لوگو ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

بروزرسانی

10:333 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 35 میل-طول*1.25متر

291,000

ثابت
ورق سیاه 35 میل-طول*1.5متر

291,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 الی 24 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه فولاد اصفهان

قیمت ورق سیاه فولاد اصفهان

بروزرسانی

10:333 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 35 میلی متر شیت

تماس بگیرید

توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

بروزرسانی

10:333 تیر 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 35 میل-6*2متر

309,000

ثابت
ورق سیاه 35 میل-12*2متر

318,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 الی 24 تن) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

ورق‌ها در هر محصولی که اطراف ما وجود دارد به چشم می‌آیند. از لوازم خانگی و خودروها گرفته تا انواع تجهیزات تولید کالاهای خوراکی، از این محصولات استفاده می‌کنند. تنوع وزن، ابعاد و ضخامت‌های این محصول آنقدر زیاد است که صنایع مختلفی می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. در این میان اطلاع از قیمت ورق به صورت روزانه و دقیق از اهمیت بالایی برخوردار است.

روش‌های متفاوتی برای تهیه این محصول در نظر گرفته می‌شود که روی قیمت آن تاثیر به سزایی دارد. امروزه می‌توانید در کمترین زمان ممکن این محصول را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. کافی است بدانید ورق 35میل کدام کارخانه را نیاز دارید. بقیه کارها را به دست اصفهان آهنی‌ها بسپارید.

چطور ورق 35 میلی متر را تهیه کنیم؟

منطقه‌ای که پروژه شما در آن قرار گرفته است؛ روی روشی که به منظور تهیه این محصول در نظر گرفته‌اید تاثیر به سزایی دارد. اگر پروژه شما در نقطه‌ای دور افتاده قرار دارد یا نیاز به تناژ کمی دارید؛ نمی‌توانید این محصولات را از آهن فروشی‌های سراسر کشور تهیه کنید. کارخانه‌ها نیز حاظر نیستند این محصولات را در تناژهای کم به شما ارائه کنند؛ چرا که برای آن‌ها به صرفه نیست.

بهترین روش به دست آوردن هرگونه مقطع فولادی، خرید این محصولات از شرکت‌های بازرگانی است. این شرکت‌ها مقاطع را از کارخانه به صورت عمده خریداری می‌کنند؛ همین موضوع قیمت این فرآورده‌ها را برای شرکت کاهش داده است. بازرگانی‌ها پس از اعمال برخی موارد همچون مالیات بر ارزش افزوده و… قیمت را به شما عزیزان اعلام می‌کنند. تهیه مقاطع فولادی از بازرگانی‌ها به صرفه‌ترین و در عین حال ساده‌ترین روش خرید به شمار می‌رود.

موارد موثر بر قیمت ورق 35 میلی متر

بازار دلار اصلی‌ترین چیزی است که برای قیمت گذاری روی این مقطع به کار برده می‌شود. دلار اصلی‌ترین دلیل نوسانات بهای این ورق نیز هست. ایران یکی از صادرکنندگان مقاطع فولادی است که مواد اولیه موردنیاز خود را از کشورهای دیگر وارد می‌کند. همین موضوع وابستگی بازار فولاد را به ارزهای بین المللی به خصوص دلار افزایش داده است.

اما این نوسانات پایدار نیستند چرا که عرضه و تقاضا نیز روی قیمت این مقطع فولادی تاثیر می‌گذارد. در بلند مدت نسبت میان عرضه و تقاضا قیمت‌ها را در کانالی مشخص نگه می‌دارد. البته استفاده از نوسانات برای هر فعال بازار مزیتی بزرگ به حساب می‌آید.

ضخامت در کنار عواملی همچون وزن، ابعاد، نوع و… همگی روی بهای این مقطع تاثیر گذارند. برای مثال قیمت ورق سیاه 35میلی متری نسبت به ورق سیاه ۰٫۵ کمی بیشتر است. 

