لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

08:3830 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 6 میل-عرض 1.25 متر-رول (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 6 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 6 میل-عرض 1.5 متر-رول (فولاد مبارکه)

425,454

1,000
ورق سیاه 6 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

427,272

1,000
ورق سیاه 6 میل-6*1.5 متر-فابریک (فولاد مبارکه)

434,545

1,000
لوگو ورق st52

قیمت ورق st52

بروزرسانی

08:4230 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق st52 ضخامت 6

485,454

ثابت
ورق st52 ضخامت 6

508,181

ثابت
ورق st52 ضخامت 8

506,363

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

08:3930 فروردین 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 6 میلی متر رول عرض 1.5 فولاد سبا

425,454

1,000
ورق سیاه 6 میلی متر شیت 6*1.5 فولاد سبا

427,272

1,000
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

از ورق‌های فولادی در صنایع متنوعی مانند خودروسازی، لوازم خانگی، ساختمان‌سازی و ... استفاده می‌شود. این ورق‌ها با استفاده از دو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند که هر کدام ویژگی‌های مختلفی دارند و به همین خاطر محل به‌کار بردن هرکدام از آن‌ها نیز متفاوت است. یکی از ورق‌های پرکاربردی که در این بین تولید می‌شوند، ورق‌های ۶ میلی‌متر هستند. در ادامه قصد داریم قیمت ورق ۶ میلی متر و دیگر ویژگی‌های آن را به‌صورت کامل بررسی کنیم. بسته به استانداردی که برای تولید این ورق‌ها به‌کار برده می‌شود، محل استفاده هرکدام از آن‌ها نیز متفاوت است. مانند تمامی قطعات فولادی دیگر، قیمت این محصول نیز همیشه در نوسان است. با توجه به اینکه نوسانات قیمت ممکن است تاثیر چشم‌گیری در هزینه‌های نهایی کاربر داشته باشد، پیشنهاد ما به شما بررسی روزانه جدیدترین قیمت ورق در سایت است.

چطور ورق ۶ میلی متر را تهیه کنیم؟

برای خرید ورق ۶ میلی متر روش‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها برای تهیه این قطعه فولادی اقدام کنید. با این وجود در نظر داشته‌باشید که برای خرید ورق باید به مشخصات مختلفی از جمله شرکت سازنده، نوع آن، استاندارد مورد‌استفاده برای ساخت، ابعاد، ضخامت، شکل کلی محصول و ... نیز توجه کنید تا محصول موردنظر دقیقا مطابق نیازهای شما باشد. متاسفانه در روش‌های خرید سنتی، بررسی تمامی این موارد ممکن نیست و به‌همین خاطر این احتمال وجود دارد که محصول خریداری شده دقیقا طبق نیازهای شما نباشد. در سایت اصفهان آهن این مشکل به‌صورت کامل برطرف شده‌است و می‌توانید تمامی مشخصات محصول موردنظر خود را مشاهده کرده تا خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۶ میلی متر

برای محاسبه وزن ورق ۶ میلی متر عوامل مختلفی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی ورق نیز مدنظر قرار می‌گیرد و به‌همین خاطر ممکن است قیمت محصول تولیدی هر کارخانه با دیگری متفاوت باشد. همچنین موارد دیگری چون عرضه‌و‌تقاضا، قیمت دلار، قیمت جهانی فولاد و حتی حجم معاملات بورس نیز ممکن است قیمت ورق ۶ میلی متر را دستخوش تغییر کنند.

مشخصات ورق‌ های ۶ میلی متر

استانداردهایی که در هر کارخانه برای تولید ورق ۶ میلی متر استفاده می‌شوند، متفاوت بوده و به‌همین خاطر محصولات هر کارخانه نیز ممکن است ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند. شما با مراجعه به جداول سایت می‌توانید مشخصات هرکدام از ورق‌های موجود را به تفکیک شرکت سازنده و همین‌طور استاندارد به‌کار رفته مشاهده کرده و دقیقا محصولی مطابق با نیازهای خود خریداری کنید.

کاربرد ورق شش میلی متر در صنایع مختلف

ورق‌های شش میلی متر ضخامت متوسطی دارند و نمی‌توانند وزن خیلی زیادی را تحمل کنند. به‌همین خاطر در مکان‌هایی مانند بدنه خودرو، لوازم خانگی، انواع لوله و ... که قرار نیست فشار زیادی به آن‌ها وارد شود، از این محصول استفاده می‌شود.

ورق ۶ میلی متر در کدام کارخانه ‌ها تولید می ‌شود؟

کارخانه‌های فولاد صبا و فولاد مبارکه مهم‌ترین کارخانه‌هایی هستند که ورق ۶ میلی متر در آن‌ها تولید می‌شود. علاوه‌بر‌این، می‌توانید این محصول را از کارخانه‌های دیگری مانند کاویان اهواز، اکسین خوزستان و فولاد گیلان نیز تهیه کنید.

راهنمای خرید ورق ۶ میلی متر از اصفهان آهن

در سایت اصفهان آهن امکان خرید مستقیم انواع ورق ۶ میلی متر فراهم شده‌است. شما می‌توانید لیست تمامی کارخانه‌های تولید کننده این محصول را در سایت مشاهده کنید و قطعه‌ای با مناسب‌ترین قیمت را خریداری کنید. در‌صورت‌نیاز به راهنمایی نیز می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان اصفهان آهن در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۶ میلی متر

قیمت امروز ورق ۶ میلی متر در سایت اصفهان آهن قابل مشاهده است. شما می‌توانید از طریق سایت ورق‌های موردنیاز خود را با بهترین قیمت ممکن تهیه کنید. 

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت اصفهان آهن آپادانا می باشد. «طراحی شده در تیم مارکتینگ اصفهان آهن»