوع آجدار این سایز برای سازه‌هایی که استحکام در آنها اهمیت بالایی دارد، به کار می‌رود.

کارخانه‌های تولید میلگرد 10

میلگرد 10 یکی از کاربردی‌ترین انواع میلگردها است که در اکثر کارخانه‌های ذوب آهن سراسر جهان تولید و عرضه می‌شود. در تولید این محصول نیز چنانچه اصول اساسی تولید میلگرد رعایت نشود قطعا در کیفیت این محصول تاثیر منفی خواهد داشت. لازم‌به‌ذکر است که قیمت میلگرد 10 در هنگام خرید مستقیم از کارخانه، پایین‌تر از روش‌های دیگر است.

چه عواملی در بالا رفتن قیمت میلگرد 10 تاثیر می‌گذارد؟

قیمت میلگرد 10 با توجه به نوع (میلگرد ساده و یا آجدار)، روش تولید، وزن و برند سازنده متفاوت است.

در خرید میلگرد 10 باید به چه نکاتی توجه دارد؟

در خرید میلگرد 10 بایستی به این نکته توجه داشت که میلگرد 10 برای چه مصارفی خریداری می شود.

چگونه می‌توان از قیمت امروز میلگرد 10 مطلع شد؟

با مراجعه به سایت اصفهان آهن می‌توان از قیمت میلگرد 10 باخبر شد و خریدی به موقع و مقرون به صرفه داشت.