✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد کارخانه و تیرآهن کارخانه و انبار افزایش یافت، میلگرد انبار بدون تغییر اعلام شد. نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۲ روز پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
سیاه ۱۵ میلی عرض ۱.۵ رول (فولاد مبارکه) عرض ۱.۵ اصفهان

۴۴۳,۰۰۰

ثابت

سیاه ۱۵ میلی ۶*۱.۵ شیت (فولاد مبارکه) ۶*۱.۵ اصفهان

۴۴۵,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه کاویان

قیمت ورق سیاه کاویان

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۱۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۵ میلی متر شیت ۶*۱.۲۵ کاویان ۶*۱.۲۵ اهواز

۳۳۵,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۱۵ میلی متر شیت ۶*۱.۵ کاویان ۶*۱.۵ اهواز

۴۰۵,۰۰۰

۱,۰۰۰

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق st52

قیمت ورق st52

آخرین بروزرسانی : ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق st۵۲ ضخامت ۱۵ عرض ۱.۵ اصفهان

۴۷۳,۰۰۰

ثابت

ورق st۵۲ ضخامت ۱۵ ۱.۱۵*۶ تهران

۵۱۱,۵۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (23 تن) می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق 15 میلی متر

در بخش‌های مختلفی مانند ساختمان‌سازی، خودروسازی، تولید لوازم خانگی و ... از ورق‌های فولادی استفاده می‌شود. بسته به نوع ورق از پروسه نورد سرد یا نورد گرم برای تولید آن استفاده می‌شود که هر کدام ويژگی‌های خاص خود را دارد و باعث می‌شود که کاربردهای ورق موردنظر نیز متفاوت باشد. یکی از پرکاربردترین ورق‌های موجود در بازار ورق ۱۵ میلی متر است. قیمت ورق ۱۵ میلی متر با توجه به کاربردهای گسترده آن ممکن است متفاوت باشد. در ادامه تمام ویژگی‌های این محصول را به‌صورت کامل بررسی می‌کنیم.

با توجه به اینکه هر کارخانه استانداردهای مختلفی برای تولید ورق‌های فولادی دارد، ویژگی‌های محصولات تولید شده توسط هرکدام از آن‌ها نسبت به دیگری متفاوت است. علاوه‌بر‌ویژگی‌ها، قیمت این محصول نیز همیشه در نوسان است. به‌همین‌خاطر در اصفهان آهن قیمت ورق به صورت آنلاین و لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود و شما می‌توانید به‌آسانی از هرگونه تغییر قیمت این محصول مطلع شوید.

چطور ورق ۱۵ میلی متر تهیه کنیم؟

تهیه ورق ۱۵ میلی متر هم به صورت آنلاین و هم از طریق آهن فروشی‌های سنتی قابل انجام است. در روش آنلاین شما می توانید تمامی ویژگی‌های محصولات تولید‌شده مانند وزن، سایز، استاندارد مورداستفاده، شرکت سازنده، ضخامت و حتی شکل ورق را نیز بررسی کنید، اما در روش‌های آفلاین چنین امکانی نخواهید داشت. از آنجایی که تمامی این ویژگی‌ها در کاربرد محصول نهایی و محل استفاده آن تاثیرگذار هستند، باید هنگام خرید تمامی آن‌ها را به‌دقت در نظر بگیرید. ما در وبسایت اصفهان آهن شرایطی را برای شما فراهم کرده‌ایم که بتوانید تمامی این مشخصات را مشاهده کرده و خریدی مطمئن داشته باشید.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۱۵ میلی متر

عوامل متعددی مانند طول و عرض، ضخامت و چگالی ورق آن برای محاسبه وزن محصول مدنظر قرار می‌گیرند و در‌صورتی‌که هرکدام از آن‌ها متفاوت باشند، وزن نهایی محصول نیز متفاوت خواهد بود. این مورد یکی از مهم‌ترین عواملی است که روی قیمت ورق ۱۵ میلی متر تاثیر می‌گذارد. علاوه‌بر‌این، فاکتورهای دیگری مثل عرضه‌و‌تقاضا، قیمت جهانی فولاد، قیمت دلار و ... نیز می‌توانند بهای این محصول را با نوساناتی همراه سازند.

مشخصات ورق ‌های ۱۵ میلی متر

هر کارخانه استانداردهای خاص خود را برای تولید ورق ۱۵ میلی متر دارد و به‌همین‌خاطر مشخصات محصول تولیدی هر کارخانه با دیگری متفاوت است. برای اطلاع از ویژگی‌های دقیق ورق موردنظر خود می‌توانید به سایت اصفهان آهن مراجعه کرده و ویژگی‌های هر محصول را به تفکیک استاندارد و کارخانه سازنده مشاهده کنید.

کاربرد ورق ۱۵ میلی متر در صنایع مختلف

با توجه به ضخامت بسیار بالایی که این نوع ورق دارد، معمولا در مکان‌هایی از آن استفاده می‌شود که نیاز به تحمل میزان زیادی فشار است؛ برای مثال از این محصول برای تولید درب انواع سوله و همین‌طور مخازن نفت و گاز استفاده می‌شود.

ورق ۱۵ میلی متر در کدام کارخانه ها تولید می ‌شود؟

کارخانه‌هایی مانند فولاد مبارکه، فولاد صبا، فولاد کاویان، فولاد اکسین و فولاد گیلان مهم‌ترین کارخانه‌هایی هستند که ورق ۱۵ میلی متر را تولید می‌کنند.

راهنمای خرید ورق ۱۵ میلی متر در سایت اصفهان آهن

در اصفهان آهن می‌توانید انواع ورق ۱۵ میلی متر را به‌صورت مستقیم از طریق سایت تهیه کنید. در این وبسایت مشخصات تمامی ورق‌های موجود در بازار به تفکیک کارخانه قابل مشاهده است. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی نیز با کارشناسان فروش سایت در ارتباط باشید.

قیمت روز ورق ۱۵ میلی متر

قیمت امروز ورق ۱۵ میلی متر را می‌توانید در سایت اصفهان آهن مشاهده کرده و پس از انجام بررسی‌های دقیق ،خرید خود را با بهترین شرایط ممکن انجام دهید.