برند و کارخانه‌ای که این محصول را با شما به اشتراک گذاشته است؛ چهارمین عامل موثر بر قیمت ورق در نظر گرفته می‌شود. کارخانه‌های متنوعی این محصول را تولید می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به فولاد اصفهان، اکسین و کاویان اشاره کرد. هر کدام از این کارخانه‌ها محصول خود را با استانداردهای متفاوتی تولید می‌کنند. همین موضوع موجب شده فعالانی که به این محصول نیاز دارند به توزیع کنندگانی مراجعه کنند که فرآورده‌های کارخانه‌های بسیاری را در اختیار دارند.

در این بین اصفهان آهن علاوه بر اینکه به ارائه قیمت‌های منصفانه و به روز شهرت دارد، محصولات کارخانه‌های متفاوتی را نیز ارائه می‌کند. این موضوع موجب شده خرید ورق 35میلی متر از این کارخانه ساده و لذت بخش باشد.

مشخصات ورق‌ های 35 میلی متر

این مقطع فولادی نیز همچون دیگر محصولات این صنعت شاخصه‌های متفاوتی دارند. از وزن و کارخانه تولید کننده آن‌ها گرفته تا ابعاد با یکدیگر متفاوت‌اند. همین موضوع موجب شده شرکت‌های بازرگانی را انتخاب کنیم که ورق‌های متنوعی را در اختیارمان قرار می‌دهند. اگر گشتی در میان ورق‌های 35میل این شرکت بازرگانی بزنید؛ متوجه می‌شوید تنوع بی‌نظیری در آن نهفته است.

کاربرد ورق 35 میلی متر در صنایع مختلف

تعداد کاربردهای این محصول آنقدر زیاد است که در حوصله این متن نمی‌گنجد؛ با این حال به تعدادی از اصلی‌ترین کاربردهای این مقطع فوق العاده اشاره می‌کنیم:

  • خودروسازی
  • ماشین سازی
  • صنایع دفاعی و ماشین آلات جنگی
  • تولید تجهیزات کشاورزی
  • تولید رینگ
  • تولید قطعات کنار جاده‌ای

ورق 35 میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شود؟

کارخانه‌های متنوعی این محصول را با استانداردهای متفاوت تولید می‌کنند. این کارخانه‌ها در شهرهای متفاوتی واقع شده‌اند. همین موضوع اهمیت خرید ورق از کارخانه‌های نزدیک را به شدت افزایش داده است. از جمله کارخانه‌هایی که این مقطع فولادی را به شما ارائه می‌دهند می‌توان به کاویان، اکسین و فولاد اصفهان اشاره کرد. این کارخانه‌ها به ترتیب در خرمشهر، خوزستان و اصفهان واقع شده‌اند. تمام این کارخانه‌ها محصولات خود را در اصفهان آهن عرضه می‌کنند.

راهنمای خرید ورق 35 میلی متر از اصفهان آهن

خرید ورق از اصفهان آهن بسیار ساده است. کافی است کارخانه‌ای که این محصول را ارائه می‌دهد انتخاب کنید. بقیه روند خرید محصولات فولادی این بازرگانی همچون شرکت‌های دیگر طراحی شده تا از گمراه شدن شما جلوگیری کند. از سوی دیگر اصفهان آهن همیشه آماده است تا هرگونه پشتیبانی که نیاز دارید را انجام دهد.

قیمت روز ورق 35 میلی متر

در ایران قیمت بسیاری از محصولات به صورت روزانه تغییر می‌کند. این موضوع نیز به دلیل نوساناتی است که دلار برای این فرآورده‌ها پدید می‌آورد. از این رو اطلاع از قیمت روز مقاطع فولادی از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از شرکت بازرگانی معتبری همچون اصفهان آهن بهترین راه اطلاع از قیمت روز ورق 35میلی متر به شمار می‌رود. این مجموعه قیمت‌های موجود در سایت را به صورت روزانه بارگذاری می‌کند.

more indicator
بیشتر

اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن