لوگو ورق آلومینیوم

قیمت ورق آلومینیوم

بروزرسانی

10:343 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق آلومینیوم ضخامت 7

1,975,000

ثابت

لطفا منتظر بمانید...

ورق‌های فولادی یکی از محصولاتی هستند که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف مانند لوازم خانگی، خودروسازی و ساختمان‌سازی دارند. برای تولید این ورق‌ها از روش‌های مختلفی مانند نورد گرم و سرد استفاده می‌شود و به‌همین‌خاطر محصولات تولیدی بسته به روش مورد‌استفاده، ویژگی‌های متفاوتی دارند. یکی از این ورق‌های پر‌کاربرد، ورق‌های ۷ میلی متر هستند. در ادامه ویژگی‌های مختلف این نوع ورق از جمله قیمت ورق ۷ میلی متر را بررسی می‌کنیم. بسته به استاندارد مورد‌استفاده برای تولید این نوع ورق، کاربرد آن نیز تفاوت دارد. همچنین با توجه به این استاندارد، قیمت این محصول نیز همیشه با نوسان همراه است. به‌دلیل اینکه نوسانات قیمت می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر هزینه‌های نهایی شما داشته باشند، در اصفهان آهن قیمت ورق به‌صورت روزانه درج می‌شود و به‌همین‌خاطر هرگونه تغییری در نرخ این محصول به‌صورت لحظه‌ای قابل مشاهده است.

چطور ورق ۷ میلی متر را تهیه کنیم؟

برای خرید ورق ۷ میلی‌متر روش‌های متفاوتی وجود دارد و شما می‌توانید بسته به نیاز خود هرکدام از آنها را امتحان کنید. البته باید در نظر داشته باشید که هنگام خرید باید به مشخصات مختلف ورق مانند نوع، استاندارد استفاده‌شده، ابعاد، ضخامت، شکل کلی آن و شرکت سازنده توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی خریداری کنید که دقیقا پاسخگوی نیازهای شما باشد. در روش‌های سنتی شما نمی‌توانید تمامی این موارد را بررسی کنید و احتمال اینکه محصول خریداری‌شده دقیقا طبق نیازهای شما نباشد بسیار زیاد است. وبسایت اصفهان آهن تلاش کرده که با ارائه اطلاعات کامل محصول، این مشکل را به‌صورت کامل برطرف کند و تجربه خریدی امن و مطمئن را در اختیار شما قرار دهد.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۷ میلی متر

از‌آنجایی‌که وزن ورق ۷ میلی متر با توجه به عوامل مختلفی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی آن محاسبه می‌شود، در نتیجه امکان تفاوت قیمت ورق‌های تولیدی هر کارخانه وجود دارد. همچنین علاوه‌بر موارد ذکر شده، عوامل دیگری همچون عرضه‌و‌تقاضا، قیمت دلار، قیمت جهانی فولاد و حتی حجم معاملات بورس نیز ممکن است باعث نوسان قیمت نهایی ورق ۷ میلی متر شود.

مشخصات ورق ‌های ۷ میلی متر

هر کارخانه برای تولید ورق‌های فولادی خود از استانداردهای متفاوتی استفاده می‌کند و به‌همین‌دلیل محصولات هر کارخانه با دیگری متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت اصفهان آهن، مشخصات هرکدام از ورق‌های موجود را به تفکیک شرکت سازنده و استاندارد به‌کار رفته مشاهده کنید.

کاربرد ورق هفت میلی متر در صنایع مختلف

با وجود اینکه ضخامت ورق‌های ۷ میلی متر نسبت به برخی از انواع دیگر، کمی بیشتر است اما تحمل وزن آن خیلی زیاد نیست و با توجه به همین موضوع در مکان‌هایی از این محصولات استفاده می‌شود که فشار زیادی روی آنها نیست. برای مثال از این نوع ورق برای تولید بدنه خودرو، لوازم خانگی، صنایع ساختمانی و ... استفاده می‌شود.

راهنمای خرید ورق ۷ میلی متر از اصفهان آهن

شما می‌توانید با مراجعه به جداول وبسایت، انواع ورق ۷ میلی‌متر را به‌راحتی خریداری کنید. در سایت اصفهان آهن می‌توانید لیست تمامی کارخانه‌های تولید‌کننده این قطعه فولادی را مشاهده کرده و بسته به نیاز خود محصول موردنظرتان را سفارش دهید. همچنین در‌صورت‌نیاز به راهنمایی می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا چت آنلاین نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۷ میلی متر

امکان مشاهده قیمت امروز ورق ۷ میلی‌متر در سایت اصفهان آهن برای شما فراهم شده‌است. شما می‌توانید از طریق امکانات سایت ورق‌های موردنیاز خود را با کمترین قیمت ممکن تهیه کنید. 

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن