لوگو ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

بروزرسانی

10:222 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 3 میل-عرض 1 متر-رول

345,000

ثابت
ورق سیاه 3 میل-2*1 متر-برش‌خورده

347,000

ثابت
ورق سیاه 3 میل-عرض 1.25 متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 3 میل-2.5*1.25 متر-برش‌خورده

تماس بگیرید

ورق سیاه 3 میل-عرض 1.5 متر-رول

335,000

ثابت
ورق سیاه 3 میل-6*1.5 متر-برش‌خورده

336,000

ثابت
ورق سیاه 3 میل-6*1.5 متر-فابریک

344,000

ثابت
لوگو ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

بروزرسانی

10:222 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق سیاه 3 میل-عرض 1متر-رول

345,000

ثابت
ورق سیاه 3 میل-عرض 1.25متر-رول

تماس بگیرید

ورق سیاه 3 میل-عرض 1.5متر-رول

335,000

ثابت
توجهلوگو ورق st52

قیمت ورق st52

بروزرسانی

09:163 مرداد 1403
عنوانقیمت ریالبدون ٪۱۰ ارزش افزودهخرید
ورق 3 میل-فولاد مبارکه-عرض 1.5 متر-رول

391,000

ثابت
توجهلطفا منتظر بمانید...

ورق‌های فولادی در صنایع مختلفی همچون ساختمان‌سازی، لوازم خانگی و خودروسازی استفاده می‌شوند و به‌همین‌خاطر یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی به‌شمار می‌روند. این ورق‌ها با استفاده از دو روش نورد گرم و سرد تولید می‌شوند و به‌همین‌دلیل هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و مشخصات خاص خود را دارند. در این بین یکی از پرکاربردترین ورق‌های موجود در بازار ورق‌های سه میلی متر هستند. در ادامه مشخصات کامل این ورق‌ها از جمله قیمت ورق ۳ میلی متر را به دقت بررسی می‌کنیم.

یکی از پکاربردی‌ترین ورق‌های موجود در بازار، ورق‌های سه میلی‌متر هستند که در صنایع مختلفی مانند خودروسازی و ساختمان‌سازی از آن‌ها استفاده می‌شود. به‌همین‌خاطر قیمت ورق ۳ میلی‌متر اهمیت فراوانی دارد. قیمت ورق نیز مانند دیگر محصولات فولادی همیشه در نوسان است و عوامل زیادی در قیمت نهایی آن تاثیرگذار هستند.

چطور ورق ۳ میلی متر را تهیه کنیم؟

روش‌های زیادی برای تهیه ورق ۳ میلی‌متر وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای خرید این محصول استفاده کنید. با این وجود پیدا کردن منبعی معتبر برای خرید ورق ۳ میلی‌متر کار راحتی نیست. در هنگام خرید لازم است با انواع ورق، شرکت‌های تولید‌کننده، شکل، ضخامت، ابعاد و دیگر ويژگی‌های ورق‌های تولید‌شده آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید محصولی تهیه کنید که دقیقا پاسخگوی نیازهای شما باشد. اصفهان آهن یکی از سایت‌های معتبری است که در زمینه فروش محصولات فولادی از جمله ورق‌های سه میلی‌متری مشغول است. با استفاده از این وبسایت شما می‌توانید انواع ورق ۳ میلی متر را به راحتی خریداری کنید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۳ میلی متر

برای محاسبه وزن ورق‌های ۳ میلی متر باید از فرمول زیر استفاده کنید:

وزن ورق = طول ورق (mm) * عرض ورق (mm) * ضخامت ورق (mm) * چگالی ورق (7.85)

با توجه به این فرمول مشخص است که عوامل متعددی بر قیمت ورق ۳ میلی‌متر تاثیرگذار هستند. با این وجود عوامل زیر هم ممکن است قیمت این نوع ورق را به صورت روزانه تحت‌تاثیر قرار دهند:

·       عرضه‌و‌تقاضا: مانند تمامی محصولات دیگر، عرضه‌و‌تقاضا مهم‌ترین عاملی است که قیمت نهایی ورق‌های فولادی را تعیین می‌کند. هرچقدر که تقاضا برای این محصول بیشتر و عرضه آن کمتر باشد قیمت ورق ۳ میلی متر بیشتر خواهد بود و بالعکس.

·       معاملات بورسی: معاملات بورسی قیمت پایه ورق ۳ میلی متر را تعیین می‌کنند.

·       نرخ دلار: نرخ دلار تاثیر مستقیمی بر قیمت ورق‌های فولادی دارد.

·       قیمت مواد اولیه: در صورتی که قیمت مواد اولیه افزایش داشته باشد، قیمت نهایی ورق نیز بیشتر خواهد بود.

مشخصات ورق‌های ۳ میلی متر

در هر کارخانه از استانداردهای خاصی برای تولید ورق‌های سه میلی‌متر استفاده می‌شود. بسته به استاندارد مورد استفاده، کاربردهای هر کدام از این ورق‌ها نیز متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از مشخصات هرکدام از این ورق‌ها شما می‌توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کرده و جدول ویژگی‌های هر ورق را به‌صورت جداگانه بررسی کنید.

کاربرد ورق سه میلی متر در صنایع مختلف

این ورق‌ها ضخامت بالایی ندارند و به‌همین‌خاطر در مکان‌هایی از آن استفاده می‌شود که تحمل وزن بالا اهمیت زیادی ندارد. برای مثال موارد زیر برخی از کاربردهای این نوع ورق است:

·       صنایع ساختمانی

·       تهیه انواع لوله و تیوب

·       ساخت انواع در و قفسه

·       بدنه انواع کامیون

·       قطعات بدنه خودرو

ورق ۳ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

کارخانه‌هایی مانند فولاد مبارکه و فولاد صبا مهم‌ترین کارخانه‌هایی هستند که این نوع ورق را تولید می‌کنند. با این وجود واحدهای صنعتی همچون کاویان اهواز، اکسین خوزستان و فولاد گیلان نیز این محصول را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق ۳ میلی متر از اصفهان آهن

همان‌طور که گفته شد، برای خرید ورق ۳ میلی متر می‌توانید مستقیما از سایت اصفهان آهن اقدام کنید. از طریق این سایت می‌توانید قیمت امروز ورق ۳ میلی متر را بررسی و محصولی که پاسخگوی نیازهای شما باشد را خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی هم می‌توانید از طریق چت آنلاین و شماره‌ تلفن‌های موجود در سایت با کارشناسان اصفهان آهن در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۳ میلی متر

قیمت امروز ورق ۳ میلی متر در سایت اصفهان آهن قابل مشاهده است. با مراجعه به این وبسایت می‌توانید بهترین قیمت برای خرید ورق سه میلی متر را پیدا کرده و با خیال راحت خرید خود را ثبت کنید.

more indicator
بیشتر

دانلود اپلیکیشن اصفهان آهن

اصفهان آهن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

enamaad1enamaad2

طراحی توسط تیم مارکتینگ و توسعه اصفهان آهن