لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

09:5524 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 2 میل-عرض 1متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 2 میل-عرض 1.25متر-رول

335,000

ثابت
توجهلوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

09:5524 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 2 میل-عرض 1 متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 2 میل-2*1 متر-برش‌خورده

تماس بگیرید

ورق سیاه 2 میل-عرض 1.25 متر-رول

335,000

ثابت
ورق سیاه 2 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده

336,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

اهمیت استفاده از ورق‌های فولادی در صنایع تولیدی مختلف مانند ساختمان‌سازی، تولید لوازم خانگی و غیره کاملا مشخص است. در این بین ورقی بسیار کاربردی را سراغ داریم که از فولاد نورد گرم ساخته شده و به ورق فولادی نورد گرم یا به‌اختصار ورق سیاه شهرت دارد. این محصول در دمایی بالاتر از 930 درجه سانتی‌گراد (1700 درجه فارنهایت) و زیر عملیات نورد فشاری تهیه می‌شود و در اثر این فرآیند خاصیت فرم‌پذیری آن بهبود پیدا می‌کند.

null

این محصول پرفروش که در بین دیگر محصولات فولادی محبوبیت خاصی دارد، از کاربردی‌ترین تولیدات برای استفاده در صنایع خودروسازی و ساخت‌وساز است. البته آنچه بیش از خرید چنین محصولی برای خریداران اهمیت دارد، قیمت ورق سیاه است؛ چراکه عوامل گوناگونی بر قیمت آن تاثیرگذار هستند و بررسی روزانه نرخ این محصول را در اولویت قرار می‌دهد.

چگونه ورق دو میلی‌متر را تهیه کنیم؟

نیاز روزافزون مشتریان به خرید ورق دو میلی‌متر باعث می‌شود که با افزایش اطلاعات خود در این زمینه، به خریدی مطمئن برسید. شناخت انواع ورق، ویژگی‌ها و تفاوت‌های آن‌ها، آشنایی با تولیدکنندگان ورق، مقایسه مشخصات برندهای مختلف، آگاهی از شکل، ضخامت، ابعاد و اوزان رایجِ تولیدات این محصول، را نباید از قلم بیاندازید؛ چرا که به شما برای خریدی بی‌نقص کمک می‌کند. با طی چنین مراحلی، کافی است به مرکز فروشی معتبر مراجعه کنید و به انتخاب نهایی محصول مد نظرتان بپردازید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق دو میلی‌متر

قیمت این محصول را بر اساس وزن آن تعیین می‌کنند و وزن این محصول بر اساس فرمول زیر محاسبه می‌شود:

 وزن ورق سیاه = طول ورق (mm) * عرض ورق (mm) * ضخامت ورق (mm) * چگالی ورق (7.85)

به همین جهت است که تمام عوامل موجود در این فرمول بر قیمت روز ورق سیاه 2 میلی‌متر تأثیر می‌گذارند؛ اما قضیه به اینجا ختم نمی‌شود. عوامل فراوانی وجود دارند که این قیمت را به‌طور روزانه و حتی لحظه‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهند. از این عوامل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1.   نسبت عرضه‌و‌تقاضا:

البته تاثیر این عامل را نه‌تنها بر قیمت ورق که در همه محصولات مشاهده می‌کنیم. هر چه میزان عرضه کمتر شود و در مقابل تقاضا افزایش پیدا کند، نرخ نهایی محصول افزایش می‌یابد.

2.   قیمت ورق‌های معامله‌شده در بورس کالا:

تعیین قیمت پایه این محصول در بازار، با ورود آن به تالار بورس مشخص می‌شود.

3.   تاثیر نرخ دلار:

نرخ دلار بر قیمت انواع آهن‌آلات تأثیر دارد.

4.   قیمت مواد اولیه:

با افزایش ارزش ریالی مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ورق سیاه، قیمت ورق نیز افزایش پیدا می‌کند.

5.   قیمت ورق در سطح جهانی:

این گزینه بر بسیاری عوامل مرتبط با ساخت ورق تأثیر دارد و نهایتا بر قیمت روز آن اثر می‌گذارد.

مشخصات ورق‌های دو میلی‌متر

هر تولیدکننده بر اساس استاندارهای خاصی ورق‌های تولیدی خود را وارد بازار می‌کند. این استاندارها منجر به ایجاد ویژگی‌های اختصاصی برای هر ورق می‌شود که با مراجعه به جداول مربوط به آن می‌توانید اطلاعات کافی پیدا کنید. نمونه کامل چنین جداولی را می‌توانید در سایت اصفهان آهن مشاهده کنید.

کاربرد ورق دو میلی‌متر در صنایع مختلف

ورق سیاه معمولا در مواردی استفاده می‌شود که تحمل بالا کمتر اهمیت دارد. از کاربردهای متداول این ورق موارد زیر را می‌توانیم مثال بزنیم:

·       تهیه لوله و تیوب

·       ساخت‌وساز

·       ساخت درها و قفسه‌ها

·       ساخت بدنه کامیون‌ها

·       تهیه قطعات انواع ماشین‌آلات راه آهن و مسیرهای ریلی

·       کاربرد برای ساخت کشتی‌ها، مخازن، تجهیزات کشاورزی، ساختمان فلزی

·       ساخت قطعات بدنه خودرو

البته در کل نوع و ویژگی‌های ورق است که به شما می‌گوید آن را برای چه اهدافی به کار ببرید.

ورق دو میلی‌متر در کدام کارخانه ها تولید می شود؟

ورق سیاه 2 میلی‌متر از تولیدات کارخانه‌های مهمی چون فولاد صبا و مجتمع فولاد مبارکه است. البته کارخانه‌های دیگری چون فولاد کاویان اهواز، فولاد اکسین خوزستان، فولاد گیلان و شرکت نورد و تولید قطعات فولاد نیز به تولید ورق سیاه مشغول هستند.

راهنمای خرید ورق دو میلی‌متر از اصفهان آهن

چنانچه از خریداران ورق سیاه و دیگر آهن‌آلات ساختمانی و صنعتی هستید، روزانه قیمت‌های سایت را بررسی کنید تا نه‌تنها از قیمت روز محصولات مختلف آگاه شوید؛ بلکه با انتخاب محصول دلخواه و ، خریدی آسان را تجربه کنید.

البته برای خرید از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت و گذاشتن پیام اینترنتی نیز می‌توانید اقدام کنید. این روش‌ها حتی زمانی که نیاز به مشاوره با متخصصین فروش دارید نیز کمکتان می‌کنند تا به پاسخ پرسش‌های خود برسید.

قیمت روز ورق 2 میلی‌متر

قیمت روز ورق سیاه 2 میلی‌متر را با مراجعه به سایت اصفهان آهن به‌طور روزانه می‌توانید بررسی کنید. این سایت با به‌روزرسانی هرروزه اطلاعات خود، منبع معتبری برای خریداران است و گروه‌های زیادی نه‌تنها از طریق جداول سایت، بلکه از راه تماس تلفنی با مشاوران و گذاشتن پیام در سایت، اطلاعات مورد نظر خود را دریافت می‌کنند.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن