✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۱۴ ساعت پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۸ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد مبارکه عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۸ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد مبارکه ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۸ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد سبا عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۸ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد سبا ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۸ میلی متر شیت ۶*۱.۲۵ کاویان ۶*۱.۲۵ اهواز

تماس بگیرید

نامشخص

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق ۸ میلی متر

یکی از محصولات متنوعی که توسط شرکت‌های فولادسازی تولید می‌شود، ورق‌های فولادی هستند. این قطعات در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، لوازم خانگی و ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای تولید آن‌ها از دو روش نورد گرم و سرد استفاده می‌شود. هرکدام از این روش‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و به‌همین‌خاطر کاربرد محصولات تولیدی آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود. یکی از این ورق‌ها که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد، ورق‌های ۸ میلی‌متر هستند. با ما همراه باشید تا قیمت ورق ۸ میلی متر و دیگر ویژگی‌های آن را به صورت کامل بررسی کنیم. کاربردهای این ورق با توجه به استاندارد مورداستفاده متفاوت است. همچنین مانند تمامی محصولات فولادی دیگر، قیمت این نوع ورق نیز همیشه نوسان دارد. به‌دلیل تاثیر فراوان این نوسانات بر هزینه‌های نهایی، لازم ‌است قبل از اقدام به سفارش، قیمت ورق را به‌صورت روزانه در سایت بررسی کرده تا در بهترین زمان و با مناسب‌ترین نرخ، خرید خود را انجام دهید.

چطور ورق ۸ میلی متر را تهیه کنیم؟

برای تهیه ورق ۸ میلی‌متر روش‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید هر‌کدام از این شیوه‌ها را استفاده کنید. البته نکته مهم این است که باید به مشخصات مختلفی از جمله استاندارد استفاده‌شده، ابعاد ورق، ضخامت و شکل کلی آن، شرکت سازنده و ... توجه کنید تا محصول خریداری شده به بهترین شکل پاسخگوی نیازهای شما باشد. در روش‌های سنتی خرید امکان بررسی تمام این موارد وجود ندارد و به همین دلیل ممکن است محصول انتخابی نتواند به انتظارات شما پاسخ دهد. در سایت اصفهان آهن شما می‌توانید تمامی مشخصات محصول موردنظر خود را مشاهده کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۸ میلی متر

در زمان محاسبه وزن ورق ۸ میلی متر عوامل مختلفی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی قطعه نیز باید مدنظر قرار بگیرند و به‌همین خاطر ممکن است ورقی که توسط یک کارخانه تولید می‌شود، قیمت متفاوتی نسبت به محصول تولیدی کارخانه دیگر داشته باشد. علاوه‌بر‌این، عواملی همچون عرضه‌و‌تقاضا، قیمت روز دلار، حجم معاملات بورس و قیمت جهانی فولاد نیز ممکن است قیمت ورق ۸ میلی متر را دچار نوسان کنند.

مشخصات ورق‌های ۸ میلی متر

استانداردهایی که برای تولید ورق ۸ میلی‌متر در هر کارخانه استفاده می‌شوند با هم تفاوت دارند و به‌همین‌دلیل ویژگی‌ها و کاربردهای محصولات هر واحد تولید‌کننده نیز دارای ویژگی‌های گوناگونی هستند. در جدول‌های وبسایت شما می‌توانید مشخصات هرکدام از محصولات را به تفکیک شرکت سازنده و استاندارد ساخت مشاهده کنید.

کاربرد ورق هشت میلی متر در صنایع مختلف

ورق‌های هشت میلی‌متر ضخامت نسبتا بالایی دارند و می‌توانند فشار متوسطی را تحمل کنند. از این ورق‌ها در قسمت‌هایی مانند بدنه اتومبیل، تولید انواع لوله و صنایع ساختمانی استفاده می‌شود.

ورق ۸ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

فولاد صبا و فولاد مبارکه، مهم‌ترین کارخانه‌های تولید کننده ورق‌های فولادی، از جمله ورق ۸ میلی متر هستند. همچنین در کارخانه‌هایی مانند کاویان اهواز، اکسین خوزستان و فولاد گیلان نیز این نوع ورق تولید می شود.

راهنمای خرید ورق ۸ میلی متر از اصفهان آهن

در سایت اصفهان آهن امکان خرید انواع ورق ۸ میلی متر برای شما فراهم شده‌است. شما می‌توانید لیست انواع شرکت‌های تولید‌کننده را مشاهده و محصولی با قیمت مناسب تهیه کنید. در‌صورت نیاز به راهنمایی نیز می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان ما صحبت کنید.

قیمت روز ورق ۸ میلی متر

در سایت اصفهان آهن قیمت امروز ورق ۸ میلی متر به‌صورت لحظه‌ای آپدیت می‌شود و شما می‌توانید با اطمینان‌خاطر محصولات مورد‌نیاز خود را با بهترین شرایط خریداری کنید.