لوگو ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

بروزرسانی

08:2727 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 30 میل-طول*1.25-کاویان

290,000

ثابت
ورق سیاه 30 میل-طول*1.5-کاویان

293,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 الی 24 تن) می باشد.

لوگو ورق سیاه مجتمع فولاد خرم آباد

قیمت ورق سیاه مجتمع فولاد خرم آباد

بروزرسانی

08:2727 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه مجتمع فولاد خرم آباد ضخامت 30

تماس بگیرید

ورق سیاه مجتمع فولاد خرم آباد ضخامت 30

تماس بگیرید

ورق سیاه مجتمع فولاد خرم آباد ضخامت 30

302,000

ثابت
لوگو ورق سیاه فولاد اصفهان

قیمت ورق سیاه فولاد اصفهان

بروزرسانی

08:2727 اردیبهشت 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 30 میلی متر شیت فولاد اصفهان

295,000

ثابت
توجه

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

لطفا منتظر بمانید...

ورق از جمله محصولات فولادی است که به صورت گسترده در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود. تنوع وزن‌ها و اندازه‌های گوناگون این مقطع موجب شده تولیدکنندگان بسیاری به دنبال دریافت به روزترین قیمت ورق باشند. از سوی دیگر هر سایزی از این محصول برای کاربرد خاصی در نظر گرفته شده است.

این محصول از آن دست مقاطعی است که به صورت گسترده در صنایع مختلف به خصوص ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما قیمت این مقطع توسط عوامل گوناگونی تعیین می‌شود؛ اما مهم‌ترین عامل تعیین قیمت این مقطع فولادی، شرکت بازرگانی است که این محصول را از آن تهیه می‌کنید.

چطور ورق ۳۰ میلی متر را تهیه کنیم؟

روش‌های متفاوتی برای تهیه این محصول در نظر گرفته شده است که انتخاب آن‌ها براساس نیاز شما صورت می‌گیرد. خرید از کارخانه شاید مقرون به صرفه‌ترین روش از نظر اقتصادی باشد؛ اما فراموش نکنید این روش نیازمند تناژ بالای خرید است.

روش دوم، خرید از آهن فروشی‌های معتبر سراسر کشور است. این مراکز مقاطع فولادی را به صورت عمده از کارخانه‌ها خریداری می‌کنند و سپس آن‌ها را به صورت خرده به شما عزیزان ارائه می‌دهند. همین موضوع موجب شده قیمت آن‌ها کمی بیشتر از حد معمول باشد.

اما روش سوم خرید اینترنتی است که دست شما را نیز در انتخاب کارخانه باز می‌گذارد. شما عزیزان می‌توانید با انتخاب بنگاه معتبری همچون اصفهان آهن ورق ۳۰ میلی متر را با بهترین قیمت تهیه کنید. این شرکت بازرگانی به مشتریان راضی و ارائه قیمت‌های به روز در صنعت آهن شهرت دارد.

موارد موثر بر قیمت ورق ۳۰ میلی متر

مهم‌ترین عامل تاثیر گذار روی قیمت مقاطع فولادی، بازار دلار است. این مقاطع علاوه بر اینکه به خارج از کشور صادر می‌شوند؛ مواد اولیه خود را نیز از کشورهای دیگر به دست می‌آورند. همین موضوع بازار فولاد را به دلار وابسته کرده است.

اگرچه بازار دلار در کوتاه مدت بازار فولاد را با نوسان زیاد مواجه می‌کند؛ اما در نهایت عرضه و تقاضا بازار فولاد را به حالت پایدار باز می‌گرداند. نسبت عرضه و تقاضا بر قیمت گذاری بسیاری از محصولات تاثیر می‌گذارد. قیمت این محصول نیز همچون دیگر مقاطع بر این اساس تعیین می‌شود.

البته قیمت گذاری این مقطع فولادی نیز براساس وزن و نوع آن صورت می‌گیرد. برای مثال قیمت ورق ۳۰ میلی متر گالوانیزه در اصفهان آهن با ورق سیاه متفاوت است.

برند کارخانه دیگر موضوعی است که روی قیمت این مقطع تاثیر می‌گذارد. مراکز تولیدی بسیاری هستند که این مقطع را ارائه می‌کنند؛ اصفهان آهن یکی از برندهایی است که مقاطع کارخانه‌های بسیاری را به شما عزیزان ارائه می‌کند.

مشخصات ورق‌ ۳۰ میلی متر

استاندارد هر کارخانه با دیگری متفاوت است. در مراکز تولیدی مختلف، از مواد اولیه متفاوتی نیز برای این مقاطع استفاده می‌شود. همین موضوع موجب شده شرکتی را به عنوان بهترین انتخاب کنیم که تنوع گسترده‌ای از کارخانه‌ها را در اختیار قرار دهد. 

از جمله اصلی‌ترین مشخصات هر ورق می‌توان به ضخامت آن اشاره کرد. وزن، ابعاد و نوع این محصول از دیگر مواردی است که باید به آن توجه کنید.

کاربرد ورق ۳۰ میلی متر در صنایع مختلف

ورق ضخامت ۳۰ میلی متر در صنایع متفاوتی به کار گرفته می‌شود. از جمله این صنایع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خودروسازی
  • ماشین سازی
  • صنایع دفاعی و ماشین آلات جنگی
  • تولید تجهیزات کشاورزی
  • تولید رینگ
  • تولید قطعات کنار جاده‌ای

ورق ۳۰ میلی متر در کدام کارخانه‌ ها تولید می‌ شود؟

ورق‌هایی که با این ضخامت تولید می‌شوند؛ انواع گوناگونی دارند. این مقاطع در کارخانه‌ها و مراکز تولیدی متفاوتی آماده عرضه می‌شوند. برای مثال ورق سیاه ضخامت ۳۰ میل را می‌توان در کارخانه‌های اکسین و فولاد اصفهان به وفور یافت. به همین نسبت ورق‌های رنگی و دیگر ورق‌های فولادی را نیز می‌توان از مراکز تولیدی متفاوتی تهیه کرد. اکثر این کارخانه‌ها محصولات خود را در اصفهان آهن به شما عزیزان ارائه کرده‌اند. 

راهنمای خرید ورق ۳۰ میلی متر از اصفهان آهن

اگر شما نیز کسب و کاری دارید که به خرید این محصول وابسته است؛ می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید. کافی است بدانید می‌خواهید محصولات کدام کارخانه را به دست آورید. در این میان می‌توانید از کارشناسان مجرب اصفهان آهن نیز کمک بگیرید. پس از انتخاب محصول، دیگر مراحل خرید اینترنتی یکسان است.

نکته‌ای که روند خرید این محصول را از دیگر سایت‌ها متمایز کرده است؛ ارائه پیش فاکتور به شما عزیزان است. در بسیاری از محصولات، این مرکز بازرگانی پیش فاکتور ارائه می‌دهد.

قیمت روز ورق ۳۰ میلی متر

این ورق از آن دست محصولاتی است که قیمت آن به صورت روزانه تغییر می‌کند. نوسانات این بازار آنقدر زیاد است که دریافت قیمت روز ورق ۳۰ میلی متر را مهم و اساسی کرده است. در این میان می‌توانید با مراجعه روزانه به سایت اصفهان آهن از قیمت این محصول مطلع شوید. کارشناسان این مجموعه بهای این محصولات را به صورت روزانه در سایت قرار می‌دهند.

more indicator
بیشتر

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن