✍️ امروز : نرخ اکثر کارخانجات میلگرد و اکثر مقاطع فولادی بدون تغییر اعلام شد . در بخش محصولات ذوبی، میلگرد در کارخانه و انبار بدون تغییر اعلام شد، تیرآهن در کارخانه و انبار کاهش یافت. نرخ قوطی و پروفیل افزایش و نرخ آهن اسفنجی کاهش یافت. نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی نیز کاهش یافت.
۱۴ ساعت پیش بیشتر...
goftino
ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۲ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد مبارکه عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۱۲ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد مبارکه ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۲ میلی متر رول عرض ۱.۵ فولاد سبا عرض ۱.۵ اصفهان

۳۳۱,۰۰۰

ثابت

ورق سیاه ۱۲ میلی متر شیت ۶*۱.۵ فولاد سبا ۶*۱.۵ اصفهان

۳۳۳,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

ورق سیاه اکسین

قیمت ورق سیاه اکسین

آخرین بروزرسانی : ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۰
  • به من خبر بده
  • چاپ
  • آرشیو قیمت
عنوان ابعاد (m) محل تحویل قیمت (ریال) خرید نوسـانات (ریال)
ورق سیاه ۱۲ میلی متر شیت ۶*۲ اکسین ۶*۲ اهواز

۳۵۶,۰۰۰

ثابت

* قیمت ها با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

* حداقل خرید از این کارخانه یک ظرفیت (22 تن) می باشد.

سوالات متداول

قیمت ورق 12 میلی متر

ورق‌های فولادی در بخش‌های مختلفی مانند ساختمان‌سازی، خودرو سازی و حتی تولید لوازم خانگی استفاده می‌شوند. این ورق‌ها با روش‌های مختلفی همچون نورد سرد، نورد گرم و ... تولید می‌شوند و به‌همین‌خاطر ویژگی‌های آن‌ها متفاوت است. با توجه به ویژگی، کاربردهای هر کدام نیز متفاوت است و در بخش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از این محصولات، ورق ۱۲ میلی‌متر است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. در ادامه قیمت ورق ۱۲ میلی متر و دیگر ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. دلیل اینکه ویژگی‌های ورق‌های فولادی متفاوت است، استاندارد به کار رفته برای تولید هرکدام از آن‌ها است. مانند دیگر محصولات فولادی، قیمت این مقطع فلزی نیز دارای نوسان است. در اصفهان آهن برای رفع نیازهای شما، قیمت ورق به‌صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود و می‌توانید بلافاصله از هرگونه نوسان قیمت این مقطع فولادی باخبر شوید.

چطور ورق ۱۲ میلی متر را تهیه کنیم؟

شما می‌توانید ورق ۱۲ میلی متر را به‌صورت آنلاین یا از طریق فروشگاه‌های حضوری آهن فروشی خریداری کنید. با ‌این ‌وجود در هنگام خرید باید موارد مختلفی مانند وزن ورق، شکل و ضخامت آن، سایز ، شرکت سازنده و حتی استاندارد مورداستفاده را نیز در نظر داشته باشید؛ در‌غیر‌این‌صورت ممکن است محصولی را خریداری کنید که نتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد. متاسفانه در روش حضوری نمی‌توانید تمامی این موارد را بررسی کنید و همین موضوع ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کند. ما در اصفهان آهن تلاش کرده‌ایم تا با ارائه کامل مشخصات محصولات موجود در سایت این مشکل را برطرف کنیم تا احتمال بروز خطا کمتر شود.

موارد تاثیرگذار بر قیمت روز ورق ۱۲ میلی متر

کارشناسان برای محاسبه وزن ورق‌های ۱۲ میلی متر عواملی مانند طول و عرض، ضخامت و چگالی ورق ۱۲ میلی متر را در نظر می‌گیرند. همین موضوع باعث شده که قیمت ورق‌های تولیدی کارخانه‌ها با هم متفاوت باشد. علاوه‌بر‌این موارد، فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت محصولات فولادی همچون عرضه‌و‌تقاضا، قیمت دلار، قیمت جهانی فولاد و ... نیز می‌توانند قیمت امروز ورق ۱۲ میلی متر را دچار نوسان کنند.

مشخصات ورق‌های ۱۲ میلی متر

ممکن است استانداردی که هر کارخانه برای تولید ورق ۱۲ میلی متر استفاده می‌کند با کارخانه دیگر متفاوت باشد. این بدین معنی است که مشخصات محصول تولیدی هر کارخانه با کارخانه دیگر نیز تفاوت دارد و نمی‌توان این موضوع را به‌صورت کلی بیان کرد. برای اطلاع از مشخصات ورق‌های ۱۲ میلی متر شما می‌توانید به وبسایت اصفهان آهن مراجعه کرده و مشخصات هر محصول را به تفکیک استاندارد و همچنین شرکت سازنده مشاهده کنید.

کاربرد ورق ۱۲ میلی متر در صنایع مختلف

با توجه به اینکه ورق‌های ۱۲ میلی‌متر ضخامت بالایی دارند، میزان فشار قابل تحمل توسط آن‌ها نیز خیلی بیشتر از دیگر انواع ورق است. با توجه به همین نکته از این ورق برای تولید بدنه خودروهای سنگین، درب اماکن خارج از شهر مانند سوله و باغ، انواع مخزن مایعات و ... استفاده می‌شود. علاوه‌بر‌این در ساخت برخی از لوله‌ها و تیوپ‌هایی که در اماکن دور از دسترس تولید می‌شوند نیز از این ورق استفاده می‌کنند.

ورق ۱۲ میلی متر در کدام کارخانه‌ها تولید می‌شود؟

مهم‌ترین کارخانه‌هایی که ورق ۱۲ میلی متر در آن‌ها تولید می‌شود، فولاد مبارکه و فولاد صبا هستند. کارخانه‌های فولاد کاویان، فولاد اکسین و فولاد گیلان هم دیگر مجتمع‌های فولادی هستند که این نوع ورق را در لیست محصولات تولیدی خود دارند.

راهنمای خرید ورق ۱۲ میلی متر از سایت اصفهان آهن

امکان خرید انواع ورق ۱۲ میلی متر در سایت اصفهان آهن برای شما فراهم شده است و می‌توانید از طریق این وبسایت شرکت‌های تولید‌کننده ورق فولادی و محصولات تولید‌شده توسط هرکدام را مشاهده کنید که باعث ساده شدن پروسه خرید خواهد شد. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی نیز می‌توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش این سایت در ارتباط باشید تا خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.

قیمت روز ورق ۱۲ میلی متر

در سایت اصفهان آهن قیمت امروز ورق ۱۲ میلی متر به‌صورت لحظه‌ای قابل مشاهده است و شما می‌توانید با بررسی دقیق و مقایسه قیمت‌ها و برندها محصول موردنیاز خود را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.