لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

09:4224 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 4 میلی متر رول عرض 1.25 فولاد سبا

336,000

ثابت
ورق سیاه 4 میلی متر رول عرض 1.5 فولاد سبا

346,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

09:4224 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 4 میل-عرض 1 متر-رول (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 4 میل-2*1 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 4 میل-عرض 1.25 متر-رول (فولاد مبارکه)

336,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

338,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-عرض 1.5 متر-رول (فولاد مبارکه)

346,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

348,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-6*1.5 متر-فابریک (فولاد مبارکه)

355,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

ورق سیاه از محصولات عملیات حرارتی نورد گرم است که کاربرد فراوان آن در صنایع گوناگون شهرت دارد؛ به‌طوری که آن را از پرمصرف‌ترین ورق‌های جهان می‌دانند. آنچه این محصول را بیش از هر چیز محبوب می‌کند، داشتن قابلیت‌های مد نظر خریداران در کنار کمترین قیمت است. در فرآیند نورد گرم نسبت به نورد سرد، انرژی کمتری به کار می‌رود که باعث کم شدن قیمت نهایی محصول می‌شود.

قیمت ورق سیاه ۴ میلی متر

واقعیت این است که محصولات ارزان‌تر، هزینه‌های نهایی را در پروژه‌ها کاهش می‌دهند؛ ولی متغییربودن قیمت ورق سیاه می‌تواند باعث سردرگمی خریداران شود. با تأثیر عوامل گوناگون، نرخ تمام آهن‌آلات از جمله قیمت ورق سیاه ۴ میلی‌متر تغییر می‌کند؛ به همین جهت بررسی روزانه نرخ این محصول در لیست کارهای مهم خریداران است.

چگونه ورق سیاه ۴ میلی‌متر را تهیه کنیم؟

قبل از تعیین قیمت ورق سیاه ۴ میلی‌متر، باید نوع کاربری خود را مشخص کنید. خرید اشتباه چیزی جز ضرر به همراه ندارد. سپس با انتخاب یکی از روش‌های زیر به خرید بپردازید:

·       محصول را از بازار بورس تهیه کنید. 

·       مستقیما به کارخانه‌های عرضه‌کننده ورق سیاه مراجعه کنید.

·       از طریق نمایندگی‌های تولیدکنندگان در سطح ایران محصول را بخرید.

·       به فضای اینترنت مراجعه کنید و محصول را به‌صورت آنلاین سفارش دهید.

هر خریدار با توجه به شرایط، بهترین روش را انتخاب می‌کند؛ ولی آسانی و سرعت در خرید ورق سیاه 4 میلی‌متر به‌طور آنلاین، خریداران بیشتری را به این سمت کشانده است.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق سیاه ۴ میلی متر

قیمت ورق سیاه ۴ میلی‌متر با توجه به ضخامت، ابعاد، نوع آلیاژ به‌کاررفته و استاندارد آن، تغییر می‌کند. البته عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت روز این محصول تأثیر دارند که از آن جمله می‌توانیم به میزان عرضه محصول و تقاضای آن، قیمت روز آهن در ایران و جهان، نرخ ارز و دلار، رونق یا رکود در صنایع وابسته و مصرف‌کننده ورق سیاه، هزینه‌های حمل‌ونقل، نرخ تورم، زمان و شرایط کارخانه تولیدکننده اشاره کنیم.

مشخصات ورق‌های سیاه ۴ میلی‌متر

دو روش کلی نورد سرد یا گرم برای تولید ورق‌های فولادی به کار می‌رود. ورق‌هایی که با این روش‌ها تولید می‌شوند، اساس تولید برخی از ورق‌های فولادی دیگر هستند. نتیجه مهم این است که هر کدام از ورق‌ها چه نوع روغنی حاصل از نورد سرد و چه نوع سیاه حاصل از نورد گرم، با توجه به ویژگی‌های خود، کاربردهای متفاوتی دارند. ورق سیاه نسبت به انواع نورد سرد نه‌تنها کیفیت کمتری دارد؛ بلکه دقت کمتری را نیز در ابعاد و اندازه‌های آن‌ها می‌بینیم. البته این کاستی از مواردی است که گاهی اصلا در زمان استفاده به چشم نمی‌آید؛ به همین دلیل در میزان کاربرد کالا تأثیری ندارد. ورق‌های سیاه، با داشتن آنالیز شیمیایی، خواص مکانیکی مخصوص و گریدهای مشخص، استانداردهای گوناگونی دارند. برای تعیین دقیق ویژگی شیمایی و مکانیکی هر نوع از انواع ورق سیاه مراجعه به جداول مشخصات این محصولات کمک خوبی است. البته خالی از لطف نیست که بدانید استاندارد موجود برای ورق سیاه، موارد زیر را در بر می‌گیرد:

·       DIN 17100

·       BS EN 10025

هر تولیدکننده بر اساس استاندارهای خاصی، ورق‌های تولیدی خود را وارد بازار می‌کند. این استاندارها منجر به ایجاد ویژگی‌های خاصی برای هر ورق می‌شود که با مراجعه به جداول مربوط به آن می‌توانید اطلاعات کافی پیدا کنید. نمونه کامل چنین جداولی را می‌توانید در سایت اصفهان آهن مشاهده کنید.

کاربرد ورق سیاه چهار میلی‌متر در صنایع مختلف

مزایای استفاده از ورق سیاه، کاربردهای مختلف آن را تعیین می‌کند. ورق سیاه به دو گروه معمولی و صنعتی تقسیم می‌شود. انواع معمولی را با دو استاندارد ST37 و ST52 تولید می‌کنند. این ورق‌ها با توجه به میزان آلیاژهای مصرف‌شده در آن‌ها مانند منگنز، فسفر، کربن، گوگرد و دیگر موارد، با یکدیگر تفاوت دارند. انواع ورق سیاه معمولی را برای ساخت‌وساز سوله و ساختمان به کار می‌برند. ورق صنعتی نیز از طرفی برای تولید پروفیل کاربرد دارد و از طرف دیگر در صنایع سنگینی چون پتروشیمی و نفت و گاز استفاده فراوانی دارد. در کل می‌توانیم بگوییم در تمامی این موارد، این ویژگی‌های هر ورق است که نوع کاربری را تعیین می‌کند.

ورق سیاه ۴ میلی‌متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

ورق سیاه در لیست محصولات تولیدی کارخانه‌هایی چون فولاد صبا و مجتمع فولاد مبارکه مشاهده می‌شود. همچنین کارخانه‌های دیگری چون فولاد کاویان اهواز، فولاد اکسین خوزستان، فولاد گیلان و شرکت نورد و تولید قطعات فولاد نیز آن را به بازار عرضه می‌کنند.

راهنمای خرید ورق سیاه ۴ میلی‌متر از اصفهان آهن

سایت اصفهان آهن با ارائه امکانات کامل به شما برای گرفتن اطلاعات، مشاوره و خرید کمک می‌کند. کافی است از طریق گزینه‌های موجود در سایت، تماس با شماره تلفن‌های ارائه‌شده یا گذاشتن پیام اینترنتی اقدام کنید.

قیمت روز ورق سیاه ۴ میلی‌متر

نرخ متغیر آهن‌آلات از ویژگی‌های نگران‌کننده برای خریداران است. برای اطلاع از جدیدترین قیمت‌های ورق 4 میلی‌متر می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز به سایت اصفهان آهن مراجعه کنید. 

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن