لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

09:3031 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 4 میل-عرض 1 متر-رول (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 4 میل-2*1 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

تماس بگیرید

ورق سیاه 4 میل-عرض 1.25 متر-رول (فولاد مبارکه)

334,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

335,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-عرض 1.5 متر-رول (فولاد مبارکه)

339,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده (فولاد مبارکه)

341,000

ثابت
ورق سیاه 4 میل-6*1.5 متر-فابریک (فولاد مبارکه)

348,000

ثابت
لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

09:2931 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 4 میلی متر رول عرض 1.25 فولاد سبا

تماس بگیرید

ورق سیاه 4 میلی متر رول عرض 1.5 فولاد سبا

339,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لوگو ورق آجدار پرسی انبار اصفهان

قیمت ورق آجدار پرسی انبار اصفهان

بروزرسانی

08:3531 خرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق آجدار 4 شیت 2.5*1.25 پرسی انبار اصفهان

تماس بگیرید

ورق آجدار 4 شیت 6*1 پرسی انبار اصفهان

تماس بگیرید

ورق آجدار 4 شیت 6*1.5 پرسی انبار اصفهان

تماس بگیرید

لطفا منتظر بمانید...

یکی از محصولات پرکاربرد که در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، ساختمان و لوازم خانگی از آن استفاده می‌شود، ورق‌های فولادی است. برای تولید این محصول از دو روش نورد گرم و سرد استفاده می‌شود و هرکدام از آن‌ها بسته به مشخصاتی که دارند در صنایع مختلفی کاربرد دارند. یکی از پرمصرف‌ترین محصولات در این بین، ورق‌های ۴ میلی‌متر هستند. با ما همراه باشید تا مشخصات کامل این محصول از جمله قیمت ورق ۴ میلی متر را بررسی کنیم.

ورق‌های چهار میلی‌متر کاربردهای مختلفی دارند و در صنایع گوناگونی مانند تولید لوازم خانگی، خودروسازی و ساختمان‌سازی از آن‌ها استفاده می‌شود. به‌همین‌دلیل بسیاری از افراد قیمت ورق ۴ میلی متر را به‌صورت روزمره دنبال می‌کنند. از آنجایی‌که قیمت ورق نیز مانند دیگر محصولات فولادی همیشه در نوسان است، بررسی قیمت روزانه و خرید از بهترین منبع، اهمیت فراوانی دارد.

چطور ورق ۴ میلی متر را تهیه کنیم؟

برای تهیه ورق ۴ میلی‌متر روش‌های متنوعی وجود دارد و شما می‌توانید از هرکدام از این روش‌ها برای خرید این محصول استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که خیلی از کاربران نمی‌توانند به‌راحتی منبعی معتبر برای خرید ورق ۴ میلی متر پیدا کنند. شما در هنگام خرید باید مشخصات مختلف ورق‌های تولیدی مانند نوع ورق، شرکت سازنده، شکل، ضخامت، ابعاد و ... را بررسی کنید تا بتوانید دقیقا محصولی مناسب را بخرید. در وبسایت اصفهان آهن شما می‌توانید تمامی مشخصات مربوط به ورق موردنظر را مشاهده کرده و دقیقا محصولی که پاسخگوی نیازهایتان باشد را خریداری کنید. به‌این‌ترتیب قادر خواهید بود با خیال‌راحت خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۴ میلی متر

در محاسبه وزن ورق ۴ میلی متر عواملی مانند طول، عرض، ضخامت و حتی چگالی ورق موردنظر نیز تاثیرگذار هستند. به‌همین‌خاطر ممکن است ورق تولیدی هر کارخانه با کارخانه دیگر قیمت متفاوتی داشته باشد. همچنین عوامل زیر نیز مانند دیگر محصولات فولادی در تعیین قیمت ورق ۴ میلی متر تاثیرگذار هستند:

·        عرضه‌و‌تقاضا: عرضه‌و‌تقاضا مهم‌ترین عاملی است که قیمت نهایی محصولات فولادی را تعیین می‌کند. این موضوع در مورد ورق‌های فولادی نیز صدق می‌کند و هرچقدر که تقاضا برای آن‌ها بیشتر باشد، قیمت نهایی این ورق‌ها نیز بیشتر خواهد بود. از طرف مقابل در‌صورتی‌که تفاضا نسبت به عرضه کمتر باشد، قیمت ورق ۴ میلی متر نیز کاهش خواهد یافت.

·        معاملات بورسی: معاملات بورسی تعیین کننده قیمت پایه ورق فوق هستند و به‌همین‌خاطر در صورتی‌که حجم معاملات بورسی تغییری داشته باشد، قیمت این محصول هم دچار نوسان می‌شود.

·        نرخ دلار: قیمت ارز نیز یکی دیگر از عواملی است که مستقیما بر قیمت ورق‌های فولادی اثر دارد.

·        قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه یکی از عوامل بسیار مهمی است که قیمت نهایی مذکور را تعیین می‌کند.

مشخصات ورق ‌های ۴ میلی متر

استانداردهای هر کارخانه برای تولید این نوع محصول متفاوت است. بسته به استاندارد مورد‌استفاده مشخصات و کاربری هر کدام از این ورق‌ها نیز متفاوت خواهد بود. در سایت اصفهان آهن مشخصات تمامی ورق‌های موجود در بازار به تفکیک کارخانه سازنده و استاندارد ساخت قابل مشاهده است و شما می‌توانید بسته به کاربری موردنظر خود، محصولی را انتخاب کنید که مشخصات مناسب‌تری داشته باشد.

کاربرد ورق چهار میلی متر در صنایع مختلف

از‌ آنجایی‌که ورق‌های چهار میلی‌متر ضخامت زیادی ندارند و نمی‌توانند وزن بالایی را تحمل کنند، از آن‌ها در مکان‌هایی استفاده می‌شود که تحمل وزن اهمیت چندانی ندارد و همچنین قرار نیست فشار زیادی به محل موردنظر وارد شود. برای مثال از این ورق‌ها در صنایعی مانند ساختمان‌سازی، تولید انواع لوله و تیوب، ساخت درب و قفسه، بدنه انواع خودرو و... استفاه می‌شود.

ورق ۴ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

کارخانه‌های فولاد مبارکه و فولاد صبا مهم‌ترین کارخانه‌های تولید‌کننده ورق ۴ میلی‌متر هستند. با این وجود کارخانه‌های دیگری مثل کاویان اهواز، اکسین خوزستان و فولاد گیلان نیز این نوع ورق فولادی را در لیست محصولات خود دارند.

راهنمای خرید ورق ۴ میلی متر از اصفهان آهن

برای خرید ورق ۴ میلی‌متر می‌توانید مستقیما از سایت اصفهان آهن اقدام کنید. از طریق سایت شما قادر خواهید بود که قیمت امروز ورق ۴ میلی متر را ببینید و محصول موردنظر خود را از کارخانه‌ای خریداری کنید که مناسب‌ترین قیمت را دارد. همچنین در‌صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با کارشناسان اصفهان آهن در ارتباط باشید و تمامی راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

قیمت روز ورق ۴ میلی متر

در وبسایت اصفهان آهن می‌توانید قیمت روز ورق ۴ میلی متر را مشاهده و با بهترین قیمت ممکن خرید خود را ثبت کنید.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن