لطفا منتظر بمانید...

ورق از محصولات بسیار پرکاربرد و متنوع صنعت فولاد کشور است که در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شود. همچنین این مقاطع فولادی در انواع گوناگون همچون ورق رنگی، گالوانیزه و روغنی ساخته و توزیع می گردد. با توجه به این تنوع بالا، بهتر است نکاتی را برای خرید ورق رنگی یا سایر دسته های این محصول در نظر گرفت.

یکی از نکات مهم در فرایند خرید ورق رنگی، قیمت آن است. برای مشاهده قیمت روز ورق رنگی، می توانید از سایت اصفهان آهن کمک بگیرید یا در کانال این شرکت در شبکه های اجتماعی عضو شوید.

وزن ورق فلزی رنگی

وزن هر رول ورق رنگی به ضخامت محصول، کارخانه تولیدکننده و استانداردهای مورد استفاده آن بستگی دارد. ورق رنگی از محصولاتی است که تولید آن در کشور، قدمت چندانی ندارد. خط تولید این محصول، اولین بار توسط فولاد مبارکه اصفهان راه اندازی شد و با آزمون های فراوان، به کیفیت امروزی رسید.

از این محصول در صنایع مختلفی استفاده می شود که یکی از مهم ترین آن ها، لوازم خانگی است. همچنین از انواع ورق رنگی برای تولید ایرانیت فلزی، حلب رنگی، ورق کرکره رنگی و ورق شیروانی رنگی استفاده می شود. بنابراین نرخ ورق، به صورت مستقیم بر قیمت ورق شیروانی رنگی و ... موثر است.

بر اساس ضخامت و ابعاد، وزن ورق رنگی متغیر است و در قیمت بار خریداری شده تاثیر مستقیم خواهد داشت. بنابراین، باید متناسب با کاربرد مورد نظر، بهترین نوع ورق را انتخاب کنید تا متحمل هزینه اضافه نشوید.

انواع ورق رنگی ساندویچ پنل

این مقطع فولادی از نظر ضخامت، ابعاد و نوع پوشش به دسته های مختلفی تقسیم می شود. از پوشش های مختلف این نوع ورق می توان به نمونه هایی چون ورق رنگی با پوشش روی، پوشش روی و آهن، ورق رنگی با ورق رنگی کوت شده با آلومینیوم و ورق رنگی پوشش یافته از طریق آلومینیوم و روی اشاره کرد.

نوع پوشش می تواند در کاربرد ورق اثرگذار باشد. همچنین نرخ محصول نهایی روی قیمت ورق شیروانی اصفهان و سایر موارد موثر است. بنابراین، اگر قصد خرید ورق رنگی را دارید، ابتدا نوع کاربرد مد نظر را تعیین کنید. پس از آن، می توانید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب نمایید. در نهایت، اصفهان آهن این امکان را برای شما فراهم کرده تا در حداقل زمان، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت و خرید را نهایی کنید. البته در صورت تمایل، می توانید با تیم فروش اصفهان آهن نیز تماس بگیرید.

خرید ورق رنگی سینوسی

برای خرید ورق رنگی در انواع مختلف همچون سینوسی، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. مورد اول، قیمت ورق رنگی است.

قبل از خرید، بهتر است قیمت لحظه ای ورق رنگی را چک کنید. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که سایت و کانال اصفهان آهن از جمله آن هاست. نرخ ارائه شده توسط اصفهان آهن بر اساس قیمت اعلامی کارخانه های مختلف است. بنابراین از صحت و اعتبار بالایی برخوردار بوده و کاملا به روز است. شما می توانید این قیمت را مبنای خرید و مبادلات خود قرار دهید.

پس از اطلاع از قیمت روز ورق رنگی، می توانید از طریق وبسایت، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. روش دوم، تماس تلفنی با واحد فروش و خرید بار مورد نظر است.

راهنمای خرید آنلاین از اصفهان آهن

خرید آنلاین از اصفهان آهن، سریع ترین روش برای سفارش مقاطع آهنی مختلف است. برای شروع خرید به این روش، ابتدا به حساب کاربری خود در سایت اصفهان آهن وارد شوید یا اکانت جدیدی ایجاد کنید. در این مسیر، باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. این موارد برای صدور پیش فاکتور و فاکتور نهایی استفاده خواهد شد. البته اطلاعات هویتی در هر زمانی قابل اصلاح هستند.

پس از آن، می توانید کیف پول خود را شارژ کنید. اگر این مرحله را از قبل انجام دهید، سرعت خرید افزایش می یابد. پس از آن، ورق رنگی یا هر محصول دیگری را که نیاز دارید، به سبد خرید اضافه کنید و مقدار آن را تعیین کنید.

در قدم بعد، باید اطلاعات خریدار را بررسی و تایید کنید. وقتی این مراحل انجام شد، نوع باربری را تعیین کرده و پیش فاکتور دریافت نمایید. در قدم های بعد، باید بیعانه و پرداخت نهایی را انجام دهید تا بار، آماده ارسال شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در هر مرحله، می توانید از راهنمایی کارشناسان ما در پشتیبانی آنلاین (چت آنلاین) استفاده کنید.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن