لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

10:222 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 5 میل-عرض 1.25 متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 5 میل-2.5*1.25-برش‌خورده

تماس بگیرید

ورق سیاه 5 میل-عرض 1.5 متر-رول

331,000

ثابت
ورق سیاه 5 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده

333,000

ثابت
ورق سیاه 5 میل-6*1.5 متر-فابریک

340,000

ثابت
لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

10:222 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 5 میل-عرض 1متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 5 میل-عرض 1.25متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 5 میل-عرض 1.5متر-رول

331,000

ثابت
توجهلوگو ورق استنلس استیل

قیمت ورق استنلس استیل

بروزرسانی

10:232 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق استیل304- 5 میل -عرض 1.5 متر-رول

تماس بگیرید

لطفا منتظر بمانید...

ورق‌های فولادی یکی از پرمصرف‌ترین محصولاتی هستند که در صنایع مختلف مانند خودروسازی، تولید لوازم خانگی و ساخت‌و‌ساز از آن‌ها استفاده می‌شود. این محصولات از دو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند و بسته به روش ساخت، هرکدام از آنها کاربردهای مختلفی دارند؛ در این بین ورق‌های ۵ میلی متر دارای کاربردهای گسترده‌ای در صنایع گوناگون هستند. با ما همراه باشید تا قیمت ورق ۵ میلی متر و دیگر مشخصات این محصول را به‌صورت کامل بررسی کنیم. با توجه به کاربرد بالای این محصول، قیمت آن نیز با نوسانات زیادی روبرو است؛ به‌همین‌خاطر بسیاری از افراد، قیمت این قطعه فولادی را به‌صورت روزانه تحت‌نظر دارند. با توجه به اهمیت قیمت ورق برای بسیاری از کاربران، قیمت انواع مختلف این محصول به‌صورت روزانه در سایت درج می‌شود.

چطور ورق ۵ میلی متر را تهیه کنیم؟

روش‌های مختلفی برای تهیه ورق ۵ میلی متر وجود دارد که می‌توانید هرکدام از آن‌ها را برای خرید محصول موردنظر خود استفاده کنید. نکته‌ای که باید مدنظر داشته باشید این است که در هنگام خرید مشخصات مختلف محصول موردنظر از جمله شرکت سازنده، نوع ورق، استاندارد ساخت، ابعاد، ضخامت و شکل کلی ورق را مدنظر قرار دهید تا محصول خریداری شده بتواند دقیقا پاسخگوی نیازهای شما باشد. در جداول سایت می‌توانید مشخصات کامل محصول موردنظر را مشاهده کنید و بسته به نیاز خود خرید کنید؛ به‌این‌ترتیب قادر خواهید بود خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۵ میلی متر

برای تعیین وزن ورق ۵ میلی متر عوامل مختلفی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی ورق موردنظر نیز محاسبه می‌شوند. با توجه به همین موضوع ممکن است قیمت ورق تولیدی هر کارخانه با کارخانه دیگر تفاوت داشته باشد. همچنین مانند دیگر محصولات فولادی ممکن است عوامل زیر هم در قیمت نهایی ورق ۵ میلی متر تاثیرگذار باشند:

·       عرضه‌و‌تقاضا: یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند قیمت محصولات فولادی را تعیین کند، عرضه و تقاضا است. هرچقدر که تقاضا برای ورق‌های فولادی بیشتر و عرضه آن‌ها کمتر باشد، قیمت نهایی محصول هم بیشتر خواهد بود و در‌صورتی‌که عرضه نسبت به تقاضا بیشتر باشد، قیمت نهایی محصول کاهش پیدا می‌کند.

·       نرخ دلار: قیمت جهانی محصولات فولادی برحسب دلار اعلام می‌شود و به‌همین خاطر نرخ دلار نیز یکی دیگر از عواملی است که قیمت نهایی ورق‌های فولادی را تعیین می‌کند.

·       معاملات بورسی: قیمت پایه ورق ۵ میلی متر در بازار براساس حجم معاملات بورسی تعیین می‌شود و به همین خاطر یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت، معاملات بورسی هستند.

مشخصات ورق‌های ۵ میلی متر

هر کارخانه، ورق‌های پنج میلی‌متر خود را براساس استانداردهای مختلفی تولید می‌کند و به همین خاطر مشخصات و کاربری هرکدام از محصولات مورد‌استفاده نیز متفاوت هستند. شما می‌توانید ویژگی‌های هرکدام از محصولات موجود در سایت را به تفکیک شرکت سازنده و استاندارد مورد‌استفاده مشاهده کنید و خرید خود را بسته به کاربری‌ موردنظر انجام دهید.

کاربرد ورق پنج میلی متر در صنایع مختلف

از‌آنجایی‌که ورق‌های پنج میلی متر ضخامت بالایی ندارند و نمی‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند، معمولا در مکان‌هایی از آن‌ها استفاده می‌شود که نیازی به تحمل وزن بالا نیست و قرار نیست فشار زیادی به آنها وارد شود. برای مثال در صنایع ساختمان‌سازی، تولید انواع لوله و تیوب و ساخت بدنه انواع خودرو از این ورق‌ها استفاده می‌شود.

ورق ۵ میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌شود؟

مهم‌ترین کارخانه‌های تولید کننده ورق ۵ میلی‌متر، کارخانه‌های فولاد صبا و فولاد مبارکه هستند. همچنین کارخانه‌های دیگری مانند کاویان اهواز، اکسین خوزستان و فولاد گیلان نیز این نوع ورق فولادی را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق ۵ میلی متر از اصفهان آهن

شما می‌توانید انواع ورق‌های ۵ میلی متر را به صورت مستقیم از سایت اصفهان آهن خریداری کنید. اولین قدم این است که قیمت امروز ورق ۵ میلی متر کواحدهای صنعتی مختلف را در سایت مشاهده کرده و از کارخانه‌ای خرید کنید که مناسب‌ترین قیمت را دارد. در‌صورتی‌که به راهنمایی نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان اصفهان آهن در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۵ میلی متر

با توجه به متغیر بودن قیمت این محصول لازم است که قبل از اقدام به خرید همان‌طور که در بخش قبل نیز اشاره شد، جدیدترین قیمت ورق ۵ میلی متر را در سایت مشاهده و سپس و ورق‌های موردنیاز خود را با بهترین شرایط ممکن خریداری کنید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن